Keresés

Részletes keresés

Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3162
Te is tanulhatsz: MM V. 8/d
Előzmény: Törölt nick (3161)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3161
most nem azért de az újpestes beszólás az én voltam, azt sértésnek venni igen nagy frusztráltságra vall. előtte ültem le a géphez, egy baleset miatt egész héten kórházban voltam, nem is értettem semmit, azt meg végképp nem, hogy ami máskor simán elfért a topikban, az miért lett kitörölve.
az utóbbi három hozzászólásomban például mi volt a sértő rád nézve?
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3160
Még egy lelkemezés/pannázás és átadom az ügyet Wágner úrnak.
Előzmény: Törölt nick (3156)
palanta_ Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3159

én nem voltam bunkó, semmilyen megjegyzést nem tettem sem akkor, sem most.  

 

most is csak jeleztem, hogy zümi ki lett tiltva a topikból egy hétre. de most megjegyeztem, hogy ez tilos, mert MM ellenes. eddig ebből soha nem volt baj.

 

ettől még nem érzem a büntetést arányosnak, pláne, hogy én - talán egyedül a topikból - még sosem voltam tiltva, talán elég lett volna egy szóbeli figyelmeztetés is.

 

 

 

 

 

d.) A kifejezetten e célt szolgáló rovatokon kívűli szerkesztéssel, moderálással, a szerkesztőkkel vagy a moderátorokkal foglalkozó hozzászólások.

Előzmény: Murder Incorporated (3153)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3158
És akkor hogy érthető legyen a Megállapodás különlegessége:
Nade nehogy már azt ne lehessen megbeszélni, hogy miért töröltek valamit, vagy valakit?

Normál topikban tilos.
Előzmény: Törölt nick (3154)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3157
Tévedésben vagytok, többszörösen is. A moderátornak nem kötelessége a szétesett topikok foltozgatása, különösen nem az adatbázis hibából eredő problémák elhárítása, és egyéb, a napi üzletmenetet elősegítő hekkelések. A Módusban erről egy betű sem szól.

A Nox topikot ismerjük. Rendben, ha megint technikai hiba következik, akkor javasolni fogjuk, hogy forduljatok bizalommal az Inda kapcsolathoz, vagy írjátok be a hibabejelentőbe és várjátok a javítást.

Ha majd nem nyuszika, baszd meg a létrádat alapon álltok hozzá a dologhoz, akkor tárgyalhatunk. A moderációs topikokban elkövetett viccelődésekről a 21. állásfoglalás szól, itt balra. Nem sértődés kérdése.
Előzmény: Törölt nick (3147)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3156
Na de ha elnézéskérésre utazol, akkor csak meg vagy sértődve, lelkem...
Tőlem sem kért elnézést senki, mert eltűntek a hozzászólásaim, amik pedig nem ütköztek mm-be. Jó, nem voltak túl értékes mondatok, de ez akkor elvi kérdés, amint látom, mindkét oldalon.
Előzmény: Murder Incorporated (3153)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3155
Negyedik és utolsó mondatodat várom mindenkitől pár napja, ha esetleg nem lennék érthető.
Előzmény: Törölt nick (3154)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3154
Figyelj, amikor a törlések zajlottak és szerelted a topikot én itthon sem voltam. A topik már réges-régen meg volt szerelve, amikor én számítógép elé ültem, csak a levelezésemből szembesültem az éjszaka történtekkel, másnap délután. Akkor kérdeztem, (tudom, csúnya szavakkal), hogy mi történt és miért. Bocsáss meg, ha sértettem az érzékenységedet, nem gondoltam, hogy ilyen mélyen érint majd! Nade nehogy már azt ne lehessen megbeszélni, hogy miért töröltek valamit, vagy valakit? Ez már lassan orwelli színezetet ölt. Mi lesz a következő? Aki nem a Noxról beszél, az ki lesz hajítva, mint offtopik? Szappanos szájmosás minden bazmegért?

Panama, komolyan, nem lenne egyszerűbb és egészségesebb kölcsönösen békén hagyni egymást?
Előzmény: Murder Incorporated (3150)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3153
aki nem volt ott akkor, amikor minden hozzászólást elnyelt a fekete lyuk, azok nem érthették a történteket.

Bizony. De amikor elmagyarázzák, olyankor elnézést lehet kérni, ha már előtte bunkó volt az embergyereke.
Előzmény: palanta_ (3149)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3152
MM V. 8/d El kéne végre olvasni.
Előzmény: palanta_ (3149)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3151
Palántát miért tettétek hidegre?? ClisHét még megértem :). De palánta nem csinált semmit sem. Vagy az is elég már, hogy noxos?
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3150
Eleve rosszindulattal állsz nekem. Nem személyes bosszú, csupán szabályzat-betartatás.
Nem a háláért szereltem meg. Hanem azért, mert az egész kurva bagázsból csak én értem rá és tudtam, hogyan kell. (rohadt sokat kell törölni, visszaemelni, törölni) Közben ti be- beszóltatok. Sőt, Stms pl. elég durván. Na mindegy.
De azt azért elvárhatjuk, hogy ne modizzatok. Nem is elvárhatjuk, hanem elvárjuk.

Azt hiszem, már szóltam: Találjatok ki valamit.
Előzmény: Törölt nick (3147)
palanta_ Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3149

szerintem túlreagáltad.  aki nem volt ott akkor, amikor minden hozzászólást elnyelt a fekete lyuk, azok nem érthették a történteket.

 

 

és az én kitiltásomat meg nem is értem: nem modiztam, nem szidtalak, semmi... namindegy.

clisHe Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3148
de megsértődtél Phil!
Előzmény: Murder Incorporated (3146)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3147
Tényleg jó dolog, hogy helyre raktad a topikot. Javíts ki, ha tévednék, de nem ez az egyik tennivalód? Jó, tudom, önkéntes alapon megy, nem kapsz érte semmit, (igaz, nem is kényszerít rá senki), de a személyes bosszúállást akkor is elég kicsinyes dolog fizetségnek felfogni. Ha az orvos hálát várna el, fel lennél háborodva. Vagy a pék, mert szép ropogósra sütötte a kenyered, vagy a hentes, mert friss húst szeletelt neked. Nézzük visszafelé a dolgot! Azért szerelted meg a noxtopikot, mert azt gondoltad, fú, itt ez a csapat ember, de klassz lesz, hogy hálásak lesznek nekem, örökre leköteleztem őket? Szerintem biztos nem ez volt az alapállás.
Ha olvasod a noxot, amiben nem vagyok biztos, tudod, hogy a baszogatás ott az alap, akármi is a személyes véleményed erről, az egy ilyen topik.

Ja, és ami nincs, azzal nem foglalkoznánk, ha érted, mire gondolok.
Előzmény: Murder Incorporated (3146)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3146
Ti nem tartottátok be, hogy... ezért én sem tartom be, hogy ne kelljen betartanotok a Modus Moderandi-t.
Nem sértődtem meg. Kettő és fél órám ráment a topikra, erre a topiklakók baszogatnak, ledózsásoznak (az mondjuk fájt). Folyamatosan a moderációval foglalkoztok, ami tilos. Érthető?, tilos.

Találjatok ki valamit. Ennyi. Az első testületi konstruktív javaslatra helyreáll a megszokott élet.

Előzmény: Törölt nick (3145)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3145
Hálásak vagyunk, főleg most. Köszönjük Panama!
Aki nem elég hálás, az egyértelműen meg sem érdemli, hogy a noxba írjon.
Személyes sértődéssel moderálni, tudod...

Oké, nem kérdeztem szépen, hogy miért moderáltátok ki a hozzászólásaimat, elismerem, sőt, káromkodtam, de a "tecnikai törlés" nem kísérőlevél, főleg nem magyarázó jellegű, akkor sem, ha ezért most egy hónapra teszel ki.
Előzmény: Murder Incorporated (3144)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3144
MM V. 8/d

Megállapodás felrúgva. Szarrádolgoztam magam, hogy működjön a topikotok, erre ti meg...


Ott van a 3140-ben: Ha kigondoltak valamit, szólhatnak.
Előzmény: Törölt nick (3142)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3143
És hát persze így is volt. Gratulálok, gyerekek.
Előzmény: Törölt nick (3142)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.12 0 0 3142
Kedves Panama!

Ezzel jár? Hogy mindent, ami egy kicsit is sértő a moderátorokra nézve, kitöröltök a búsba? Ez nevetséges. Mint egy nagycsoportos a bölcsisek között, úgy büntetgettek, ha valaki kinyújtja a nyelvét. Nem hinném, hogy csak a magam nevében beszélnék, amikor azt mondom, nem kérünk a kitüntetett figyelemből. Nem szegtünk meg semmit, nem jártunk más topikokba randalírozni, csak a magunk szegényes kis örömére írogattunk. Vihar a biliben, tudod. Egy bölcs szülő hagyja a dolgokat kiforrni, ha mindig mindent megtilt, sokkal nagyobb lázadás lesz a vége.

Bár gondolom, ezt is kitörlitek, meg engem is kipakoltok ki tudja mennyi időre, de ezt muszáj voltam leírni.

Zümi
Előzmény: Murder Incorporated (3140)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 3141

Végiggondoltam. Nem akarod tudni.

 

(Telcsi, ez a sok hülye minek ide?)

Előzmény: Murder Incorporated (3140)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.07.10 0 0 3140
A NOX az évszázadok gagyija? topikban lakó pár nick felrúgta a megállapodást. Várom, hogy végiggondolják, mivel jár ez. Ha kigondoltak valamit, szólhatnak.

Itt.
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.07.08 0 0 3139
Két eset van.

1. Ha tud az a nicked a moderációt topikban beszélni, és akkor miért nem jelezted, ahogy a többiek is tették?

2. Az a nick már nagyon le lett tiltva, azt sirassa meg a gazdája.

----

3. Azt szeretnéd ha téged is kitiltanálak és visszaengednélek.
Előzmény: DeeDee83 (3137)
Stms Creative Commons License 2009.07.08 0 0 3138
Szia Traktor! Ha már befejeztük, akkor nem kell szólni.
DeeDee83 Creative Commons License 2009.07.07 0 0 3137
A nagy Placebo-amnesztiából asszem én kimaradtam......
DeeDee83 Creative Commons License 2009.06.18 0 0 3136
Lehet túlságosan ragaszkodom a dolgok fekete vagy fehér megítéléséhez, ez az ügy meg túl szürke.
Előzmény: Murder Incorporated (3135)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.06.18 0 0 3135
Ha esetleg újra elolvasnád a 3131-es hozzászólásomat, majd értelmeznéd, az sokat segítene.
Előzmény: DeeDee83 (3134)
DeeDee83 Creative Commons License 2009.06.18 0 0 3134
Próbálnék tüzet oltani, de úgy tűnik nem fog menni.
Előzmény: Murder Incorporated (3133)
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.06.18 0 0 3133
Mondsza, te most viccelsz?
Előzmény: DeeDee83 (3132)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!