Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.11 0 0 1274

Pistike áll az utcán, mellette mozdulatlanul fekszik egy ember.
Pistike eképp kiáltozik:
- Úgy kellett, úgy kellet, káposztába hús kellett... -
Arra megy egy néni, látja mit csinál a kis István, s kérdőre vonja:
- Szegény szerencsétlen leesett a létráról, te meg itt csúfolod, hogy úgy kellett neki?
- Igen, úgy kellet, mert csúnyán beszélt velem! - feleli Pistike.
- Miért, mit mondott?
- Azt, hogy "Ne rázd a létrát, a kurva anyád!"

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.11 0 0 1273

Mejöttem:):):)....küldök  egy párat ok?:):)

 

  Bemegy a süketnéma a patikába, óvszert szeretne venni. Hevesen mutogat a patikusnak,

  hogy mit szeretne, de az nem érti. Ekkor a süketnéma előveszi a farkát, mutogat rá

  és kitesz 500 Ft-ot a pultra. A patikus is előveszi, majd elteszi a pénzt. A süketnéma

  fel van háborodva és még hevesebben hadonászik, mire a patikus megszólal:
  Ha nem tudsz veszíteni, akkor nem kell fogadni!

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.10 0 0 1272

Most érkezett:

 

 

A házas élet gyönyörei

 

Izmail házasodna, de nagy dilemmában van, felkeresi a bölcs rabbit:
 - Rabbi! Házasodni akarok, de nagyon tanácstalan vagyok. Mondd, mit tegyek:
vegyek el egy bomba jó nőt, aki egész életemben meg fog csalni fűvel-fával,
vagy pedig egy rusnyát. Ez esetben tudom, hogy csak az enyém lesz örökre.
Mire a rabbi:
- Nem jól teszed fel a kérdést, fiam. Mondd, mi a jobb: megosztani egy
tortát a barátaiddal, vagy megenni egy kalap szart egyedül?

vz55 Creative Commons License 2011.03.08 0 0 1271

Egy 75 év körüli bácsika és csinos, nagyon fiatal felesége elég nagy feltűnést keltenek, mikor megjelennek egy szállóban, mint fiatal házasok. Másnap reggel, a nászéjszaka után az öregúr hatalmas mosollyal kerül elő a szobájukból, reggelire egy óriási adag ételt rendel, viccelődik, szóval láthatóan nagyon jó állapotban van. A fiatal feleség tisztára elgyötörve, alig-alig létezve ül a férje mellett. Mikor az öregember kimenti magát, és felmegy a szobájukba, a pincér odamegy a nőhöz és megkérdezi:
- Hölgyem, csak nincs valami gond? Segíthetek valamit?
- Az a fickó engem teljesen átvert. Egész idáig mondogatta, hogy ötven évet spórolt. Én hülye meg mindvégig azt hittem, hogy a pénzéről beszél.

coleng Creative Commons License 2011.03.08 0 0 1270

 

Szilánkok:

 

- Akinek humora van, mindent tud, kinek humora nincs, mindenre képes.

- Ha úgy nézel ki, mint a jogosítványodon, akkor szükséged van nyaralásra.

- Megkértem a képviselő urakat, hogy a mikrofonba beszéljenek, és ne a levegőbe!

- 10 év múlva véget ér a 7 szűk esztendő.

- A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

- A tanítók csak az ajtót nyitják ki, belépned neked kell.

- Ne járkálj fel-alá, azt hajtogatva, hogy a világnak kellene eltartania téged. A világ nem tartozik neked semmivel, hiszen a világ volt itt előbb.

- Balatonra néző anyósomat elcserélném egy rotációs kapára.

- Izgalom, ha a feleséged állapotos. - Stressz, amikor a titkárnőd.

- Sohasem maguk a körülmények szabják meg kedélyállapotunkat, hanem mindig a hozzáállásunk a körülményekhez.

- Főnököm összetörte magát: az EGO-járól leesett az IQ-jára!

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.07 0 0 1269

Most kaptam. Jópofa.

 

 

Tárgyaláson Józsi bácsi pereli a Coca Cola vállalatot mert az õ teherautójuk nekiment Józsi bácsi kis teherautójának.

A tárgyaláson a Coca Cola vállalat ügyvédje kérdezi Józsi bácsitól: Maga ugye azt mondta a rendõrnek a helyszínen, hogy jól van?
Hát mondja Józsi bácsi az úgy kezdõdött, hogy a tehenemet felraktam a kis teherautómra .  .  .  .
Erre belevág az ügyvéd: Én nem arra vagyok kíváncsi, én azt kérdeztem, hogy azt e mondta a rendõrnek a helyszínen, hogy jól van?
Aztán folytatja Józsi bácsi elindultunk be a faluba a teherautómmal és elértünk az út keresztezõdéshez .  .  .    .  .
Megint belevág az ügyvéd: Tisztelt bíróság én úgy veszem észre, hogy Józsi bácsi nem akarja bei! smerni amit a helyszínelõ rendõrnek mondott és most csak nagy kártérítést akar kikövetelni testi sérülésért ami nem is történt meg.
A bíró már kíváncsi volt a történetre és mondta Józsi bácsinak, hogy csak folytassa a beszédjét.

Hát ugye a keresztezõdénél nekem volt elsõbbségem  Coca Cola teherautó meg csak áthajtott a stop táblán és jó nekünk jött. A nagy ütközés következtében én jobbra a tehenem meg ballra repült. Igen nagy fájdalmaim voltak alig bírtam egy kicsit is feltápászkodni amint hallom, hogy a tehenem nagyon bõg mert igen megsérült. Egy fél percre már ott is volt egy motoros rendõr és látom, hogy megáll a tehenem mellet
t, nézi majd elõveszi a pisztolyát és a tehén szeme közé lõ, hogy ne szenvedjen tovább.
Ezek után átjön oda ahol én fekszem kezében még mindég ott a pisztoly és megkérdezi tõlem: Maga jól van?  
 Hát mi a fenét mondtam volna neki?     

 

vz55 Creative Commons License 2011.03.04 0 0 1268

Régi vicc, az elefántról jutott eszembe:

Az elefánt ballag a nudista strandon. Egyszer csak odalép e pasashoz:
Mondja csak, kap maga ezen egyáltalán levegőt ???

h-mester Creative Commons License 2011.03.04 0 0 1267

napokon belül megszületnek a húsvéti nyuszik !

Előzmény: Törölt nick (1266)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.04 0 0 1266

Ezt, most nem komolyan kérdezted :):):)

Amúgy én is szeretem :):):))))))))))))))))))))))

Előzmény: h-mester (1265)
h-mester Creative Commons License 2011.03.04 0 0 1265

nálunk én vágom a nyulat, és csak én eszem. ebből az következik, hogy én egy ... vagyok?

Előzmény: Törölt nick (1264)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.04 0 0 1264

 

Az anya nyulat készített az újévi ebédre, amelyet az apa saját maga vágott le. A gond csak az volt, hogy a gyerekek nagyon szerették a nyuszikat, így nem mondták meg nekik az igazat. Ebéd közben a kisfiú, aki nagyon jóízűen eszi a nyulat, megkérdezi:
- Apa, milyen hús ez?
Az apa büszkén mondja:
- Találd ki... adok egy tippet... az anyátok néha szokott így becézni engem!
Ekkor a kislányuk mindent kiköp a tányérba, és azt mondja a testvérének:
- Úristen, nehogy megedd, ez egy f….sz!

 

 

Vidám napot mindenkinek :):)

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.04 0 0 1263

Az öreg hölgy elmegy a falu plébánosához és pironkodva mondja neki:

- Tisztelendő úr, a gyerekeimtől kaptam két lánypapagájt karácsonyra, de valami rossz házból származhatnak, mert nagyon csúnyán beszélnek. Szégyellem elmondani, de egész nap azt rikácsolják: "Hé, mi kurvák vagyunk, gyertek dugni!"

A plébános rövid gondolkodás után megtalálja a megoldást:

- Nekem van két fiúpapagájom, azok itt a templomban nőttek fel és egész nap imádkoznak. Zárjuk össze a madarakat, biztos jó hatással lesznek az enyémek az önéire. Be is teszik a két áhitatos papagáj kalitkájába a lányokat, akik azonnal rikácsolni kezdenek:

- Hé, mi kurvák vagyunk, gyertek dugni! Mire az egyik templomi papagáj kenetteljesen odafordul a kollégájához:

- Tedd el az olvasót Pityu testvér. Imánk meghallgatásra talált!

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.03 0 0 1262

:))))))))))))))))))))))))

Előzmény: h-mester (1261)
h-mester Creative Commons License 2011.03.03 0 0 1261

találkozik az elefánt a két pupú tevével:

- mond, teve ! te miért a hátadon hordod a melleidet ?

mire a teve:

- én a te helyedben kussolnék, ha ekkora f....sz nőne a orromon !

vz55 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 1260

"- Éjjel bent aludtam a nővéremnél, és azt hallottam: "Csússzál lejjebb, te állat!!!""


Tisztességes társaságban a nők erre viccre azt mondják: de disznó, kár hogy nem értem...

Előzmény: Törölt nick (1256)
vz55 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 1259

Most kaptam:

A legnehezebb dolog a világon:
Tudni, hogyan kell valamit jól csinálni, és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.03 0 0 1258

Piroska megy az erdőben, de út közben eltörik a kerékpárja. Arra megy a farkas.
- Miért sírsz Piroska.
- Jaj, farkas, ne is kérdezd, eltörött a kerékpárom.
- Én szívesen meghegesztem, csak add ide érte a kalácsot, meg a bort!
Piroska már nagyon igyekszik, ezért jobb híján beleegyezik. Mikor kész, megy tovább a nagymamájához. Mikor beér, látja, hogy a nagymamája nagyon furcsán néz ki. Meg is kérdi:
- Nagymama! Mért ilyen nagy a füled?
- Azért, hogy jobban halljalak!
- És mért ilyen nagy az orrod?
- Azért, hogy jobban érezzem az illatod!
- És mért ilyen piros a szemed?
- Mert pajzs nélkül hegesztettem.

giotti Creative Commons License 2011.03.02 0 0 1257

:DDDDDDD Jaj, ez nagyon jó.

Előzmény: Törölt nick (1253)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.02 0 0 1256

A tanítónéni csúszó-mászó állatokat kérdez a gyerekektől. Az első:
- Kígyó.
- Nagyon jó!
A második:
- Giliszta.
Nagyon jó!
Pistike majd kiesik a padból, úgy jelentkezik:
- Pistike?
- A sógorom.
- A sógorod? Hogy-hogy a sógorod?
- Éjjel bent aludtam a nővéremnél, és azt hallottam: "Csússzál lejjebb, te állat!!!"

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.02 0 0 1255

Gyurcsány Ferenc meghal és felkerül Szent Péter elé. Ott állnak két ajtó előtt, majd Szent Péter megkérdezi:
- Na Ferikém, melyiket választod, a Mennyek kapuját, vagy inkább a Pokolba vágysz?
Gyurcsány gondolkodik, mire Szent Péter megszólal:
- Tudod mit, Ferikém?! Nézd meg mind a kettőt! Egy hétig menj le a Pokolba, majd egy hétre menj fel a Mennyekbe! Aztán újra felteszem a kérdést.
Gyurcsány beleegyezik. Lemegy a Pokolba, ahol látja hogy minden tök király. Pia, csajok, buli. Ki sem akar jönni onnan. Letelik az 1 hét, Szent Péter jön érte és felkíséri a Mennyekbe. Ott dögunalom van, se pia, se csajok, se bulik. Alig várja, hogy kijöhessen onnan. Végre letelik az 1 hét. Szent Péter megjelenik előtte és megkérdezi újból:
- Na Ferikém, most már tudsz dönteni? Hova szeretnél menni?
Gyurcsány rávágja:
- A Pokolba!
Erre Szent Péter:
- Biztos vagy ebben? Jól végig gondoltad?
Gyurcsány bólogat. Szent Péter lekíséri a Pokolba, és gyorsan bezárja utána a kaput. Gyurcsány bemegy, de nem látja sehol a csajokat meg a bulit, csak azt látja, hogy tömött sorokban állnak az emberek egy kályha előtt. Erre megkérdezi Lucifert:
- Egy hete voltam itt és akkor tele volt minden csajokkal, bulizott mindenki, tök király volt minden. Hova tűntek az emberek?
Erre Lucifer így szól:
- Ferikém az a kampány volt, ez meg most a reform...

vz55 Creative Commons License 2011.03.02 0 0 1254

Állítólag igaz történet( nem érdi). Betelefonálta ma reggel az egyik rádióba egy  tanu:

Rendőrmotoros megállította őket, hogy nincs becsatolva a kocsiban az öv.
Válasz: ne csinálja már, bekötöm.
Kérdés: ad 10 ezret? akkor elfelejtem, mit láttam.
Válasz: itt az igazolványom, belső ellenőrzés. Ha ad 30 ezret, elfelejtem, mit hallottam.
( állítólag a motoros szó nélkül pengetett)

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.02 0 0 1253

Most kaptam.    Nekem tetszett.    Nevessetek Ti is egy jót.

 

 

Két barát beszélget:
- Miért állsz ki az erkélyre, amikor az anyósod énekel?
- Tudod, nehogy azt higgyék a szomszédok, hogy verem.

 

- Drágám, mit tennél, ha nyernék a lottón ?
- Elválnék és vinném a pénz felét.
- Volt egy kettesem a lottón, itt van 200 forint és húzz a francba!


Nagypapa mesél az unokáinak a háborús emlékeiből:
- Egyszer egy teljes századot tettem harcképtelenné, teljesen egyedül!  - Tényleg? Tüzér voltál?
- Nem, szakács...


Százados mondja az újoncnak:
- Katona, ne pofázzon vissza, nézze meg ott abba a távoli bokorban, hogy ott vagyok-e mögötte!
Katona bokorig el, majd vissza és jelent:
- Százados úr, jelentem ott van, de le van takarva papírral.


Egy szőke nő jelentkezik egy állásra a rendőrségnél. Egy tiszt kérdéseket  tesz fel neki:
- Mondja, mennyi kétszer kettő?
- Hmmm..., négy.
- Rendben, és tudja-e mennyi száz négyzetgyöke?
- Hmmm..., tíz?
- Igen. Még arra feleljen, hogy ki ölte meg Abraham Lincoln-t?
- Azt nem tudom.
- Akkor most menjen haza, és gondolkodjon rajta holnapig.
A szőke nő hazamegy, és azonnal felhívja az egyik barátnőjét telefonon:
- Képzeld, nem csak megkaptam az állást a rendőrségnél, hanem máris
  dolgozom egy gyilkossági ügyön!

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.01 0 0 1252

Egy idös házaspár abba a szállodába ünnepli az 50. házassági évforduloját ahol a nászéjszakát tartották.

A feleség igy áradozik:

-Jaj drágám még mindig olyan forroságot érzek a szivemkörül mint 50 évvel ezelöt

Mire a férj rá förmed:

-Persze te hülye, mert bele lóg a csöcsöd a levesbe!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.01 0 0 1251

- Este elviszlek vacsorázni, utána sétálunk az őszi illatoktól megült parkban, mint egykor rég, ködbe vesző emlékeink között mi magunk...
- Én az ilyen nyálas szöveget nem értem ám!
- Elviszlek zabálni, aztán megduglak a parki padon, ahol először leszoptál!

giotti Creative Commons License 2011.03.01 0 0 1250

:DDDDDDDDD

 

Ezt nem hiszem el...  Szeretnék feliratkozni a hírleveledre. :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.01 0 0 1249

Kismacska és nagymacska összefut az utcán. Nagymacska egy reklámszatyrot cipel...
- Szia nagymacska!
- Csá, kismacska?
- Hová mész?
- Megyek a nőmhöz...
- És mi van a szatyorban?
- Porcukor, búvárszemüveg...
- Minek a porcukor?
- Mert olyan sós a punája, hogy be szoktam cukrozni...
- És minek a szemüveg?
- Mert a múltkor akkorát fingott, hogy belement a porcukor a szemembe!

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.01 0 0 1248

A nagyságos asszony kocsikázásra készül, de olyan szerencsétlenül száll fel a lovaskocsira, hogy hanyatt esik, és a szoknyája a nyakába borul. Mondja a kocsisnak:
- Látja, Jóska, mekkora pechem van!
Erre a kocsis:
- Látom én, csak mi ezt itt vidéken pinának hívjuk!

 

 

 

 

giotti Creative Commons License 2011.02.28 0 0 1247

Nálam a görényes vicc mindent überel.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.28 0 0 1246

Ez durva volt...

Előzmény: Törölt nick (1245)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.28 0 0 1245

Nagypapa mesél húsz év körüli unokájának.
- Fiacskám! Amikor én ilyen idős voltam, mint te, a barátaimmal Párizsban voltunk és nagyon jól szórakoztunk. Minden délben a legjobb éttermekben ebédeltünk. Végigettük az étlapot, és a legjobb borokat ittuk hozzá. Amikor jóllaktunk, fizetés nélkül távoztunk. A vendéglős és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, de jól elvertük őket.
Délután felkerestük a kocsmákat: finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk. Amikor jól berúgtunk, fizetés nélkül távoztunk. A kocsmáros és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, így őket is jól elvertük.
Esténként elmentünk a kupikba, minden kurvát megdugtunk. Amikor kiszórakoztuk magunkat, elindultunk, persze itt se fizettünk. A madame és a felvigyázók persze utánunk jöttek reklamálni, de őket megint csak elvertük.
Éjszaka kipihentük magunkat, majd másnap újra kezdtük a kört. Ezt így csináltuk minden nap, míg Párizsban voltunk a haverokkal.
Az unokát nagyon feldobja ez a programlehetőség, összeszedi a haverokat, mesél nekik a nagypapa Párizsi kalandjairól és elhatározzák, hogy ők is kimennek szórakozni. Két hét múlva hazajönnek. Az unoka alig él, keze lába törött, feje bekötve.
- Mi történt veled, fiam? - kérdi a nagypapa.
- Elmentünk a vendéglőbe, bekajáltunk, beittunk, le akartunk lépni, erre a vendéglős megvert, mint egy lovat. Sebaj, délben elmentünk egy jó kocsmába, finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk, ám amikor fizetés nélkül le akartunk lépni, a kocsmáros és a haverjai irgalmatlanul megpofoztak. Este elvánszorogtunk egy kupiba, a nap fénypontjaként keféltünk egy jót. Megpróbáltunk lelépni fizetés nélkül, de a stricik kegyetlenül elvertek, ráadásul elszedték minden pénzünket. Nagyon rossz volt!
- Sajnálom kisunokám. Kivel utaztatok?
- A Neckermannal, nagypapa.
- Őket nem ismerem, mi annak idején az SS-el voltunk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!