Keresés

Részletes keresés

freyya Creative Commons License 2005.06.02 0 0 133
Előzmény: Törölt nick (131)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.02 0 0 132
Megnéztem az oldalt. Lehet ügyeskedni, de a legegyszerűbb: ami érdekel, azon a lapon Menü -- File -- save as -- és kimented textként az egész oldalt, aztán a tiéd :-)
Előzmény: freyya (129)
lámalámpa Creative Commons License 2005.06.02 0 0 130
olyan, mint a html, csak mozog :) mondjuk a http://www.carnation.hu/ pl flash-sel készült

de ez nem flash, szerintem is próbáld a Ctrl+A-t, vagy jobb klikk a szövegen, Select all (vagy összes kijelölése asszem)
Előzmény: freyya (127)
freyya Creative Commons License 2005.06.02 0 0 129

Megnéztem. Nincs olyan.

Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.02 0 0 128
Jobb klikk a szöveges rész fölött az egérrel. Ha látsz egy olyan szöveget, hogy About Macromedia Flash Player, akkor az flash-es.
Előzmény: freyya (127)
freyya Creative Commons License 2005.06.02 0 0 127
Az mi?
Előzmény: lámalámpa (123)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.02 0 0 126
Ravasz. Használd a Ctrl-A-t addig is, amíg Sch megmondhja a tutit :-)
Előzmény: freyya (125)
freyya Creative Commons License 2005.06.02 0 0 125
Portalmundos a neve. Spanyol. Cikkek vannak rajta mindenféle témakörben. A főoldalon ki tudok jelölni bármit, de a cikkekben már nem. Arra is gondoltam, hogy valami képformátumban vannak, de szövegkurzor viszont megjelenik bennük. Csak kijelölni nem tudok.
Előzmény: Törölt nick (121)
freyya Creative Commons License 2005.06.02 0 0 124
oké
Előzmény: Törölt nick (122)
lámalámpa Creative Commons License 2005.06.02 0 0 123
nem lehet, hogy flashes oldal?
Előzmény: freyya (120)
freyya Creative Commons License 2005.06.02 0 0 120
Annak mi lehet az oka, ha egy weboldalon nem tudom kijelölni a szöveget az egérrel? Kurzor megjelenik, de bekékíteni nem hajlandó. Szeretném kinyomtatni, viszont ha nem muszáj, nem pocsékolnám a festéket a lap tetején lévő igencsak színes és vastag fejlécre. Van valami más mód is a kijelölésre?
Mad árka Creative Commons License 2005.05.27 0 0 119

Lekopogom, de nálam több mint 4 éve nem működik vírusirtó és eddig kétszer volt csak vírusom, azt is tudtam helyben, kiütéssel kezelni.

Tudom, hogy ez több informatikust kiakasztana, de szerencsére még nem voltam potenciális zsákmányállata egy mikroorganizmusnak sem. (És működik is a gépem rendben, leszámítva a téli xp-s kalandokat.)

e_dora Creative Commons License 2005.05.27 0 0 118
hm... hát mindenesetre a nortont tartsd meg és frissítgesd, nálam sikeresen őrzi a rendet
Előzmény: freyya (117)
freyya Creative Commons License 2005.05.27 0 0 117
Fogalmam sincs. Nortonnal találták.:-)
Előzmény: e_dora (116)
e_dora Creative Commons License 2005.05.27 0 0 116

wow! biztos, hogy vírusok? mert spyware meg adware csúnyaságokból lenne csak reaális ekkora szám.. :)

Előzmény: freyya (115)
freyya Creative Commons License 2005.05.27 0 0 115

Szakember vírust irtott a gépemen. Pontosan 1864 db vírus volt rajta. Ennyit az ingyenesen letölthető víruskeresőkről.

Törölt nick Creative Commons License 2005.05.19 0 0 113
Igaz. Hergelésre meg ott a számtalan huszos topik.
Előzmény: Törölt nick (112)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.19 0 0 111
Igen, és nem is idevaló :-) (goto HUSZ)
Előzmény: Törölt nick (110)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.19 0 0 109

Eleg magas szellemi szinvonalat kepviseltek paran meg az elejen.

 

Ami, úgy látszik, nem függ össze a szellemi magasságokkal az élet egyéb területein.

Egyébként meg, azt gondolom, aki ebben részt vesz, az vállalja fel. Persze teoretice, nem a zindex szempontjából, mert azt nyilván teljesen más szempontok vezérlik, semmint az erkölcsi ítéletek.

Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.19 0 0 107

De addigra mar az is problemas volt, hogy egy-egy nicket IRL is beazonositottak azt hiszem... szoval a vege csunya volt.

 

Mert pölö nősek voltak... (ők meg is érdemelték volna).

Előzmény: Törölt nick (106)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.19 0 0 101
Erre értettem, hogy kisstílű.
Előzmény: Törölt nick (97)
e_dora Creative Commons License 2005.05.19 0 0 99
ok, megkaptam
Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.19 0 0 95
Vagyis azért nem, mert kiröhögtetné magát vele. Kisstílű dolog lenne.
Előzmény: Törölt nick (93)
e_dora Creative Commons License 2005.05.19 0 0 91
by the way, még nem látom a yahoot ;)
e_dora Creative Commons License 2005.05.19 0 0 89
valószínűleg, ha nyoma van írásban és/vagy elegendő a tanu.. azt nem hiszem, hogy a klubfórum önmagában sokat nyom a latba egy bíróságon; ez inkább csak azt jelenti, hogy egymásnak átadtuk az adatainkat (ami megtörténhet kintiek közt is)
Előzmény: Törölt nick (85)
Kigyo Creative Commons License 2005.05.19 0 0 88

Nézzük csak:

"A mobile szolgaltatojanal is rogzitve van ez a hivas, idoponttal, idotartalommal egyutt"

 

Az adatvédelmi törvény szerint a beszélgetés csak akkor rögzíthető, ha arról a fél kellőképpen tájékoztatva van. (bemondja egy hang, hogy rögzítve leszel) Amennyiben ez nem történik meg, abban az esetben csak nemzetbiztonsági célból lehet hozzáférni a beszélgetésekhez. Balázs nem igazán beszélyeztette a magyar köztársaságot...

 

Másrész a jog alapja, hogy a büntetés arányos legyen a bűncselekménnyel. Tehát ha valamire a kiszabható maximális bűntetés mondjuk 1 év, akkor nem biztos, hogy mindíg azt fogják kiszabni. Jelen eset súlyossága alapján Balázsra kb. 0,001 mp közmunkát szabhatnak ki...

Előzmény: Törölt nick (76)
e_dora Creative Commons License 2005.05.19 0 0 86

most általában beszéltünk, tudtommal, nem Balázsról, akinek mindenki tudja a nevét..

egyébként erga is ugyanezt mondja, csak ő a nincs bizonyítékot tartja valószínűbbnek, te meg a van-t.. én meg valahol a kettő közt :)

Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.19 0 0 84
Láttam egyszer egy hasonló témájú könyvet, állítólagos "vallomásokkal" és véleményektől ettől a szánalmas társaságtól, gondolom, ilyesmit terveztek.
Előzmény: Törölt nick (81)
e_dora Creative Commons License 2005.05.19 0 0 80
ja, aszondom én is, ha van IRL bizonyíték, akkor a nick felelősségre vonható, ha nincs, nem.
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.19 0 0 79
Valfil? Vagy rossz a tippem?
Előzmény: Törölt nick (68)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!