Keresés

Részletes keresés

Mókus87 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 88
Oh, yeahh!:( Most antibiotikumot is kaptam a változatosság kedvéért...:S Már a doki is fogja a fejét, mit is kezdjen velem...:(
Előzmény: gregab (87)
gregab Creative Commons License 2006.05.09 0 0 87

Ja értem, tehát már rengeteg helyre beírtál...

:)

azért én is kíváncsi lettem volna...

 

Hát igen, csak én vízöntő vagyok, és baromi érzékeny! túlságosan is. EGy olyan emberbe csalódni, akivel 4 éve együtt mentél mindenfelé, elég rossz tud lenni, és ráadásul úgy hogy még a szemedbe is hazudik!

Előzmény: Mókus87 (86)
Mókus87 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 86

Húúú, nem miattad nem, csak már tele van velem a net, és a fél város ezt bújja, hogy ujjal mutogathassanak rám... De le van ejtve mindegyik kétszínű "kultúrember"!!

Én is csalódtam a legjobb barátnőmben, de már nem érdekel, van rajta kívül sok igaz barátom, most legalább kiestek a rostán az álbarátok, olyanok utálnak, kiskurváznak, akiknek semmi joguk nincs ehhez, és én még csak azt se tudom, kik is ők pontosan. Szóval nekem most nagyon betett az élet!

Előzmény: gregab (84)
gregab Creative Commons License 2006.05.08 0 0 85
Hm. De neeeee!!! Mármint igen, de találkozz barátokkal, én pl. azt veszem észre magamon, (ugyanis én is túl vagyok egy "csalódáson", csak én egy barátban csalódtam óriásit), hogyha barátokkal vagyok mnden könnyebb, elfeledtetik velem, ami fáj, és beszéld ki magadból ezt az egészet!!!
Előzmény: Mókus87 (82)
gregab Creative Commons License 2006.05.08 0 0 84

Remélem nem lesz semmi baja nőgyógyásznál! :/ Én ilyenben nem reménykedek, mert mint mondtam, nálam nem oldódott meg a helyzet továbbra sem.

A pasim viszont bepróbálkozott, hogy gumi nélkül... én mondtam, hogy amíg nem megy el ő is dokihoz, addig szó sem lehet róla!

Mert oké, hogy nála ez semmilyen formában nem jelentkezik, vagy ki tudja, de nálam igen...

 

off: abszolút nem untatsz, ha leírod. De akkor gyere át a Lelki gubancbontó topikba!

ok? És ott megbeszéljük ezt.. ha akarod!

Előzmény: Mókus87 (81)
mazsoláskuglóf Creative Commons License 2006.05.08 0 0 83

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Dr. Kósa Zsolt Váci úti magánrendelőjének a telefonszáma kellene (ha még tart ott rendelést) és a rendelési idő. Ezer éve nem jártam nála, és sajnos nem tudom felkutatni az elérhetőségét. Hátha jár hozzá valaki, hátha ismeritek. Szeretnék hozzá visszamenni, mert nagyon jó orvos.

Előre is köszönöm.

Mókus87 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 82
Most eleget leszek egyedül, lesz időm filozofálgatni...
Előzmény: gregab (79)
Mókus87 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 81

A héten megyek vissza, de eddig még nincs semmi gáz, eddig minden ok. De én már nem bízom semmiben...:(

 

Háát, hosszú kínlódás után végetért...:((( Igen kacifántos a történet, meg is unnád a végére... Csakhogy nekem terveim voltak, és tudom, hogy ő lett volna az igazi...:(((

Előzmény: gregab (80)
gregab Creative Commons License 2006.05.08 0 0 80

Nálam még semmi nem múlt el, képzeld egyik este már ezzel álmomdtam egy elég brutált.

Most májusban kell újra visszamennem, és ugye a dolog nem múlt el. Igazából kísérletezni kellene többek szerint, hjogy mitől lehet ez nekem, mármint ez lehet rossz táplálkozástól stb.

 

off: hogy-hogy nincs pasid? mi történt? :/

Előzmény: Mókus87 (78)
gregab Creative Commons License 2006.05.08 0 0 79

én sem szeretek egyedül programokat szervezni, mondhatni én igazán társas lény vagyok, de azért néha jó az egyedüllét, amikor is el tudsz gondolkodni az "élet nagy dolgain" :)

 

És egészségileg hogy állsz? Azóta van valami problémád, használod a doki által felírt dolgot?

Előzmény: Mókus87 (77)
Mókus87 Creative Commons License 2006.05.07 0 0 78

Mi újság??

Nekem már pasim sincs...:(

Előzmény: gregab (76)
Mókus87 Creative Commons License 2006.05.06 0 0 77

Hát ja!:))

 

Nem szeretek egyedül programokat szervezni...

Előzmény: gregab (76)
gregab Creative Commons License 2006.05.03 0 0 76

Igen a pasik már csak olyanok, nagyon tudják sajnáltatni magukat, akár egy fejfájástól is, de ha te beteg vagy és jajveszékelsz, akkor azzal jönnek, hogy csak sajnáltatod magad! :)

 

off: egyedül libegőzni, az sem olyan rossz. :)

Előzmény: Mókus87 (75)
Mókus87 Creative Commons License 2006.05.02 0 0 75

Hmm..., hát, ha 1 pasi fél, akkor azt nem vonszolod el, az tuti...:) Apu is meg akar halni minden  egyes náthától, úgyhogy most ő is biztos úgy képzeli el, hogy minimum fel fogják boncolni...:)

 

Off:

Semmi érdekeset, csak libegőztem... egyedül!!:(

Előzmény: gregab (73)
gregab Creative Commons License 2006.05.02 0 0 74

Off: és mit álmodtál a libegőzéssel? :)

Előzmény: Mókus87 (72)
gregab Creative Commons License 2006.05.02 0 0 73

SAjnos munkám nem teszi lehetőve, hogy elkísérjem, mert kit dolgozok a francba, neki lenne ideje, mert neki kötetlenebb a munkaideje. CSak lusta rászánni magát, és szerintem fél is picit.

Pedig megígérte, hogy elmegy...  És hogyan bírjam rá?

 

azt, hogy gumival kell szeretkezni, nem zavarja... szóval ezzel semmit sem nyertem!!! És ráadásul én sem szeretem az óvszert.

 

Ilyenkor? :)

Előzmény: Mókus87 (72)
Mókus87 Creative Commons License 2006.04.30 0 0 72

El kell kísérni! Csak ne sírjon a szája, nem hal bele... Az én pasimnak külön konzultálnia kell a dokinőjével, mert nem szedhet akármit, amit az urológus vagy a nőgyógyászom felír. Szed ő emellett még rengeteg mást is.


De esetleg megfenyegetheted azzal is, hogy ezek után csak gumival fogsz vele lefeküdni, vissza ne fertőzzön...:P Sztem garantált hatást érsz el...:)

 

Off:

Most jut eszembe, hogy libegőzéssel álmodtam...:)

Előzmény: gregab (71)
gregab Creative Commons License 2006.04.30 0 0 71
Igen a nőgyógyászati bajok, sosem hagynak el. O Jeeeh.. :P Én már nem is bosszantom magam ezen. Egyébként olyankor mi lehet tenni, ha a párod nem óhajt elmenni dokihoz, pedigi neki is el kellene, mert a doki megmondta, hogy csak úgy érdemes ezt kezelni, ha a másik fél is kezelve van, mert utána visszafertőzitek egymást...
De ő nem nagyon igyekszik....

Off: Libegőzés az óriási, én mindig megyek ha jön a jó idő, Norma fánál még sörözni jó, leülni, beszélgetni, sörözni, hülyéskedni.... szerintem nagyon nyugtató és kikapcsolódik az ember, ebben a rohanó világban muszály.

Előzmény: Mókus87 (70)
Mókus87 Creative Commons License 2006.04.29 0 0 70

Ne ess kétségbe!! Ha nem Candidát, vmi mást biztos talál!:) Nem hagynak el a nőgyógyászati bajok, nagyon is hűségesek!:)

 

Normafát én is szeretem, libegőztünk ott tavalyelőtt ősszel..

Előzmény: gregab (68)
gregab Creative Commons License 2006.04.28 0 0 69
Nem baj, én mindig mindent értek... eh :P ÉN is tudni beszélni szép magyar! :)
Előzmény: Mókus87 (67)
gregab Creative Commons License 2006.04.28 0 0 68

Aha, hát igen, ez tök jó dolog. Nekem most már kb. 2 havonta csinálnak méhnyakrék szűrést! Mert előzőleg valami vírust találtak benne, amitől állítólag ha nincs kezelve kialakulhat. Utána lett P3 a cytológiám, gondolhatod, repdestem örömömben. Aztán most találták a candidát, de most viszont jó lett a cytológia.

Kíváncsi vagyok következő alkalommal, ami kb. 1 hónap múlva lesz, milyen kombináicó lesz... mit talál....

 

Tök jó, én pedig Bupdapest belvárosában lakom! jó mi? Én nem látok ám ilyen szépeket, annyi a szerencse, hogy közel van a Margitsziget, és ha nagyon zöldhiányom van átsétálok, vagy felmegyek Norma fához. :)

 

 

Előzmény: Mókus87 (66)
Mókus87 Creative Commons License 2006.04.27 0 0 67

Tényleg-tényleg-tényleg...:))))

Én választékosan beszélni magyar nyelv...:)))

Előzmény: Mókus87 (66)
Mókus87 Creative Commons License 2006.04.27 0 0 66

Hát ez az!! Nekem már a 3.! De maradok a "kisöregnél", mert jó orvos, és tényleg mindent megtesz, nemcsak egyfélét ír fel, és tényleg szimpi. Minden évben kérés nélkül megcsinálja a rákszűrést, mellvizsgálatot, és az sem mindegy, hogy ő tényleg egy laza jófej, mert nem akarok egy bunkóhoz járni. Arról nem tehet, hogy ilyen szerencsétlen vagyok...:) Vagy inkább:"((

 

Off: Szép tényleg, sokszor rácsodálkozok a várra velünk szemben, hogy milyen szép, pedig mindennap látom...:)

Előzmény: gregab (65)
gregab Creative Commons License 2006.04.27 0 0 65

ja értem, egyébként ez a semmi sem hat, szóval valahogy én is így vagyok vele. szóval már annyira mindent használtam, folyamatosan, és semmi eredménnyel. A legutóbbi gyógyszert sem hatott, és valahol ezt nem értem, hogy miért nem tudják a dokik normálisan kikezelni az embert, és az a durva, hogy nekem ez a 2. nőgyógyászom....

 

off: Dunakanyar, az szép hely... :)

Előzmény: Mókus87 (64)
Mókus87 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 64

Nekem semmi sem hat... kezdek erre rádöbbenni.:"(( Nem tudom pontosan, mit írt fel, mert ezt el szokták készíteni, a recepten csak az van, miből áll.

 

A Dunakanyarban lakom.

Előzmény: gregab (63)
gregab Creative Commons License 2006.04.25 0 0 63

Akkor ezek szerint ez a gyógyfüves kúra sem segített? :( és most mit írt fel neked, ha írt fel valamit egyáltalán?

 

off: akkor te a szerencsésebbek közé tartozol. Szerintem a Tiszai árvíz sokkal durvább volt most...

Egyébként ha szabad megkérdeznem, te merre felé laksz? :)

Előzmény: Mókus87 (62)
Mókus87 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 62

Van...:( Visszajött, ezért írta fel megint.

 

Off: Néhány házba ázott rendesen, de a miénk sose fog, mert elég messze van a Dunától. Még az 1800vhányas se jött fel hozzánk.:)

Tisza is durva, néztem a híreket...:(

Előzmény: gregab (61)
gregab Creative Commons License 2006.04.20 0 0 61

Megint kúpokat... hm. És van még folyásod? vagy attól a "cucctól", amit szedtél elmúlt?

 

 

Off.:

Aha, szóval a Dunára. Elég gáz. De ami most a Tiszán van, az viszont brutálisan durva. :/ És nálatok bejutott a házba a víz?

Régen sokat jártam Szolnok fele átutazóban, mikor még fősulira jártam... ugye ott a Tisza, És Szarvasnál, Mezőtúrnál a Körös, ahol a fősulim volt, ráadásul a körös partján. :/

Előzmény: Mókus87 (60)
Mókus87 Creative Commons License 2006.04.20 0 0 60

Még mindig ugyanazt, megint kaptam kúpokat...:(((

 

A Dunára gondoltam.:) Húú, valami 800akárhány centin teőzött...

Előzmény: gregab (59)
gregab Creative Commons License 2006.04.20 0 0 59

És mit talált a doki? :((( Nekem egyébként a gyógszertől nem múlt el.... :(((

 

És mekkora volt nálatok a folyó? :) Nem tudom melyikre gondoltál... :)

Előzmény: Mókus87 (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!