Keresés

Részletes keresés

cidri Creative Commons License 2006.04.28 0 0 2893
Na végre, most már látom.
Előzmény: Mad árka (2888)
cidri Creative Commons License 2006.04.28 0 0 2892
Milyen papíron történik a nyomtatás?
Előzmény: Törölt nick (2876)
cidri Creative Commons License 2006.04.28 0 0 2891
Remélem, jól sikerült, jobb azon túlesni:-)
Mennyire fenyegeti az árvíz a lakóházakat?
Előzmény: Törölt nick (2868)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.28 0 0 2890
Itt van ez a kép, a mai Népszabadság címlapfotója. Őszintén bevallva valahogy nem tudok megbarátkozni az ilyen szerkesztésű fényképekkel, de nem zárom ki, hogy bennem van a hiba. Irritál az előtérben lévő két homályos alak, bár a kép "filozófiáját" értem (kettős fedezékben, rácsok és biztonságiak mögött tárgyal az MSZP és az SZDSZ), ugyanakkor ez erőltetettnek tűnik, másfelől a szememet nagyon bántja. Zavar még a bal oldalán lévő rácsos homály is, hiányzik a jobb oldalon lévő homályalak feje (nekem), minden összevissza áll, de végül nem lesz belőle egész. Kezdek hosszú lenni. A lényeg, hogy egyre több ilyen "előtérben homály" fotót látok a napilapokban, s nem tudok velük cimbizni. Nem támogatást várok, csak kíváncsi volnék: mi a véleményetek róla? Nektek hogy tetszik?

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.27 0 0 2889
Előzmény: Törölt nick (2869)
Mad árka Creative Commons License 2006.04.27 0 0 2888
Nézzétek meg közelről, majd hunyorítsatok vagy távolodjatok el a képtől, netán kicsinyítsétek le. Rá fogtok jönni a turpisságra. :-) (Nekem bandzsítással is kijött.)

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.27 0 0 2887
Kicsit veszélyes feladat lenne, tekintve, hogy még az Adobe-nál sem tudnak rá tökéletes megoldást :-)
Előzmény: Kigyo (2882)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.27 0 0 2886
Na, úgy látom, ez a Photoshop-plugin lesz a befutó.
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.27 0 0 2885
Már csak crack kellene hozzá, de egyelőre nem találom.
Előzmény: Törölt nick (2883)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2884

Sima Resize?

 

Jut eszembe, holnapi horoszkópom:

"Egy régi vágyát szeretné megvalósítani, de önerőből nem telik rá. Ha a hitelfelvétel mellett dönt, lesz miért idegeskednie. Ingatlan ne legyen fedezet!"

Na ja.  

Előzmény: Kigyo (2881)
Kigyo Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2882
Gondoltam írnod kell egy újabb khronos plugint. :)
Előzmény: Törölt nick (2877)
Kigyo Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2881
És ha nagyítod?
Előzmény: Törölt nick (2876)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2880

Ez is jól hangzik, kíváncsi lennék rá a gyakorlatban...

http://www.szoftver.hu/product.asp?id=191

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2878
Egyre jobban sárgulok, vagy zöldülök, vagy mi...
Előzmény: cidri (2865)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2877
Képfeldolgozás-házi, mi? Még csak az kéne a boldogságomhoz.
Előzmény: Kigyo (2872)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2876

Ja, tudom, csak nehezen látható a különbség, nyomtatásban viszont lehet, hogy szembetűnőbb lesz.

Előzmény: Kigyo (2875)
Kigyo Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2875
Ott a photoshop amit nyertél. Dugig van mindenféle simító szűrőkkel.
Előzmény: Törölt nick (2874)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2874

Csak jpeg-hez kéne, valahogy úgy, hogy minél kevésbé legyen ronda.

Előzmény: Kigyo (2872)
Kigyo Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2872

Programozás házi? Mert akkor az mplayer forráskódjában találsz a szűrőknél ilyet. :)

Előzmény: Törölt nick (2871)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2871
Tudja valaki, hogyan lehet a leghatékonyabban (értsd: legszebb eredménnyel) interpolálni?
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2870

Ugyanez Pesten (a kép nem saját):

http://fotozz.hu/r/original/fotozz_104097.jpg

Előzmény: Törölt nick (2868)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.26 0 0 2869
Előzmény: Törölt nick (2862)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 2868
A Tisza-parti épületek, házak alját már nyaldossa a víz, olyan, mint Velence. Azért az egyetemi épületeket igazán elönthetné, mert akkor nem kellene holnap zh-t írnom :)
Előzmény: cidri (2866)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.25 0 0 2867
Szépek. Ez a tipikusan vihar előtti szürkéskék az egyik legszebb szín a világon.
Előzmény: cidri (2864)
cidri Creative Commons License 2006.04.25 0 0 2866

Elég durva... a legalsón csak nagyításban láttam, hogy tulajdonképpen zsákokból van a part "kikövezve".

 

Előzmény: Törölt nick (2863)
cidri Creative Commons License 2006.04.25 0 0 2865

Esteledik

 

 

cidri Creative Commons License 2006.04.25 0 0 2864

Vihar előtt

 

 

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.24 0 0 2863
  Helyzet
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.24 0 0 2862
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.18 0 0 2861
Beltéri volt, hogy a virágok hűvösben legyenek. Állványt kellett volna vinnem, de nincs itt Szegeden.
Előzmény: cidri (2852)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!