Keresés

Részletes keresés

angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 176
Az mar eddig is sejtheto volt, hogy az angol valogatott "furcsa" felallasai es cserei kitol szarmaznak. (Bar bevallom, en eleg lassan vettem eszre.)
Előzmény: a szurkoló (173)
a szurkoló Creative Commons License 2006.04.27 0 0 175
mi az, mégsem kell Scolari?
Előzmény: zeuszka (174)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.27 0 0 174
Na, hát ő is rájött 0-2-nél, annyira nem is hülye, mint gondoltam.
Előzmény: Törölt nick (172)
a szurkoló Creative Commons License 2006.04.27 0 0 173
mi az,mégis Scolari kell?
Előzmény: zeuszka (170)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.27 0 0 172
Már csak négy. Délikapu helyett Makaróni.
Előzmény: zeuszka (170)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.27 0 0 171
Fasz ide, fasz oda, de hat ilyen gyenge kapussal akar 10 vedo is lehetne.
Előzmény: zeuszka (170)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.27 0 0 170
Istenem, Steve McClaren mekkora egy fasz. Miért az idény legfontosabb meccsein próbálja ki az ötvédős felállást, ami egy rendszeridegen baromság. Még egyszer nem fog nekik sikerülni, ami a Basel ellen, és meg fogja érdemelni.
Alan Shearer Creative Commons License 2006.04.22 0 0 168
Furcsa. Ez kicsit olyan, mintha a katalánok a Real Madridért szorítanának.
Előzmény: djsus (155)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.21 0 0 167

dehogynem, mi mar otodszor jatszunk holnap a Liverfoollal.:) 18 honapon belul tizedszer.

 

de akkor is, oriasit zuhant a szinvonal, nem? Psycho marad?

 

 

Előzmény: 50-50 (166)
50-50 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 166

Csak 2-szer lehet egy évben a CHartonnal játszani. Nameg a Man. Uniteddel is... A West Ham elleni kupavereséggel egyébkénnt tényleg véget ért az idény gyakorlatilag...

Előzmény: Turbó Fix Banán PC (163)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.21 0 0 165
Én emlékszem nagy védéseire is, de tényleg mindegy.
Előzmény: 50-50 (164)
50-50 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 164
4-ből 2 gól az ővé. Ennyi elég is volt. Falrengető nagy bravúrjai pedig nem voltak. De végülis ez mindegy...
Előzmény: zeuszka (162)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.21 0 0 163

nem volt olyan hude szuper a Boro sem de ugy kuzdott h csak na. ezert megerdemeltek.

 

na lesz mar banner vagy nem?:)

 

veletek meg mivan gyerekek, a Manchester Cityvel h igy leeresztettetek a vegere? hova lett a Charlton elleni idegenbeli 5:2-n mutatott jatek?

zeuszka Creative Commons License 2006.04.21 0 0 162

Pont, hogy neki köszönhetően maradt izgalmas a meccs az utolsó percig, addig jól védett.

Előzmény: 50-50 (160)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.21 0 0 161
Egyrészt, másrészt Zuberbühlernek előtte volt azért pár nagy bravúrja is.
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (159)
50-50 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 160

A bírót viszont szépen kompenzálta a kapus. Finoman szólva nem szolgált rá aznap az alapbérére sem. Nem hiném, hogy ilyen gólok még egyszer összejönnek...Ettől persze még továbbjuthat a 'boro. De a Steaua is...

Előzmény: Turbó Fix Banán PC (159)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.21 0 0 159

nem ugy van az, a vilag legtisztabb tizijet nem adtak meg amikor Majstrovics felrugta Vidukat a tizenhatoson belul.

 

nemvagyok Boro drukker egyebklent.

Előzmény: 50-50 (158)
50-50 Creative Commons License 2006.04.21 0 0 158
Hát, azért elsősorban a Basel kapusának köszönheti a 'boro, hogy még versenyben van. Ha a Steaua gólt lő, nem biztos, hogy összejön a 3 gól...
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (154)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.21 0 0 157

de ha megsem kerul be akkor szurkolhattok a Boronak.

 

szamomra se ugyanaz6 a sport es a politika.:)

Előzmény: djsus (155)
angyalhentes Creative Commons License 2006.04.21 0 0 156
Fura, az en idomben az erdelyiek meglehetos mertekben gyuloltek a steauat.
Előzmény: djsus (155)
djsus Creative Commons License 2006.04.21 0 0 155

Nekem már van jegyem a döntőre és remélem bekerül a Steaua.Sokan megyünk erdélyiek és mind nekik szurkolunk majd.

És mielött hülyeségeket írnátok számunkra a politika és a sport nem ugyanaz.

Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.21 0 0 154

basszak meg

 

nembaj Boroban jol le lesz dolgozva a hatrany.

Előzmény: Alan Shearer (153)
Alan Shearer Creative Commons License 2006.04.21 0 0 153

Előnyben vannak a szőröstalpúak.

Alan Shearer Creative Commons License 2006.04.13 0 0 152
Akkor csinálj egy bannert Wac!:)
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (150)
Tibbie Frank Creative Commons License 2006.04.13 0 0 151
Valami szép bannert! Megérdemlik:-))))
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.13 0 0 150
en sem. Wac szokott erteni hozza.
Előzmény: Alan Shearer (149)
Alan Shearer Creative Commons License 2006.04.13 0 0 149
Na akkor ki vállalja el a bannert? Én sajnos nem értek az ilyenhez.
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (148)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2006.04.10 0 0 148

faszsagot kerdezel, mar hogyne lattam volna?

 

oriasi meccs volt.

 

1 bannerrt megerdemelnenek ezert a topicnak a fiuk!:)

Előzmény: zeuszka (124)
brady Creative Commons License 2006.04.08 0 0 147
Ez a Rockys hasonlat jó. :-) Nagy teljesítmény volt az szentigaz. Érdemes volt leülni a tv elé.
Előzmény: Ayreon (133)
zeuszka Creative Commons License 2006.04.07 0 0 146
Nem tudom, az első perctől kezdve nagyon belekezdett a Boro, érezhető volt, hogy gólt, gólokat fognak szerezni, persze 0-1 után én se fogadtam volna a továbbjutásra. De a szünetben már el tudtam képzelni.
Előzmény: Ayreon (144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!