Istenem, Steve McClaren mekkora egy fasz. Miért az idény legfontosabb meccsein próbálja ki az ötvédős felállást, ami egy rendszeridegen baromság. Még egyszer nem fog nekik sikerülni, ami a Basel ellen, és meg fogja érdemelni.
Csak 2-szer lehet egy évben a CHartonnal játszani. Nameg a Man. Uniteddel is... A West Ham elleni kupavereséggel egyébkénnt tényleg véget ért az idény gyakorlatilag...
A bírót viszont szépen kompenzálta a kapus. Finoman szólva nem szolgált rá aznap az alapbérére sem. Nem hiném, hogy ilyen gólok még egyszer összejönnek...Ettől persze még továbbjuthat a 'boro. De a Steaua is...
Nem tudom, az első perctől kezdve nagyon belekezdett a Boro, érezhető volt, hogy gólt, gólokat fognak szerezni, persze 0-1 után én se fogadtam volna a továbbjutásra. De a szünetben már el tudtam képzelni.