Keresés

Részletes keresés

Chronoss Creative Commons License 2017.12.16 0 0 560

Szívesen. Nem túl gyakori darab, de igazán szép. Kellemes időtöltést hozzá :)

Előzmény: Krissz2 (559)
Krissz2 Creative Commons License 2017.12.16 0 0 559

Köszönöm,igen az lesz,pontosan.Ezek szerint te sem ma kezdted,az ipart,hogy így megmondtad. Én vagy egy hete kerestem,de hasonlót sem találtam.Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Előzmény: Chronoss (558)
Chronoss Creative Commons License 2017.12.16 0 0 558

Megaline Phantom II-nek tűnik....

Előzmény: Krissz2 (557)
Krissz2 Creative Commons License 2017.12.15 0 0 557

Sziasztok. 

 

Segítséget kérnék. Megtudná mondani valaki,ennek a számszeríjnak a pontos típusát? Illetve hogy az üvegszállas,reflex számszeríjakat tárolás közben is lehet-e felajzva tárolni tartósan?

Az tuti hogy nem otthon gyártott számszer,hanem rendes gyári,szép és részletes a kidolgozása,de sajna nem tudom a tipusát. 

kormikutya Creative Commons License 2017.12.14 0 0 556

Eladó eladó a képen látható, keveset használt Cross Bow számszeríj kiegészítőkkel együtt. Ár: 28000 Ft, vagy cserélhető légfegyverre, gázpisztolyra. Email publikus.

 

(Elnézést, már ezredszer mentem el a képet, de a beillesztésnél állandóan megfordul.)

Clikkclikk Creative Commons License 2017.12.08 0 0 555

Helló

Sok ezret lőttem saját vesszőfogóba.

5cm polifoam >Kartondobozra >rongy,ruha bele (gomb,cipzár nélkül)> megtaposni (lesz súlya)> majd a 21. század csodája> háztartási folpackkal jól körbetekerni.

Legjobb.

Olcsó,kíméli a vesszőt,gyorsan elkészíthető,és még bírja is:)

Nem utolsó sorban lehet rajzszeggel lőlapot rögzíteni:)

Előzmény: bergli (529)
Clikkclikk Creative Commons License 2017.12.08 0 0 554

Helló

Sok néven fut szerintem.

Régen volt egy ilyenem

Scorpio, Jaguar, stb

Egy típus kicsi változtatásokkal (tus,forma)

Előzmény: N.zoltan27 (552)
zolihege Creative Commons License 2017.11.02 0 0 553

szia 

 

Én úgy tudom Cross Bow , A harmadik képen rajta van ez a felírat . Így én megtaláltam .

 

szia

Előzmény: N.zoltan27 (552)
N.zoltan27 Creative Commons License 2017.11.01 0 0 552

Üdv érdeklődni szeretnék mivel nem találomsehol milyen márka lehet? Előre is köszönöm! 

zolihege Creative Commons License 2017.10.28 0 0 551

Szép napot 

 

A hirdetett számszeríj  elkelt , jó egészséget az új tulajdonosnak hozzá .

 

köszönöm szépen 

 

sziasztok 

Előzmény: zolihege (545)
Koriori Creative Commons License 2017.10.28 0 0 550

Igen érdemes lehet. Versenyezni min 300 fps kell. Ha új, akkor mindenképpen, ha használt akkor sajna nem látsz bele. Viszont jól és könnyen javítható.

Előzmény: Faketaxi19 (549)
Faketaxi19 Creative Commons License 2017.10.17 0 0 549

Sziasztok!

 Én is ujjonc vagyok.Egy excalibur Matrix 310 Equipa q-rol mi a véleményetek,tapasztalatotok.Érdemes lenne megvenni?

duplázó Creative Commons License 2017.10.13 0 0 548

Megint én.:) A közeljövőben tervezek venni 1-2 db középkori stílusú számszeríjat. Lehet házi készítésű, de csak az igényes, autentikus darabok érdekelnek. Szóval NE rétegelt lemez-tus, és befőttes gumi-ideg megoldások legyenek.

Fényképpel mellékelt ajánlatokat várok az alábbi címen:

kovari.balazs1975@gmail.com

 

Köszönöm!

duplázó Creative Commons License 2017.10.13 0 0 547

Ja, és ha igen, mennyiért? Vett mostanában valaki Kassai számszeríjat?

duplázó Creative Commons License 2017.10.13 0 0 546

Sziasztok!

 

Új vagyok itt. Tudja e valamelyikőtök, hogy Kassai Lajos készít/forgalmaz e számszeríjat? Írtam neki, de nem válaszolt semmit. Köszi!

zolihege Creative Commons License 2017.10.05 0 0 545

Szép napot 

 

Eladnám szinte egyáltalán nem használt számszeríjamat . Egy barátom apukájáé volt ő soha nem használta én egyszer lőttem vele . Megtekinthető átvehető kipróbálható Budapesten . Egy vászon tok , és a képen látható vesszőket is adom hozzá . 

Úgy tudom 170 LBS 70 os . 11 mm es távcsősínnel szerelt . ára alku nélkül 27000 ft 

 

további szép napot mindenkinek 

Koriori Creative Commons License 2017.09.29 0 0 544

Ha belenyúlsz egy gagyiba, könnyen elmegy a kedved az egésztől... Szerintem kezdésnek vegyél egy Szigetit. Ha azon túlléptél akkor jöhetnek a drágább darabok. Ha rögtön a véglges megoldást keresed akkor Excalibur.

 

Előzmény: Yani_70 (541)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.27 0 0 543

Amiket felsoroltál azok fognak hosszabb távon sokba kerülni.

Láttam az íjász aprón egy EXCALIBUR IBEXET olcsó és örök élet.A világ legjobb reflex íjas puskája.

 

Előzmény: Yani_70 (541)
vatertibi Creative Commons License 2017.09.26 0 0 542

Eladó Barnett quad 400 Számszeríjam kihasználatlanság miatt.Használt de Eredeti állapotban.Adok hozzá 7db vesszőt,hordtáskát,távcsövet ahogy a képen látható.Tel:0630 4149520  Ár:140Ezer

Yani_70 Creative Commons License 2017.09.25 0 0 541

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni kezdő íj vásárláshoz. Néztem néhányat az aprón és véleményt kérnék, de ha tudtok jobbat ajánlani azt is megköszönöm.

Tehát ezeket néztem: Jaguár 150 és 175 font, Scorpion, Szigeti, Horton Super Mag 175.

Elsőre nem szeretnék nagy pénz beleölni, ténylegesen kezdésre kell, de azért teljesen használhatatlant sem szeretnék venni.

Előre is köszönöm a véleményeket, tanácsokat!

pointer14 Creative Commons License 2017.09.01 0 0 540

A kérdés az van-e szerződés- szabályos magánokirat- az eladásról és  feltételeiről.

Előzmény: Krissz2 (537)
Fingusz Creative Commons License 2017.08.27 0 0 539

Egy lehetőség mindig van ,megkeresed és levered rajta ! :)

Előzmény: Krissz2 (537)
Koriori Creative Commons License 2017.08.25 -1 1 538

Amikor a nepperek egymásra találnak....

Előzmény: Krissz2 (537)
Krissz2 Creative Commons License 2017.08.23 -1 0 537

Sziasztok bocsi hogy ide írok.De nem akarom hogy mást is átverjen az egyén. Sajnos részletre vásárolt tőlem egy Mezőkovásházi lakosú,Mesterházi Krisztián nevezetű egyén egy Horton Szuper Mag II 175#-os számszeríjat, 5 db karbon vesszővel,és a hozzá tartozó felhúzókötéllel. Az illető kifizetett 25 ezer Ft-ot,és megegyeztünk hogy még kétszer fog 20-20 ezret fizetni,vagyis összesen 65 ezer forintot. De sajnos a fentmaradó összeget már nem láttam,és sajnálattal szembesültem hogy az illető az ijaszapro.hu oldalon meghirdette a számszeríjam. http://www.ijaszapro.hu/kategoriak/ijak/szamszerij/_15603.html Mikor erről értesültem azonnal felhívtam,és közöltem vele hogy másnap reggel ott vagyok az íjért,és hozom el.Erre egyből azt válaszolta hogy Ok rendben,majd egy fél óra múlva vissza hívott, és közölte hogy az íjat eladta,és ennyi. Rendőrség nem tud mit tenni, szó szerint annyit mondtak hogy polgári peres út,feljelentés stb. stb. Szóval ügyeljetek a srácra, mert nagy mágus. Én még várom vagy reménykedek a pénzembe. A hirdetés még aktív az ijaszapro.hu oldalon,vagyis lehet hogy még nálla van,csak hazudik,de ugye nem ronthatok be a házba és kutathatok,hiába ismerem és tudom hogy hol lakik. Elméletileg azt állítja hogy egy Telek Ferenc nevezetű emberkének adta el,esetleg ha magára ismerne vagy ismertek ilyen nevű személyt,akkor kérlek jelezzétek. Még annyit hogy a Mesterházi Krisztián mikor kérdőre vontam hogy hogy merészelte eladni azt ami még nem az övé,hiszen még nem fizette ki,ráadásul kevesebbért adta el,mint amennyivel tartozott,és az eladásból befojt összegből nem rendezett engem (teszem hozzá nem is tudott volna,mert kevesebbért árúlja és adta el elvileg mint amennyivel nekem tartozik) azt válaszolta hogy neki akkor kellet az a 30 ezer és elkógyavegyélte a számszert. Ha sikerülne a Telek Ferencet megtalálni,akkor eltudnám rendezni vele,hogy én kiköhögtetem a Mesterháziból fentmaradó 40 ezret,és kifizetném a Telek Ferencnek azt az összeget amennyiért ő vásárolta meg a számszert,vagyis a 30 ezret. Vagyis mindenki jól járna,én vissza kapom a számszert,a Telek úr a pénzét,Mesterházi meg megússza hogy járjon a bíróságre. A mesterházi krisztián face. profilja a következő, kettő is van neki. https://www.facebook.com/profile.php?id=100010823520822 https://www.facebook.com/krisztian.mesterhazi Hogy igazoljam előttetek,hogy nem átverés,parancsoljatok a képek a számszerről,mikor még nállam volt. 

 

Koriori Creative Commons License 2017.08.03 0 1 536

:-) Nos előjönnek a titkos fegyverek... :-) Én régebben szilikont használtam. Lefújtam a vessző vezető sínt, de aztán áttöröltem, mert - igazad van, láttam hogy bizony lerakódik benne a por. Viszont rögeszmésen ragaszkodtam hozzá, hogy kenni márpedig kell. Aztán jött a nagy ötletem....miután az íjamon is ezt használom, a RainX tisztítós verziójával fújom le és aztán áttörlöm. Száraz lesz, de a síkossága megmarad és a mi fontos, nem szedi össze a port! A vesszőket is le szoktam törölni RainX-es ronggyal, és versenyeken, illetve lövések után mindig tisztára törlöm a vesszőket. Mára már sok ezer lövés van a 225-ös Excaliburomban, és hál' Istennek tökéletes állapotban van pedig már cca 4- 5 éves (nem emlékszem pontosan mikor is vettem.)

Előzmény: zazu111 (535)
zazu111 Creative Commons License 2017.08.02 0 0 535

A port semmi nem taszítja, de nem mindegy mennyire marad rajta. Próbáljátok ki  a motorkerékpár lánckenő sprayt. Fújás után pár perccel le kell törölni. Nagyon csúszik, nagyon sokáig a felületen marad, és nem marad rajta sok por.  Nagyon sok csúszó felületen használom. Sokkal jobb mint a szilikon. A szilikon nem tartós, nem jók a kenési tulajdonságai és nagyon vonzza a port. A szilikont átmeneti felület védelemre, és formaleválasztásra találták ki. Ahol jó kenés kell sehol nem használja az ipar. Még a láncfűrész lánckenő olaja is jó lehet. Tapad, és nem nagyon vonzza a port, de nem annyira tartós mint a lánckenő spray.

Előzmény: Törölt nick (532)
Törölt nick Creative Commons License 2017.08.01 0 0 534

Sokszor,terepen és 3D-n. Sajnos mostanában családi okokból nem tudok menni.Jókat beszélgettünk.

Előzmény: Koriori (533)
Koriori Creative Commons License 2017.08.01 0 0 533

Versenyszerűen? Találkoztunk már? 

Előzmény: Törölt nick (532)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.30 0 0 532

Én 6 éve használom ezeket az olcsóbb kenőanyagokat és beváltak.Pedig a legjobb és nagyon gyors minőségi számszereket használok.

lehet kapni kiváló  szilikon olajat .olcsón.az is bevált.A port sajnos semmi sem taszítja. De marketingnek jó szöveg.

Előzmény: Törölt nick (528)
Koriori Creative Commons License 2017.07.30 0 0 531

Ezket érdemes használni: http://www.excaliburcrossbow.com/catalog/category/maintenance_items

Idehaza is beszerezhető és minden gyártmányú és teljesítményű számszerhez használható. Nem szedik össze a port, tartósan a felületen maradnak, betöltik a funkciójukat. Minél nagyobb teljesítményű egy számszer, annál inkább javallott a használatuk. Gondolok itt a 300 fps feletti akár 400 vagy gyorsabb számszerekre.

 

Előzmény: Törölt nick (528)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!