Keresés

Részletes keresés

smartdrive Creative Commons License 2011.10.21 0 0 2106

pedig ez francia szokás, a fociból vették át

Előzmény: ath (2103)
Mandrake Creative Commons License 2011.10.21 0 0 2105

nézem, nézem a bronzmeccset, és nem értem ...

AZ a csapat, amelyik elvesztett már egy elődöntőt, mert a rúgójátékosok formán kívül vannak, AZ a csapat miért akar még rugni????

tudom, tudom, a pontszerzés ... DE ha EZ ÍGY nem megy akkor minek erőltetik????

 

Wales magának köszönheti "bukását", saját magukat verték meg a kupa végére ...

 

kár, mert egy nagyon jó, és erős csapat

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.17 0 0 2104

Jaja, nem éreztem hogy a hangsúly a "csak otthon nyertek"-en van. Mindenesetre az ünneplő tömegeken látszik hogy mennyire mekönnyebbültek az elődöntő után, a Wallabies volt az egyetlen válogatott akiktől ténylegesen tartottak.

Előzmény: ath (2103)
ath Creative Commons License 2011.10.17 0 0 2103
A boks nyert 4 eve is, nem igazan hazai palyan. A mondatom helyesen ugy szolt, hogy az ab eddig csak otthon tudott maradsndot alkotni.
Előzmény: Törölt nick (2099)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.17 0 0 2102

További tény hogy a franciák 12 évente jutnak döntőig (és mindig veszítenek?) Tavaly fociban a hollandok lettek az első csapat akik három vébé döntőt buktak el úgy hogy sose nyertek, ezt most a franciák érhetik el rögbiben.

Előzmény: szponzor (2101)
szponzor Creative Commons License 2011.10.17 0 0 2101

"a franciák eléggé vitatható körülmények között nyertek hazai pályán"

Az a hazai pálya négy éve Cardiffban volt, a vitatható körülmények pedig annyit jelentettek, hogy a döntőnek bizonyult francia cél előtt Michalak passza előre ment, és néhány oldalról bemenést a nyílt tolongásoknál nem fújtak le a franciáknál. Egyébként nem a hátszél és a játékvezető volt az All Blacks kudarcának az oka, ezt mindenki tudja, aki látta azt a meccset. És tudták ezt az új-zélandiak is, nem is említette egyetlen játékos vagy szakvezető sem a bírókat a vereség után.

 

A véletlenekben valamiféle logikát vagy felsőbb akaratot belelátók most aztán örülhetnek és előállhatnak az elméleteikkel:

1987-ben az új-zélandi rögbi világbajnokságon Ausztrália, Franciaország, Új-Zéland és Wales jutott be a legjobb négy közé, majd Franciaország és Új-Zéland vívta a döntőt, és most,

2011-ben az új-zélandi rögbi világbajnokságon Ausztrália, Franciaország, Új-Zéland és Wales jutott be a legjobb négy közé, majd Franciaország és Új-Zéland vívja a döntőt.

Előzmény: Nyugdijas_szektor (2095)
KillYou Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2100

Jövő hét vasárnapig tudok valahol Új-Zélandi mezt venni?

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2099

"...a nagyok közül eddig egy csapat tudott csak otthon nyerni..."

1987: Új-Zéland, 1995: Dél-Afrika

A franciák egyetlen esélye az hogy esélytelenek, kb mint NSZK 1954-ben.

Előzmény: ath (2096)
lomu Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2098

Oriasi olt ,ismetlodik a 87-es donto remeljuk eredmenyben is!!!

 

GO THE BLACKS!!!

ath Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2096

ja, akkor még mindig nem logikus, hiszen az úriember valami vb döntőt emlegetett....a nagyok közül eddig egy csapat tudott csak otthon nyerni....

 

egyébként meg hajrá franciák a döntőben! beszarnék a röhögéstől ha nyernének. 

Előzmény: Nyugdijas_szektor (2095)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2095

Gondolom a múltkori franciaországi VB negyeddöntőjére célozgat, amikor is a franciák eléggé vitatható körülmények között nyertek hazai pályán. Most nem lesz mégegyszer ekkora hátszelük :)

Előzmény: ath (2094)
ath Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2094
Pont az ab tudott eddig csak otthon nyerni, uhogy ezt nem ertem.
Előzmény: smartdrive (2093)
smartdrive Creative Commons License 2011.10.16 0 0 2093

a fhansziák megtanulják, milyen az, amikor sem nem jobbak, sem nem ők játszanak hazai pályán egy VB-döntőben. fasírtot fognak csinálni belólük

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.15 0 0 2092

Erre azért nem vennék mérget. Az angolok is egész jól összeszedték magukat a döntőre négy éve, pedig a csoportkörben méretes zakót kaptak Dél-Afrikától.

Előzmény: Nyugdijas_szektor (2091)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2011.10.15 0 0 2091

A holnapi elődöntő győztesének elég könnyű dolga lesz a franciák ellen.

Előzmény: Feyd-Rautha (2090)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2011.10.15 0 0 2090

A gyengébb csapat ment tovább :(

Előzmény: Törölt nick (2089)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2011.10.15 0 0 2088

Pob lwc I Cymru!

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.14 0 0 2086

A szombati meccset legalább a németek adják élőben de a vasárnapit ők se, csak összefoglalót. A franciák se adják a tv5-n. Vasárnap marad a stream vagy a torrent...  A Digisport azért sokkol, még az ünnepélyes megnyitót is élőben nyomták, erre pont az év meccsét nem adják...

Előzmény: Törölt nick (2084)
ath Creative Commons License 2011.10.14 0 0 2085

absz, a múlt héten uez volt. 3 meccset adtak a négyből, a vasárnapi másodikat már nem, helyette ment valami horgász magazin felvételről. valamit konyítok a sportjogok adásvételéhez és kétlem, hogy 3 a 4-ből csomagokat ajánlanának a jogtulajdonosok, gyanítom, hogy a digi ítéli meg úgy, hogy márpedig az ismételt horgászmagazin jobb ötlet.

 

Előzmény: Törölt nick (2084)
Tuomas Kasmra Creative Commons License 2011.10.09 0 0 2082

Na, most törik szét az argentin tolongást.

 

Félelmetes támadógépezet az új-zélandi...

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.09 0 0 2081

Már fél óra játékidő elment és eddig csak az argentinok vittek célt :)
Eddig mind a három negyeddöntőt a csoportmásodikak nyerték...

Tuomas Kasmra Creative Commons License 2011.10.09 0 0 2080

Az argentinok már 20 perc után úgy fújtatnak, mint a tüdős hal:-), nem lesz ennek jó vége :-)))

Tuomas Kasmra Creative Commons License 2011.10.09 0 0 2079

Uramisten, ez döntőnek is be illett, (mondjuk én ezt a megalkuvás nélküli zúzást, küzdelmet szeretem és nem a virtuozitást:-D), remek meccs volt.

 

Mi lesz itt az ÚJ Zéland - Ausztrália elődöntőben....!!!???!!!

 

Sajnálom a dél-afrikaiakat is, mivel a meccs jó részén jobban k voltak, az a csapat, aki megtörhetetlen, és most is az ausszie-k egy "szerencsés" büntetővel győztek.

 

Az ausztrálok az írek ellen mutatott játékhoz képest persze javultak, de egyelőre (nekem) úgy tűnik, hogy ez a VB sima Kiwi győzelmet hoz majd. Persze, ha újra ennyit javulnak az ausztrálok, akkor...

 

Az északi csapatok közül csak az angolokat éreztem volna 50 %-ban esélyesnek a döntőben, de meggyőződésem, hogy edzői, felfogásbeli okok miatt veszítettek...

 

Wales? Csupa szív, de a döntőben, akár már az elődöntőben is kevés lehet...

 

Franciák egy-egy meccsen mindenre képesek lehetnek, de két meccsen egymás után?...

Slovkowski Creative Commons License 2011.10.08 0 0 2078

Az első félidőben ment el nekik a meccs. Na persze ez semmit se von le a franciák játékából. Minden mutatóban jobbak voltak. Sajnos a walesiek ellen nem láthatom őket :(

 

Lièvremont-nak bajsza van? Nagyon gáz :)

Előzmény: Tuomas Kasmra (2077)
Tuomas Kasmra Creative Commons License 2011.10.08 0 0 2077

Ezek a xxxfej angolok!

 

Persze, hogy nyomokban sem azt csinálták, amitt kellett volna, ami az Argentinok ellen már bejött.

 

Sohasem a virtuozitésukról voltak híresek, erre most az elejétől kezdve a célt erőltették:-(

 

Az első félidőben szorgos méhecskeként kellett volna gyűjteni a dropkickeket, és minél többet ütközni, szétverni a francia tolongást...

Azután, amikor az erősebb tolongás (tudom, hogy volt hiányzó) megtörte a franciákat, akkor  a 60. 70. perctől jöhetett volna be egy villámgyors, színesbőrű, pihent szélső kivégezni őket... (Én Tualagit addig pihentettem volna)

 

Ehelyett hagyták, hogy a franciák lerohanják őket és egy olyan csapat ahol egy Wilkinson, meg egy Flood van, szinte nem is kisérelt meg kapuralőni:-( helyette minden támadás elpasszoltak, ehh..meg is érdemelték, hogy kiessenek.

 

a haltart

Slovkowski Creative Commons License 2011.09.10 0 0 2074

Ezt nem konkrétan neked írtam. Egyébként én is az vagyok. Jó volna, ha minden meccs olyan lenne mint az idei Heineken Cup döntő, de hát sajnos kevés ilyen van. A foci vb-k is gyengén indulnak (utobbiak) és elkezdik számolgatni a gólokat a statisztikusok, h milyen gyenge torna elé néznek, aztán mégis beindul a gólgyártás. Szal csak annyit mondok, h lesz ez még jobb is (remélem).

Előzmény: Törölt nick (2072)
Slovkowski Creative Commons License 2011.09.10 0 0 2071

Le a kalappal a japánok előtt. Félidőben lementem reggelizni, így lemaradtam a 2. félidő elejéről. 21-25-ös állás igencsak meglepett, de azért utolsó 10 percben mégis csak vittek 3 célt a franciák.

 

Az argentín-angol jó nagy küzdelem volt, de én nem mondanám, h gyenge meccs a kevés pont ellenére. Azért azt ne felejtsük el, h ez egy világbajnokság amit csak 4 évente rendeznek. Óriási a tét. A tavalyi foci vb döntője után voltam kiakadva néhány hozzá nem értő laikus nyilatkozatán, miszerint gyenge volt a döntő. Ne várjunk meccsenként 6-7 célt. Ha van, az külön öröm, de értsük meg, h ennél nagyobb dicsőség nincs a rögbiben, tehát a tét rányomja bélyegét a játékra.

 

Kár, h a stream szakadozott, mint a szám az angolok mezén :(

ath Creative Commons License 2011.09.10 0 0 2068

arra teszek a leginkább. :-)

Előzmény: szponzor (2065)
ath Creative Commons License 2011.09.10 0 0 2067

megy itt minden ismétlés, atlétika, miegymás. rögbi nem...

Előzmény: Slovkowski (2066)
Slovkowski Creative Commons License 2011.09.10 0 0 2066

De marhajó, h a Digi adja a vb-t :( Legalább a TV5 adhatná a franciák meccseit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!