Keresés

Részletes keresés

dhpage Creative Commons License 2003.12.22 0 0 248
:)))))

És?
Ahogy te felhozod, kinek mit fizettél, úgy én is felhoztatok dolgokat.
Bár ahogy így belegondolok, kezdek sűllyedni a szintedre és ez nem tetszik...

"Amikor fizetted a fiamnak a kaját, akkor a korábbi általam fizetett Visegrádi számlát törlesztetted. "

Akkor még voltak is, de tettél róla, hogy ne sokan maradjanak. Mr. Alone. A név alapján ezentúl nem akarsz barátokat. Jó úton haladsz! :)

"Jó volt akkor azt hinni, hogy vannak barátaim."

Én befejezem ez az egyoldalú vitát, ennek ugyanis semmi köze már a topic nevéhez.
Majd ha kerékpározással kapcsolatos dolgokról fogsz írni és nem HBSE-re sártdobálni, akkor visszatérhetünk a párbeszédre.

Kellemes Ünnepeket, Boldog Karácsonyt!

Előzmény: Törölt nick (246)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 247
Közlekedés-szervezési szempontból, figyelembe véve a - még meg nem érkezett levélben leírt - előzményeket, teljesen logikusnak tartom a megoldást. Így védekezik a város a felelőtlen, (cserbenhagyással súlyosbított) gyalogost gázoló kerékpárosok ellen.

Igazad van, hogy kellemetlen lett az ív. Viszont funkcionálisan jó. Abban az esetben, ha a csövesek ellepik a járdaszakaszt, szívesen fogok utána járni azért, hogy eltűnjenek onnan. Lehet, hogy ebben a részben igazad lesz, de akkor keresünk rá egy jó megoldást, és kész. Nem minden sikerül elsőre. Lehet, hogy még sokadik variánsra is rossz, impotens megoldás születik. Viszont előbb-utóbb kialakul egy jó megoldás, és akkor nyertünk. Ha nem fogtok kiborítani, nagyon szívesen harcolok azért, hogy jobb, a jelenleginél kerékpáros-barátibb megoldás alakuljon ki.

Nem ismerem a környéket annyira, hogy tudjam, melyik a szomszédos park. Kérlek, pontosítsad ezt a kijelentést.

Előzmény: dhpage (238)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 246
A Bibic-ben Hori annyiszor fizetett, amennyiszer én meghívtam a Reki-ben. Nagyon korrekten számolt. Ha te Hori-nak csak a bokájáig felérnél tisztességben, nagyon megbecsülnélek. Horival teljesen külön - messze több tételt és adok-kapok részt tartalmazó - elszámolásban voltunk, és tudtommal nullszaldóval váltunk el a végén. Amikor Hori-t megemlítettem, nem erre a dologra gondoltam. Tudja nagyon jól Ő is, Vera és SziZsé is! Ha akarja, kiteheti a levelemet, amit magánba küldtem el neki. Benne megírtam mindent Őszintén és fájdalommal! Rá sokkal inkább számítottam, mint például rád...

Amikor fizetted a fiamnak a kaját, akkor a korábbi általam fizetett Visegrádi számlát törlesztetted. Legalább is ezt beszéltük meg.

Nem estek ki! Köszönöm szépen utólag is. Jó volt akkor azt hinni, hogy vannak barátaim.

Előzmény: dhpage (237)
dhpage Creative Commons License 2003.12.22 0 0 245
Mit kellene leírnia? Adja írásba, hogy elégedetlen a szervezéssel?

Na, pontosan erről van szó :

"Függetlenül attól, hogy mennyire vagyok/voltam elégedett a szervezéssel és a lebonyolítással."

Akkor te is úgy vélekedtél, mint Panther, volt belátásod a szervezésbe.
Most teljesen más a véleményed, és ezért Panthert okolod.
Már megbocsáss, de a pálfordulásaidat nem másokra kellene rákenni.

Előzmény: Törölt nick (243)
dhpage Creative Commons License 2003.12.22 0 0 244
Mi nem igaz?
Hogy mindenkit kirúgtál a listáról, előzetes figyelmeztetés nélkül? Ezt cáfolod?
Nem függ össze, hogy te leléptetsz mindenkit és a lista küld egy üzenetet?
Veled tényleg nem lehet érdemben vitatkozni, mert mindig valami kitérő választ adsz.

Ez még továbbra is fennáll, erre nem kaptam választ. Miért is?

"Mi lett volna, ha elötte írsz egy körlevelet, amiben tájékoztatod a tagságot? "

u.i. Unom már azokat a hozzászólásokat, hogy "Igazad van, de..."

Előzmény: Törölt nick (239)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 243
Nincs mit titkolni ezen. Tudod, mert megbeszéltük. Mindössze az állításaim egy részét, mivel szóban elhangzott dolgokról van szó, nem tudom igazolni. Panther nagyon okos. Nem írt le olyan dolgokat, amik kellemetlenek lehetnének neki.

Ma már nem hiszem, hogy ki merné mondani, hogy amit elmondok, az úgy volt. Én meg egyedül nem mindent tudnék bizonyítani. Ebből - részéről - rágalmazási per lenne. Amibe meg nem fogok belemenni.

Ami lényeges, hogy Panther kilépett a szervezésből, és én vakon követtem. Életem egyik elhibázott lépése volt. Függetlenül attól, hogy mennyire vagyok/voltam elégedett a szervezéssel és a lebonyolítással.

Előzmény: dhpage (236)
R0fike Creative Commons License 2003.12.22 0 0 242
Jó szokásodhoz híven te beszélsz megint félre!

Megírod a levelet, hogy tisztítani akarod a listát, ezért mindenkit le fogsz léptetni, majd vissza. Utána megteszed a leléptetést.

Előzmény: Törölt nick (239)
R0fike Creative Commons License 2003.12.22 0 0 241
"...
- Ugyebár volt a FeketeInges tekerés, aminek a szervezésében - kezdetben - én is benne voltam.
- Panther-nek is beszéltem róla, aki szintén belépett a szervezői gárdába.
- Akármiért - nem részletezem itt - kilépett Panther a szervezésből, és én is vele tartottam (mint barát).
- Elkezdtünk - fű alatt - egy konkurens tekerést szervezni (magán E-Mail-ben van meg a bizonyíték). Ez a felvonulás nem jött össze.

..."

Ezek után Panther a gennyláda, te meg a szegény félrevezetett bárányka! Nagyon korrekt viselkedés.

A Rekis sörözések: soha nem kértem tőled, hogy fizess valamit, ezt Horritól sem hallottam. Ami személyemet illeti, többször kértelek, hogy ne hozz nekem szó nélkül sört, mert nem szeretem, meg ha valamit akarok, magamnak is tudok hozni.

A listád: többünknek volt kérése feléd, nagyívben leszartad. Amolyan kis Napóleonként viselkedtél a szemétdombodon. Kapírgálj csak nyugodtan tovább.

Telefonbeszélgetésünkkor kérdeztem, hogy kinek képzeled magad, mit vársz az emberektől? Miért kellene térden csúszva, hason mászva eléd borulni?

Mankamtb vagy ManAlone, vagy akárhogyis.... elismerést, köszönetet nem követelni hanem kiérdemelni kell.

Írod, hogy sikeres vagy más területen... felmerül bennem a kérdés, hogy akkor miért követeled itt az elismerést?

Sokkal jobb lenne, ha végre erőt tudnál venni magadon, elgondolkodnál azon, hogy van egy okos ember (te) meg sok tucat elmebeteg (mi).

Mindezek ellenére nagyon kellemes, békés ünnepeket kivánok neked és családodnak.


Előzmény: Törölt nick (233)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 240
Ezek - amiket felsoroltam - magán levelezésemmel, és a BikeMag fórumon elhangzott írások átolvasásával lehet egyszerűen bizonyítani.

Az, hogy én ebben mit látok, az csak egy ember következtetése. Nem mondom, hogy tévedhetetlen vagyok, de egyet biztos. Nekem működnek a megérzéseim, mégpedig elég jól (amiket Panther sikeresen blokkolt akkor, amikor vele barátkoztam). Majd a többiek átolvassák a hivatkozott részeket, és akkor eldöntik, hogy igazam van-e vagy sem...

Amikor jóindulatú voltam, akkor a végletekig kihasználtak, majd mikor már nem kellettem, eldobtak... Saját tapasztalat.

Érdekes dolog ez az agymosás. Emléxel? Először Panther nevezte a listát "tingli-tangli"-nak. Aztán érdekes az is, hogy Panther hivatkozott egyik levelében agymosásra (a vita hevében). Én akkor kompromisszumot emlegettem, próbálkozást, szabad gondolkodást... Van egy alapmondás: "A vita hevében a felek előbb-utóbb (akarva-akaratlanul is) kimondják azt, amit Ők maguk szeretnének csinálni."

Az utolsó mondat sajnos nem jött be. Nincs spájzom! Hiányzik is rendesen... :-)))

Előzmény: nomad von Fblodilovich (235)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 239
Szándékosan írsz olyanokat, ami nem igaz. Miért is? Mert azon két esemény között, hogy

1. én - a saját címem kivételével - minden címet leléptettem a listáról, és
2. a rendszer generált egy értesítést, amibe nem tudtam magyarázatot beleírni

nincs összetévesztési lehetőség! Tehát ezt a két tény összemosni kissé primitív dolog. Még egy kezdő Internet felhasználó is tudja, hogy ezen két dolog közül a másodikra nincs módósítási ráhatásod. Illetve ezen utolsó mondatot finomítanám úgy, hogy én még soha sem láttam olyan listát, ahol a leléptetéskor automatikusan kiküldött szöveget szerkesztésre felajánlja a rendszer.

Előzmény: dhpage (234)
dhpage Creative Commons License 2003.12.22 0 0 238
Ez is nagyon tetszett.
Te, aki saját bevallásod szerint nem használod azt az útszakaszt, szerinted korrekt a tervezés.
Mi akik használjuk, azt mondjuk, hogy rossz tervezés.

És mi vagyunk az okvetetlenkedő ellenlábasok?

Egyébként majd meglátod (ha fogsz valaha arra járni), hogy tavasszal, mikor újra megjelennek a hajléktalanok (akik egyébként engem egyáltalán nem zavartak) szépen az új beton "padra"/körre fognak leülni, pontosan a bringás út oldalán. Mert a bokrok, bár ritkábban, de továbbra is vannak.
Szóval most már egy szép szűk kanyarral lett súlyosbítva a "hajléktalan-problémakör".
Hát ez igazán nagyszerű.

Hogy mire alapozom? Nos a szomszédos parkot is szépen felújították és bekerítették, hogy az ott "lakó" hajléktalanokat kikergessék onnan.
Hát meg lehet nézni, ez mennyire sikerült...

"Például a Széna téri kerós útra. Ott is megírtam korrekten a véleményemet, hogy szerintem miért is alakították úgy a kerós utat. "

Előzmény: Törölt nick (164)
dhpage Creative Commons License 2003.12.22 0 0 237
Tényleg?
És a Bibicben mennyiszer fizetett Hori helyetted is? Megjegyzem helyettem is, utólag is köszönet jár érte.
(Bár én soha nem ittam sört, mert nem szeretem.)

Fizette a kompodat, mikor Börzsönybe tekertünk.

Én pl. fizettem a fiadnak egy ebédet a Kis rigóban.

Ezek valahogy kiesnek a szelektív emlékezetedből? Csak te fizettél mindenkinek?

Én pl. ilyen baráti fizetéseket soha nem hoztam fel. Soha! Most azért vagyok kénytelen beírni, mert nagyon rühellem, ha valaki ilyennel takaródzik. Ne csak az maradjon a levegőben, hogy te fizettél mindent.

"Csak nem ismered, hogy én pl. a Hori-ért mit bevállaltam (mert úgy gondoltam a barátom). Csak hallomásból tudsz arról, hogy a társaság sörözgetett fent a Rekiben. "

Előzmény: Törölt nick (207)
dhpage Creative Commons License 2003.12.22 0 0 236
De részletezd csak, mert személy szerint kíváncsi vagyok rá.
Érdekes, hogy akkor a Bibicben ezt megmagyaráztad nekünk akkori tagságodnak, de most elhallgatod...

"Akármiért - nem részletezem itt - kilépett Panther a szervezésből"

Előzmény: Törölt nick (233)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2003.12.22 0 0 235
Most, hogy ezzel a vicces felsorolással "sikeresen" cáfoltad az állításom, azaz hazugnak tartasz, összetörtem, és a többiek nevében beismerem azt is, hogy a HBSE tartja rabságában Elvis-t, Kennedy-t is ők ölették meg, sőt még az is megtörténhet, hogy ma este az ordas hadak valamelyike késsel a szájában mászik fel a házad oldalán ;) Valamiért biztos jó neked, hogy mindenben a HBSE ármánykodásait látod, és ennek úton-útfélen, kéretlenül hangot adsz, csak rá ne menjen az idegrendszered. Azért remélem egyszer majd talán átsütnek a józan ész és az önkritika sugarai a fejedre borult lila ködön, mert alapjában véve te egy jóindulatú srác vagy, csak "kicsit" sajátságos stílussal és látásmóddal. De tudod mit, neked van igazad, minden úgy történt ahogy te mondod, az a több tucat ember aki pedig egészen máshogy emlékszik a kiválásod történetére, azokat nyilván a gonosz Panther agymosása változtatta halgatag vagy félrevezető dumákat hangoztató bringás zombikká. A pantherista terroristák már a spájzban vannak! Légy jó, viszjontlátásra.
Előzmény: Törölt nick (233)
dhpage Creative Commons License 2003.12.22 0 0 234
Ez érdekes, és vajon ki nyomta meg azt a bizonyos gombot??
A listaszerver fogta magát és önhatalmúlag mindenkit leiratott?

Leiratsz mindenkit és utána ráfogod a szerverre, hogy gorombán iratott le embereket?

Elég fura hozzáállás...
Mi lett volna, ha elötte írsz egy körlevelet, amiben tájékoztatod a tagságot?
Inkorrekt viselkedésedet ne fogd már rá egy gépre.

"Te is tudod - szerintem legalább is - hogy a lista automatikusan generálta azt a levelet. Annak a módosítására nem volt lehetőségem. Még csak nem is láttam. Viszont később kaptál magyarázatott és felkérést is a visszalépésre. "

Előzmény: Törölt nick (230)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 233
Szeretném ezt megcáfolni, de lehetőleg csak tényekkel:

Előzmények:
- Ugyebár volt a FeketeInges tekerés, aminek a szervezésében - kezdetben - én is benne voltam.
- Panther-nek is beszéltem róla, aki szintén belépett a szervezői gárdába.
- Akármiért - nem részletezem itt - kilépett Panther a szervezésből, és én is vele tartottam (mint barát).
- Elkezdtünk - fű alatt - egy konkurens tekerést szervezni (magán E-Mail-ben van meg a bizonyíték). Ez a felvonulás nem jött össze.

Esemény:
- A BikeMag fórumon a 2004. évi tekeréshez külön oldalt terveztek a szervezők.
- Fiam jelezte, hogy megjelent valami új név az egyesületi taglistában. Azt mondta, hogy neki nagyon ismerős. Kiderült, hogy a Flame az.
- Közben folyt a beszélgetés a BikeMag fórumában.
- Aztán valamikor megjelent Flame is, és jelezte, hogy kellenének adatok neki, mert csinálna egy oldalt a tekerésről.
- Egyszer csak Gergooo elszólta magát.
- Vihar, de baromi nagy...
- Roobi - nagyon taktikusan - elhatárolta az egyesületet ettől a "magán-véleménytől".

Ezen állításaimat levelekkel, fórum adatokkal is alá lehetne támasztani, de csak, ha nagyon akarod. Mert macerás ennyi adatot kigyűjteni.

Ezek után mindenki döntse el, hogy igazából kinek is van igaza.

Előzmény: nomad von Fblodilovich (226)
DINGO Creative Commons License 2003.12.22 0 0 232

"...Amikor valami mellett,...

tuti biztos, hogy legalábbis egy közepesen súlyos szellemi fogyatékos vagyok, de még ebből sem világos, hogy mivel, kit, mikor, hogyan vezettem félre...

-=:dingo:=-

Előzmény: Törölt nick (230)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 231
Ugyanúgy tényeket írok, mint régebben is.

Például kaptam a nyakamba Kivi-től a Széna-téri kerós úttal kapcsolatban is. Amikor leírtam a válaszomban, hogy akkor miért nem tudtam cselekedni, akkor tényt írtam le.

Na és persze ezen listázásokat lehetne tovább folytatni. Ez nem sértegetés. Ez sajnos egyszerű tény-felsorolás. Csak és kizárólag számotokra tűnik sértegetésnek. Talán azért mert tényleg közelről érint titeket.

Előzmény: nomad von Fblodilovich (229)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 230
"...félrevezetés!..."

Amikor valami mellett, vagy ellen érvelek, akkor összehasonlító példát hozok fel. Sajnos - negatív - példákat csak az ezzel az egyesülettel kapcsolatban tudok felhozni. Másoktól nem sikerült (eddig). Pedig - tudod te is, mert nem titkoltam el - többnek is tagja vagyok.

Listáról leíratás

Te is tudod - szerintem legalább is - hogy a lista automatikusan generálta azt a levelet. Annak a módosítására nem volt lehetőségem. Még csak nem is láttam. Viszont később kaptál magyarázatott és felkérést is a visszalépésre.

másik lista

Szerencsére nem terhel a másik lista ismerete. Ugyanis a fiam megértette, hogy az a lista nem érdekel. Ma már nem közöl róla dolgokat. Csak magának olvassa.

Én - mint írtam - nekem nem probléma, sőt jó az, hogy van társaságod. Nem akarom elmarni (nem is menne) tőled. Mindössze az volt a lényeg ebben a mondatban, hogy a véleményed nem elfogulatlan.

Előzmény: DINGO (227)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2003.12.22 0 0 229
Manka, kérlek szépen olvasd már el a hozzászólásom, és ne beszélj félre. Itt nem a szabályzatról van szó, hanem arról, hogy az ígéreted ellenére (pár nap kihagyással) ugyanúgy folytatod értelmetlen becsmérlésekkel és szitkokkal mint azelőtt, itt is és a KT2.0-ban is. Mi az hogy a topikosok kérése, sőt már könyörgése nem befolyásolja a vitát? Annyira egyszerű dolog ez, miért nem lehet megérteni, hogy _SENKI_ nem kiváncsi a sértegetéseidere? Hány embernek kell még kifakadnia, hogy hagyd már abba? Nem érted, ígéretet tettél, vagy ez nem számít neked? Ehh... (legyint, elvonul...)
Előzmény: Törölt nick (228)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 228
Nem. Az én véleményem is elfogult. Kettőnk között az a különbség, hogy én ezt be is vallom.

Krillin, Messengerina, Kivi, Pidhu, Gombfoci véleménye a vitáról valóban negatív volt, viszont az alap dolgokat nem befolyásolta.

nomad írja: "...Szerinted "kőkemény tényeket" írtál le?..."

Igen. Tény az, hogy az elnök nem lehetett tag - akkor legalább is - más egyesületben. Ez indokolatlanul kemény, és közel sem a kölcsönös barátkozásra utaló tény.

nomad írja: '...Szerinted ki kiváncsi ezekre a "kőkemény tényekre"?...'

Alapból senki sem. Csak amikor a mélyebb dolgokba megyünk bele, akkor fontos tudni, hogy egy demokratikusnak beállított álca mögött egy kőkeményen egyszemélyi irányítás áll.

Fontos tudni a listát olvasóknak azt is, hogy amikor egyesek azt mondják, hogy szólaljunk fel itt, meg ott, tiltakozzunk, meg tüntessünk, meg petíciót adjunk be, akkor egy olyan elvet javasolnak, ami a gyakorlatban nem vált be. Ellentétben azzal, amit Panther is tesz, és amit én is tőle tanultam, miszerint meg kell keresni a döntési helyzetben lévőket és észérvekkel, segítséggel a magunk oldalára kell állítani Őket!

Én mindenféleképpen szeretném felnyitni a többiek szemét, amikor különböző javaslatok hangzanak el, hogy ez, vagy az a javaslat eddig is bukott volt (a gyakorlatban nem vált be). Ne próbálják ki, mert csak rontanak vele a kerékpárosok helyzetén, megítélésén.

Előzmény: nomad von Fblodilovich (224)
DINGO Creative Commons License 2003.12.22 0 0 227

nem egészen értem, hol van ebben a félrevezetés!

volt olyan ígéret a nagy topikban vagy nem, hogy nem lesz több "anyázás", ujjalmutogatás, miegymás vagy sem? volt! mexünt? nem! akkor hol itt a félrevezetés?

"...Mert amikor levettem mindenkit a listámról azzal..."

és bár ennek marhára semmi de semmi köze az alapkérdésehez (gyk: mikor, kit, mivel vezettem félre), ha már szóbakerült:
azt se felejsd el hozzátenni, hogy a listáról leírásról össz-vissz egy automatikus(?) levélből tájékozódhattam ami röviden és tömören közli, hogy leírtak xy@ listáról. pont. nem volt mellette semmilyen magyarázó szöveg, hogy: "Te figyi, az van hogy most ugyan leírtam mindenkit a listáról, mert leakarom tisztítani, de jövőhéten újraindul". így volt?
Továbbá: a Téged szapulás(?) annyiból állt, hogy kijelentettem, hogy a továbbiakban sz@rok a listára, ha csak úgy minden indoklás és főleg alap nélkül leírnak. ennyi volt. nem több nem kevesebb. rosszul emléxem? a visszahívást se nagyon emlegetném. mégpedig azért nem mert sztem több volt az mint 1-2 nap, (sztem volt az min. egy 1hét is, de nincs nagy jelentősege) arról a furcsaságról nem is beszélve, hogy a visszahívás(i kísérlet) ezután a kijlentés után történt.

Egyébként pedig ha jól emléxem a visszahívásnak nem az volt a legfőbb mondnaivalója, hogy "mint régi listatagot várunk vissza."
és igen valóban nem válaszoltam. hogy miért nem mondom el mert nagyon kretén magyarázatnak tűnne, pedig igaz. mindegy.

részletezd csak bátran! kiváncsivá tettél!

az hogy tisztában vagy a másik listán történő dolgokkal nagyjából tiszta volt.

"...Annyira, hogy jársz a többiekkel tekerni, bulikra..."

aha. voltam. összesen ... hmmhmm ... 2x, 3x tekertem velük?! bulizni meg... hát egy ujjam is sok lenne, hogy mexámoljam. de mindez Téged picit se izgasson.

-=:dingo:=-

Előzmény: Törölt nick (217)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2003.12.22 0 0 226
Gabi, ami a Fekete tekerést illeti. Gergő írása nem elszólás volt, hanem beszólás :( Értelmetlen provokáció, ahogy ő is beismerte később ott, a Bikemag fórumon, és elnézést is kért. Felesleges összesküvés elméleteket gyártani, nincs többről szó.
Előzmény: AUTHOR (163)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2003.12.22 0 0 225
Hurrá :)
Előzmény: Törölt nick (223)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2003.12.22 0 0 224
Manka, miért csinálod ezt? Még két hete sem volt, hogy a KT2.0-án kérésemre egy verssel végre lezártad a veszekedést, és itt is egyetértettél velem abban, hogy semmi értelme egymás szekírozásának. Én nagyon örültem ennek, de egy hét sem telt el, és azóta mindkét topikban csak jönnek és jönnek tőled a hozzászólások, hogy így a HBSE, úgy a HBSE, ezek csak konfliktust szítanak, önzőek, nagyravágyóak, tökön rúgtak, köpönyegforgatók, szar embernek tartanak, és amit az adataidnál megadtál, azt sem nevezném éppen konfliktusmegoldó hozzáállásnak :-| Szerinted ez nem sárdobálás? Szerinted "kőkemény tényeket" írtál le? Szerinted ki kiváncsi ezekre a "kőkemény tényekre"? Krillin, Messengerina, Kivi, Pidhu, Gombfoci véleménye erről szerintem elég egyértelmű volt. Légy szíves tartsd be az ígéreted, és hagyd abba az állandó sértegetéseket. Gondolkozz már egy kicsit, az isten szerelmére kérlek :(

Csak innentől kezdve a véleményed nem autentikus, nem elfogulatlan.

Bezzeg a tiéd az autentikus, ugye? ;)

Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 223
Köszönöm NOMAD-nak a segítséget.

Remélem ez már megy. Mármitn vastagon. :-)

Előzmény: Törölt nick (220)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 222
Nomad:

Miért lett volna az sárdobálás, amikor leírtam, hogy az egyesületed elnökének nem lehet máshol tagsága? Benne volt az alapszabályban anno! Még számon is kértétek tőlem!!!

A múltidőt azért használom, mert nem tudom, hogy most még benne van-e. Mivel nem ismerem, hogy a rengeteg módosítás után hol tart a bejegyzés.

Persze itt megint bele mentünk az egyesületed boncolgatásába. Inkább hagyjuk abba, csak a tények erejéig érintsük.

Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 221
Én voltam kint az USA-ban. Nagyon jól működik a gyakorlatban ez a rendszer. Legalább is nekem is érthető volt egyből.

Na és ami nagyon fontos, hogy biztonságos!

Előzmény: kivi (214)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 220
Megint nem sikerült a vastagítás. Írjátok le nekem magánlevélben, hogy miként is kell beírni a jelzést előtte és utána, mert nagyon nem akar összejönni.

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (219)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.22 0 0 219
Na pont itt van a kutya elásva. A Panther által vezetett - mert bárki bármit is mond, nélküle (illetve a háta mögött) ott nem történhet semmi sem - egyesület nem párbeszédre alapul, nem együttműködni akar, hanem kisajátítani, uralkodni, a fő-elosztó (pénzügyileg) szerepét szeretné megnyerni.

Az [B]ernyő szervezet rendszer[/B] is ennek a "mindent uralok", és a "ne legyen életképes konkurenciám" kettős elvnek az alapköve.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (211)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!