Keresés

Részletes keresés

Sch.Lacika Creative Commons License 2012.08.24 0 0 679

60-70bar? Az elég karcsú... (Pumpán gondolkoztál már?)

A levegőt egyébként Szegeden szoktam tölteni, ahol játszom (pontosabban 1 éve voltam utoljára, fránya anyagiak...)

 

CO2 palack ügyben a Déli Aprót nézegesd, régebben volt benne elég sok.

Előzmény: Gabberka (678)
Gabberka Creative Commons License 2012.08.24 0 0 678
Nekem levegő is jó lenne! 60 70 bar! Légpuskához kellene. Üdv.
Előzmény: Sch.Lacika (676)
Gabberka Creative Commons License 2012.08.24 0 0 677
Vagy esetleg co2 nagy palackot nem tudnál? Érdekelne!
Előzmény: Sch.Lacika (676)
Sch.Lacika Creative Commons License 2012.08.24 0 0 676

Szia!

Nem töltök palackot, nincs nagy palackom.

Hegesztő ismerőst pumpoltam régen, nem biztos, hogy neki most van (nyugdíjas lett)

Meg hát az SP-1 esem inkább a levegőt szereti, a DM-em meg csak azzal megy.

Előzmény: Gabberka (675)
Gabberka Creative Commons License 2012.08.24 0 0 675
Hali! Küldj egy sms t és visszahivlak! A számom 06306622050. Feltöltenéd a palackomat? Üdv Gábor
Előzmény: Sch.Lacika (674)
Sch.Lacika Creative Commons License 2012.08.23 0 0 674
Szia! Levegőt használok.
Elméletileg tudok CO2-ot is tölteni, de nagyon macerás.
Emiatt tértem át a levegőre (meg mert nálunk mindenki azt használ)

Hol játszol?
Előzmény: Gabberka (673)
Gabberka Creative Commons License 2012.08.23 0 0 673
Hali! Én Magyarcsanádi vagyok! Makón melózok! Tudsz 9oz palackot tölteni? Dobj egy emailt légyszi! Üdv.
Előzmény: Sch.Lacika (672)
Sch.Lacika Creative Commons License 2012.08.23 0 0 672

Szia!

 

Én makói vagyok.

Előzmény: Gabberka (670)
Csapszi Creative Commons License 2012.08.22 0 0 671

Vaterán hirdetnek egyet.

Előzmény: Gabberka (670)
Gabberka Creative Commons License 2012.08.21 0 0 670
Sziasztok! Van valakinek CO2 MAMBÁja eladó? Makó és környékéről van itt valaki? Üdv.: Gabber
panabubus Creative Commons License 2012.07.26 0 0 669

Sziasztok!

Nem nagyon látok mozgást a többi paint-ball topikban, így ide tenném be a kérdésemet, hátha valaki segíteni is tudna:

 

UMAREX Cal.43  RAM   tip. Glock17  fegyóm van.  Sajnos sehol nem találok részletrajzot, javítási leírást a neten, úgyhogy feledtam.

A gond az vele, hogy a patron becsavarása után valahol "belül"  szinte azonnal el is szökik a gáz. Most végeztem a tömítések cseréjével, vadonat új O-gyűrűk kerültek bele, szilikonzsír plusz tömítéssel.

Nem a patron-kiszúrónál engedi el a gázt, mert ha kiveszem a patront "cuppan" még egy jó nagyot...

Most vagy az összerakásnál néztem be (tán nem is kicsit) valamit, vagy valami más gond lehet.

Sajnos  szervizesre is hiába kerestem rá, itthon azt se találni egyik szak-oldalon se. :(

 

Kérdésem(kérésem) az lenne, hátha valaki tudná  (akár általános) egy szerkezeti leírás linkjét, hiszen szerintem ugyanez lehet a "bele" a Walther P99-nak, vagy a "Combat" fantázianevű  modellnek. A tokból kivéve egy általános belső dugattyú+kamra+bolt együttesének tűnik.

 

Esteleg egy elméleti leírás a működéséről (mi miért  és hogyan van kapcsolatban egymással, stb...)

 

Mindenképp házi szervízelés jönne számításba, mivel mint írtam, az Umarex magyarországi oldalán is csak a két árusító hely weblapja van fenn...

kocsiga Creative Commons License 2012.06.21 0 0 668

Pont erre gondoltam.

Egyébként az egyes maszkokhoz kaphatóak ventillátorok(jó drágán).Ugyanakkor sokan panaszkodtak a használók közül,hogy bizonyos idő után megfájdul a fejük.Olyan mint,ha folyamatos huzatban lennének.Arról nem is beszélve,hogy némi zajt is kelt.Szerintem elég a saját lihegését hallgatni az embernek, amúgy sem lehet tökéletesen hallani a maszkokban.

Páramentes maszkokat használnak ismerős játszató helyek,de sajnos nálam ez szinte lehetetlen lenne.Volt,hogy két játék alatt tönkretettek egy majdnem vadi új lencsét. Sajnos a páramentesnek meg a belső lencséje borzalmasan érzékeny és ők a belsejét törölgetik.

Még valami eszembe jutott:hiába mondom,hogy ne tartsák a fejükön két meccs között a maszkot(legalább lenne ideje száradni a szivacsnak),mindenki abban szaladgál.

Előzmény: Csapszi (667)
Csapszi Creative Commons License 2012.06.20 0 0 667

Engem egyszer kitiltottak a vateráról, mert írtam az illetőnek, hogy azt a szemüveget ne hirdesse már paintball védő szemüvegnek, amit a köszörüléshez adnak.

 

Ki is próbáltam egyet itthon, letettem a teraszon, rálőttem fél méterről. Öt lövés után megrepedt.

 

 

Mi a rendes szeműveghez kapható páramentesítőt szoktuk fújni, ha nagyon reklamás a delikvens. De az sem 100%-os. 

Lehet belebuherálni számítógép ventillátort, azzal meg az a gond ,hogy fél óra múlva nem látsz a könnytől. :-(

 

Előzmény: kocsiga (666)
kocsiga Creative Commons License 2012.06.20 0 0 666

Üdv!

Házi praktika?

Nem szabad megállni és akkor kering benne a levegő.:))) (ez vicc,de érdekes módon működik,ha nem is  száz százalékig)

Ja! Nem kell agyig beöltözni(nadrágra nadrágot venni stb.) és akkor talán marad több szabad felület a kipárolgásnak.

Mi páramentesítővel szoktuk befújni,illetve stiftes dezodorral kenjük be a homlokunkat és az arcunkat.(olcsóbb páramentes saját maszkom is párásodik egy idő után)

Nálunk minden maszk alá fel lehet venni szemüveget.Az már más kérdés,hogy a kedves játékos önállóan is fel tudja e venni.Van aki még a maszkot sem tudja normálisan a fejére húzni.

Azt meg ki se találja senki,hogy az erre a célra kifejlesztett maszkot sima védőszemüveggel vagy napszemcsivel helyettesíti.(bírom az ilyen vaterás hírdetéseket)

Nem csak a szemet,hanem az arcot is védeni kell!

Nálunk 1x egy leányzót fülön lőttek(igazábol a maszkot találták el).Mehettünk az ügyeletre kiszedni a golyó darabjait,mert nem hallott semmit a bal fülére,pedig szabályosan használta a maszkot.

Remélem segítettem!

Szép napot!

Előzmény: _midnite (665)
_midnite Creative Commons License 2012.05.22 0 0 665

 

Tiszteletem!

 

 

Ahol voltunk legutóbb paintballozni egy maszkot kaptunk, de

- bepárásodik

- nem fér alá szemüveg

 

 

Valami házi megoldás van ami ezt a két problémát kiküszöböli? Mi véd szemkilövés ellen ami nem párásodik be és szemüveget lehet alá venni? :D

 

Köszi!

laczkoadam Creative Commons License 2012.05.22 0 0 664

Sziasztok!

 

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de már meguntam az órák hossza óta tartó keresgélést a neten.

Július elején barátaimmal a Szelidi-tóra megyünk nyaralni, (Dunapataj mellett, Bács Kiskun).

 

Nem tudnátok valahol a környéken paintball pályát / airsoftot?

 

Köszi!

kocsiga Creative Commons License 2012.04.29 0 0 663

Üdv!

Engem érdekelne az alkatrésznek való,ha még aktuális....:)

Előzmény: Csapszi (651)
Carol.s Creative Commons License 2012.04.08 0 0 662

Hello. min.

Keresek eladó tölthető 88g-nál nagyobb de vele megegyező menetűre lenne szügségem a légfegyveremhez! Előre is köszi

 

Csapszi Creative Commons License 2012.03.30 0 0 661

mamba

Előzmény: fegyverguru (660)
fegyverguru Creative Commons License 2012.03.30 0 0 660

Mi a neve annak a csőnek ami a fegyvert és a palackot összeköti?

reiszdavid Creative Commons License 2012.03.12 0 0 659
majoros22 Creative Commons License 2012.02.27 0 0 658

Email: majoros18@freemail.hu

Tel: 0630822406

Előzmény: majoros22 (657)
majoros22 Creative Commons License 2012.02.27 0 0 657

Eladó Tippmann US Army Alpha black marker. 1szer használt. Kiválló állapotban, dobozával. +a képen látható tartozékok.

48.000 Ft.

 

juhaszp20 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 656

Eladó egy hibás Proto SLG 08!

 

Részletek és licit lehetőség:

 

http://sport.vatera.hu/sportfegyver/paintball/proto_slg_08_paintball_marker_fegyver_hibas_1548696797.html

reiszdavid Creative Commons License 2012.01.30 0 0 655

SSajnos nem tudok többet ennek a sportnak hódolni, ezért megválnék a használt, ámde szép és jó minőségi cuccaimtól:(

-eclipse ego 7 - igen jó kis fegyó, könnyen karbantartható, kevés hibalehetőség(nálam hibátlanul működödtt) dye drop,cp on/off csatos tárnyak,lcd kijelző...stb. extra:D ÁR: 63e Ft
-Dye Rotor tár leopárd mintás teljesen hibátlan 5-7 szer használt majdnem hogy új. ÁR: 26e Ft
-Luxfer 1.1 es Kompozit Palack, myth(5000PSI)regulátorral elv. nyomáspróbával. ÁR: 22e Ft
-Proto felső test protektor szép, nics kinyújva,méretben M-XL-ig javasolt. ÁR: 4e Ft
-Dye könyök proti használt, pici szakadás van rajta, de nem befolyásolja a használatát. Mérete (L-XL).ÁR: 4e FT
-Dye térd proti szép állapotban, kényelmes, nagy védelem,puha anyag. ÁR: 5e Ft
-Tomahaawk fegyver táska szép állapotban, nem szakadt, nem festékes, alig használt. Fegyó, palack, cső, tár, térd-könyök proti belefér. ÁR: 5e Ft
-Smart parts kesztyű piros 2 újnál levágva!( a mutató újj és a középső újjnál van levágva ) használt, jó állapotban lévő. Méret: (M-L) ÁR: 3e Ft
-NXE tabitartó =tabikkal)4 tubes front playereknek 3 verenyt használtam (fekete) dupla tépőzár, szép állapotban lévő. ÁR: 6e Ft
-Proto 08 ruha mez és nadrág 1 versenyen volt rajtam, kék, szinte új! Méret: XL ÁR: 15e FT
-Dye palackvédő sárga-fekete, jó állapotban. ÁR: 2e FT
-Empire event 1 sárga használt, 3 cleer lencsével (reballnál használtam),sárga (verenyre)egy két karc van rajta (nem vészes), zsír új smoke lencse, sárga thermo lencse! a maszkon a gumi nem szakadt! ÁR: 10e Ft
Egyben 160e Ft re jön ki de!
Komoly érdeklődő esetén ha egyben vinné: 140e Ft-ért viheti!

Képet kérésre tudok küldeni!

Érdeklődni:
reiszdavid@gmail.com
06209564110

raptor660 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 654

Elado Tippmann A5 reaktiv 65,000ft + extrak
ELado Smart parts Ion (palack es halo reloader tarral) 55,000ft

Egyeb:
Eredeti Amerikai Katonai gyakorlo ruha, BDU,DBU, DIgital Sivatagi Marines ruha, also felso, 8000ft per szett.
Tippmann a5 m16 cso, 8000ft
co2 palack 4000ft
Erdeklodes: desolatedisturbance@Hotmail.com   tel: 0620 466 8106

Sch.Lacika Creative Commons License 2012.01.26 0 0 653
Köszi az alkatrész ajánlatot, de a Dye és a Smart Parts csúzlijaimhoz nem lesznek jók... :)
Előzmény: Csapszi (651)
Csapszi Creative Commons License 2012.01.25 0 0 652
Előzmény: Sch.Lacika (650)
Csapszi Creative Commons License 2012.01.25 0 0 651

Hááát!

Nem akarok megbántani senkit, de ez a Tippmann, nem az a Tippmann.

Egy határ fos. Anno 3-4 éve vettem 6 szettet. (9OZ tűszeleppel, maszk, marker).

Életem legnagyobb baklövése volt. Ugyan úgy néz ki belülről, mint a 98, de szar ,kínai anyag, gyártás. Minden pillanatok alatt elkopik, eltörik benne. 

Én akkor a szetteket 25 ezerért vettem. Egyik sem bírt ki egy hónapnál többet javítás nélkül. 

A 98-akhoz évekig hozzá sem kell nyúlni.

Leselejteztem már mindet, ha kell alkatrésznek, adok. :-)

 

Előzmény: Sch.Lacika (650)
Sch.Lacika Creative Commons License 2012.01.25 0 0 650

Szerintem a Tippy szerencsés esetben egy húszas, a Raider (ha Brass Eagle-ről van szó) ennél jóval kevesebb.

Előzmény: Vikesz69 (649)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!