Keresés

Részletes keresés

mentális prosti Creative Commons License 2003.12.27 0 0 1167
Zuhanyozni aztán a gyerekért.
Yvy Creative Commons License 2003.12.27 0 0 1166
egész nap ráérek
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.27 0 0 1165
még jó, hogy nem járok vonattal :))
Előzmény: 3kismalac (1164)
3kismalac Creative Commons License 2003.12.27 0 0 1164
valakinek akkor is figyelni kell a bliccelőkre :)
Előzmény: Panzermeyer (1163)
Panzermeyer Creative Commons License 2003.12.27 0 0 1163
he dikkváuu
dolgozni???? karácsony után? szombaton?
Előzmény: kalauzlány (1162)
kalauzlány Creative Commons License 2003.12.27 0 0 1162
Mindenkinek szép jó reggelt! Engem behívtak dolgozni mára. :(
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.27 0 0 1161
enni, majd aludni
jó éjt mindenkinek!
3kismalac Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1160
Viszont, és jó TVzést :)
Előzmény: mentális prosti (1159)
mentális prosti Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1159
Tévézni! Kismalac, Jó hétvégét Neked!
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1158
már inni sem szabad?
Előzmény: Numerik (1157)
Numerik Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1157
nem hergelni !
Előzmény: andd.is.back (1154)
Numerik Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1156
és érte kell menni és természetben fizetni?
Előzmény: mentális prosti (1155)
mentális prosti Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1155
Üzenet. Topiktársttól kaptam ajándékba!
Előzmény: Numerik (1153)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1154
konyakot inni
Előzmény: Numerik (1153)
Numerik Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1153
pótcselekvés vagy dicsekvés?
Előzmény: mentális prosti (1152)
mentális prosti Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1152
Fehér csokival töltött konyakosmeggyet enni.
Numerik Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1151
csak árcson!
Előzmény: andd.is.back (1150)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1150
fúj, tablettás? :)
Előzmény: Panzermeyer (1149)
Panzermeyer Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1149
már csak bor maradt :-P
Előzmény: andd.is.back (1148)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1148
Hú, ez mát sok(k).
Valaki hozzon nekem töményet!
Hol is az a maradék tequilám?
Van még valahol egy kis pálinka is.
Mi jöhet még?
Előzmény: kalauzlány (1147)
kalauzlány Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1147
Tényleg te vagy tékozló?
Én birnám, de sajnos nincs olyan szerencsém, irhatnál nekem verset:ODDDDDD
A hátmosásért meg még számolunk!

Neked mindenki kellene, Cat már beégetett, Hollyval is kikezdtél, most mp.(: Aki a barátnőm.

Nem veszed észre, hogymár ide se dugom a pofám.
Szerencséd, hogy ismerlek, mert hinnék Endinek.

Előzmény: tudattalan (1145)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1146
Aha, én meg egy nyeretlen kétéves.
Ne nézzél már hülyének!
Előzmény: tudattalan (1145)
tudattalan Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1145
Tévecc! én tudattalan vagyok és még más is, de nem tékozló. Őt irigylem egyébként innen.
Egyébként ez indiszkréció, de gondolj amit akarsz, és igyál meg egy felest!:)
Előzmény: andd.is.back (1144)
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.26 0 0 1144
tudattalan, tékozló stb
van egy pár nicked...
Előzmény: tudattalan (1143)
tudattalan Creative Commons License 2003.12.25 0 0 1143
Mostanábn engem mindenki kikosaraz, pedig csak jót akarok.
Pesze a gyerek az első. És nekem elég ha láthatlak, várlak.
Előzmény: mentális prosti (1142)
mentális prosti Creative Commons License 2003.12.25 0 0 1142
Köszönöm már túlvagyok rajta.
Most megyek, mert sír a gyerek. (Talán még visszanézek.)
Előzmény: tudattalan (1141)
tudattalan Creative Commons License 2003.12.25 0 0 1141
Megmoshatom a hátad?
Előzmény: mentális prosti (1140)
mentális prosti Creative Commons License 2003.12.25 0 0 1140
Megyek zuhanyozni.
andd.is.back Creative Commons License 2003.12.25 0 0 1139
hm
jó éjt!
Előzmény: Holly__ (1137)
mentális prosti Creative Commons License 2003.12.25 0 0 1138
Jó éjt! :)
Előzmény: Holly__ (1137)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!