Keresés

Részletes keresés

szamoca_1 Creative Commons License 2005.02.16 0 0 565

ja, es persze csinalhatsz vanilias pudingot is, kicsit tobb tejjel, azzal is jo lehet tolteni...

Előzmény: szamoca_1 (564)
szamoca_1 Creative Commons License 2005.02.16 0 0 564

En mar csinaltam kepviselofankot, de az jo regen volt :) a lajos mari sorozat sutemenyes reszebol csinaltam, finom lett. most nem tudom megnezni a konyvet, de en ugy emlexem, hogy max. langyos lehetett a teszta, de semmikeppen sem forro. Amugy nagyon egyszeru volt! jo kis izommunka, amikor a lisztet belekavarod, total besurusodik az egesz. A tojasokat pedig szigoruan egyesevel kell jol elkavarni a tesztaban! Szerintem akar mascarpones kremmel is toltheted, akar a tiramisu kremjevel is (25 dkg mascarpone 3 tojassargajaval es 3 ek cukorral jol elkeverve, hozza a 3 tojasfeherje felvert habja - ez esetben gyorsan meg kell enni, a nyers tojas miatt :))

 

sok sikert

Előzmény: biii (560)
sera Creative Commons License 2005.02.15 0 0 563
persze cseripalinkat ebben az esetben kihagytam,nehogy bulisan menjenek haza a sacok :)
Előzmény: sera (562)
sera Creative Commons License 2005.02.15 0 0 562

Holnapra sütöttem ketfele sütit lanyom szülinapi partyjara.A csokis abszulut bevalt regi recept,ez az egyetlen csokissüti,ami valoban be is valt.

A narancsos-citromos pedig nagyon-nagyon jol nez ki,illatra is kitünö,de csak holnap fogjuk megkostolni,de beirom,mert bizom benne :)

 

Narancs-citrom cake

 

narancs-citrom cake

 

-100b vaj vagy ramat

-2 tojassargajat

-220g cukrot                                     habosra verni

 

-1 narancs levet es lereszelt hejat

-1 citrom levet es lereszelt hejat      hozzaadni

 

-100g daralt mandulat

-220g lisztet

-1/2 cs. sütöport

-2 felvert tojasfeherjet

-1csip.sot                                           felvaltva a vajas masszaba keverni

 

egy zsirpapirral kibelelt 24-26cm-es "cake" formaba tölteni.

Alulrol a masodik racson 180 fokon ca. 40-45 percig sütni.

 

Felmelegitett es leszürt narancslekvarral megkenni..felteve aki akarja.

 

 

Csokisüti

 

csokis süti

 

-3 tojassargajat

-2 evökanal melegvizzel

-200g cukorral                            habosra verni.

 

-160g göz fölött megolvasztott keserü csokit

-150g daralt mandulat

-3 ek. cseripalinkat ;)

-2.5dl tejszint                              hozzadani es elkeverni.

 

-100g lisztet

-1cs. sütöporral                           hozzadni es elkeverni.

 

-cs.soval

-kemenyre vert 2 tojasfeherjet    ovatosan belekeverni.

 

Egy alaposan vajjal kikent kerek /22cm/ vagy kuglofformaba beletälteni es 180 fokon alulrol a masodik racson ca.45 prcig sütni.Tüproba!

 

Persze csokimazzal is le lehet önteni es dekoralni,ha szülinaprol van szo,de delutani nasikent kavehoz stb. kitünö ugy,ahogy kinez :)

 

a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.02.15 0 0 561
A Spar-ban lehet kapni képviselőfánk-tésztát, azt használom erre.
Még nem volt bátorságom kipróbálni a saját sütést :)
Előzmény: biii (559)
biii Creative Commons License 2005.02.15 0 0 560
azért is érdeklne hogy más hogyan késziti a tésztát, mert az eddig olvasottakban pont az volt a lényeg hogy amikor még forró a tészta akkor kell a tojásokat beletenni--
Előzmény: szamoca_1 (557)
biii Creative Commons License 2005.02.15 0 0 559
köszi szépen.  megirnád hogy te hogyan készited a tésztát?  hozzávalók, arányok..
Előzmény: a legkisebb ugrifüles (558)
a legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.02.15 0 0 558
Natúr krémsajtot porcukorral elkeversz.
Tejszínhabot versz, majd a hab 1/3-ával fellazítod a krémsajtos keszőcét, utána óvatosan beleforgatod a maradék tejszínhabot.
Csokis öntettel nagyon finom.

Múltkor a Stahl borhabos krémjével töltöttem, az is sikert aratott.
Előzmény: biii (555)
szamoca_1 Creative Commons License 2005.02.15 0 0 557

nekem van egy receptem, bar meg nem probaltam, de igeretesnek tunik, azert is irtam ki (talan a konyha-trukkokben volt)

 

PROFITEROL

 

Tészta:

1,5 dl víz, 7,5 dkg vaj, 15 dkg liszt, 6 tojás

 

Vaníliakrém:

6 dl tej, 10 dkg cukor, 2 tojás sárgája, 5 dkg liszt, 4 tojás fehérjehabnak, vaníliarúd

 

Csokoládémártás:

3 tojás sárgája, 1 dkg rétesliszt, 3 dl tej, 2 dl tejszín, 5 dkg cukor, 12 dkg csokoládé, 1 dl tejszínhab

 

Tésztához: víz, vaj, só felforralni, bele a liszt, keverni míg el nem válik az edény falától. Hagyjuk kihűlni, majd bele egyenként a tojások. Zsírpapíron előmelegített sütőben kb. 20 perc 200°-on sütjük.

Krémhez: 5 dl tejet vaníliarúddal felforralni. Kikeverni 2 tojássárgát 5 dkg cukorral, 5 dkg liszttel és 1 dl tejjel. Felöntjük a forró tejjel és addig főzzük míg besűrűsödik. A végén 4 fehérjéből 5 dkg cukorral felvert kemény habot keverünk bele.

Csokimártáshoz: 3 tojassárgát 1 dkg rétesliszttel kikeverünk, hozzá a cukor, majd a tej, tejszín és a reszelt csokoládé. Gyors tűzön felfőzzük. Ha kihűl, belekeverjük a tejszínhabot. A kihűlt tésztát megtöltjük vaníliakrémmel és bevonjuk csokoládémártással.

 

Előzmény: biii (555)
egy kismalac töf töf töf Creative Commons License 2005.02.15 0 0 556

nézzed meg a hajrá fradi topiv 67497. hozzászólását

nem akartam kivágni onnan, de ha nagyon nem találod, megteszem

töf

Előzmény: biii (555)
biii Creative Commons License 2005.02.15 0 0 555

sziasztok

 

én holnap sütnék profitterolt, ha tudnék.. 

 

azt tudom hogy képviselőfánk a tésztája, azt még csak csak megtudom majd csinálni (bár millió féle recept van rá..)  de mi az a krém benne, rajta??

 

vmi tejszines, de nem sima tejszin..

ha tudja vki..

 

köszi

sera Creative Commons License 2005.02.14 0 0 554

Hat,nem igazan piskotas....sajnalom,hogy a leredukalt valtozatban tudtad elkesziteni,a nagyon sok alma azert tenyleg kellett volna bele,inkabb az dominal benne,a teszta amolyan segedanyag :)

Amugy hetek ota most aludtam ki magam elöször,azt is egy kis "segitseggel" :)

Előzmény: Zitka (553)
Zitka Creative Commons License 2005.02.14 0 0 553

> 10.05-kor meg aludtam :)

 

Úgy is kell azt hétvégén! :-))))

Tegnap du. jöttek anyósomék, úgyhogy gyorsan meg is csináltam. Szegények, kicsit gyengített változatot kaptak, ui. meg voltam győződve arról, hogy a kinti (fűtetlen) tárolóban még van 2 kiló alma. Hát csak volt, mert rájártak a gyerekek. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Máskor azért szidom őket, hogy hiába hozom a gyümölcsöt, nem fogy. De most megették. :-) Szóval egyből le kellett venni 2/3-ra a mennyiséget, és még így is elég ritkásan lettek az almák. NA mindegy, finom lett! :-) Nekem nagyon ízlett, bár nem tudom hová lett belőle a majd' 20 deka vaj :-) - piskótás jellegűnek éreztem. A gyerekek azt mondták, inkább csináljam ugyanilyen dizájnban, de a túrós tésztával. Ui. van egy túrós alaptésztám, ami szinte minden gyümölccsel nagyon finom.

Előzmény: sera (547)
sera Creative Commons License 2005.02.13 0 0 552

Nem egett szenne,komolyan,de ez csak a könyvbeli javallat,jomagam mindig erzesre sütök es ez sem lehett 45 percnel kevesebb szerintem.

220 foknal mar a szenesedes szvsz is elörelathato.

Előzmény: Kanbéka (551)
Kanbéka Creative Commons License 2005.02.13 0 0 551
45 perc alatt 200 fokon nem égett szénné? Persze, látom a fotókon, hogy nem, csak fura. De ez ki lészen próbálva!:)
Előzmény: sera (549)
sera Creative Commons License 2005.02.13 0 0 550

specialista

specialitas

Előzmény: sera (549)
sera Creative Commons License 2005.02.13 0 0 549

 

TORTA DI MELE olasz specialista Toskanabol.

Megis csak megvaltozott a ma esti vacsora:)

Az elsö kep rögtön a sütöböl valo kivetel utan keszült a masodik kep meg 5 percre ra.

Ez inkabb olyan kis lapos marad,tehat nem kell megnönie,mint a Thurgaui almasnak.

Allaga is nyirkosabb es hat mondanom sem kell,hogy naaaagyon finom.

 

-1kg alma /savanyu! /

-egy citrom zaftja

-2 tojas

-200 g barnacukor

-1 cs. vanilia

-100g vaj

-100g teljesörlesü liszt  /en a tönkölyt hasznaltam/

-1/2 cs. sütöpor

-1dl tej

 

Almat meghamozni,vekony szeletekre vagni,megcitromozni.

Tojast,cukrot es vaniliccukrot levegösre felverni,olvasztott vajat hozzaadni,tovabb verrni.

A lisztet a sütöporral összekeverni es a tejjel együtt felvaltva a masszahoz adni,almat belekeverni.

 

Sütöformaba önteni /en a 36x26-os formaba tettem /azt hiszem annyi/ es 45 percig 200 fokon megsütni.

 

 

 

sera Creative Commons License 2005.02.13 0 0 548
ennek a  receptjet meg azert nem irtam,mert ugyan egyilyesfele diodarabokkal megvan,de ugy emlekszem,hogy ez nem az,de pofara ugyanigy nez ki,de meg keresgelem,de az is lehet,hogy  tenyleg  ez a dios...
Előzmény: sera (528)
sera Creative Commons License 2005.02.13 0 0 547

10.05-kor meg aludtam :)

egyszerüen alaposan vagd be,az sem baj,ha mely es szepen sütes közben kinyilik.

En is azt csinalok ma delutan ilyet,vacsira tejjel oolyan finom :)

Előzmény: Zitka (546)
Zitka Creative Commons License 2005.02.13 0 0 546

sera, ha itt vagy.... :-)  Még egy uccsó kérdés a thurgauihoz: csak simán bevagdostad az almákat, és ilyen szépen szétnyíltak sütés közben, vagy pici ékeket kell belőlük kivágni?

Köszi. :-)

Zitka Creative Commons License 2005.02.11 0 0 545

Most jövök bevásárlásból, az Auchanban voltam. Jelentem létezik "rendes" barnacukor is! :-) Gyorsan vettem is.  Érdekes, eddig sosem vettem észre, csak a nádmelaszos drágát.

MANNA márkanéven "lágy barnacukor"-ként árulják, nejlonzacskós csomagolásban, és pont olyan tapadós, nedves, mint amire emlékeztem. 219 ft/fél kiló (a dobozos 349 volt).

Előzmény: Zitka (532)
egy kismalac töf töf töf Creative Commons License 2005.02.11 0 0 544

mi is, amikor 5 éve a jelenlegi házunkba költöztünk, otthagytuk a molyokat grátiszként.

most újra vannak, de ezek szerintem nem azok, mert nem hiszem, hogy nem bántak volna velük jól az új lakók, és megkerestek volna nosztalgiából.

Ideje innen is költöznünk ezek szerint?

Előzmény: Zitka (540)
sera Creative Commons License 2005.02.11 0 0 543

Persze,hogy nyujtofa!!!! :))))))

na,menek,megkeresem a szilvas receptet

Előzmény: Zitka (541)
sera Creative Commons License 2005.02.11 0 0 542

HIHIHI :)))

es persze minden lisztes dolgot ott hagytal a regi hazban ;)))))

Előzmény: Zitka (540)
Zitka Creative Commons License 2005.02.11 0 0 541
gyúrórúd = nyujtófa :-) Vagy már én se tudom? :-)))
Előzmény: sera (538)
Zitka Creative Commons License 2005.02.11 0 0 540

Elköltöztünk! :-))))))))))))))

Na nem a molyok miatt :-), de itt az új házunkban egyáltalán nincs moly. :-)

Előzmény: sera (539)
sera Creative Commons License 2005.02.11 0 0 539
de azota is megtalalhato nalad vagy eltüntek?
Előzmény: Zitka (535)
sera Creative Commons License 2005.02.11 0 0 538

Zitka! 33x25cm es a melysege 6cm,szerintem nagyon jo kis mereted van.

A kerekböl kicsorgott akkor is amikor a kevesebb lisztet tettem bele,habar akkor mind a harom tojasfeherjet belecsempesztem es a kettö is eleg lett volna,azert is lett folyos.

Ez a 400 grammos is kitünön kenhetö ill. belenyomhato,nem is kell hozza gyurorud.

Nem jutott eszembe a hiv.neve :))))

 

Köszi a felvilagositast molyügyben! :)

Előzmény: Zitka (535)
Zitka Creative Commons License 2005.02.11 0 0 537

Így néz ki:

 

Előzmény: Zitka (536)
Zitka Creative Commons License 2005.02.11 0 0 536
Bocs, arra nem válaszoltam, hogy van-e ellene szer. Hát tökéletes nincs, de létezik itthon egy feromonos hormoncsapda, a Bábolnai Bio ...  cég gyártja.  Ez egy szexcsapda. :-) Egy ragasztós felületű "házikó" forma, a közepén van egy hormonnal kezelt gumiszerű karika. Ha jól tudom, a hímeket odavonzza, és akkor ezek felragadnak a papírházikó ragadós falára.  Valamelyest javul a helyzet, de ha sok molyod van, akkor nem teljes megoldás.
Előzmény: sera (534)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!