Keresés

Részletes keresés

Kuksibonyok Creative Commons License 2003.10.02 0 0 229
Igen, én is a Tiédet! :)
Gesztenye-gyűjtés: ismerős!!! :))))) Olyannyira, hogy kis koromban több ezer(!) db-ot gyűjtöttem, kidobni tilos volt, még akkor is, mikor már belerohadtak a nylon zacskókba, ugyanis abban tároltuk őket. Jó kis szag lehetett a szobában! :)))
Ja és leveleket is imádtam gyűjteni, lepréselni... :))
Előzmény: Vica78 (223)
Ordas Creative Commons License 2003.10.02 0 0 228
Kösz. Nem én voltam, hanem a Görög Gábor :)
Előzmény: Vica78 (226)
Vica78 Creative Commons License 2003.10.02 0 0 227
Azér' érzed? :) 4 másodperc...
Vica78 Creative Commons License 2003.10.02 0 0 226
Nem te voltál az véletlenül? Hozzád illene 1 ilyen sztori...:-)

Én a múltkor akkora bazi nagy gesztenyéket láttam, hogy nem álltam meg, hogy ne gyűjtsek belőle.
Nem tudom, most hol van, mert csak beledobáltam a párom táskájába...valszag még mindig ott...:)

Előzmény: Ordas (224)
Ordas Creative Commons License 2003.10.02 0 0 225
222 :)
Ordas Creative Commons License 2003.10.02 0 0 224
Nálunk volt egy gyerek, aki egyik nap tanszerek helyett egy rahedli gesztenzét hozott az iskolába :)
Előzmény: Vica78 (223)
Vica78 Creative Commons License 2003.10.02 0 0 223
Nem kaptam meg az emiled!!!!!:(
Neked csak akartam írni, de időhiány miatt elhalasztottam, de szerintem uott lennék akkor is, ha elküldöm:) Vagyis sehol...:-)
Viszont a borítékosat igen, köszi, Te is az enyémet? :-)

A tanulással hogy állok?
Hát...már látom a végét...:)

Akkor élvezd ki a jó időd, ha most úgyis van lehetőséged...(én bent kuksol6ok a szobában...:-()
Sétálj nagyokat, gyűjtsél őszi faleveleket, ragaszd fel egy rajzlapra és mutasd meg a tanítónéninek! ;)
Erre emlékeztek? Minden ősszel kellett ilyet csinálni+ gesztenyéből és makkból figurákat...bárcsak most is ez lenne az egyetlen feladatom! :-))))

Előzmény: Kuksibonyok (222)
Kuksibonyok Creative Commons License 2003.10.02 0 0 222
Halihó!
Itt vagyok ám én is - néha...
Vica nekem küldtél levelet? Én küldtem Neked tegnap egyet, volt benne egy csatolt fájl. :) Nyugi nem vírusos! :)) A borítékos levelemet megkaptad?
Hogy állsz a tanulással? :P
hát igen, a tél... Megállíthatatlanul közeledik, bár most kicsit jó idő van, süt a nap... Mintha az időjárás azt mondaná, hogy most élvezzétek ki a jó időt, mert hamarosan iszonyúan bekeményítek...!! Na én ebből nem kérek! Marada jó meleg szoba! Pláne, ha még addigra sem találok munkát :((
Hát akkor szép időt mindenkinek! :)
Ordas Creative Commons License 2003.10.02 0 0 221
Azt gondoltam freemail szaraxik. Nálunk is lehet hiba,de ált. megkapok leveleket,most csak Tőled nem.

Próbáld meg forwaldolni a régieket.

Előzmény: Vica78 (220)
Vica78 Creative Commons License 2003.10.01 0 0 220
Már küldtem 2-t, de nem Te vagy az első, aki az utóbbi pár napban nem kapta meg...
Nemtom, mi van, az axelero szarakodik?
Arra tippelek, hogy az újabb vírusdömping miatt leellenőrzik(szűrik) a leveleket, és kicsit lelassult az emilezés...vagy hülyeség?
Mindenesetre nagyon idegesítő!
És én ma is kaptam 2 vírusosat! Persze nem nyitottam meg a csatolt fájlokat, de nem ez a lényeg, hanem, hogy a vírusos levél megérkezik, amit én küldök, az meg nem?

Fel vagyok háborodva! :)

Abban bízom, hogy nem szívódik fel, csak késik...vagy ne legyek ennyire optimista? :-)

Nálatok minden flottul megy?

Előzmény: Ordas (219)
Ordas Creative Commons License 2003.10.01 0 0 219
Nem, nem kaptam semmit múlt hét óta.

em csesztettelek, mert tanulsz, de azért hiányoltam!

.

Hóembert nem építettem sokat. De amikor apu húzott szánkóval, mindig ellenállhatatlan vágyat éreztem, hogy húgolyót a nyakába dobjam :) Nem tudom, ő miért nem élvezte. :)))

Előzmény: Vica78 (218)
Vica78 Creative Commons License 2003.10.01 0 0 218
Ordas!
Megkaptam a méljeimet? Válaszolj, plíz!
Előzmény: Ordas (212)
Vica78 Creative Commons License 2003.10.01 0 0 217
Üdv! :)
Végre friss hús érkezett...;-))))))

Mesélj magadról!
Hány éves vagy?...jó, ez csak vicc volt!:)))))

Szerintem nem csak a meleg szobában lehet túlélni a dolgot.: Ti nem szerettek hóembert építeni? :-)

Előzmény: -babo- (216)
-babo- Creative Commons License 2003.10.01 0 0 216
Sziasztok

'78 májusi gyerek vagyok, csatlakozhatok?
Egyébként a hideget utálom, és egyetértek azzal, aki azt monta: a telet csak meleg szobában lehet túlélni. :)

wamzer Creative Commons License 2003.09.29 0 0 215
reggel 6-tól éjfél???? azt ne csináld, az rengeteg. be fogsz zizzeni. napi 10 óránál többet nem érdemes tanulni és már az is rengeteg. néha kapcsolódj ki.
Előzmény: Vica78 (214)
Vica78 Creative Commons License 2003.09.28 0 0 214
Nyomom, reggel 6-tól éjfélig...:(
8-án megyek, holnap kérdezem meg, kik lesznek a bizottságban, ez már sok mindent sejtetni fog az esélyekről...
Előzmény: Törölt nick (213)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.28 0 0 213
A Robur mint újság nem ismerős, mint teherautó annál inkább...
És a tanulással mi újság???
Előzmény: Vica78 (199)
Ordas Creative Commons License 2003.09.28 0 0 212
Nyarat vhogy rühellem. Minden hülye akkor megy nyaralni még melegebb helyre :)

Utálatomban biztos erősen szerepet játszik, hogy allergiás vagyok. :(

Előzmény: Ordas (211)
Ordas Creative Commons License 2003.09.28 0 0 211
Én ellenben absz. hidegtűrő vagyok. Télen lekapcsolt fűtőtest (fűt majd a szomszéd helyettem), 18-19oC a szobában én póló, rövid gatya, ohne zokni, gyakori szellőztetés. Hogy imádom a friss levegőt, mikor csíp! Jó, -20o szerintem se OK, de én úgy -10 és +25 közt érzem jól magam. Ha nem lenne sötét télen, Finnországban szeretnék élni :)

Mondjuk állítólag 18-19 fokban egészséges aludni. Igaz ezt a klímát nem sokan bírják a környezetemben :)

Előzmény: Kuksibonyok (210)
Kuksibonyok Creative Commons License 2003.09.27 0 0 210
A szeptember végétől március végéig tartó időszakot egy féle képpen tudom elképzelni: bent egy jó meleg szobában, összebújva a kedvesemmel, egy puha pléd alatt... Ugyanis irtózom a hidegtől!! Szinte mindenki gyűlölte ezt a forró nyarat, míg én élvezkedtem, és egy szerűen imádtam!! :))) Hát ennyit az időjárásról jövő tavaszig. Addig ne is juttassátok eszembe, hogy mennyire hideg időszak következik!!! :))))
wamzer Creative Commons License 2003.09.26 0 0 209
Nekem kiskoromban volt elég masszív karácsonyi hangulatom, akkor az volt a kedvenc ünnepem, mára a varázs sajna megtört, egyre inkább a sok giccset, és a fogyasztási lázt látom benne, ami taszító. Ráadasul tavaly siekrült szépen "körbedolgozni" (azaz csak 24-25-26 volt munksdzünet, a többi napra nem kaptam szabit, gyakolatilag egyedül ültem drága munkahelyemen, tuggyátok, ez a kezdő szopjon mentality) Ennek ellenére egy szép családi ünnep, de kiskölyökként sokkal jobban rá voltam kattanva, ha valaha lesz kölyköm, őt is be fogom hülyíteni vele, mert a karácsony gyerekként szerintem cool.

Mellesleg régen volt egy projektunk, miszerint a karácsonyt át kell rakni nyárra, ugyans télen hideg van, és a telet utáljuk. (ezt egy iszonyatosan hosszúra nyúlt télen találtuk ki, amikor egy március huszonikszedikei napon a hóesésben vártunk a buszmegállóban)

Előzmény: Vica78 (208)
Vica78 Creative Commons License 2003.09.26 0 0 208
Nekem november elejére már megjön a karácsonyi hangulatom, s azt imádom...:)
Előzmény: wamzer (207)
wamzer Creative Commons License 2003.09.26 0 0 207
Az ősznek ezzel a részével még semmi bajom - főleg egyetemista koromban imádtam, mert ilyenkor nagy semmittevés volt, meg ilyenolyan szakhetek - viszont azt, ami olyan október vége, november körülre lesz belőle, ami még nem tél, de már nem sok kell hozzá, azt utálom.
Előzmény: Vica78 (206)
Vica78 Creative Commons License 2003.09.25 0 0 206
Topiktársak!
Szeretitek az őszt?
Hogy érzitek ilyenkor magatokat a bőrötökben?
Vica78 Creative Commons License 2003.09.24 0 0 205
Hú, de gyors voltál!:)
Én holnap reggel megyek a postára ezügyben.
Előzmény: Kuksibonyok (204)
Kuksibonyok Creative Commons License 2003.09.23 0 0 204
Komoly határ!!! :))

Vica: levél elküldve! :)

Előzmény: Ordas (203)
Ordas Creative Commons License 2003.09.23 0 0 203
200?
Ordas Creative Commons License 2003.09.23 0 0 202
Robur csak, mint teherautó van előttem :)
Előzmény: wamzer (197)
Vica78 Creative Commons License 2003.09.22 0 0 201
Köszi, de engem nem jó arra biztatni, hogy csak a lényeget tanuljam, mert ebben nagyon radikális vagyok!:)))))
Az anyagból csak az általam lényegnek talált dolgokat tanulom, ebből a lényegből kiemelem a lényeget, majd ennek a lényegnek csak a lényegét tanulom meg...:-)

Többször bejött, de volt már rá példa, hogy közölték: "majd jöjjön vissza akkor, ha nagyobb lesz a tudása"...vagy vmi hasonló...:))))

Előzmény: wamzer (200)
wamzer Creative Commons License 2003.09.22 0 0 200
tanulni kell, és nicns kedv, hááát... nemotm, nekem ávizsgaidpőszakban nagyon nem volt kedvem tanulni, monnuyk ehhez az is hozzátartozik, hogy az albérletemben mindenkinek ávizsgáznia kellett, és mindhárman egymástól függetlenül pont a tanulásra szánt időszak előtt tettük taccsra a magánéletünket (de télleg, eccere, egy héten belül), ennek következtében rövid úton kocsmában kötöttünk ki, és egymáson röhögtünk, mindezt elég rendszeresen, ráadásul a másik két srác közgázos volt, és nekik még volt végzőshetük, ott is pörögtünk, szal nehéz ezt így visszaidézni, de asszem úgy csináltam, hogy volt egy napi előirányzott anyagmenyniség, ami után jutalom járt, pl. elmegyek a közgázos utcai vetélkedőre, vagy a lakótársammal megnázünk a gépemen 3-4- South Park részt, vagy monnuyk elmegyk Nyers koncertre, ilyesmi. Meg az, hogy nem szabad elvnni saját kedved a részletekkel, csak a lényeget tanuld, a többit elfelejted úgyis.

tehát szerintem előirányzott, vállalható menniység/nap, csak a lényeget tanuld (lehetpleg szerezz kidolgozott tételt, az az optimális, ha egy tétel zanzája nem több 2 vázlatos oldalnál + nyilván jogszabályt tanulj hozzá, ha éppen kell), és este kapcsolódj ki, mozdujj el otthonról.

eljegyzéshez gratu, egyre több 78-as tesz ilyeneket, én nem :)

Előzmény: Vica78 (199)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!