Keresés

Részletes keresés

Mac13 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 403

Infó:

feraktak egy név/cím bekérőt a FiberLAN-nal kapcsolatban az oldalukra

http://www.fibernet.hu/index.php?id=101#2

 

gondolom itt összegyűjtik, hogy honnan jön érdeklődés és talán építenek is.

 

 

üdv:

Mac

Előzmény: Roe (396)
gergelytds Creative Commons License 2008.08.18 0 0 402
Úristen... hát visszaolvastam és azt hiszem, most nyúlok a telefonért. Én egy ismerősömet kérdeztem meg, akinek Budatétényben KIT csomagja van, ő azt mondta, hogy néhány leállástól elekintve nincs velük gond. Mi 4 évig az ő kábeltévéjüket néztük, de a csatornacseréktől eltekintve nem volt gondunk. Én az ügyfélszolgálatot eddíg 2x hívtam, mind a kétszer felvették, de nem voltak valami kedvesek. Amitől tartok, az a lassú, szar net, ill. hogy nem jönnek ki időben kötni.  
Előzmény: gergelytds (398)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.18 0 0 401
Előzmény: Evicke (399)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.18 0 0 400
Halihó!

Mi a különbség a kábelmodemeshez képest? Kecskeméten is a lefedett területén?

UTP kábel és nem coax. Állitolag csak ott, ahol nincs fibis coax kábel.
Előzmény: Roe (396)
Evicke Creative Commons License 2008.08.15 0 0 399
kérdezném, hogy Kecskeméten a Fiberneten kívül tud valaki más kábeltTV-szolgáltatót? (nem a Széchenyivárosban lakom)
gergelytds Creative Commons License 2008.08.14 0 0 398

Sziasztok

 

Mik a tapasztalatok a kötés gyorsaságával kapcsolatban? Múlt héten rendeltem online a Fibernettől KIT csomagot (miután a Telekom csúnyán megszívatott), ma érdeklődtem, de természetesen leráztak, mint kutya a vizet. (jelzem, még nem olvastam vissza a topicot)

Teaway Creative Commons License 2008.08.10 0 0 397
"Mi a különbség a kábelmodemeshez képest?"

Az, hogy nincs se koax kábel, se modem.
Egy LAN kábel jön be a lakásba és azt dugod a gépbe. Ennyi.
Előzmény: Roe (396)
Roe Creative Commons License 2008.08.10 0 0 396
Kedves Fórumok!
Ki tudjátok róla és miért csak ennyibe kerülnek a 2. FiberLAN internet csomagok?

0,5/0,5 Mbps – 1.950 Ft / hó
10/10 Mbps – 2.500 Ft / hó
15/15 Mbps – 3.500 Ft / hó
20/20 Mbps - 4.500 Ft / hó

Mi a különbség a kábelmodemeshez képest? Kecskeméten is a lefedett területén? Ha lennék én is fogok áttérni FiberLan-re..
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 395
Nálunk általában mindig van net, kivéve ha nincs :D pl. ha vihar van megesik hogy kimegy a fibernet..na mindegy
Amúgy jó feltöltésű net nagyon ritka , upcnél lenne de hát az nálunk nem elérhető.
Marad a király fiber....:$
zacky74 Creative Commons License 2008.07.24 0 0 394
Igen valóban ennyi de azért mert új ADSL viszont van 1 évem ahol működni fog a net és a telefon is, és mellesleg nem b@om fel az agyam ha nincs. Ha lejár a hűség akkor meg megnézem hogy van e kedvezőbb de lehet hoy megint aláírok 1 évet.
Előzmény: Törölt nick (392)
Teaway Creative Commons License 2008.07.23 0 0 393
De csak új előfizetőknek!
Akiknek nem volt korábban ADSL-juk.
Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 392
4 megás net havi 4rongyért??
ÉN most fizettem elő fiberre 2 évre havi 6500ért....szerinted????
Előzmény: zacky74 (391)
zacky74 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 391

Én végeztem velük egy életre!

Tavaly kötöttem 1 éves hűséggel internetre és telefonra szerződést (hál istennek csak 1 évre) de amit ennyi idő alatt produkáltak az bőven elég volt. Havonta rendszeresen 1x,2x nem volt net, volt olyan hogy a telefon nem működött és persze az ügyfélszolgálat meg semmit sem csinált.

Az is vicces és mutatja a cég profizmusát hogy a június 4.-én lejáró szerződésemet faxon elküldve felmondtam már május elején hogy én köszi ebből nem kérek többet. Erre fel ők frankón mind az internetet és a telefont is (az előfizetési díjat) frankón számlázták júniusra és júliusra is.

Volt annyi eszem hogy mivel csop.besz megbízással fizettem hogy még május végén letiltottam hogy ne tudják levenni az összeget mert nem fogok előre fizetni olyanért amit nem is kértem.(utána meg rohangáljak hogy fizessétek már vissza pls)

 

Na ennek ellenére mind júniusban és júliusban volt netünk és telefonunk is. Múlt héten hívtam fel őket ahogy jött a júliusi számla, hogy én nem fizetek semmit csak azt ami jogos és szóltam hogy még mindig van internet meg telefon pedig lemondtuk. Erre mondja az ügyf.sz. csaj hogy hát valaki nem zárta le a felmondást rendesen és majd ő deaktiválja, ja és persze majd kapok új számlát ténylegesen arról hogy mennyit kell fizetnem.(és már szóltam is hogy csekket)

 

Szóval ez a profizmus magas foka.

 

Amúgy helyette lett GTS datanet  ADSL(Fair_c 4 Mbit és 4120 Ft/hó) csomag + T-Com Telefon

3600 /hó amit 1 hét alatt meglett és még igy is olcsóbb mint a Fiber nem akciós díjai mivel mind a telefon mind a net hűség idő után iszonyú drága. (4mbit+telo majd 12 HUF/hó)

 

Aki jót akar magának az ne a fibernet-et válassza!!!!!!!!!!

 

zacky74

 

MarcyUncle Creative Commons License 2008.07.10 0 0 390
szepszemu Creative Commons License 2008.07.08 0 0 389
Hát ha másért nem ezért érdemes bemenni:):):):):):) De én nő vagyok, ezen nem élveztem semmit!!!!
Teaway Creative Commons License 2008.07.08 0 0 388
"a hölgy elég hiányosan volt felőltőzve a mellei a ruhábol háromnegyed részben kikandikáltak"

Na, ezt meg kell néznem! :)
Előzmény: szepszemu (387)
szepszemu Creative Commons License 2008.07.08 0 0 387

Én a mai nap voltam a XXII. kerületi ügyfélszolgálati irodában. Mivel nem az én nevemen van az előfizetés (és mivel tudom hogy a hölgyek nem arrol híresek hogy kedvessek) ezért vittem egy meghatalmazást hogy az édesapám nevében eljárhatok. Be szerettem volna fizetni, de ki van irva hogy a péztár betegség miatt nem müködik. Megkérdeztem mikor lesz pénztár mondták hogy kereken 2 hét mulva jön vissza a hölgy. Megjegyeztem hogy ha ilyen pontosan tudja akkor valószinü nem betegállományban van hanem szabadságon, és kérem hogy adjon egy csekket amivel átsétálok a postára és befizetek. Odaadtam a hölgynek a meghatalmazást (a hölgy elég hiányosan volt felőltőzve a mellei a ruhábol háromnegyed részben kikandikáltak, hogy mért erre nem jöttem rá) megnézte és a közölte velem, ez hamisitott. Elég érdekesen nézhettem a hölgyre mivel tudom hogy ki irta alá. Nem fogadták el a meghatalmazást. Kértem hogy jöjjön ide az irodavezető. Erre a másik asztalnál lévő hölgy felugrott és mondta kihivja a rendőrséget mert ez türhetetlen hogy én mint ügyfél követelőzők és nem tudom hogy hol a határ. Én mint előfizető fel vagyok háborodva hogy minden héten van valami probléma a szolgáltatással és ha felhivom őket, vagy a családból, vagy a társasházból valaki felhivja őket akkor nekik ez nem tetszik, és kinevetik az embert. Nem egyszer előfordult hogy szabadságot kellett kivenni e szolgáltató miatt és meg sem jelentek a lakáson szerelni, hanem miután lett szolgáltatás odaszolnak hogy megcsinálták, nem értem hogy a szabadságra akkor mért van szükség. Az én véleményem szerint e szolgáltató bármit megtehet az előfizetőivel és ők nem érzik magukat hibásnak semmiért. Én ma nem tudtam befizetni az összeget ami esedékes azért mert egy vezetővel szerettem volna beszélni a hölgy modora és megjegyzései miatt (a vezetők ennél a cégnél bujkálnak az emberek elől, vagy nincsenek soha bent a munkahelyükön).

Ha küldenének csekket az ügyfélszolgálati iroda közelébe nem mennék!

Haniboy Creative Commons License 2008.07.03 0 0 386
Felhívtam a hírközlési hatóságot. Írjak panaszlevelet, és kérjek kötbért, volt a javaslatuk. Majd ha 30 nap múlva nem történik semmi, ők akkor tudnak lépni. A cerkám tele az egésszel.
Amerigo61 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 385

Megoldás: email a fogyasztóvédelmiseknek, a Nemzeti Hírközlési Hatóságnak, copy Fibernet. Erre ki szoktak jönni. (Másra már nemigen). Ja és ne felejtsd el behajtani a tartozásukat; a szerződésben le van írva, hogy x nap késedelem után 3x, vagy 4x napig ingyen használhatod a netet! :-)

Előzmény: Haniboy (384)
Haniboy Creative Commons License 2008.07.03 0 0 384
Meneküljön ki merre lát. 2 hete nincs netem, és az ügyfélszolgálat naponta többször arról tájékoztat, hogy azonnal megsürgetik. Hát elmehetnek a francba!
Bank on, Brother Creative Commons License 2008.07.03 0 0 383
Nem csak a Fibernet szivatja a népet:
Amerigo61 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 382

Újabban megint szakadozik a kapcsolat (olyan szoftvert használok, ami azonnal kijelzi ezt). Kihívtam a fibernetet (most már odáig jutottam, hogy már az első hibabejelentésnél a fogyasztóvédelmisekkel fenyegetőzöm, úgy látszik csak erre hajlandók reagálni), a szerelő közölte, hogy ők ugyan állítanak valami jelerősségen (központilag), de szerintük a hiba a gépemben van, telepítsem újra az XP-t. Ezt nem tettem meg, de a jel - csodák csodája - megjavult, viszont azóta is vannak napok, amikor szakadozik ...

Dr. Bulldog Creative Commons License 2008.07.01 0 0 381

 

fIBERNET

TE MEKKORA EGY UTOLSÓ

PARASZT CÉG VAGY

most már ott tartunk, hogy abba is belefáradok amire ezt az üzenetet meglátom,

de azért kitartok és üzenem

 

 

TE MEKKORA EGY UTOLSÓ MOCSKOS

PARASZT CÉG VAGY

MarcyUncle Creative Commons License 2008.06.25 0 0 380

Sziasztok!

Nekem április végétől vette át a fibernet a szolgáltatást a Best Save-től...az is zsírszar volt, de ez egy fos! Napközben az adatsebesség a 200 kb/s-ot sem éri el, a panaszleveleimre még csak válaszolni sem hajlandóak, telefonon lehetetlen elérni őket, egyszóval ez tényleg egy utólsó, mocskos szélhámos banda! Aki teheti és van alternatívája, még véletlenűl se válassza ezt a szemét, tetves szolgáltatót!

Evicke Creative Commons License 2008.06.23 0 0 379
jav.: nálatok IS szarul jön...?
Előzmény: Evicke (378)
Evicke Creative Commons License 2008.06.23 0 0 378
kecskeméti fibernetesek, nálatok szarul jön a TV2 és az RTLKlub? lassan nézhetetlen, olyan hangyás, gyenge a jel. van még pár ilyen csatorna, de ezek  a legrosszabbak, érdekes módon a többi meg jó...
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.23 0 0 377
Fibernet a mai időben elég hanyag cég olyan szakemberek dolgoznak ott hogy saját hálózatukat sem tudják felügyelni call center meg tiszta jo saját hálózatból is fizetni kell
nekem egy kit pro csomagom van ami 9700tel 478 megy fel hol a stabilitás azt sem értem miért van az 2008ba mindig néha elmegy a net miért nem tudnak fejleszteni, hova folyik ez a sok pénz WC papira nem fejlesztésre én vagyok az az ember ki miotta fibernet van csak szívok hol vannak a fogyasztó törvények ilyen rossz miért lehet nem értem mikor az ember újra telepi a gépet tele tesz spammal ez szolgáltató
Teaway Creative Commons License 2008.06.20 0 0 376
Na jó, de ez tuti nem MIDI csomag:)
Előzmény: hoppaaa (375)
hoppaaa Creative Commons License 2008.06.19 0 0 375

:S

7818 / 364

Előzmény: hoppaaa (374)
hoppaaa Creative Commons License 2008.06.19 0 0 374
[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/285672263.png[/IMG][/URL]
Előzmény: Teaway (373)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!