Keresés

Részletes keresés

kelso82 Creative Commons License 2018.11.10 -1 0 5656

Nekem egy olyan kerdes jutott eszembe, hogy amikor a musor elejen kozolte veled Bence, hogy hiaba a szegeny szigetre kellett volna menned az agilahoz a verseny eredmenye miatt, helyet cserélhetsz gaborral es o fog odakerulni, mit ereztel?Nyilvan orultel, de az is lehet, h tobb volt a szimpatikus ember szamodra a szegeny szigetre tavozok kozott. Ekkor meg nyilván nem ismert senki senkit, de az elso benyomasok mar jatszhattak.

 

 

De gondolom barmi is volt, a gazdag szigetre valo kerules az mindent felulirt es happy voltal.

 

(ezt a szigetcseres kérdést meg nem is lattam, h barki feltette volna neked)

 

 

Előzmény: Gábor Koller (5655)
Gábor Koller Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5655

 

Sziasztok! Holnap jövök a válaszokkal csak ma porgos este volt! Elöljáróban annyit Dáviddal minden nap beszélünk azóta is...holdal délután jövök 

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.10 -7 0 5654

Remélem most már mindenki bevette a gyógyszerét és megnyugodott, és hétfőtől ismét mindenki a munkájára fog koncentrálni. Fanni nem nyert, így legalább nem hemperegni fog, hanem megy kapálni. Lehet itt a játékosokat szídni, de a legnagyobb kreténeket a kommentelők között kell keresni.

Előzmény: Befetető (5569)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5653

Hát nem is Benedek Elek írta.

Előzmény: Süle Benjámin (5652)
Süle Benjámin Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5652

A Survivor egy gonosz játék, ezt ne felejtsétek! :D ¿-) 

 

József Demeteri Creative Commons License 2018.11.10 0 2 5651

Úgy lett volna igazságos ha a nézők is szavazhattak volna, akik olyanokat láttak amit a játékosok nem. Miután végignézték gondolom pár dolgot átértékelték, hogy ki minek mutatta magát és milyen valójában. 

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.10 -2 1 5650

Jó, hogy nem a nézők szavaztak, mert a nézők csak igen kis töredékét látták az egésznek. Épp elég, hogy a tahó világban ők döntenek, egy alekosszal meg tudtak nyeretni egy játékot. Az x faktort is a szintiboy nyerné, ha a zsűri nem szavazta volna ki.

József Demeteri Creative Commons License 2018.11.10 0 4 5649

Dávid az utolsók között volt aki megérdemelte a 20 millát, és úgy néz ki, hogy kb. neki volt rá a legkevésbé szüksége. Persze, ez a játék a taktikáról IS szól,  de nem árt embernek maradni. Ez a Gábor és Dávid párosnak sikerült a legkevésbé, vagy játékon kívül is ilyenek, és talán az életben is jutnak előre, másokon át ha szükséges. Tamást meg nem értem. Remélem hogy legalább utólag megbánja,  hogy milyen embernek segített nyerni. Persze ez már semmin nem változtat. Gondolom annyira nem is érdekli,  éli az életét a kis álom világában. 

lilive Creative Commons License 2018.11.10 -1 1 5648

"Ezeknek a kommentelőknek a többsége ráadásul nem tinilány, hanem középkorú nő, és pár aluliskolázott "férfi"." 

 

Ez a nap fénypontja! 

(Illetve a tegnapé -de örülök, hogy fennmaradtam.) 

 

Nos akkor kedves középkorú nő és pár aluliskolázott férfi kommenteló társaim: 

 

Ugye örültök Dávid győzelmének? 

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.10 -6 1 5647

Tamás döntése logikus, Dávid jól taktikázott, hogy mellé állította, és semmi oka nem volt, hogy fanni győzelmére szavazzon, mert az ki akarta ejteni az utolsó szavazásnál.

Előzmény: Törölt nick (5645)
Gice Creative Commons License 2018.11.10 -1 6 5646

8-ról indultak, nem 7-ről

 

és azért volt inkorrekt, mert olyan számra csökkentettek, amit valaki már elért, nem olyanra, amit még senki

 

ha 7-re csökkentettek volna, senki nem gondolná inkorrektnek (vagy hát én legalábbis nem)

Előzmény: szuszetti (5643)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.10 -7 1 5645

Szerintem az nyerte meg a játékot, aki a leginkább rászolgált. Tény, hogy Dávid mögött elég nagy volt a hátszél, olyan párbajokat nyert, ahol kétség nem fért a győzelméhez, akárcsak az előző szériában Iliász. Igazából az egyesüléskor eldőlt, hogy ki lesz a győztes. A többi fiú nagyon gyenge volt. Az előző szériában is az 50 éves Feri tartotta egyedül a lépést Iliásszal.

Mégis úgy érzem, hogy a döntőben lehetett volna esélye fanninak nyerni, mert a döntő párbajt nem lehetett kimondottan férfiasnak nevezni, ott az ügyesség, meg az egyensúlyérzék dominált. Így kétség sem férhetett dávid győzelméhez, ami szerintem igazságos volt.

Fanni az, hogy idáig eljutott, az csak szerencse. Ha az elején emese őt szórta volna ki, akkor elsőként távozott volna a holtakról, a súlyemelésben esélye nem lett volna.

A lányok közül Vera tett a legtöbbet az asztalra, de neki nem volt szerencséje, a HOltakról meg nem sok esélye volt visszamenni, főleg a vasrudas feladatnál.

 

A legszánalmasabb ebben az egészben a kommentelők viselkedése. Egész egyszerűen úgy viselkednek, mint akitől elvették a pöttyös labdát az oviban. Vajon mennyivel lett rosszabb az életük, hogy nem a fanni nyert, hanem a dávid? Ezeknek a kommentelőknek a többsége ráadásul nem tinilány, hanem középkorú nő, és pár aluliskolázott "férfi".

lilive Creative Commons License 2018.11.09 -1 0 5644

Felcsigáztál. Úgyis halálra unom magam

/Mirenemjóegymegfázás/

Megyek és böngészgetek.

Előzmény: TonyBrasco (5640)
szuszetti Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5643

viszont a döntő totál inkorrekt volt azzal, hogy Fanninak ledőlt a 6, és utána hozta Bence a szabályt, hogy akkor elég 6

 

MIÉÉÉRT??? Hogy a viharba lehetett volna egyébként változtatni a fadarabok számát és ezáltal közelebb kerülni végre a játék végéhez, ha nem az elemek csökkentésével, ami 7 esetén 6 lesz?!

Még most is ott ülnének, az meg külön pech, hogy Fanninak pont 6 elemnél dőlt le, és akkor dőlt le együtt mindkét játékosnak, azaz csak akkor lehetett gyorsítani a játékon.

 

Sajnálom, hogy nem Fanni nyert, de ezt nagyon nem értem.

Az az érzésem, bármilyen játék lett volna, biztosan találna (keresne) abban is hibát mindenki.

Előzmény: Gice (5629)
Dávidking Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5642

Nekem valamiért a tavalyi Beni jutott róla eszembe, mikor először megpillantottam.

Előzmény: kelso82 (5624)
szuszetti Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5641

Ezdejó! :)

Előzmény: TonyBrasco (5638)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5640

Egyelőre nem érdemes várni, van elég gondja a "rajongóival" is az oldalán.. :D :D

(Nem is értem, minek engedi a nyilvános komment lehetőséget a saját falán?! Ezzel csak bevonzza a trollokat is... Ő tudja...)

Előzmény: lilive (5637)
Ások-apa Creative Commons License 2018.11.09 0 5 5639

Nagy az Isten állatkertje, de a kapu nyitva maradt.

Tamás meg kisétált rajta ............ és meglett a baj.! :D

Azaz, nem örülök Dávid győzelmének, de Ő. vastagon tesz erre.

Szerintem.

TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5638

lilive Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5637

Gábort én is láttam itt... 

Válaszolt is kérdésekre, valószínű neked is fog. 

Véleményem kettőjük kapcsolatáról ugyanaz, mint neked. 

De várom az ő véleményét is.

Előzmény: TonyBrasco (5635)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5636

Ki tudja, lehet Tamásnak beajánlott valamit. :) ...majd ha látjuk, hogy Tomi egy új motorral posztol a facen, gyanakodhatunk.. :))

Előzmény: mmmüüüllleeerrr (5634)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5635

Ez oké, de jelen volt a topikon Gábor és ezért is érdekel, ezt ő hogy "éli" meg... Ő ugye többször nyilatkozta, hogy nyert egy "barátot". .... mi innen a műsorból nézve egyértelműen úgy látjuk Dávid csak felhasználta ill. kihasználta Gábort és vele végeztette el a "piszkos" melót, pontosabban úgy, hogy ezt szinte Gábor maga vállalta... tehát úgy pontosabb ez Dávidnak kapóra jött.

 

Nekem az a tippem, így... hogy meg van a lé, szép lassan felszívódott Dávid és a nagy "barátságnak" is ennyi volt... (ami persze sosem volt) de majd az érintett nyilatkozik... 

Előzmény: lilive (5633)
mmmüüüllleeerrr Creative Commons License 2018.11.09 0 5 5634

hát igen, ez tényleg érdekes volt... Fanni ledobhatott volna akkor mindent, és mondhatta volna hogy köszi,akkor már nyertem! fair így lett volna az biztos...

Tamás döntése? no comment... jellemtelen hüle egy alak!

és hogy milyen helyre került a pénz ahelyett akinek szüksége lett volna rá? lenyilatkozta h hozzá se kell nyúlnia,vígan megél a sportból,és talán majd elutazgatja.... remélem ezt is olvassa pl. Tamás

Előzmény: Gice (5629)
lilive Creative Commons License 2018.11.09 0 6 5633

Bár nem engem kérdeztél, de izgi a felvetés, ezért kotyogok bele. 

Szerintem ez a Dávid-Gábor kapcsolat eléggé egyoldalú volt. 

Korábban leírtam, így nem ismétlem személyiségük jellemzőit, csak ami a mostani kérdést illeti. 

 

Dávid gátlástalan, érzéketlen, kegyetlen, és magabiztos. 

Gábor gátlástalan, kegyetlen. Érzéketlen is, de nem olyan mélységben, mint Dávid. Viszont egyáltalán nem magabiztos. Neki szüksége van visszacsatolásra. Dávidnak nincs. 

 

Tehát csak Gábor az, akinek értékes Dávid barátsága. Dávidnak ez nem érdekes, mert nem érdeke.

 

 

Előzmény: TonyBrasco (5632)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.11.09 -1 4 5632

Lehet Tamás döntésében azt is közrejátszott, hogy egy pici tüske maradt benne amiatt, hogy Fanni legyőzte őt az elődöntő játékban, valamint hogy úgy gondolta (kb hasonlóan, mint Vera), hogy egy játékokban is erős férfi érdemli meg a Survivor címet. Fanni a végén tényleg belehúzott és mutatott valamit, de valljuk meg a játékidő 70%-ban nem volt eredményes és csak napozott meg csacsogott. Én is inkább őt vártam ennek ellenére győztesnek, de annyira Dávid győzelme miatt sem vagyok kibukva. Azért érdekelne mostanság is a többi játékos véleménye, miután látták az egész adást, és még többet tudtak ráaludni az eseményekre, lehet ma már nem úgy szavaznának, ahogy...

 

Koller Gábor, fogadjunk te is elbizonytalanodtál Dávidban, tart még az a fene nagy "barátság"?! :)

kelso82 Creative Commons License 2018.11.09 -2 0 5631

Ez jo otlet lett volna (leulni, de nem feladva):D

 

Viszont a bokkeno az az a 20 misi volt, ami tetkent szerepelt.

 

Előzmény: Gice (5629)
lilive Creative Commons License 2018.11.09 -1 6 5630

"Nem ostoba o, hanem egy jolelku, joszandeku ember, aki alapbol azt hiszi, hogy masok is ilyenek" 

 

Ok. Igazad van. 

Nézzük részleteiben: "egy jólelkű, jószándékú ember" 

Fannit és testvéreit elhagyták a szülei, a nagyszülők nevelték a 3 gyereket, akik gyerekkorultól dolgoztak, tanzlás mellett, az élet világosabb oldalait hírből ismerik. 

Egy jólelkű, jószándékú ember nem szavazna rájuk? 

 

"alapból azt, hiszi, hogy mások is ilyenek"  

Alapból elhitte, hogy Dávid jólelkű, és jószándékú, de akkor miért nem hitte hogy Fanni is alapból jólelkű és jószándékú? 

 

 

 

 

 

Előzmény: Salvor2 (5608)
Gice Creative Commons License 2018.11.09 0 0 5629

hát így, hogy belinkeltétek a tartók állását, utólag elég fura a holtak szigetés utolsó párbaj...

az első elődöntő nyilván nagyjából egyértelmű volt, hogy Dávid vagy Tomi - akkor nem lett volna egyértelmű, ha ugyanúgy, ahogy a holtak első párbaján, mindenkinek a testsúlya X százalékát kellett volna megtartania (ahol persze X ugyanannyi minden játékos esetén :))

a második elődöntőt szerintem hozta volna Dávid, ha az elsőt nem nyerte volna

szóval lejtett a pálya, de persze az is igaz, amit írt valaki, hogy ettől függetlenül Dávid saját magának köszönheti a fizikumát

 

viszont a döntő totál inkorrekt volt azzal, hogy Fanninak ledőlt a 6, és utána hozta Bence a szabályt, hogy akkor elég 6

lehet, hogy én ott akkor Fanni helyében leültem volna, hogy akkor kivárom Dávidot, de fel nem adom, szenvedjen :)

 

kiváncsi leszek a következő évadra, a tavalyiban inkább az erő dominált szerintem, az ideiben inkább a taktika, jövőre kb. a castingon múlik, hogy mi lesz

 

ja, és welcome, Beni :)

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.09 0 1 5628

Nem véletlenül nem vagyok fent;-)

Előzmény: szuszetti (5623)
MattMurdock Creative Commons License 2018.11.09 0 3 5627

Így visszatekintve erre az évadra, úgy látom köröket vert az előző szériára karakterekben, taktikázásban, meg izgalmakban. Ehhez képest is csalódás a végső győztes. Több játéknál is lejtett a pálya Dávid felé, és bár lehet nem történt igazi csalás, azért mégis valahogy keserű azt látni, hogy a legnagyobb szociopata nyerte meg a műsort.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!