Keresés

Részletes keresés

MarPet Creative Commons License 2013.10.16 0 0 49723

Köszönöm a grattokat. 7 lövésből szereztünk 4 gólt ez tényleg nem rossz arány, segítséget jelentett, hogy az elenfél kapusának ismertem az értékeit. Ez a meccs volt a legnehezebb a csoportban az erőviszonyok alapján és ennek megfelelően kicsit tartottam is tőle. A végső eredménytől függetlenül ki merem jelenteni, hogy egy ökör szabály az, hogy egy ilyen erősségű válogatottnak B csoportos VB-n kell bohóckodnia, se nekünk se az ellenfeleknek nem jó....

MarPet Creative Commons License 2013.10.16 0 0 49722

Ez tényleg szoros volt. :) Sok sikert Numeronak!

Előzmény: EKB (49719)
EKB Creative Commons License 2013.10.15 0 0 49721

Hát igen, szinte minden lövésünkből gól lett, szép eredmény a 4-0, gratulálok!

Előzmény: GameO (49716)
EKB Creative Commons License 2013.10.15 0 0 49720

Még szerencse, hogy vasárnap reggel ránéztem a csapatra, mert a cserék szűkítése miatt érvénytelen volt a felállásom. A 3-2-es győzelem pedig lehetett volna sokkal simább is, nem tudom láttatok-e már olyan meccset, ahol ennyi unbelievable meg awesome lövés maradt ki... miközben Nagy V 3-at hintett, Boda 120-as lövéseit sorra fogta meg az ellenfél kapusa, pedig vagy 15-ször lőttem kapura?!? Legalább nyertem...

Előzmény: MarPet (49713)
EKB Creative Commons License 2013.10.15 0 0 49719

Szoros lett a befutó, Numero 21-20-ra nyert Playe-vel szemben. Bár utóbbinak drukkoltam, azért örülök annak is, hogy a Magyarock menedzsere végre megkapta a lehtőséget, most eldől, hogy a lelkesedése mellé a taktikai tudása is megfelelő-e! :)

Előzmény: GameO (49712)
GameO Creative Commons License 2013.10.15 0 0 49718

dehogy célozgatok!

 

"ha lenne még 3 ütőképes ifim, akkor minden más lenne" - pont emiatt gondolom,h érdemes ifiben variálni. Sok managernek a legtöbb posztra csak 1-1 normális ifi játékosa van és azoknak is pocsék a CO-ja. Ha a normális játékosuk elfárad,akkor máris sebezhetővé vált a csapatuk.

Előzmény: nmarci99 (49717)
nmarci99 Creative Commons License 2013.10.15 0 0 49717

célozgatunk, célozgatunk? :)

 

ha nem cserélem le a kapust, akkor biztos, hogy nem ejti ki az utolsó 2 lövést, aminek a kipattanóját belőtted....(hanem lehet, hogy ziccerbe lőnek gólt:D) na persze "ha" lenne még 3 ütőképes ifim, akkor minden más lenne :)

Előzmény: GameO (49715)
GameO Creative Commons License 2013.10.14 0 0 49716

Gratula a felnőtt kapitánynak!!!  :)

Csak így tovább!

Előzmény: MarPet (49713)
GameO Creative Commons License 2013.10.14 0 0 49715

"Én már rég nem látom értelmét a meccs közbeni taktikázásnak..."

 

Szerintem hasznos dolog a meccs közbeni taktikázás,variálás :)

Főleg ifi meccseken!

Előzmény: nmarci99 (49714)
nmarci99 Creative Commons License 2013.10.14 0 0 49714

Én már rég nem látom értelmét a meccs közbeni taktikázásnak...

 

Ja, és két apró megfigyelés, ami szintén változhatott (de az is lehet, hogy én vagyok lemaradva):

1. a felfutó szélső védő már nem minden esetben hajtja végre a kp. utasítását, ha nyeri a párharcot.

2. kiugratás egy meccsen akár kétszer is lehetséges

Előzmény: MarPet (49713)
MarPet Creative Commons License 2013.10.11 0 0 49713

Valaki mondja már meg mi értelme ilyen újjításnak, hogy csak 5 playa kaphat helyet a kispadon? Egy csomó taktikázási lehetőséget elvesznek ezzel. Ezen enyhén szólva kiakdatam...

GameO Creative Commons License 2013.10.06 0 0 49712

Én szerettem volna jelentkezni ifi kapitányi posztra,de nem voltam benne biztos,h lenne elég időm a válogatott irányítására . :(

 

Előzmény: BBSC (49709)
GameO Creative Commons License 2013.10.06 0 0 49711

Én szerettem volna jelentkezni ifi kapitányi posztra,de nem vagyok benne biztos,h lenne elég időm a válogatott irányítására.

 

 

 

Előzmény: BBSC (49709)
BBSC Creative Commons License 2013.10.06 0 0 49710

Előző szezonban 60-70. LR körül mozogtam és simán a div1 középmezőnyében voltam a végén, sőt, sokáig osztályozós helyen álltam. Múlt héten sima 0-3 zakó, ma meg sima 4-2 győzelem idegenben. Egyre jobban nem értem a játék logikáját, de nem is akarom már. Abba még nem nagyom, de azt hiszem felelsleges több erőt és energiát fektetni a csapatba annál, mint hogy állítok valamit meccsre...

BBSC Creative Commons License 2013.10.06 0 0 49709

Nem én! :)

Elég furcsa, hogy össz-vissz 2 jelölt van... Nem mondhatni nagy tülekedésnek a posztért.

Előzmény: PlayPlaye (49708)
PlayPlaye Creative Commons License 2013.10.06 0 0 49708

Numero, vagy nem is tudom, hogy most ki vezeti a Magyarrock BSE-t, vannak itt hol pletykák: az ok, hogy játszottunk egy ifi-barit, de mi köze az ifi-barinak az ifi-szövkap választáshoz, hogy felhasználod a beszédedben? Ha "tisztán" akarsz játszani, azt is odaírhatnád, hogy kb 0-t fektetsz bele az ifi-draftokba (lényegében nem a draftjaid miatt volt/lesz sikeres az ifi-válogatott csapat) és emiatt el tudtál költeni kb $260.000-t most a szezon elején az ifierősítésekre, és emiatt 2 SR-nyi a különbség az ifi csapataink erőssége között. És még ígyis csak 1-0 lett. Én gratulálok neked, ha megnyered az ifi szövkap választást, régóta játszod ezt a játékot, megérdemled, hogy te is kipróbáld magad az ifi-válogatott élén, csak ez az "ifi-bari dolog" egy kicsit fura nekem, valahogy nem érzem igazán fair-nek. De te tudod.

GameO Creative Commons License 2013.10.05 0 0 49707

Én már 3 éve tervezgetem,h soha többet nem lépek be,de még mindig itt vagyok :)

Előzmény: deluigi (49706)
deluigi Creative Commons License 2013.09.23 0 0 49706

na, itt szakadt el a cerna:

 

"Kénytelen voltál $540.725 extra pénzt szétosztani a részvényesek között a klub pocsék szereplése miatt, miközben nem voltál hajlandó a csapatba fektetni a felhalmozott pénzedből. A Játékszabály megtalálhatod mennyi pénzt tudsz megtartani ilyen gyenge szereplés mellett. Még csomó pénzed maradt. A részvényesek tényleg nagyon szeretnék ha befektetnél a csapatba, és ha ezt továbbra sem teszed meg, a szponzoraid továbbra sem fognak fizetni neked, valamint a részvényesek is újabb kifizetést fognak követelni az idény végén."

 

maradt meg 1,015,794 $-om, bekaphassak!

miaf@szom kozuk van, mit csinalok a penzemmel?

persze, egesz evben ilyeneket kaptam: "A szponzorokat örömmel tölti el legutóbbi győzelmed!"

tobbet be sem lepek...

 

MarPet Creative Commons License 2013.09.23 0 0 49705

A mai napon 20 év 11 hó 28 napos játékos, hogy lehet felnőtt???

yugesz Creative Commons License 2013.09.21 0 0 49704

Hello!

Ezt én úgy szoktam számolni, de a tapasztaltabbak javítsanak ki ha tévedek hogy 1 szezon 14 hét tehát 14x7x6 napot öregszik egy játékos ami 558 nap azaz 19 hónap és 18 nap mivel tudtommal a játék 30 napos napokkal számol.

Ennek tükrében a szezon előtti korhatár 19 év 4 hó 12 nap... de ez a szezon első napára érvényes tehár hétfőre, amelyik játékosod ezen nem lép  túl akkorra az biztos hogy nem túlkoros.


Egyébként én is piacra dobtam pár ifi játékost, köztük a kis büszkeségem Horváth Ottó kapust, melyet még a régi rendszerben 2 hetes mid-ként derítettem fel és most fél aktuál, nem minthe ehhez sok közöm lett volna :))))

http://www.freekick.org/?loc=player.20360612

Ha valaki komolyan foglalkozik az ifivel, annak talán hasznára válhat, bár remélem megfelelő összeget kapok érte az ifiárakat elnézve :))

Előzmény: skyver (49703)
skyver Creative Commons License 2013.09.21 0 0 49703

Hali. Valaki megtudná mondani hány éves korig van az ifistáknál akik még 1 évig ifik lesznek. Az átigazolási listáról megnéztem hogy a legöregebb ifi aki még jövőre is az lesz 20év 11hónap 10 napos de az alsókarhatárt ott nem tudom megnézni..kösz a segítséget!

trazz Creative Commons License 2013.09.21 0 0 49702

Irígykedjetek. :D

 

"A 15 year old boy called Sándor Nyerges of excellent quality decided to join your club!" O:)

 

Mondjuk nem lesz akkora nagy spíler, csatár létére weak lett a BCje, a TAja meg decent. :S

Fejelni azért fog tudni, az exc. :D

 

Mindössze két 3. hely kellett hozzá...

Ifiknél mondjuk elqrtam, utolsó meccsre elfelejtettem csapatot állítani és 2-0ra kikaptunk egy verhető csapattól. Win esetén megvan a bajnokság. :S

Felnőtteknél meg az utolsó fordulóban még megvolt a matematikai esély a bronzra, "csak" ki kellett volna kapnia a 2. helyezettnek a velem azonos pontszámmal az 5. helyen állótól (ehelyett leverte őket 2-0ra), nekem meg 11-0ra ki kellett volna tömnöm az utolsó előtti (2 pontot gyűjtő) csapatot. 3-0 lett...

EKB Creative Commons License 2013.09.20 0 0 49701

Gratulálok,  ki kell böjtöli az ilyen sikereket! :))

Előzmény: nmarci99 (49698)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.20 0 0 49700

D pont elvileg megvolt bár ezekszerint mégsem mert az IC akkor beleszámít a Shadow Cup meg nem. Én kis naîv azt gondoltam hogy 15.000 indulóból 2. Hely csak ér valamit. Az egész ifiszezon erre ment rá. De egy good ifi sem ér sokkal többet szóval nagyjából mindegy is. A frappáns összegzés ettől függetlenül hasznos, thx!

Előzmény: PlayPlaye (49699)
PlayPlaye Creative Commons License 2013.09.20 0 0 49699

slyq csinált egy jó összegzést a fórumon. Alapesetben mindenki "dec" ifit kap. Vannal pozitív hatások, amelyek egy szinttel növelik az ifi minőségét:

 

A. 1-3 hely az ifikkel a bajnokságban (13-ik lett az ifid)
B. Az ifik a legfelső osztályban játszanak (nem ott játszik az ifid)
C. Negyeddöntő elérése a felnőtt IC-ben. (nem volt meg)
D. Negyeddöntő elérése az ifi IC-ben. (nem volt meg)
E. A felnőtt csapatt azonos vagy magasabb osztályban játszik az ificsapatnál. (igaz)

F. Negatív hatás: Ha a felnőtt csapatod jóval alacsonyabb vagy jóval magasabb osztályan játszik, mint az ifid.  (üti/anulálja az "E" pontot)

 

Ha mind az öt pont teljesesül (A-E), akkor awe-t kap az ember. Ha 4 pont teljesül, bri. Ha három, sup. Ha kettő, exc. Ha egy pont, good.

Előzmény: Törölt nick (49697)
nmarci99 Creative Commons License 2013.09.19 0 0 49698

A csapat fennallasanak legnagyobb sikeret erte el ma a ligakupa megnyeresevel. Kellett hozza par szezon, de talan ennel is tobb random. :)

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.19 0 0 49697

Köszönöm!

 

Nos ha már az ajándék ifi a téma, én is decent talentet kaptam.

Úgy látszik a Shadow Cup döntője nem elég :)

Be is akartam írni a belső fórumban de annyira feleslegesnek érzem, hogy inkább hagytam.

Nyilván meg lehet magyarázni, hogy a bajnokságban nem épp fényesen szerepeltem (na vajon miért).

Node mindegy is.

Előzmény: EKB (49695)
PlayPlaye Creative Commons License 2013.09.19 0 0 49696

Éves tehetség

 

"Minden szezon végén egy 15 éves tehetség csatlakozik a klubodhoz. A játékos tehetsége az ifi csapat sikerességének függvénye. Pozitív faktor a dobogós helyezés, a legmagasabb osztályban való indulás, negyeddöntő az ifi nemzetközi kupában továbbá az ifi csapat a felnőttel azonos vagy annál magasabb osztályban való szereplése. Több osztály különbség a felnőtt és ifi csapatot illetően komolyan csökkentheti az érkező játékos minőségét, mivel a fiatalok folytonosságot keresnek a fejlődésük érdekében.Csak ilyen módon lehetséges félelmetes tehetségű ifistát szerezni, ez azonban nagyon rtikán előforduló esemény, csak úgy, mint a brilliáns tehetség. A legtöbb klub átlagos és jó játékosokat fog kapni, míg a szerencsések rátehetik a kezüket egy-egy remek tehetségre. Tekints úgy erre, mint elismerésre az ifi és felnőtt csapatba való befektetésért. Vajon a tehetség képes lesz felverekedni magát a felnőtt csapat kezdő tizenegyébe vagy csak a kispadot fogja melegíteni? Ha nem váltja be az elvárásaidat, érdemes átadólistára tenni."

Előzmény: EKB (49695)
EKB Creative Commons License 2013.09.19 0 0 49695

Grat így is. Ma kaptam egy szezonvégi ajándékifit, decent kapus 41-es HA-val, még ifiben sem lesz használható. Más is ilyen nulla értékű f*st kapott vagy nagyobb szerencsétek volt? Egyáltalán mitől függ, hogy milyen tehetségű érkezik?

Előzmény: Törölt nick (49687)
MarPet Creative Commons License 2013.09.17 0 0 49694

Részemről ha igazságtalannak nem is tartom de mindenképp ésszerűtlennek főleg ilyen random hatás mellett amiben szinte bármi megtörténhet. A barártságos szakasz helyett simán lehetne selejtező és még ezen kívül is van egy csomó holt idő. Na de ezt tudtuk előre. :( 

A vicc az, hogy a hiba mellett amivel a mézesmadzagot elhúzták már elmegyünk szó nélkül és lassan megszokjuk, hogy minden bugos...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!