Keresés

Részletes keresés

msmks Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13560
gondolok itt különös nyomatékkal arra hogy senkinek nem kell többé újra meg újra virtuálisan pofáraesnie azáltal hogy felemlegeti régi sérelmeit mely csak őt teszi nevetségessé újra meg újra.

és akkor végre emelt fővel éltethetjük az ingyenes Aeromapot. :-)
Előzmény: msmks (13559)
msmks Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13559
legyen akkor csütörtök az a nap, amikor kilépünk a múlt árnyékából és azzal foglalkozunk ami csütörtökön van vagy nincs.
Előzmény: AZS (13557)
AZS Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13558
(de vigyázz, holnap már nem lesz az!)
Előzmény: AZS (13557)
AZS Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13557
"most akkor mi van?"

ezt a kérdésedet egészen precízen meg tudom válaszolni.
csütörtök van, kérlekalássan.
Előzmény: msmks (13556)
msmks Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13556
kár, hogy nem éred fel ésszel (mint ahogy ő sem), hogy az index fórum aeromap topikjába irkálva nem lehet meg nem történtté tenni a dolgot, és senkinek nem lesz jobb tőle.

nagyon sajnálom a pofáraesését, tényleg. most akkor mi van?
Előzmény: ZöPö (13555)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13555

"reménykedtél oszt pofára estél. hát sajnálom."

 

Kicsit nagyobbat esett, mint az egyszer hülye, aki egy példányban vásárolta/kapta meg a programot, kár, hogy nem éred fel ésszel.

Előzmény: msmks (13541)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13554

"vagy szerinted nincs jogom a véleményemhez?"

 

Dehogynem, drága barátom, dehogynem. Csakhát tudod: vélemény = segglyuk, mindenkinek van sajátja, senkit nem érdekel a másé.

 

 

 

 

"szerintem végtelenül dedós dolog évekig megszállva tartani egy topikot és verni a tamtamot és letámadni a betérőket, tulajdonképpen ezzel elriasztva őket."

 

Innen nézve BadGe örülhet, hogy pörgetjük az AM topicot, mint döglött békát a turmixgép.

És szintén innen nézve végtelenül dedós dolog szakmai érvek helyett a másikat ekézni.

Előzmény: msmks (13540)
msmks Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13553
kis hőbörgős ;-)
Előzmény: AZS (13552)
AZS Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13552
kis hazudós ;-)
Előzmény: msmks (13550)
msmks Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13551
;)
Előzmény: Törölt nick (13549)
msmks Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13550
valójában inkább téged zavar, hogy engem nem zavar :-)

és most próbálod bebizonyítani, hogy de engem valójában mégiscsak zavar :) pedig nem.

jobban már ne járasd le magad, menjél vegyél egy liter tejet inkább.
Előzmény: AZS (13548)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13549
Summa summarum : sírni jó.

Echte hungarian .... :)
AZS Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13548
évek óta nem veszed észre, ezért most elárulom neked: kurrrrrrrrrvára nem bír érdekelni, hogy szerinted mi felesleges (ahogy annakidején kánullakilenc esetében sem érdekelt, pedig ő is leírta párszázszor, hogy szerinte mi felesleges).

egyébiránt ÉN egy itt újonnan megjelent ember aeromappal kapcsolatos (érted, aeromappal kapcsolatos) kérdéseire válaszoltam itt az aeromap topikban, TE meg csak itt vered a nyáladat tökfeleslegesen ;-))) ja, és hőbörögsz, egyfolytában. holott:
"egyáltalán nem titok: nem állok vele többet szóba" (kicsit hazudós vagy?)
"az engem nem nagyon zavar, hogy valaki nyolc év után itt veri magát hogy de ő fizetett érte" (nem, nem kicsit vagy hazudós)
"hülye, aki hőbörög" (ugye, ugye... ;-)
Előzmény: msmks (13545)
msmks Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13547
én évek óta nem írtam ide, csak olvasgattam néha a topikot (jó nagy hullaszag van rajta), de ezek azt hiszik, hogy ha senki nem szól rájuk akkor mindent jól csinálnak.

az is vicces, hogy volt pár évük észrevenni hogy a hőbörgés mit sem változtat BadGe hozzáállásán, mégsem vették észre. :-)

szóval vagy emberi butaság vagy kicsinyes bosszú, más motivációt nem tudok elképzelni miért pörög valaki még mindig a témán hosszú évek elteltével.

ja ez már nem tetszik, BadGét szidni azt lehet, mer az ontopik, őket szidni az már off.

hehe

vásárlóként nem atyaúristenek vagyunk hanem vásárlók ennyi. felhasználóként sem atyaúristenek csak felhasználók. ja hogy ezt nehéz felfogni. jó.

javaslatom hogy hazaérve rúgjanak bele a kutyába és mindenkinek jobb lesz.
Előzmény: ksanci (13544)
msmks Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13546
ez is mind a múlt. nem sikerült újat hozzátenned. :-)
Előzmény: Jahno (13543)
msmks Creative Commons License 2010.02.11 0 0 13545
hát, szólj a moderátornak, ha úgy véled, hogy a MM-be ütközőt műveltem, egyébként meg azt mondok, amit csak akarok :-)

szerintem te maradj csendben, mert amit akartál azt már rég elmondtad és szükségtelen újra meg újra feltenni ugyanazt a rég lejárt lemezt.

a cáfolattal nem fáradok, bizonyára igazatok van abban amit az AM-ről elmondtatok de nem szükséges ötezredszer is elismételni.
Előzmény: AZS (13542)
ksanci Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13544
Nono.

Először is kérdeztem, nem követeltem. De a kedvedért előadom hőbörgő stilusban is:

"Letőttöttem eztet a szart, eztet az ájrómapet valami torent ódaról, oszt most nem megy fel, me' a rar fájlot nem ismeri fel a Chuangsiglang pna-m.
R....adjatok meg, hogy ijjen szart kkelllet letőtenem, oszt még itt a nagyfejűek nem is akarnak segíteni.
Més szürke/kék/ződ/sárga/lila az út? Mé van út? Fejjellefelé mé nem tud menni? És mé nincs rajta a házam? Heee?
Oszt meg mijaz, hogy nincs hozzá 4d-s galaxis térkép az affa kentaurival főműsoridőben?? He??? Meg nem tud tervezni a spanomhoz Bivalyröcsögére, pedig tegnap kövezték le a fődutat.
Majd jó beírok minden fórumbam hogy mijjen fos ez az ájrómep!

a törökszútán"

Így jó?

De ha a te stílusodban érkeztek anno a reagálások a kérdésekre, akkor nem csodálom, ha páran itt így reagálják le a dolgokat még most is, mert a stílus az nem változott semmit...

Legyen,ha küldesz tejet, nem kell az ópenszorsz :)
Előzmény: msmks (13537)
Jahno Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13543
Jaja, nálam is mindifg ezt mondják, hogy "az már a múlt". Persze mikor jövőre előre kellett ígérni, aztán kicsit kétkedve fogadtuk, akkor mi voltunk a büdös gyökerek, oszt nem keveset adtak el belőle bolti dobozosból is, amikor már bukott volt az egész, de boltos szintén tudta ígérni az új verziót meg a kánaánt.
Előzmény: msmks (13541)
AZS Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13542
vakegér, mást se csinálsz, mint hőbörögsz ;-)
ráadásul offtopik témában, ez ugyanis nem a "miket és hogyan írnak az olvtársak" topik, hanem az "aeromap" topik.

segítek, mert neked ez így túl bonyolult lesz:
itt az aeromappal kapcsolatban lehet hőbörögni, az olvtársak stílusával kapcsolatban meg nem. szóval ha nem tetszik, amit az olvtársak írnak az aeromapról, akkor cáfold meg, vagy maradj csendben. az első eddig még véletlenül sem sikerült (neked se), hátha a második sikerülni fog.
Előzmény: msmks (13540)
msmks Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13541
reménykedtél oszt pofára estél. hát sajnálom.

mikor is volt ez?
Előzmény: Schaf (13538)
msmks Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13540
igen, ez a véleményem sommásan: "hülye, aki hőbörög".
baj?

vagy szerinted nincs jogom a véleményemhez?

szerintem végtelenül dedós dolog évekig megszállva tartani egy topikot és verni a tamtamot és letámadni a betérőket, tulajdonképpen ezzel elriasztva őket.

amúgy van már másik program ami az általad elvárhatóakat tudja, szóval amiket elvárnál az AM-től, azt megkapod másutt.

mit akarsz?

éppen a tamtam folyamatos verésével bizonyítjátok be, hogy mennyire hülyének gondoljátok magatokat.

én a helyedben abbahagynám.
Előzmény: ZöPö (13539)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13539

Ihatnál már egy pohár tejet hideg vizet, hogy lehiggadj. Senki nem követelt semmit, pusztán felvetettünk egy ötletet, ami szerintünk jó lenne. (Persze, az már  nem az AeroMap lenne, úgyhogy akár off-topic is lehetne a téma.)

 

Az persze igen ká érdekes, hogy neked sincs több érved, mint hogy "hülye, aki hőbörög". Ezt már BadGe évekkel ezelőtt leírta itt, úgyhogy már erősen recseg ez a lemez.

 

Olyat szeretnék egyszer olvasni itt, hogy ...

 

"hülye, aki hőbörög, mert

  1. BadGe betartotta az ígéretét,
  2. az AeroMap térképei naprakészek,
  3. a program üzembiztosan fut, nem béta,
  4. stb. stb."

de ilyesmire hiába várok, úgy tűnik. Sajnos.

 

 

Előzmény: msmks (13537)
Schaf Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13538
Barátom.. nekem most is több darab van a polcomon, amit IGEN MEGVETTEM, annak reményében, hogy a "hamarosan" az nem éveket jelent. Annak reményében, hogy eladható lesz, hogy hetek múlva lesz frissítés, hogy lesz upgrade, stb.

Tehát én nem csak megvettem magamnak egy verziót, hanem mint kereskedő többet is vettem. Ráadásul a hátamat is nekem kellett Gellért helyett tartani a vevőknek, akiknek én adtam el a szoftvert.


Szal' lehet, te elégedett vagy, de én maximum 2 hétig voltam elégedett, akkor is maximum mint a programot nem ismerő felhasználó, aki bízott egy magyar termékben.
Előzmény: msmks (13536)
msmks Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13537
csatlakozz te is a hőbörgők táborához, te leszel a főhőbörgő aki ingyen kapott egy szoftvert és követeli hogy az legyen open source meg legyen hozzá térképszerkesztő! :)

"lehetne...?" ja. inkább viszek neked egy doboz tejet :)))
Előzmény: ksanci (13534)
msmks Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13536
én nem úgy fizettem az AM-ért, hogy kifizettem az árát és nem telepíthettem fel a programot.
én igazából használtam évekig. tehát az ellenértékét megkaptam.

vagy te a semmiért fizettél? ez esetben jó nagy balek lennél, amit nem hiszek.
egyszerűen csak valami ködös kép él a fejedben arról hogy mit kellett volna kapnod a pénzedért és nem kaptad meg.

ha írsz valami programot ami tetszik és szeretném használni, azért lehet hogy átutalnék 25ezret neked. a lehetőség nyitva áll, hajrá.
Előzmény: Schaf (13529)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13535

Ámen! :-)

 

"Ha már úgyis ingyenesen letölthető és saját térképet használ, lehetne egy térképszerkesztőt is letölthetővé tenni hozzá?
Aztán már csak a progit kéne nyílt forráskódúvá tenni, oszt lenne itt olyan navigációs program, hogy becsődölne az iGO :)"

 

Ebben tökéletesen egyetértünk, sajnos BadGe-t minimálisan ismerve ennek nagyon kicsi az esélye. :-(

De egy Open Source navi, amihez a közösség realtime küldi a térképjavításokat, az padlóra küldené az összes többit, az tuti.

 

Előzmény: ksanci (13534)
ksanci Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13534
Ámen. :)

Ha már úgyis ingyenesen letölthető és saját térképet használ, lehetne egy térképszerkesztőt is letölthetővé tenni hozzá?
Aztán már csak a progit kéne nyílt forráskódúvá tenni, oszt lenne itt olyan navigációs program, hogy becsődölne az iGO :)

Bár tartok tőle, hogy az iGO megtette azt, amit az AeroMap nem, vagyis lehetnek olyan kódrészletek, amik bizony már iGO szabadalom alatt vannak... vagy valami ilyesmi...

ZöPö Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13533

látom, tolonganak a jelentkezők :-)))

 

Na, uraim, fejezzük be az egymással való foglalkozást, a téma az AeroMap.

Előzmény: AZS (13523)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13532

"de sajnos egy budapest-érd útvonal is megoldhatatlan feladat elé állította, mivelhogy az osztapenkónál a program köszönte szépen, de behalt."

 

Tanúsítom, én is pontosan így jártam vele, pontosan ott. Budapest-Balaton, még csak nem is navigált, csak figyeltem, hogy követi a program a koordinátáimat. Aztán a "layerváltásnál" vagy mi a reteknél akkorát fagyott, mint az Antarktisz augusztusban. Az volt az a pillanat, amikor töröltem a gépről, és ha már úgyis ott voltam, az ElectroWorldben megvettem a konkurrens hárombetűs terméket, ami hibátlanul működött egész Európában évekig (az életciklusa végéig) és működne most is, ha használnám.

Előzmény: AZS (13526)
ZöPö Creative Commons License 2010.02.10 0 0 13531

"nem tudja Basznádpuszta új zsákutcáit a program."

 

Hát, tudod, a fenti kérdés legfeljebb téged zavarna :-)))  amit itt szóvá tettünk, az ennél kicsit súlyosabb: nem egyszerűen az új zsákutcák hiányoztak az AeroMapből, hanem teljes városok, amelyek többszáz éve léteznek, és ha esetleg valamilyen formában benne is voltak a programban, nem voltak kereshetők, mert egyszerűen el volt gépelve a nevük és/vagy 0000 volt az irányítószámuk. Ezeket mennyi idő lett volna kijavítani szerinted? (Én tudom a választ, informatikus vagyok, foglalkozok adatbázis-adminisztrációval is.)

 

Namármost, ha sokszor szóltam ilyesmiért, de mindeddig csak lebarmolást kaptam érte, akkor fenntartom magamnak a jogot, hogy az előbbieket akármeddig szóvá tegyem, és nagyon kevéssé izgat, hogy bárki rosszul érzi magát ettől.

 

Csókolom, ennyi. :-)

Előzmény: msmks (13527)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!