Keresés

Részletes keresés

PeterCorr Creative Commons License 2009.07.25 0 0 476
PeterCorr Creative Commons License 2009.07.25 0 0 475
Kedves MJ rajongók!

Van itt valami, ami már hetek óta bosszant ebben a Jackson-ügyben. Bár néhány fórumon (talán itt is) észrevételezték már a dolgot, de szerintem nem kap elég hangsúlyt. Szóval van itt ez az állítólagos felvétel ami 2 nappal a halála előtt készült. Az AEG bocsátotta CNN rendelkezésére és pillanatok alatt bejárta a világot. A magam részéről nem vagyok különösebben MJ-fan, sőt kb. 15 éve egyáltalán nem követtem a pályafutását, de még számora is teljesen egyértelmű volt az első pillanttól ahogy megnéztem ezt a videót, hogy ez kizárt, hogy 2009-ben készült volna!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=81_9vDgW1eY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=81_9vDgW1eY</a>

Azóta komolyabban utána néztem a dolgoknak és egyértelmű, hogy a részlet az 1996-os HIStory turnéból való, aminek a második állomása éppen Budapest volt. A turnéról egyébként 2 teljes koncertfelvétel is letölthető DVD-n különféle torrent oldalakról (Brunei, Auckland) . Ezeket megnézve össze lehet hasonlítani a koreográfiát és nem utolsó sorban Jacko kinézetét, hogy a TV-ben bemutatott felvétel bizony minimum 13 évvel ezelőtt készült, semmiképpen nem 2 nappal a halála előtt!!! Hullámos haj, más arcberendezés stb. Nem létezik hogy ez rajongók százezreinek nem szúrt szemet azonnal!

Kérdem én akkor miért kellett beharangozni az AEG-nek, hogy ez a következő turné próbáiból való??? És akkor azonnal adja magát az összeesküvés elmélet:

Jacko egészségi állapotra vonatkozó pletykák már korábban keringtek a köztudatban, bőrrák, elrontott plasztikai műtétek tucatjai stb. Most néhány elrettentő sajtófotó is megerősíteni látszik, hogy nem volt éppen színpadképes formában az utóbbi években.
pl. ITT
Ha a fele igaz annak a gyógyszer mennyiségnek, amit állítólag a szervezetében találtak, akkor valószínüleg WC-re se tudott kimenni egyedül, nemhogy egy 2 órás show-t végigcsinálni. A This Is It turné sajtótájékoztatója után is egyből megindultak a találgatások, mert látszott, hogy valami nem stimmel.
Az AEG valószínüleg már jóval előbb tudta hogy a turné nem fog összejönni és óriási bukást jelent a meghirdetett 50 koncert. Gyakorlatilag az egyetlen út volt Jacko halála, hogy az ügyből anyagilag jól jöjjenek ki. Azonnal bejelentették, hogy az állítólagos próbákat kiadják CD-n, DVD-n, sőt a legújjabb hírek szerint komplett játékfilm készül Jacksonról, amiben felhasználják a felvételeket és egyből be is dobták a fent említett részletet. Szóval nekem teljesen úgy tűnik hogy a szervező cég valahogy elébe akart menni a dolgoknak... mintha le akarták volna nyugtatni a közvéleményt mielőtt az nekik támadt volna, hogy "mégis mire szerveztek le 50 fellépést Londonban, amikor a főszereplő évek óta gyógyszereken vegetál és nem tudja végigcsinálni???" Ezért mielőbb előkaparták ezt a régi, próbákon készült videót. Csakhogy 96-ig kellett visszanyúlni, mert Jacko kb. akkor volt utoljára vállalható a színpadon. Azóta valószínüleg nem is készült semmilyen felvétel róla próbán, mert valószínüleg nem is volt ilyen. Így viszont a különbség több mint szembetűnő... csak egyszerűen nem értem ezt miért nem piszkálja a sajtó?
Ehelyett mindenki a gyerekein és azok származásán csámcsog. Kiváncsi vagyok a véleményeitekre.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.24 0 0 474
Húúú értem ez tök jó.. És bármit meg lehet adni?

Amit én mondtam azzal tényleg az a baj, hogy visszamenőleg nem lehet keresni. Viszont miután regisztrálsz és megadsz témákat utánna elmenti neked a híreket amik megjelennek.
Előzmény: Jackopower (473)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.24 0 0 473

 

 

Nem ismerem, de akkor megnézem.

 

Itt ki lehet választani, hogy az elmúlt 7, 30, 60 vagy 90 napból keressen.

 

 

n
Előzmény: Törölt nick (472)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.24 0 0 471
90 napra lehet visszanézni a hireket.
Előzmény: Törölt nick (470)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.24 0 0 470
Hogyhogy max 90 napra?
Előzmény: Jackopower (469)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.24 0 0 469

Szia. Tök egyszerű.

 

www.hirstart.hu majd a keresőbe be írod: Michael Jackson

 

És kihozz egy tömérdek anyagot. Max. 90 napra.

 

Nekem ígyy a legegyszerűbb.

Előzmény: Törölt nick (468)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.24 0 0 468
Szia! Te honnan keresgéled a cikkeket Jackóról? Látom, hogy jó tájékozott vagy és érdekelne, hogy hogyan csinálod ezt?
Előzmény: Jackopower (467)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.24 0 0 467
Előzmény: vivien76 (458)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.24 0 0 466
Jackopower Creative Commons License 2009.07.23 0 0 465

Szerintem Michael helyett és nevében, Te ne nagyon nyilatkozgass itt.

Ha úgy hiszed, hogy itt nem folyik érdemi beszélgetés, vagy az ami van az neked nem megfelelő, sőt ha úgy hiszed, hogy az ide bemásolt és megjelenített anyagok számodra nem megfelelőek, akkor ideje hogy távozzál!

Szerintem logikus. Még egy egszerű elme is rájöhetne időben, pláne több célozgatás után!

 

Majd szóljál az NBC a Fox news és a többi hírportálnak, tv-nek, médiának stb, hogy neked az általuk közölt dolgok nem megfelelőek!

 

Biztos nagyon érdekli öket!

Előzmény: vivien76 (464)
vivien76 Creative Commons License 2009.07.23 0 0 464
Hm, a szokásos stílus. Végül is magadnak is csinálhatod ezt a fórumot, mert érdemi társalgás itt nem folyik, amint ezt te is láthatod. Csupán rávilágítottam, hogy amit te hírnek érzékelsz az nem az, sőt, pont olyasmi amitől Michael-nek valószínű hányni támadna kedve.
Előzmény: Jackopower (457)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.22 0 0 462
1234689
Jackopower Creative Commons License 2009.07.22 0 0 461

Privát video.

 

A lap példaként hoz fel egy karácsonyi ajándékosztástról készült házivideót, amit még 2003 februárjában adott le az NBC

 

A FoxNews szerint Bhatti egy egyéjszakás kaland eredménye...

Előzmény: Jackopower (457)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.22 0 0 460

Több tucat rendőr szállta meg szerdán Michael Jackson kezelőorvosának klinikáját Houstonban. Állítólag a boncolásból az derült ki, hogy egy erős érzéstelenítőnek köze van a sztár halálához. - írja a USA Today

 

Házkutatás Michael Jackson orvosánál
Előzmény: Jackopower (451)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.22 0 0 459

Nem lehetne, hogy ne kommentáld folyton az általam bemásolt linkeket? Nagyon unalmas vagy ám! És fárasztó is egyben! Vedd már észre magadat!

 

Előzmény: vivien76 (458)
vivien76 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 458
Nem szorítkozhatnánk a valódi hírekre??? The Sun... nevetséges.
Előzmény: Jackopower (457)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.22 0 0 457
Jackopower Creative Commons License 2009.07.22 0 0 455
Sziasztok!
Akinek van kedve,jöjjön el szombaton a Hősök terére,jó hangulat,és sok Jacksonos fellépő lesz,elsőként a magyar Michael Jackson Dance School fog fellépni.Mi nyitjuk meg a műsort,ha van kedvetek,nézzetek meg!
vivien76 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 454
A Bors online nem egészen autentikus forrás, sehol másutt nem találok ilyen hírt (pl CNN, Skynews). Egyelőre sima nyomozásnál tart az ügy, nem öngyilkosság és tudtommal még nem is gyilkosságként nyomoznak. Amúgy sztem nem csinálnak semmit.
Előzmény: Jackopower (451)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.20 0 0 453

Halála után 38 dala uralta az internetes 100-as listát, a Thriller, a Billie Jean, a Black or White, és a Beat It dalai pedig a videós 10-es listák élén álltak. Jackson hét lemezével vezette a lemezeladási 10-es listákat, a Thriller például teljesen eltűnt a boltokból.

 

Jackopower Creative Commons License 2009.07.20 0 0 452

A Smile (Mosoly) című híres dalt, Michael Jackson egyik kedvencét fogja énekelni Bécsben a popkirály tiszteletére július 24-én rendezendő gálán Jermaine Jackson, a sztár egyik testvére.

 

Michael Jackson-emlékkoncert Bécsben
Jackopower Creative Commons License 2009.07.20 0 0 451

Emberöléssel vádolják meg a tragikusan elhunyt Michael Jackson két orvosát.

 

 

Bíróság elé állnak Jackson gyilkosai
vivien76 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 450
Kimoderálva? A káromkodás nincsen kimoderálva ahogy láttam. Én meg semmi ide nem illőt nem írtam. Tán csak nem moderálják ki :).
Előzmény: Törölt nick (448)
amicca Creative Commons License 2009.07.20 0 0 449
Szia vivien76!

Én elolvastam amit írtál, sőt azóta is olvasom a fórumot, hogy leírtam a véleményem én is. Rajongó viszont nem vagyok és ez nem azt jelenti, hogy mint embert nem tiszteltem azért aki volt. Érdektelen infókat nem írtál, de szerintem mindenben kielégítő választ nem fogunk egyhamar kapni a kérdéseinkre, vagy lehet, hogy soha, mert mint életéhez, úgy a halálához is érdekek fűződnek. Egyszer majd biztos előrukkol ezzel is valaki a nagy haszonszerzés reményében. Egyébként a világban a tisztelet is arra a sorsra jutott, vagy fog jutni előbb-utóbb, mint a dinók sajnos. Én ezt látom.

Üdv.

Amica
Előzmény: vivien76 (447)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.20 0 0 448
hát nemrég voltak kimoderálva az ilyen típusú hozzászólások, lehet hogy azért nem akartak írni rá semmit.
Előzmény: vivien76 (447)
vivien76 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 447
Ennyire érdektelen infokat írtam volna? Vagy ti nem vagytok ilyen szinten rajongók?
Jackopower Creative Commons License 2009.07.19 0 0 446
Michael az European Hot 100 Singles listán több számmal is szerepel.

 

Earth Song 23

Black or white 27

Dirty Diana 30

Heal the world 41

Bad 45

Dont stop till get enough 48

The way you make me feel 52

Rock with you 100

 

Pár szám az országok Top 10 listájából:

 

Ausztria kislemezlistán a 9. a They don't care about US

Svédeknél 9. a Thriller

Belgiumban 5. a Beat it.

Portugáliában 2 a Billie Jean, 1 Thriller

Olaszoknál 7 a Black or white, 9. a Heal the world

Finneknél 5 a Billie Jean

Hollandoknál 2. Billie Jean, 7. Beat it, 9. Ben

Franciáknál 1 a Billie Jean, 3  a Thriller, 8. a Black or white

Spanyoloknál  2. a Thriller

Görögöknél a 2. a Thriller, 10. a Bad

Portugáloknál 7. a Black or white

 

 

Japán HOT 100 lsitán 60 a Heal the world

 

 

Amerikai albumlisták első helyén:

Billboard Comprehensive Albums

1., Numbero Ones

/Top 10-ben 6 db, Top 50-ben 11 albummal!/

 

Top Pop Catalog

1. Number Ones

/Top 10-ben 10 db, Top 15-ben 12 albummal!/

 

 

Top Internet Albums

1., Thriller

/Top 10-ben 8 db/

 

 

Top Digital Albums

1., The Essential Michael Jackson

/Top 10-ben 3 db/

 

Billboards TOP 200 új albumlistán újként a 95 helyen nyitott a Michael Jackson The Stripped Mixes  gyermekkori feldolgozásokat tartalmazó korong.

Jackopower Creative Commons License 2009.07.19 0 0 445

Köszi. Akkor megint.

Nekem mostbez fog menni egy hétig nonstopban.

 

Előzmény: Mathyas (444)
Mathyas Creative Commons License 2009.07.19 0 0 444
ŐŐŐ, töltsd le mégegyszer!
A jelszintet elfelejtettem beállítani. -6db-n volt. Most beállítottam 0-ra!
És szebben is szól!

Amúgy nekem is nagyon tetszik, edig 3x hallgattam meg! :)
Előzmény: Jackopower (443)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!