Keresés

Részletes keresés

Mallory Creative Commons License 2003.03.05 0 0 12
Hogy' kell tubákolni?
Nagyon érdekel az ügy, főleg hogy mindenféle aromás tubákdohányokat lehet kapni, nemtúldrágán.
Chabee Creative Commons License 2003.03.05 0 0 11
Már el is feledkeztem róla, hogy van még egy fél doboznyi Ozona Snuff Raspberry az íróasztalomon, de a topic hatására most elővettem, és újra kipróbáltam. Nagyon jó, én is csak ajánlani tudom mindenkinek!
sorrow Creative Commons License 2003.03.05 0 0 10
Jaja! Meg ha vodkával párosítom, májzsugor:)
Előzmény: Wic (9)
Wic Creative Commons License 2003.03.05 0 0 9
inkább a sörhas? :)

Wic

Előzmény: sorrow (8)
sorrow Creative Commons License 2003.03.05 0 0 8
:(Áh, gyanús is volt, hogy lenne valami, ami jó is, meg nem egészségtelen is. Maradok a sörnél, továbbra is...
Előzmény: Wic (7)
Wic Creative Commons License 2003.03.05 0 0 7
azért ezt nem mondtam. Okozhat pl. rákot (rá is van írva), ugyanúgy, mint a cigaretta. Csak sokkal kisebb eséllyel.

Wic

Előzmény: sorrow (6)
sorrow Creative Commons License 2003.03.05 0 0 6
Szóval akkor semmi ártalom? Hű, lehet, hogy visszaszokok rá!
Előzmény: Wic (5)
Wic Creative Commons License 2003.03.05 0 0 5
A tüdőbe nem jut le. amellett nincsenek káros elégett anyagok (pl. kátrány) sem.
ráadásul egy doboz tubák kb. két cigaretta dohánytartalmát tartalmazza csak, és minimum két hétig kitart (szerintem), nekem egy hónapnál tovább.

Wic

Előzmény: sorrow (4)
sorrow Creative Commons License 2003.03.05 0 0 4
Engem ezzel kapcsolatban az foglalkoztatott, míg egy időben használtam, hogy ok, hogy úgy érezm, hogy kitisztítja az orromat, meg ilyenek, de a tüdőnek mennyire hasznos dolog ez?
Mondjuk, azért annyira nem izgatott, mert gondolom a cigi füstjénél nem jobban:)
Tub Creative Commons License 2003.03.05 0 0 3
SZVSZ éppen ez a tisztulás a legjobb benne, de valószínűleg ez a mentolos aroma miatt van.

Nálunk többnyire a bajor Pöschl cég termékeit lehet kapni:

Gletscher Prise - mentolos
Gawith - enyhe barackos
Löwen Prise - érdekes, különleges aromájú
FcBayern - hasonló, mint a Gawith
Red Bull - nagyon apróra őrölt, erős
Ozona - mentolos
Ozona Raspberry - málnás
Alpina - erdei gyümölcsös

A gyártó cégnek van még rengeteg terméke, ezek közül szerintem az itthon nem kapható Packard's a legjobb.

Előzmény: Wic (2)
Wic Creative Commons License 2003.03.05 0 0 2
Én a Te hatásodra kezdtem el :)

Eddig két félét próbáltam, a Gawyth apricot Snuff-ot és a Menthol&Fruit - Raspberry Ozona snuff-ot.

A második kicsit jobban tetszik, kellemesebb az aromája.

Nézegettem a választékot, nálunk 5-6 félét lehet kapni, Red Bull, FcBayern, (ezeken nincs feltüntetve az aroma) meg még pár...

Te miket próbáltál eddig, milyen hatásmechanizmust érzékeltél?

Nekem meglepő volt, hogy nem eldugult az orrom, mint gondoltam, hanem tisztult.

Wic

Előzmény: Tub (-)
Tub Creative Commons License 2003.03.05 0 0 1
Zsebkendőbe:)
Előzmény: Zsoldos (0)
Zsoldos Creative Commons License 2003.03.05 0 0 0
...és akkor hogyan fújjunk 0-kat?
Előzmény: Tub (-)
Tub Creative Commons License 2003.03.05 0 0 topiknyitó
Már régen meg akartam nyitni ezt a topikot, de Wic olvtás unszolására most végre sikerült is:)

Szóval a tubák (vagy burnót).

Egyre több helyen kapható ízesített, őrölt dohánylevél, aminek hagyományai a középkorig nyúlnak vissza (pl. Fogaras várában látható rézkarcon a tubákoló városi tanács, vagy éppen a rajzfilmhős Rumcájsz a jicín-i erdőben).

Várom az olvtársak benyomásait, történeteit, különleges ízekről szóló beszámolóit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!