Keresés

Részletes keresés

Camouflage Creative Commons License 2004.01.10 0 0 25
http://www.camouflage-music.com
SZÖCSKE Creative Commons License 2003.12.11 0 0 24
Hát,igen..amit egy kicsit sem nyomat a média az arcba, és csak te fedezed fel vagy nagyon szűk körben mozog, az ismeretlen marad a tömegnek. Én Jeff Buckley topicját próbáltam már így feléleszteni,hasonló sorsra jutott..És végülis nincs is ezzel baj. Ti szeretitek és kész..
Camouflage Creative Commons License 2003.12.10 0 0 23
:(
Babamaci Creative Commons License 2003.10.21 0 0 22
Nos úgy látom most halt be topic,..pedig erről a kellemes zenét játszó bandáról annyit lehetne beszélni...
Én is nagyon szeretem őket, bár csak a Bodegát ismerem...és szeretem.
Szigi101 Creative Commons License 2003.10.10 0 0 21
Ugyan már!
A She´s The Sun legfeljebb emlékeztet az ING-re...
Előzmény: Camouflage (20)
Camouflage Creative Commons License 2003.10.08 0 0 20
Nem baj a Thief átírása, kicsit durva lett volna három (v. négy) évig semmit sem csinálni azzal a dallal. Az akkor arra volt jó, hogy jelezze: él a zenekar, nem is akárhogyan, hiszen "visszabővültek" trióra.

Viszont az It's No Good áthallás állandó emlegetése erős, mert azok, akik a Scooter She's The Sun című dalát szó nélkül hagyták, azok most se szóljanak semmit.

theexp Creative Commons License 2003.09.19 0 0 19
Sziasztok!
Nagy nehezen végre én is megszereztem az új albumot!Így az első néhány meghallgatás után szerintem eszméletlenül jó-örülök neki,hogy végre visszatértek a Bodega Bohemia-s zenei világhoz,de mégis tudnak újat mutatni!(a Bad News-al meg az X-ray-el kezdett elmenni a dolog!)Ami még meglepő volt,hogy a Thief teljesen újra lett írva a néhány éve megjelent maxihoz képest-és sajna szvsz. ez a leggyengébb verzió!És ha már áthallások-tényleg van egy kis It's no good "fíling",viszont az I can't feel you meg erősen New Orderes-re sikeredett!?!
Moonclown Creative Commons License 2003.09.05 0 0 18
Nagyon süt szerint az egész album, mondjuk 2-3 szám az nagyon nem kéne, most igy fejből cimet nem tudok mondnai.Viszont a me and you meg a I cant feel zsenialis.

Viszont mint nagyon kezdo Camoufalge-s kerdeznem, a rgei albumok stilusban a me and you fele porgosebbek, vagy a elvont, lassabb zeneit vonalat kepviselik?

Előzmény: Szigi101 (17)
Szigi101 Creative Commons License 2003.09.01 0 0 17
Meg kéne szerválnom ezt a lemezt, mert a Thief és a Me And You nagyon üt!
clairvoyance Creative Commons License 2003.08.28 0 0 16
Ezen véleményemet ennyi idő után is fenntartom!
Előzmény: clairvoyance (15)
clairvoyance Creative Commons License 2003.08.04 0 0 15
Kellemes album lett ez a Sensor..
De az I'll follow behind, ahogy én hívom, It's no good II. lemaradhatott volna. Ez a dal óriási szégyen!!!
Another World Creative Commons License 2003.07.01 0 0 14

A Hungaroton Records megastore-jában (Duna Pláza) láttam a minap:

Camouflage: "Me And You" CD1
Camouflage: "Me And You" CD2

Cheers

clairvoyance Creative Commons License 2003.06.26 0 0 13
Na, 1-2 dalt sikerült szereznem az albumról... még csak belehallgattam, de naggggyon jónak tűnnek. Sajna Kazaa nem Camouflage-barát.:)
Szigi101 Creative Commons License 2003.06.26 0 0 12
Me And You atomjó!
Pedig Meanwhile óta nekem nem jönnek be.
clairvoyance Creative Commons License 2003.06.26 0 0 11
Az nem baj!
Speciel még a soron köv. (kiadandó) dalt se hallottam.
Előzmény: Sedyl (10)
Sedyl Creative Commons License 2003.06.26 0 0 10
Háát, akkor lehet, hogy csalódnál.A teljes album jónéhány száma inkább a késői Depeche M. stílusát idézi, azaz kissé melankólikus itt-ott.
(szvsz)
Előzmény: clairvoyance (9)
clairvoyance Creative Commons License 2003.06.25 0 0 9
A Sensorról sajna még csak a Me and you-t és a Together-t hallottam (+persze a korábbi Thief-et). Előbbi nekem bejön, kellemes dal. Kiv. lennék, vajon az egész album hangzása hozza-e a Me and you színvonalat, főleg az énekdallam-vezetés tekintetében. Sztem a Together dallama már jóval gyengébb.
jamamura szadakó Creative Commons License 2003.06.25 0 0 8
Suspicious Love

Try to tell me something,
try to tell me how it feels,
build it up to beat it down again,
all the things you're hiding,
all the games you play with me,
build it up to beat it down again.
Suspicious love,
froze my natural laugh,
and I need to change,
but something keeps me here.
I feel I know,
I won't let it grow,
and I need to change,
but something keeps me here,
I refuse to crawl.
Got to tell you something,
got to tell you how it feels,
once built up and beaten down again.
Promises once spoken,
all the warmth you gave to me
Leave me always somehow inbetween.

Sedyl Creative Commons License 2003.06.25 0 0 7
Uhh, kissé hamar behalt a topik.
Most hallgattam az új Sensor c. albumot.Szerintem elég jó.A Me and You nagyon bejön.
Camouflage Creative Commons License 2002.12.19 0 0 6
A Bécs dolgot nem egy cd miatt írtam, hanem sok cd miatt. Míg a "gengszterváltás" elött idehaza a német popzenei szintér slágerei voltak a mérvadóak (Modern Lófing, Sziszikeccs), a kilencvenes évek elején csak az angolszász területek szívtiprói jelentek meg minálunk (pl. vanilla fagyi), 95 táján az MTV kódolásakor megint a németek tetőztek (Blümchen), s mostanában, hogy már sok helyen van újra MTV, s megjelent a VH1 is, újból angolszász orgazmusunk van. Aki német előadókat akar, annak bizony irány minimum Bécs, de München, Berlin, stb. is.

MarK Creative Commons License 2002.12.18 0 0 5
Nem, nem mindenhol...csak az arra érdemes helyeken ;).

Thanks.

Előzmény: mortals (4)
mortals Creative Commons License 2002.12.18 0 0 4
Mark! Te mindenhol ott vagy? :-)))

Találtam egy érdekes oldalt, bár hozzátartozik, hogy eddig nem kutattam a Camouflage után, viszont most megvan a hivatalos aldaluknak a címe is, itt a shop menüpontban részletesen megtekinthetőek a kiadványaik...

www.camouflage-music.com/

Tetszik az oldal design-ja...

Üdv.

Előzmény: MarK (3)
MarK Creative Commons License 2002.12.18 0 0 3
A 92/93-as Bodage Bohemia album utáni anyagok nekem már nemigen jönnek be, bár igazából ezekből csak a Bad News-t hallottam, semmi másról nem tudok.

Valaki beírhatna egy diszkográfiát a 93 utáni időkről, addig képben vagyok (vagy akár egy teljeset is, mindegy).

mortals Creative Commons License 2002.12.18 0 0 2
Egy Camouflage CD miatt azért csak nem megyek ki Bécsbe. :-))) Már régóta tervezem, hogy veszek egy max két CDt, de igazán csak album található meg az üzletekben (1-2). :-((((
Van valami Mo-i forrás?
Előzmény: Camouflage (1)
Camouflage Creative Commons License 2002.12.18 0 0 1
Válogatások vannak.

Eddig kettő jelent meg, We stroke the flame 1997-ben, és a Rewind idén. Ez utóbbihoz DVD is jár, rajta a klippek.

Itthon tényleg nehézkes a beszerzésük, de nincs olyan messze Bécs városa...

mortals Creative Commons License 2002.12.18 0 0 0
Végre 0!

Egyébként csípem a bandát, az újabbak is jók, csak nem nagyon kapható itthon.

Válogatás van?

Előzmény: Camouflage (-)
Camouflage Creative Commons License 2002.12.18 0 0 topiknyitó
Kedves mindenki!

Ezennel megnyitom a forum hivatalos Camouflage topicját!

A 1/2-reértések elkerülése végett közlöm, hogy itt nem a terepszínű militáns buzi cuccokról lesz (vagy lenne) szó, hanem a német Camouflage duóról-trióról.

Meg persze sok minden másról is...

Várok minden érdeklődőt!


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!