Keresés

Részletes keresés

Vimes Creative Commons License 2002.10.10 0 0 9
Ontsunk tiszta english bittert a poharba:
A focit nem jatszom, hanme nezem
A krikettet nez\em, ha itt vagyok, jatszanam is, de nincs kivel. A szabalyait (torvenyeit) ertem.
A baseballt nem ertem,nem jatszom es nem is nezem, de ez logikusnak tunik, ha osszehasonlitod a Strongbowt beg az American Bud-ot. :)
Előzmény: Csokis (8)
Csokis Creative Commons License 2002.10.10 0 0 8
Ez a végét, ezt nem értem. Most a fovit nem játszod, csak nézed, a krikettet meg nem nézed, csak játszod? És hogy játszod, ha nem nézed közben? És hogy játszod, ha nem érted a szabályait? Bár, ha belegondolok, hogy a magyar focisták mit tudnak... Nem vagy te rögtön válogatott?
Előzmény: Vimes (5)
krics Creative Commons License 2002.10.09 0 0 7
Aha, ari....
Majd dumcsizunk róla a telcsin, csak előbb leviszem az édi-bédit séti-pétizni.

Ehhh......

Előzmény: Törölt nick (1)
Labor Creative Commons License 2002.10.09 0 0 6
Ez egy brit védelmi fegyver.
Annak idején a franciák, mikor gondolták, lerohanják Britanniát, hajóikról távcsöveikkel Dover partjait kémlelve feltünt nekik, hogy a britek egy csoportja egy réten összevissza szaladgál egy kis bogyó után, kezükben mángorlóval hadonászva. Próbálták felfogni, mit is csinálnak, miféle hadgyakorlatot látnak, de nem voltak képesek rájönni az ellenfél taktikája mögött mélyen ülö logikára hosszú napokon keresztül sem. Szörnyü gyanú támadt bennük - lehet, hogy mégsem lesz oly könnyü dolgunk? -, kémeket küldtek ki, közben egyre zavarodottabban figyelték az eseményt, s mikor aztán az egyetlen kémük, aki nem bolondult meg, visszajött, s jelentette, hogy annak ellenére zajlik tovább ez az értelmetlen csapatmozgás, hogy az egyik fél már napok óta megnyerte a meccset, végképp betelt a pohár, pánikba esve fordították meg hajóikat, s hanyatt-homlok menekültek vissza a biztonságos Calais kikötöjébe.
FOUS!!!
Vimes Creative Commons License 2002.10.08 0 0 5
rohogni, mi? :)

csokis, az amik NEM ertik a baseball szabalyait, csak ugy csinalnak. Azokat en sem ertem. Tul egyszeru. Mindenesetre sajnalom, hogy nem lehet otthon jatszani, bar mint moondtam, talaltam szovetseget.

Amugy az angol krikettmeccseken (ellentetben a focival, amit en NEM jatszok, CSAK nezek) arulnak sort. Ugyhogy a szurkolok itt tenyleg benyomnak.

Előzmény: snowman (4)
snowman Creative Commons License 2002.10.08 0 0 4
Ha a házatok előtti nagy parkolóban jáccani támadna kedved, csak szójjál mer majmegyünk. :o))
Csokis Creative Commons License 2002.10.08 0 0 3
Tekintve, hogy ez a bézból angol eredetije, és a bézból már annyira le van butítva, hogy az amerikaiak is megértsék a szabályait, mit vártál? Láttál te már olyan angol játékot, ami érthető? A focit is csak azért érted, ebben nevelkedtél, és 35 éve játszod.
Előzmény: Vimes (-)
Vimes Creative Commons License 2002.10.08 0 0 2
A "bonyol" szot nem tudom leirni.
A gagyival meg nem akartam megserteni az esetleges rajongokat. Igaz, ennel lenyegretorobb hozzaszolasokat vartam. :-)
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.08 0 0 1
Ja, bonyi. Olyan ari ez a topik.
Brrrrrrr.
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.08 0 0 0
0 ilyen tapasztalatom van, de majd egyszer ha összefutunk elmeséled milyen ez a játék.
Vimes Creative Commons License 2002.10.07 0 0 topiknyitó
Akad olyan himpeldany, akinek eme sporthoz valo erzelmi tultengese arra is kepes ravenni, hogy a Miss World dontojenek szilikoncicis bombazoi helyett inkabb Shane Warne tekert labdait nezze? Vagy olyan nonemu, akit jobban felizgat egy Sachin Tendulkar fele teszt meccs 100as, mint a kis rozsaszin rezgorud?

Az szoljon.

A Kerszov adatbazis szerint letezik Magyar Krikett Szovetseg is (!), de hibaval leall a reszleteknel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!