Keresés

Részletes keresés

Johnnydepp86 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 698
Szerinte a vadonba valók.
Előzmény: az ifjú jedi (696)
az ifjú jedi Creative Commons License 2007.06.20 0 0 697
amióta csiperke mester felnyitotta a szemem azóta ki nem hagynám soha....
Előzmény: Törölt nick (695)
az ifjú jedi Creative Commons License 2007.06.20 0 0 696
mond KLF-nek, ő utálja a kutyákat.....
Előzmény: Törölt nick (694)
Johnnydepp86 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 693
Te írod mindig hogy a CN a legjobb mind kutyák, mind emberek ellen, hisz ezt tapasztaltad is. Izgalmas életed lehet, John Rambót nem támadták meg ennyiszer az eddigi 3, de még tán az elkövetkező 4. filmje alatt se.
Előzmény: Törölt nick (682)
az ifjú jedi Creative Commons License 2007.06.20 0 0 692
elég!!! ne merészeld kétségbe vonni csipetke jedimester tudását....ha ő azt mondja, hogy megállít a gondolatával egy acsarkodó farkasfalkát, akkor az úgy van, ha pedig azt mondja, hogy david attenborough a tudományos munkásságáért lett lord akkor az is úgy van, és bárki aki mást állít a sötét erő szolgája...
Előzmény: Törölt nick (689)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 689
"És Jean-Claude Van Damme-ot is lovaggá ütötték tudományos munkásságáért?

Mert Sir David Attenborough-ot igen!"

Szőr Dévid nem mint biológus (tudós) lett lord...
Előzmény: Törölt nick (602)
ztune Creative Commons License 2007.06.20 0 0 687

Egyetértünk, a kutya viselkedéséért csak és kizárólag a gazda okolható, nem feltételezek szándékosságot, lehet hogy csak nem ért hozzá vagy figyelmetlen. Én felkeresnék néhány állatvédő szervezetet ők valószínűleg meg tudják mondani mit lehet tenni legálisan.

Dezsőbát meg helyre kéne rakni picit, kevésbé kedves szavakkal.

Előzmény: Törölt nick (686)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 686

Szar ügy mert az ember idegességében néha nem tud helyesen mérlegelni abban a tekintetben hogy ki a hibás--> sokunk agyában kialakul a képzet miszerint ha a kutya üvölt, akkor a kutya a bűnös, azt kell eltaposni. Még ha valóra is váltjuk a kutya eltiprására vonatkozó elképzelésünket, azzal nem oldunk meg semmit, hiszen a valódi geciláda a gazda, akinek a helyes állattartásról halvány lila segédfogalma sincs, és félő hogy nem is lesz. Eredmény: felnyom állatkínzásért, hoz egy új ebet, ami u.úgy fog visítani, ha nem jobban, mert lehet hogy utána már direkt veri hogy jobban üvöltsön (öreganyám falujában például volt ilyen). Megoldás? A gazdit kell felnyomni állatkínzásért, amiért egy kabinszerű lakásban tartja kiskedvencét (vagy kertesházban félméteres láncon)

 

Bár nemtudom kishazánkban vannak e hatékony törvényes lehetőségeink arra hogy megfenyítsük az ilyen állatokat (a gazdira gondolok)

 

Magyarországon nincs állattartási kultúra- egy házban sok esetben 5 kutya üvölt az éjszaka közepén- minek annyi?  És az átlagember akinek elvben megvan a pihenéshez való joga, először szépszóval megkéri a gazdit hogy ugyanmá Dezsőbá...hajnali 3 van, nemlehetne-e....

Dezsőbá:  Basszadteherbe, azé ugat me beszényi nemtud!

 

Ezekután emberünk jogi lépéshez folyamodik, ha még türelmes, és rájön hogy így tehetetlen.

 

Ezekután emberünk előtt legördül a vörösfüggöny, és számszeríjjal kezd mozgócélokra lőni iccaka (mivel dezsőbáért annyit kapna mintha embert ölt volna...)

 

Ha BÁRKI tud hatásos, bevált TÖRVÉNYES módszert az ilyen dezsőbáfélék ellen, KÉRMSZÉPEN jelezze, mert tudatlan vagyok, de tanulásra hajlandó.

Előzmény: ztune (684)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 685

.

 

 

Ennyi.

Előzmény: Törölt nick (683)
ztune Creative Commons License 2007.06.20 0 0 684

Már miért is lenne mindegy hogy mikor használná a gázpisztolyát??!! Én nagy állatbarát vagyok de ha megtámadna egy kutya akkor minden lehetőséget megragadnék hogy megmeneküljek a szituból. Hisz az én és a szeretteim testi éppsége számomra a legfontosabb, akár a kutya élete árán is (értsd: ha megtámadna egy kóbor eb és lehetne sörétesem nem félnék használni).

Ezzel szemben ha valaki egy vétlen kutyát kínoz, bánt, b*szogat (nálam az őrölt bors ez a kategória) az ne számítson semmi jóra, mert egy tetves, büdös gyökér akinek duplán kell visszaadni amit a szerencsétlen állattal csinált.

Szerinted a két szitu (önvédelem és patkánykodás) tényleg ugyanaz???

Előzmény: Törölt nick (683)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 681

Miről beszélsz?

 

TÁMADÁS ESETÉN használnám a fegyvereket!

 

Te pedig csak azért javaslod az őröltborsot, hogy kínozz egy szerencsétlen állatot, aki nem tehet arról, hogy be van zárva.

 

Mondjuk nem tudom kinek magyarázkodom mert te egyértelműen csúsztatsz, rajtad kívül pedig mindenki(már aki olvas még itt elvétve) tudja miről beszélek.

Előzmény: Törölt nick (678)
Johnnydepp86 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 680
Ha Téged megtámadna egy kutya, nem vennéd azonnal elő a CiáNnal teli fegyveredet és lőnéd pofán?
Előzmény: Törölt nick (678)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 677
Kis ferdítgető káeleff , ezt a részt miért hagytad ki?
Előzmény: Törölt nick (676)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 676
Korlov válasz | megnéz | könyvjelző 2007.02.04 13:09:53 (529)

Egy kis pepperbe vagy cs-be nem fog belehalni a kutya, én azt mondom és nem lesz maradandó károsodása sem.

Kockáztatni pedig nem fogok testhelyzetek felvételével és határozott nézéssel.

Pepper+CS és megtanulja, hogy a bácsit nem szabad bántani mert fájdalommal jár.

Ha ennek ellenére is támad és megharap az meg legyen az én bajom.

 


Előzmény: Törölt nick (674)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 675

Mínusz egy "csak azért". :)

Előzmény: Törölt nick (674)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 674

Kurvára másról beszélünk most, de ne törödj vele.

 

Én konkrét támadás esetén használnék fegyvert nem pedig csak azért, hogy egy állatot fegyelmezgessek csak azért, mert nyüszít.

Szóval ne csúsztatgassál, maradj csöndben inkább ha csak hülyeség jön belőled!

Előzmény: Törölt nick (664)
az ifjú jedi Creative Commons License 2007.06.20 0 0 673
igazad van Mester, örülök, hogy újra közöttünk vagy - érzem hogy mozgolódik az erő- de ezek a tudatlanok nem látják az igazat.....5 perc alatt bárkinek meg lehet magyarázni a kutyatartást, de ha mégsem megy, akkor használjátok az Erőt, és annak segítségével a kutya gazdája követni fogja parancsaitokat...
aki nem hiszi, elmondanám, hogy én Csipetke Mester tanításai ( lentebb olvashatjátok) alapján már képes vagyok 8-10 acsargó fenevadból kezesbárányt csinálni a belső Erőm segítségével....
Előzmény: Törölt nick (657)
Johnnydepp86 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 671
Neked meg egy diliházban lenne a helyed! Ennyi faszságot már régen hordtak össze.

Előzmény: Törölt nick (670)
nyunyivagyok Creative Commons License 2007.06.20 0 0 668
akkor ki a hibás?kit kelle bántani?
Előzmény: Törölt nick (666)
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.06.20 0 0 667
Köszi, de engem elsősorban a kutyatámadás elleni védekezés érdekelne.
Előzmény: Törölt nick (663)
Daily Telegraph Creative Commons License 2007.06.20 0 0 662
Esetleg válasz a kérdésemre ?
Előzmény: Daily Telegraph (651)
nyunyivagyok Creative Commons License 2007.06.20 0 0 661
kicsit ellehetne azon is gondolkozni,hogy az a kutya miért ugat?
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 660

"A kutya életét viszont meg lehet keseríteni ha az ajtajuk előtt rendszeresen felszórja a területet őröltborssal, azt nem szokták szeretni a kutyák."

 

Ez kifejezetten korrekt dolog...

Keserítsük meg a kutya életét, igaz?

És azzal mire jut, te okos?

Előzmény: Törölt nick (656)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 659

"felszórja a területet őröltborssal, azt nem szokták szeretni a kutyák."

 

 És a lakásban is érzi a nyomoronc, és kussol? Vagy mi a hatásmechanizmus? Pavlovi reflex?   Üvölt-bors.  Üvölt-bors. Nemüvölt-nincsbors.   Érdekesnek hangzik!

Előzmény: Törölt nick (656)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 658

A gond az hogy ha az ipse normálisan akarná tartani a kutyáját akkor valszeg már magától is utána nézett volna annak hogy hogyan kell. Megitélésem szerint leszarja először az ebét, másodszor a lakóközösséget.

 

Tapasztalatból mondom: az ilyenek legtöbbször bebasszák az ember orra előtt az ajtót mégha segíteni akar is.

 

Közös képviselő- szerűség nincs a házban? Tán tehetne lépéseket.

Előzmény: Törölt nick (657)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 657

Na ti itt még mindíg a kutyákon akarjátok leverni a tudatlanságotokat?

 

Nem csak szólni kell a szomszédnak, hogy ugat a kutyája, hanem megmutatni neki hogyan tartsa és bánjon a kutyával, hogy az csönben maradjon! Mindössze 5-10 perc az egész és a kutya csöndben marad mindenféle erőszakos tapír módszer nélkül is.

 

Na tudom manapság a békétlenség a tapírság, a harc a menő. :-(((((

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.20 0 0 655

Hello Robi!

 

Mivel hasonló helyzetben voltam sokáig mint Te, átérzem a problémád. Nálunk a másik lépcsőházbeli lumpenproli üvöltette a dögjét, kicsukva az erkélyre. Szóltunk rendőrnek,semmi. Állatvédők,semmi. Egyetlen szerencséjük az hogy mostanában nem hallom.

 

Mivel paraszt a szomszédod így feljogosítva érezheted magad arra hogy hasonlóképp viselkedj. Ha neked alkalmazkodni kéne ő szerinte akkor ez vice versa. Szívassad ahol/amikor tudod--> komolyan javaslom a fal ütvefúrását hajnali fél kettő magasságában,márha vasbeton a fal,ezt nemtudom). Debil fasz módszer, de tapasztalat,hogy beválik: általában kapcsol a sötét paraszt .(igazából én ezt még csak zenebuzikon gyakoroltam) Ha téged nem hagy aludni, te se hagyjad őt. Azért nem mondom csak azt hogy írtsad ki a kutyulit, mert büntetik, és sajnos a gazdit kéne igazából elintézni.

 

Egész felidegesítettem magam, bocs.

 

Megpróbálhatod jogilag, rábeszéléssel,térdenálva könyörgéssel, nem fog sikerülni.   

Előzmény: Losits Róbert (649)
nyunyivagyok Creative Commons License 2007.06.19 0 0 654
inkább a kutya gazdáját kéne ultrahangozni vagy légcsuzlizni
az ifjú jedi Creative Commons License 2007.06.19 0 0 653
na, szal én itt végeztem, bártan ajánlom neked is:
Előzmény: az ifjú jedi (652)
az ifjú jedi Creative Commons License 2007.06.19 0 0 652
szerencsére van megoldás a problémádra. Mindössze annyi a dolgod, hogy elmész egy Jedi tanfolyamra, és ott megtanítják neked, hogy az erő segítségével hogyan tudod a falon keresztül is elverni a dögöt....ha utánnapolvasol ebben a topikban, láthatod, hogy itt van Csipetke mester, az egyik legnagyobb jedi, ha szerencsád van, a padavanjává fogad....de megfelel ez a tanfolyam is, én pl. itt végeztem:
Előzmény: Losits Róbert (649)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!