Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 680
Tisztelt Alice pr. titkarasszony!

Legnagyobb igyekezetem ellenere sem sikerult az emlitett nyomara bukkannom,ezert kerek nemi utmutatast,hogy eligazodhassak az index es a regmult utvesztoiben...:)

pik...

Előzmény: AliceCsodaországban (678)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 679
Kedves Halacs (tagtars?:)!

Ertek a flippergephez,a buvoskockahoz,az oktalan okoskodashoz,vezetem az aramot,konyvkiadashoz, lapkiadashoz,csocsozashoz,fotozashoz,talan a fuggetlen gondolkodashoz,es termeszetesen okleveles ellenszolgaltato is vagyok...:)
...es ez meg korantsem minden,de a tobbit szerenysegem tiltana...:)

Előzmény: halacs (677)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.05 0 0 678
Pikírt tagjelölt!

Mielőtt Elnökünk és az Értelmiség (és holdudvara) kimondaná felvételedről a végső döntést, - (s ha Halacs tagtársnő nem él vétójogával) - kérlek tanulmányozd át topicunkat, nehogy te is feltegyél később afféle bohó kérdéseket, hogy ki is az az Ufólátó Baconi Gazda és mi is az ő eszmeisége, mert ha ezekkel nem vagy tisztában, nem tudsz embertpróbáló munkánkban rész venni.
Jelölésedet pr. titkári minőségemben támogatom - (ha ez jelent valamit).

Alice pr. titkár

Előzmény: Törölt nick (676)
halacs Creative Commons License 2002.10.05 0 0 677
Üdv az új jelentkezőnek! :-)
Mihez értesz?
Csak úgy csendben, okulásul megjegyzem, megfelelő ellenszolgáltatásért szívesen támogatlak, de legalábbis nem élek vétójogommal...
Előzmény: Törölt nick (676)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 676
Udv Korotoknek!

Visszagondolva sotet es unalmas napjaimra,fenyes ustokoskent robbant be tudatomba a Gabonakor hire es neve...
Bar sikér tartalmamrol mit sem tudok,de talan keves az ocsu,es remelhetek,hogy soraitok kozott tudhatom magam...

Igenlo valaszotokban alig-alig remenykedve,

a fent nevezett...

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.05 0 0 675
Robin Laden tagtárs!

Az ötletet zseniálisnak tartom, ami a monumentalitást, misztikumot és a lángoló kaszát illeti.

Javaslatokat kérek a hely kiválasztására, és a szobor anyagára.

Javaslatokat kérek a szobor formájára, és az elkészítő művész személyére.

Javaslatokat kérek a költségbecslésre.

Alice pr titkár

Előzmény: Robin Laden (674)
Robin Laden Creative Commons License 2002.10.04 0 0 674
Ilja Iljics Tagtárs!

Jó tudni, hogy vki érti soraimat,mert én csk írtam ami eszembe jutott.Köszönöm a bizalmat és az elnöki tisztet,de az elismerést nem tudom mivel érdemeltem ki,persze nem akarok tiszteletlen lenni a vezetőség egyik oszlopos tagjával szemben,csupán nem értem mivel érdemeltem ki.
Azt meg végkép nem értem,miért korlátolt?

Gondolkodtam a szobron,és szerintem a szobornak hatalmasnak kell lennie,mutatva Gabonakörünk jelentőségét és szerintem az sem árt ha kicsit misztikus.Azonkívül magas helyre kell építeni, hogy messziről is láássák a hitlenk,persze nem ártana valami fáklya szerű dolog, egy aranysarló,inkább kasza,melynek csillogása már messziről megvilágosítaná a megvilágosulatlanokat és erőt adna a megvilágosult Tagtársaknak is,és persze jó reklám lenne mint a világ 8 csodája,mert ha Robin vmibe belefog,azt nem teszi suta kézzel!

Lehet marhaság,de egyházi vezető nem kellene,aki lelki támaszt nyujtana a támaszra szorulóknak,meg ilyesmi?

Vmi forradalmi vezetőre vagy aktivistára nincs szükségetek,mert bár nagyon örülök ennek a Szobor projektnek(bocsi a magyartalanságért),de én úgy érzem erre lennék a legalkalmasabb,persze ez nem menne a Szobor rovására!

Javaslom egy részét a kicstári gabona elkülönítésének a UBGEésSZKésMKT müködésének és a Szobor megépítésének részére.

Éberség és kitartás Tagtársak!!

Előzmény: Ilja Iljics (662)
Xlen Creative Commons License 2002.10.03 0 0 673
Kedves Tagtársam!

Igazad van, a kitüntetéseket személyre szabottan kellene felterjeszteni.
Javaslatokat nyugodtan tehettek.

De mindezt csak Gabonaköri napi munkátok után, mert az az első!

Előzmény: AliceCsodaországban (672)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.03 0 0 672
Tisztelt Dicső Elnök úr, szeretve tisztelt Fényességünk, a sötétben botorkáló utainkon!

Bátorkodom Tévedhetetlenséged figyelmét felhívni arra - és ezt pusztán vállalt feladatom (pr titkár) minőségemben teszem, hogy a kitüntetések akkor hasznosak, ha személyreszólóak.

Tehát addig rengeteg dolgunk van. Bátorkodom megemlíteni, hogy különféle rendfokozatokat is be kéne vezetni - látja Fényességed, hogy a régi tagok mennyire nem aktívak ebben a nehéz embertpróbáló időszakunkban? - tagjainknak be kellene kapcsolódni a rendfokozatok javaslatában, megnevezésében, küllemében, nem is szólva az ezzel járó gabonajuttatásról... ah, Kivállóságod nem is sejti, minő gondokat okoz ez nekem!

Tisztelettel és Hódolattal:
Alice pr titkár

Előzmény: Xlen (671)
Xlen Creative Commons License 2002.10.03 0 0 671
Tagtársak és Leendő Tagtársak!

Örülök, hogy így pezseg az élet a Gabonakörben, magam is igyekszem a tőlem telhető maximális erőbedobással tevékenykedni, mindenki munkáját nagyon kösöznöm a Gabonakör nevében, az okt. 23-ai kitüntetésekre már felterjesztettem a teljes Gabonakört.

Előzmény: AliceCsodaországban (670)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.03 0 0 670
Halacs Tagtárs!

Én azt hiszem értem mire próbálsz minket rávezetni - hiszen ha mondjuk egy tigris támadna rád, azt először úgy kell legyőzni, hogy behúnyod a szemed, és szellemed határtalan magasságokba repül, ahol is gondolatban szellemed legyőzi őt, a többi már gyerekjáték.
Még hogy dévajkodás! Körünk az Eszme birtokában SOHA nem gondolna ilyen pórias, hogy úgy ne mondjam, lumpenpórias gondolatokra!

Lám, a tévelygés akaratlanul is felüti a fejét, de íme a megnyugtató végkifejlet: valaki Körünkből mindig figyelmezteti kötelességére.

Tagtársak!
Mivel már nem tudom számontartani, ki vite el a havi járandóságát és ki nem, ezért kérem sziveskedjék mindenki a pénztárhoz fáradni, akinek szüksége van a havi 5000 sikérre.

(különben megpenészedik, és nem lesz miből felépíteni saját házi gabonakörünket.)

Nyomatékosan kérek továbbá mindenkit, hogy a létesülő Emlékhely és Szobor Ufólátó Baczoni Gazda tiszteletére érdekében, fejtsétek ki javaslataitokat.

Alice pr Titkár

Előzmény: halacs (668)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.10.03 0 0 669
Halacs Tagtárs!

Elnézésedet kell kérnem, hogy kétségbe vontam szándékaid tisztaságát, tudom, hogy Te mindig Gabonakörünk javát akarod, e szerint éled életed. Soha többé nem fog előfordulni.

Éberség!

Előzmény: halacs (668)
halacs Creative Commons License 2002.10.02 0 0 668
Tisztelt Elnök Úr, Értelmiség, Tagtársak!

Magyarázkodhatnék ugyan, de minek?
Nincs okom rá.
Jól tudjuk mindannyian (kiket nem vakít el holmi földi hívság), hogy a sötétben az Egyetlen Igaz Út meglelése és továbbépítése megacélozza bátorságunkat, öntudatunkat, elménk élesítésére pedig nincs jobb módszer, mint lehunyni szemünket, s hagyni, hadd röpítse lelkünket az egekbe Ufólátó Baczoni Gazda szelleme. Ez adja az igazi erkölcsi gyönyörűséget, megtisztulást, s aki ezt félreérti, annak még van bőven tanulnivalója...

Tisztelettel vegyes csodálkozással üdvözöl mindenkit:
halacs

Matyika_ Creative Commons License 2002.10.02 0 0 667
persze, de első hozzászólásod alapján fogalmad nincs Ufólátó Baczoni gazda tanairól, ami nem jelent feltétlenül előnyt.
Előzmény: kakktusz (666)
kakktusz Creative Commons License 2002.10.02 0 0 666
Elvtársak!
Be lehet még lépni ebbe a Komcsikörbe?
Matyika_ Creative Commons License 2002.10.02 0 0 665
A szexualitást hagyjuk meg a hanyatló Nyugat ópiumának, Tagtársam!

Másrészről az Értelmiségnek kötelessége meggyőződni róla, hogy okkal-joggal óvja minden erejével a Tagságot az efféle dévajságoktól, nehogy véletlenül téves döntéseket hozzunk.

Előzmény: halacs (663)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.10.02 0 0 664
Halacs Tagtárs!

Nem tudom, nem akarom megérteni az imént kifejtett gondolatmenetedet. Csak nem arra gondolsz, hogy a Tagtársaknak holmi pajzánságokkal kellene elütni az időt, éppen most, amikor előttünk Nagy Feladatok állnak. Tettedet tovább súlyosbítja az a tény, hogy Alice Tagtársat próbáltad meg rábeszélni a hasztalan dévajkodásra, pedig az ő odaadó PR munkájára nagy szükságünk van, nem vonhatod el a figyelmét!

Gyakorolj önkritikát, Tagtárs!

Előzmény: halacs (663)
halacs Creative Commons License 2002.10.02 0 0 663
Kedves Alice!

Mint láthatod, az Értelmiség már megtette a legfőbb lépést a leendő emlékhely méltó körülményeinek létrehozásához, én most csak arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy Mélyen Tisztelt Elnökünk, Kinek Világít a Tekintete a sötétben, bátran hunyja le néha a szemét, mert a sötétben tapogatózás olykor igen kellemes következményekkel járhat, és néha vállalnunk kell ennek kockázatát is.

Remélem, dicső Vezérünk is egyetért gondolataimmal...

Üdv.:
halacs

Előzmény: AliceCsodaországban (661)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.10.02 0 0 662
Robin Laden Tagtárs!

Kiolvasván a mérhetetlen tenniakarást egyébként roppant zavaros soraidból, és érzékelvén a Kör vezetőségében kialakult vágyat egy kuratórium létrehozására, ezennel megbízlak a majdan felállítandó Ufólátó Baczoni Gazda Emlékhely és Szobor Köz- és Magánhasznú Korlátolt Társaság kuratóriumának elnöki tisztével. Fogadd őszinte elismerésem!

Éberség, a számlaszámom ismered!

Előzmény: Robin Laden (659)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.30 0 0 661
Elnök Úr, kinek Tekintete Világít a Sötétben!

Bátorkodtam javaslatot előterjeszteni egy szoborra és emlékhelyre, hol körünk tagjai leróhatják a kegyelet szalmavirágjait - de még egyetlen javaslat sem érkezett a szobor anyaga, külalakja, helye, stb.-t illetőleg.
Holott elérkezett a cselekvés ideje, hiszen ha sokan akarunk lenni, akkor azért tenni is kell valamit!
Felemelt fejjel!

A Kuratórium - az ön bölcs tanácsa alapján -szvsz. ebben is hasznos tanácsokat adhatna.

És kérem, Elnök úr figyelmét felhívni arra, hogy világosítsa meg elménket a Jó és a Gonosz erőinek mibenlétét illetőleg, mert csak itt a sötétségben tapogatózunk...

Tagtársi hódolattal:
Alice pr titkár

Előzmény: Xlen (660)
Xlen Creative Commons License 2002.09.30 0 0 660
Tagtársak!
Most döbbenek, hogy nincs még kuratóriumunk sem, úgyhogy az eddigieknél még keményebb munkát kérek, láthatjátok, vannak elmaradásaink!
Robin Laden Creative Commons License 2002.09.28 0 0 659
T. Ilja Iljics és T.Tagtársak!!!

Köszönöm a bizalmat,mindet meg fogk tenni annak a meghálálására,de ahogy olvasta a korábbi soraitokat,komoly kétely merült fel bennem(de komolyan),hogy hazaszeretetem,Vezérem és Tagtársaim tisztetel valammint a lelkeedésem elég lessz-e az itt elhangzott magasröptű eszmék tovább gazdagításához és ügyünk előre mozdításához.

Egyáltalán mi a feladatom?

Vezérük a bátorság,kisérőnk a szerencse!
Éberség Tagtársak!

Előzmény: Ilja Iljics (656)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.28 0 0 658
Elnézést kérek az Értelmiségtől, én csak akartam hozni még egy embert!

De felhívom a figyelmét a tagtárnak is, hogy sokáig nem lehet bizonytalanságban tartani a Körünkbe jelentkezőket, tehát üdvös lenne gyakrabban megjelenni a Körben.

Alice pr titkár

Előzmény: Ilja Iljics (657)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.09.28 0 0 657
Alice Tagtárs!

Mindannyian örülünk, hogy ilyen odaadóan végzed PR titkári munkádat, azonban fel kell hívnom a figyelmedet arra, hogy a tagfelvételről az Elnök és az Értelmiség dönt, valamint halacs Tagtársnak van valami vétójoga, vagy mi, sz'al majd én megmondom Robin Ladennek, mikor tekintse magát Tagtársnak.

Kézcsók!

Előzmény: AliceCsodaországban (655)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.09.28 0 0 656
Tagtárs!

Gondolom a megszólítás mindent elmond, de ha mégsem, hát közlöm, hogy felvettünk. Az ige itteni hirdetésével nem árt óvatosan bánni, a Nép még nem klszült fel a maga teljeségében az Igazságra.

Éberség!

Előzmény: Robin Laden (654)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.28 0 0 655
Tekintsed magad tagnak, amennyiben elfogadod Ufólátó Baczoni Gazda eszmeiségét, és az ő Eszméje szerint élsz.

Éljen Dicső Vezérünk, éljen az Elnök, éljen az Eszme!

Felvirrad még a MI KÖrünk!
Éberség és Kitartás!

Alice pr titkár

Előzmény: Robin Laden (654)
Robin Laden Creative Commons License 2002.09.28 0 0 654
Tisztelt Gabonakör!
AZtán én most azért alkalmatlankodok kérdésemmel mert kiváncsi vagyok felvételem megerősítést nyer vagy sem,mert nem szeretem a nemtudom-meddig-kell-várakozni-várakozást!
Vagy,mikorra várhatok eredményhírdetést.
Meg egy másik kérdés:hogyan lehet terjeszteni az igét másik fórumokon?

Becsület és tisztelet!

rich.mond Creative Commons License 2002.09.27 0 0 653
öhöm.Bejelenteni valóm van!
Előléptetem magamat a léalma terméktanács elnökévé.Ezentúl erről ne tessék majd elfeledkezni.Amúgy ma ölég gyenge volt a jelenlét,de majd a beszámolókból kiderül,ki mit csinált ahelyett,hogy az index polfórumán népszerűsítette volna az Eszmét...mondjuk én tudom,hiszen látnok volnék...
No,minden jót,jó éjszakát,jó UFÓ-t!
Éberség!
wizes Creative Commons License 2002.09.26 0 0 652
No azé vigyázzunk!
Ha kiszabadúl a szellem a palackból akkor lesz ám lélekemelő!
wizes.
asztem füvön vagyok. (Jajj nem azon! A zölden!)
wizes.
Előzmény: AliceCsodaországban (650)
rich.mond Creative Commons License 2002.09.26 0 0 651
Hádde csáukolom a kezéjt széjpséges fiatalasszony!
Megmongyam a jövendőjét egy százasér'?Jáuvan,megmondom!
Hosszú életet, fényességes jövőt látok kismagácskának,miként szeretett Elnökünknek és fényességes Vezérünknek egyaránt.Lábuk nyomát-különösen utóbbiét- az Úristen áldása kiséri örökkéj!

Jövendőmondásért kérnék átutalni 100 sikért egy általam később megnevezendő ciprusi bank számlájára!
Előre is köszönöm.richmond tagtárs, a léalma terméktanács alelnöke, látnok és nagykagán

Előzmény: AliceCsodaországban (648)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!