Keresés

Részletes keresés

valaki_más Creative Commons License 2009.04.03 0 0 136
Egyébként van, aki csak úgy natúr gusztustalannak találja.
Ti például lenyelnétek a lány taknyát?
valaki_más Creative Commons License 2009.04.03 0 0 135
Mondták már neked, hogy nem kötelező minden mondat végén szmájlit használni?
Elég hülyén mutat.
Előzmény: Teaörült (105)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.03 0 0 134
Amennyire tudom, a csomó huncut kis betegség a szájüregben fog fertőzni, a gyomorban a gyomorsav tesz róla, hogy ne okozzon gondot. Ha már a szádba élvezett, akkor (a betegségek szempontjából) mindegy, hogy lenyeled vagy kiköpöd. Ha tényleg annyira tartasz a betegségektől, akkor használj (ízesített) gumit, bár a herpesz csókkal is terjed. A fő szabály egyébként is az, hogy nézd meg alaposan, kivel bújsz ágyba.
Előzmény: baktaa (133)


baktaa Creative Commons License 2009.04.03 0 0 133
Halihali! Az alapproblémát nem nagyon említitek.....vagy csak én nem olvastam elég figyelmesen.......mi van azzal a csomó huncut kis betegséggel......én egyszerűen írtózom attól hogy egy fiú testnedve lecsurogjon a gyomromig..... rettenetesen parázom a betegségektől..... lányok,nektek ez eszetekbe sem jut? vagy mi?
basinger Creative Commons License 2009.04.02 0 0 132
Nem tudom. Pedig még praktikus is, nem kell tisztálkodni utána. És akkor még nem is beszéltem a tápanyagbevitelről...
la mancha Creative Commons License 2009.03.19 0 0 131
Örömmel látom, hogy a jó néhány alpári, és egoista hozzászólás mellett, sok érdekes, vagy mélyen szántó, gondolattal találkoztam, sőt akadt néhány humoros is. Nem hinném, hogy újat mondanék azzal, hogy ez a dolog az elfogadásról szól, melynek különböző vetületei vannak, úgymint érzelmi, fizikai, pszichés, stb. Úgy vélem, az orális szexről vallott nézet, elsőször is attól függ, hogy az illető milyen társadalmi, kulturális, vallási, stb. közegből származik, másodszor pedig a személyes tapasztalattól. Teljesen természetes, hogy ellenzi az, aki negatív előítélettel, vagy tapasztalattal rendelkezik. Ezeket a gátakat, csak egy mindent elsöprő szenvedély oldhatja fel. Közelítsük meg először talán érzelmi oldalról. Amikor lefekszel valakivel (itt és most nem azokra gondoltam, akik ezt kereset kiegészítő tevékenységként végzik), valószínűleg kedveled az illetőt. Ha jó volt vele, és eddig nem voltál bele szerelmes, még az is elképzelhető, hogy úgy érzed, többet is ér ez a kapcsolat, mint egy futó kalandot (tudod, evés közben jön meg az étvágy). :) De, - és ez a lényeg – nem mondhatod őszintén, hogy szereted, amíg Te megengedsz neki, vagy elvársz tőle olyan dolgot, amit nem szívesen viszonoznál, vagy egyáltalán nem tennél meg neki. Ez mindkét félre érvényes, de miután itt a fiukra volt kihegyezve a kérdés, hölgyeim a válaszom főként nektek szól. Gondoltál-e már arra, hogy amikor a párod neked szerez örömet orálisan, nem csak a pun..dat, hanem a váladékaidat is nyalja. Ugye milyen illúzióromboló lenne, ha félpercenként köpködne, vagy kirohanna fogat mosni. Igaz, hogy zokon vennéd? Gondolkozz el azon, hogy ezek után milyen érzés neki, ha Te így reagálod le a vele töltött együttlétet. Azt mondják, hogy egy kapcsolatban elfogadható az, ami mindkét félnek jólesik. Tehát vagy megtanuljátok egymást elfogadni és szeretni, vagy külön váltok. Fiúk ez viszont nektek szól: az esemény utáni csókról csak annyit, hogy ha a párod megtette neked „azt”, akkor teljesen természetes és normális, ha ezért megcsókolod, ha szereted Őt. Ez azért is függ össze szorosan az előzőekkel, mert aki saját magát el tudja fogadni, az el tudja fogadni a másikat is, másként megfogalmazva, aki saját magát nem tudja elfogadni, az Téged sem fog. Ezzel jobb, ha már most tisztában vagy, és nem jóval később, nagy csalódások árán. Van még egy lehetőség, - de szerintem ez a legrosszabb megoldás, - úgy élni, hogy egy halom öröm kimarad az életetekből. Ja, és még valami, amit otthon nem kap meg a párod, azt nagy valószínűség szerint megkeresi máshol. Találkoztam egyéb topikok olvasása közben olyan esettel is, amikor az egyik hölgy azt kifogásolta, hogy Őt érzelmileg zsarolták amikor azt mondták neki, hogy "ha szeretsz, lenyeled". Nos lehet, hogy ott érzelmi zsarolás történt, de az tény, hogy ha szeretsz valakit, őszintén, szívből, akkor nem beszélhetünk érzelmi zsarolásról, mert fel sem merül, hogy a másik említse fel a dolgot, hiszen minden porcikád azt kívánja, hogy örömet szerezz a párodnak, és úgy érzed, hogy ami neki jó, az neked is öröm. Ha nem így érzed, akkor ott valami baj van a kapcsolatban. Amit az ügy fizikai vetületéről mondhatnék, igencsak összefügg az előzőekkel. Még pedig azért, mert egy negatív érzelmi hatás jelentősen csökkentheti a fizikai élmény intenzitását is. Vagy az ellenkező esetben egy pozitív érzelmi hatás, és egy jól kivitelezett, a megszokottól eltérő formájú aktus, az egekbe röpíthet. A pszichés oldala sem igényel sok magyarázatot. Mert ugye az is egyértelmű, hogy ami új, érdekes, más, mint az eddig megszokott, vagy tilos (ott, akkor, vagy azzal, stb) az egyben izgalmas is, tehát jobb érzés, mert ad egy plusz töltést. Most ennyire volt időm. Üdv la mancha
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.09 0 0 130
Szerintem is igy van,a páromnak ugyan ez a véleménye.
Előzmény: Törölt nick (129)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.07.07 0 0 127

"Különben én ízlésem szerint punit nyalok, oboát csak gumival pár rossz tapasztalat miatt... ;-) "

 

akkor nyalogassad csak a jó kis gardnerellás halszagú picsákat...

Előzmény: Törölt nick (69)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.07.07 0 0 126

csoki, ja.....maximum ha gyomor-prosztata sipolyod van  : )

 

van itt annyi fasság ebben a topikban, hogy nocsak...

Előzmény: SuperBoy (117)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.07.07 0 0 125

"Sok barátnőm volt, akik nem tették, sok akik igen."

 

egy kapcsolat elején még mindegyik lenyeli, mert el akarnak kápráztatni de aztán szépen lassan eltűnik a doog a repertoárból. 

Előzmény: kiki007 (120)
labrys Creative Commons License 2005.02.28 0 0 124
És szintén.
óvatos Creative Commons License 2003.04.14 0 0 122
-Van olyan srác ismerősöm, aki pont azt élvezi, hogy a lánnyal utána közösem elszürcsölgetik, elnyalják egymásról. Elsőre furcsán hangott nekem is, másodikra nem annyira :-))

ebbe még csak bele sem gondolok :(((
akkor már sz...m le magamat :))

Előzmény: kiki007 (120)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.04.14 0 0 121
És jó tanács: lagziban zabálás és piálás után másnaposan ne kívánja el senki, hogy lenyeljék "poshadt" termékét :-)))
kiki007 Creative Commons License 2003.04.14 0 0 120
hello Mindenki!

Olvasgatom itt a topicokat, rendszeres vendég vagyok az autó motor fórumokon, csak most itt új arcot vettem fel, nem mintha szégyellném, csak különböző a téma.

Srác vagyok, 25 éves.

Lenyelés:
Sok barátnőm volt, akik nem tették, sok akik igen. Élvezetet nekem a lenyelés ténye csak akkor jelentett, amikor a nő akarta, és élvezte is. Attól, ha valaki úgy nyeli le, hogy nem szereti, attól a nőtől megundorodok. Ne csináljon semmit kényszerből. Ismerek oylan lányt nem is egyet, aki megbolondul ha nem szophat. Ismerek olyat is, akinek másra nincs is szüksége, sőt! ő attól élvez el, ha közben simogatja magát, mást nem is szeret, csak ha "muszáj". És nem pisis 14-15 éves lányról van szó, hanem meglett felnőtt nőkről. Szóval azért nem olyan ritka dolog, de úgy gondolom többnyire 20 fölött kezdik el igazán élvezni a hölgyek (már aki), mint az anális szexet. Nekem nem tudom mitől, nem hatalmi mánia, vagy ilyesmi, nekem olyan nincs, de igazán nem is tudok nagyot élvezni, ha nem szájba, vagy arcra, mellre, fenékre, stb. megy. Sok nő szereti szétkenni magán. Ez is felizgat. Az utána való csóktól történő undor még sosem fordult meg a fejemben. Van olyan srác ismerősöm, aki pont azt élvezi, hogy a lánnyal utána közösem elszürcsölgetik, elnyalják egymásról. Elsőre furcsán hangott nekem is, másodikra nem annyira :-))

Az íze:

Ezzel kapcsolatosan gimis korunk óta sok-sok kísérletet folytattunk és olvastunk tudományos tanulmányt is, ami alátámasztotta. egyrészt étkezési okok. Könnyű, szervezetünk által megszokott ételeket együnk, és ne igyunk kávét, vagy sört bort. Kis mennyiségű égetett szesz mehet, de csak kevéssel előtte. A csoki nem a legjobb. Ananász kúrát szoktak javasolni, de felesleges erre költeni, ugyanis a hatóanyag a fruktóz vagy gyümölcscukor. Ezt lehet gyógyszertárban kimérve venni és nem kell mást tenni, mint annyit megenni belőle, vagy vízben, tejben feloldani amit még gyomorémelygés nélkül elviselsz. Tömény használat után enyhe meleg kellemes bizsergést kezdesz érezni a zacsi táján. Ekkor már megjött a hatás, édes lesz tőle és semmi mellékíze nem lesz. Ha ráadásul napi rendszerességgel reggel délben este egy egy kávéskanálnyit eszik belőle, és ügyel az étkezésre, akkor szó szerint mézédes is lehet!!! A sokáig "benntragadt" (négy-öt nap) spermának is van már mélykesernyés íze, és erős mellékíze.

Szóval, egyelőre ennyi :-))))

Danae Creative Commons License 2003.04.04 0 0 119
Ebben biztos vagy? alapvetően szerintem a sperma spermaízű és csak nagyon kicsit lehet változtatni ezen - mondjuk hagymával és vodkával.
Nincs bikám, most csak tehenem van.
És igen. Nem okoz plusz élvezetet lenyelni a cuccot - és igazából nem tudom elképzelni, hogy valakit ez feldob, bár biztos van ilyen szupercsaj. De kiköpni sem fontos - nem baj, ha lecsúszik. Asszem ez úgy, ahogy van, tökmindegy. Csak az számít, hogy ejakuláció után ne rohanj ki a szobából. És hogy a lenyelés bizalom? nem győzött meg a bizalomról, akinek beleélvezel a szájába?
Előzmény: SuperBoy (117)
óvatos Creative Commons License 2003.04.04 0 0 118
:)))
hát, ez szerintem hülyeség.
én személy szerint abszolút nem ellenőrzöm és nem is érdekel, h hová teszik a spermát a jányok. nekem pont elég gyönyör, amikor a párom orcájába jut az anyagom. egy fél perc Menyország
Előzmény: SuperBoy (117)
SuperBoy Creative Commons License 2003.04.03 0 0 117
Szia!

Az egy plusz jó érzés a férfinak, ha látja hogy a n? lenyeli. Ez olyan bizalom, vagy mi. :)

Amúgy ez a lenyel?s téma nagyon specifikus, mivel eleve minden sperma más íz?, és egy férfinak is lehet többféle íz? spermája az étkezést?l függ?en.

Én pld szinte már nem is eszem húst, édességet pedig rendszertelenül és sokat, és nekem pld édeskés íz? a spermám, ezt egy volt barátn?m mondta aki szerette lenyelni. Amikor megcsókoltam utána, éreztem a saját "ízem", és szerintem nem volt "vészes", s?t, kellemetlennek sem volt mondható...

De pld alkoholtól keser? lesz...

Etess a bikáddal el?tte 1-2 szex el?tt pár órával folyamatosan csokit, és ne egyen el?tte csak valami könny? kaját, meg az utolsó ejakuláció óta ne igyon alkoholt... Ett?l talán jó(bb) íze lesz...

Vagy miért nem szoktad lenyelni?
Neked ez jó, vagy csak látod hogy a pasidnak jó?

Előzmény: Danae (112)
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 116
nemtom
mosmá engem is érdekel
este meg is kérdezem :))

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.03 0 0 115
nemááá, annyi idő alatt le is nyelheti
Előzmény: óvatos (114)
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 114
dehogyis. azt én igaziból nem is tudom, h mit szokott vele a jány csinálni, mert van, amikor egyből a toalettra szalad vele. de van, amikor ottmarad. az orgazmus eme gyönyörű módja már megtörtént. az, h hová megy, mellékes :)))
Előzmény: Danae (112)
Dready Girl Creative Commons License 2003.04.03 0 0 113
Miért, ki mondta, hogy nem szeretik lenyelni? :-)

Danae Creative Commons License 2003.04.03 0 0 112
Persze, de erről már volt szó. De attól hogy ott van a számban a cucc még vagy lenyekem vagy nem. Ugye az nem csökkenti az élvezetet, ha nem nyelem le? Vagy igen?
Előzmény: óvatos (107)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.03 0 0 111
O.K.
Előzmény: aliszultan (106)
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 110
az szerintem más egy kicsit, meg nincs is ekkora mennyisége és főleg olyan ízű tartalma egy nőnek.
Előzmény: charlottesometimes (109)
charlottesometimes Creative Commons License 2003.04.03 0 0 109
Sziasztok, én nagyon beindulok attól, ha érzem, hogy a nyelvem, az ajkaim munkájától remeg a partnerem teste a kéjtől, hallom a torkából feltörő hangokat, és végül elönt a forróság:-))) Nem is hagyok kárba veszni belőle semmit:-))) Bármikor megteszem, amikor csak kedvem, kedvünk tartja:-))) Az, hogy megcsókol utána, természetes, hiszen akkor is megteszi, ha engem kényeztet így...
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 108
igen, ez tényleg csak kölcsönösen műkszik és mindkettő tiszta odaadással csinálja, amit a másikuk kedvel. kulcsfontosságú
Előzmény: Teaörült (105)
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 107
Kedves Danae,

de, vmi ilyesmi. és el tudom képzelni, h nem az igazi az íze. én pl. ha a lánynak olyan az ajka, nemtom egy darabig megcsókolni.
és higyjétek el nekem, Ti ugyanúgy szeretitek, ha nyalással sütnek el Benneteket, mint amikor bennünket a hülgyek kényztetnek végig az ajkukkal. sőt, én amikor látom, ha m ásik éppen a csúcson van, akkor mégjobban megpörgetem a dolgot, h az őrületbe kergessem őt ezzel.
És Te egyetértesz ezzel? így kéne?

Előzmény: Danae (99)
aliszultan Creative Commons License 2003.04.03 0 0 106
Lúgosat akatál írni!
Tessék utána nézni a pH-nak!
Előzmény: Törölt nick (104)
Teaörült Creative Commons License 2003.04.03 0 0 105
Sziasztok:)
na én új vagyok itt..:)

Szal egy kis hozzászólás..:)
Háát nemtom hogy kinek hogy de nekem most a jelenlegi barátnőm kedvesem:) Ő Egyszerüen imádja..:) Nemtom de szal egyszerüen ez a kedvenc tevékenysége:) nem múlhat el szeretkezés anélkül, hogy meg ne kóstoljon:)
Hüm én meg imááádom:)

de ez se mindig van így ő különleges ebből a szempontból....:) Mert az eddigi barátnőim azért nem annyira voltak oda érte szal szerintem ritka az ilyen nő...:)

és valaki említette az ízt meghasnlókat ez tiszta kémia..:) Hamár a csók sem ízlik akkor semmi sem lesz jó hisz én is részesítem orális örömökben őt és én is szeretem csinálni:)

Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 104
Mi ez a hülyeség? Elhagyni valakit azért, mert nem nyeli le...???
Ha hagyja, hogy a szájába élvezz, akkor elfogad téged minden porcikáddal együtt, legfeljebb azért nem rajong, amikor a mindenféle egészségtelen étkezéssel meg miegyébbel kissé savasra vagy keserűre változott matéria marja a torkát.
:-P
Előzmény: pee (85)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!