Keresés

Részletes keresés

anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 206
Nem, igazad van...:)
És mennyi bortól lát ma Dzsu kettot? Emléxem, még gimiben a barátnoimmel 3-an becsiccsentettünk 1 üveg (7dl) bortól:)
Akkor nem távolodtál el nagyon a lakásodtól! És hogy van a kutyus?
m.
Előzmény: dzsu-li (205)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 205
szerinted van akit nem ragad meg egy neccharisnyás hozzászólás?:)))
Előzmény: anilla (203)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 204
a kicsi nem pesten lakik. nagy kerületileg ötödik.:))
Előzmény: anilla (203)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 203
Például nagyon megragadott anno a neccharisnyás hozzászólásom:)
Lánytestvérek: a kicsi is Pesten lakik? A nagy kerületileg merre? (Dzsu helymeghatározása:))
m.v.
Előzmény: dzsu-li (202)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 202
megmondod mire gondolsz, hogy ne kelljen visszaolvasnom? olyan rövid most az eszem:)
lementettem ám amiket mondtál az agyamba, különösen a kislány tetszett!!:)))
Előzmény: anilla (201)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 201
Nem tudom, ki idézte itt eloször az én bazzos hozzászolásaimat:))
Édes vagy, Dzsu, igy kapatosan is kedves, rendes, helyes kislány...:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (200)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 200
hát kémkedsz utánam?:)))))
ámok..futás???
na mindegy:)
most borozgatok, úgyhogy most dícsérj, holnapra elfelejtem úgyis:)
Előzmény: anilla (199)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 199
A fogas topik:)) Én is olvasom ám Dzsu ámokfutását más helyeken is:)

Majd ajánlok, ha látok vmi jót..
m.v.

Előzmény: dzsu-li (198)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 198
ezt hol olvastad? a sorok között?:)
de tényleg, mire gondolsz??
úgy sajnálom, hogy elmaradt a mozi, gondótam majd ajánlasz vmit nekem:)
Előzmény: anilla (197)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 197
Nem voltunk, könyvelési gondok miatt le kellett mondani...:(
Név: láttam, informálisan már meg is kérték Dzsu-li nicked kezét:))
m.v.
Előzmény: dzsu-li (196)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 196
kaptam érte kritikát eleget:)
most mondd meg, hogy legyek mindenki kedvére?:)
mit néztetek a moziban?
Előzmény: anilla (195)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 195
Pedig már úgy mexoktam a Dzsu-vát:))
m.v.
Előzmény: dzsu-li (194)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.11 0 0 194
szeretném bejelenteni, hogy az indexmél jóvoltából visszavedlettem.
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.11 0 0 193
ki lehet az a dzs.????:)
figyeled, hogy spontánverset írtál?
nagyon klassz a tanító néni, és szereti a napközit a bébi.
szia!

Előzmény: anilla (192)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 192
Naaaaaaa, jelentkezz!:)
Igen, mert a munkám miatt nem tudok érte menni hamarabb. De nagyon klassz a tanító néni, és szereti a napközit a bébi.
Megyek érte, most rághatom a körmeimet, hogy Dzs. vajon felíratkozott-e talira:))
m.v.
Előzmény: dzsu-va (191)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.11 0 0 191
azt mondtad péntek dél a határidő!:)
napközis?:))
Előzmény: anilla (190)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 190
Nem jelentkeztél még a talira a másikon!!!

Persze, mesélek majd. Mingyá megyek a gyerk?cért.
m.v.

Előzmény: dzsu-va (189)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.11 0 0 189
fú, télleg?
acc kőcsön?:)
vagyöribe.
majd beszámolsz ugye a spanyolőrűtségről?!
Előzmény: anilla (188)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 188
Nem fizetik meg sajna...:( Csak olyan jó lenne, ha ezután is lennél (nemcsak munkaidoben)
Még nem döntöttük el. Biztos valami spanyol elvarázsolt film lesz...
m.v.
Előzmény: dzsu-va (187)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.11 0 0 187
mér a gondolkodást megfizetik?:)
abból aztán tudok venni gépet??
mit néztek meg?
Előzmény: anilla (186)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 186
Ha háromszor leviszed, és abból 2 hosszabb, akkor nincs gond, ha 8-1/2 5-ig nincs séta.
IRL buli? Látom, cincogsz szorgalmasan!:)) Mi moziba megyünk A_férjjel, de utána benézek én is.
Úgy látom, el kell gondolkodnod az otthoni szgépen:))
m.v.
Előzmény: dzsu-va (185)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.11 0 0 185
este leviszem, csak a 8-1/2 ötig az egy kicsit hosszú idő pisi nélkül, de lehet, hogy még így is én szívom meg..(értsd bepipil)
szombatig, minden bizonnyal. ma este vendégeim jönnek irl:), úgyhogy csak benézegetek majd. te?
Előzmény: anilla (184)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 184
Azért a másik véglet sem jó:)) Tessék szépen este is levinni a kutyut! Meddig is leszel RÉM-tag? (Mikor jönnek haza a testvéredék?)
m.v.
Előzmény: dzsu-va (183)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.11 0 0 183
halat. áh, szegény most úgy néz ki 8 után legközelebb fél öt körül fog pisilni. elvégre tegnap már megvolt a ma déli. majd csak megtanulja hol lakik az úristen.
Előzmény: anilla (182)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 182
Nagyjából kész...
Mit ettél?:) Hogy van a kutyu? Leírásodból úgy értelmeztem, hogy félóránként viszed sétálni:))
m.v.
Előzmény: dzsu-va (181)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.11 0 0 181
szia!
most ebédeltem. adó bevallva?
Előzmény: anilla (180)
anilla Creative Commons License 2002.02.11 0 0 180
Szia, Dzsu-li/va:))
Merre csatangolsz?
m.v.
Előzmény: dzsu-va (178)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 179
oké jóéjt!
Előzmény: anilla (177)
dzsu-va Creative Commons License 2002.02.10 0 0 178
én meg aszittem kenterbe váglak a 18 év korkülönbséggel:)
(most idejött megköszönni, mármint a dög, de imádom!)
te pedig ha jól emlékszem 73?:) (ezt már egy párszor asszem megbeszéltük)
Előzmény: anilla (176)
anilla Creative Commons License 2002.02.10 0 0 177
Itt is elbúcsúzom...:(
Holnap beszélünk a sok kedves lánytestvérről:)
m.v.
Előzmény: anilla (176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!