Keresés

Részletes keresés

eMPet Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5620

eMPet Creative Commons License 2012.04.07 0 1 5619

eMPet Creative Commons License 2012.04.07 0 1 5618

HOP-120 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5617

Áhh!Ez mekkora!Padlómotoros 15 méteres IK :O :D
Jó lett!

Előzmény: eMPet (5616)
eMPet Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5616

Kőszegi látomások:

 

Dj Aty Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5615

Jó lett! : )

Ezzel a homlokfallal,iletve nagyobb csomagtérrel,új motorral,simán lehetne gyártani...

Előzmény: HOP-120 (5612)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 5614

kapott egy 4. ajtót,az ajtókra matricát,illetve függönyöket. Egy egyszerű  munka így nap végére.

 

HOP-120 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 5613

Annyi hiba van még,hogy a PS megbolondul és "szabad alakító" csíkokat meghagyja,ahogy ezen a képen is látható.."

Előzmény: HOP-120 (5612)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 5612

Sajnos nem találom az eredeti E99-et így ebből tudtam gazdálkodni.Megkapta az új homlokfalat de nem tudom,hogy kell a különbségeket eltüntetni.

Előzmény: Dj Aty (5608)
vt976 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 5611

Nekem tetszik. 2004-ben vagy 2006-ban láttam képeket talán pont a busztipusok.hu oldalon ilyen járgányról. Akkor azt hittem, hogy tévedésből írtak alá 260-ast, én inkább 256-osnak gondoltam.

Előzmény: colossal404 (5609)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 5610

eléggé érdekes.Kb olyan mint a MAN sl-re  Épített EAG homlokfal...

Előzmény: colossal404 (5609)
colossal404 Creative Commons License 2012.04.06 0 0 5609

200-s Ikaruson is érdekesen nézne ki :-P

 

Jó, hát az egyéb oszlopok is hiányoznak már, de amúgy rá bírták kókányolni 260-asra az EAG classic homlokfalat.

http://www.busztipusok.hu/kep/erde/fjz-971.jpg

Előzmény: Dj Aty (5606)
Dj Aty Creative Commons License 2012.04.05 0 0 5608

kaphat...  ...esetleg új dísztárcsát.. 

 

Jó,de tyúkitatósnak kell lennie xD

Előzmény: HOP-120 (5607)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 5607

Végülis megoldható a dolog.Egy kunságos kaphat kijelzőt esetleg új dísztárcsát.. :D

Előzmény: Dj Aty (5606)
Dj Aty Creative Commons License 2012.04.05 0 0 5606

Erre gondoltam,csak E99-n.

200-s Ikaruson is érdekesen nézne ki :-P

Előzmény: HOP-120 (5605)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 5605

? :D

Előzmény: Dj Aty (5604)
Dj Aty Creative Commons License 2012.04.05 0 0 5604

Egy ötletem lenne,aztán eldöntöd jó-e vagy sem: új homlokfalas E99

cégen belül össze lehet legózni : )

Előzmény: HOP-120 (5603)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 5603

Köszönöm!
Most Localos átalakítás jutott az eszembe de nincs képem rólla.Végülis Regio is jó de abból is csak ajtótlanból van képem.Végülis az is jó..de ajtós jobb lenne :D

Előzmény: Dj Aty (5602)
Dj Aty Creative Commons License 2012.04.05 0 0 5602

Jó lett!

A Nabi is jól néz ki 15 méteres változatban.

Meg a 260-s átalakítás is tetszik.

A többi is,csak külön nem fogom most egyesével végigkommentelni. ;- )

Előzmény: HOP-120 (5600)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 5601

És hogy ne csak egy  oldal legyen:
midi verzió ajtósból:

 

Előzmény: HOP-120 (5600)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 5600

És a 12 méteres szóló verzió is elkészült:

 

Előzmény: HOP-120 (5599)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 5599
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 5598

Sajnos még nem jött ki a műhelyből,viszont ez a "csuklósított" volvo már forgalomban van.Sajnos ugyan azok a hibái mint a szóló verziónak,de legalább mostmár van csuklós tartalékunk. Erre tökéletes :)


Előzmény: HOP-120 (5597)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 5597

Sajnos még nem láttam,de az a pletyka járja,hogy a Kunság  egy 415-öst épít át. :D
Ha tesztelik,úgy is erre hozzák majd ki,akkor persze a kép sem marad el :D

Előzmény: eMPet (5596)
eMPet Creative Commons License 2012.04.04 0 0 5596

És képemen a mellette lévő 412-es hosszabbítással találkozál már? :-)

Típusjele lehetne akár 415 (15 méteres), de az már van...

Előzmény: HOP-120 (5595)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 5595

Persze,hogy láttam!Megy mint a golyó :D

Előzmény: eMPet (5594)
eMPet Creative Commons License 2012.04.04 0 0 5594

Na, legalább te is láttad már, nem mondhatják azt, hogy csak kitaláltam! :-)

 

Előzmény: HOP-120 (5593)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.03 0 0 5593

15 méteres verzió,sötétített üvegezéssel.

 

vt976 Creative Commons License 2012.04.03 0 0 5592

Tupolev is készített hasonlót, de az ő járgányánál szerintem nagyon súrlódnának a csukló előtti kerekek(?).

Előzmény: eMPet (5590)
HOP-120 Creative Commons License 2012.04.03 0 0 5591

Most eszembejutott egy sirius-os átalakítás este bele is fogok! :D

Előzmény: eMPet (5590)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!