Keresés

Részletes keresés

katicabobaly Creative Commons License 2001.11.26 0 0 7
Honnan veszed ezt? A Satelit eddig nem tál názettnek és majdnem objektivnek tünt!
Előzmény: strongdong (0)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.11.26 0 0 6
Hogy kapjanak egy kis európai kultúrát is, b... meg.
Előzmény: big-lesz (5)
big-lesz Creative Commons License 2001.11.26 0 0 5
Ez nem rossz ötlet! :o)
Hogy szomszéd rokonaink is tisztában legyenek a hazai realitásokkal. Menjen el a kedvük Magyarországtól? Arra biztosan jó!
:o)))
Előzmény: kábelbúvár (2)
Gurg Creative Commons License 2001.11.26 0 0 4
amúgy ezen a fórumon Kondor Katalin kérdezte Lovast
Gurg Creative Commons License 2001.11.26 0 0 3
nem tudom, bármi előfordulhat
egy biztos, nem a TV2 és az RTL Klub lesz :)
Előzmény: kábelbúvár (2)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.11.26 0 0 2
Csak nem a Zsolti szorít egy kis helyet a Duna-TV-ben?
Előzmény: Gurg (-)
fkalman Creative Commons License 2001.11.26 0 0 1
Lovi nem konzervatív?:0)
Előzmény: Gurg (-)
strongdong Creative Commons License 2001.11.26 0 0 0
Nem O összegben fogadnék a Satelitre.

Fk

Előzmény: Gurg (-)
Gurg Creative Commons License 2001.11.26 0 0 topiknyitó
kb. 1 órával ezelőtt egy 11. kerületi fórumon jelentette be Lovas István, hogy mégis lesz 4 nap múlva Jobboldali sajtóklub
hogy melyik TV-n, azt nem árulta el, de egy kérdezőnek annyit mondott, hogy olyan adón, ami fogható nagyobb adáskörzetekben is

meglátjuk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!