Keresés

Részletes keresés

barceloneta Creative Commons License 2012.08.01 0 0 1209

Sziasztok!

Október 8-19-ig terjedő időszakra (11 éjszaka) keresek az édesanyám (tehát 1 fő, nemdohányzó) részére szállást 20 euro/éj/fő árig bezárólag (ha olcsóbb nem baj:). Leginkább a sárga metróvonal melletti szállások érdekelnének (én is kint leszek az adott időpontban, csak én a barátomnál fogok lakni a kislányommal, ott viszont többen nem férünk el, ezért kellene az anyukám részére egy megbízható, leinformálható, normális helyen levő kiadó szobát találnom). A remélhetőleg minél több  választ az e-mail címemre kérném küldeni (Norcsievi019@yahoo.com) . Bárkitől szívesen fogadok bármiféle ötletet. Köszönöm mindenkinek!:) Nóra

Bcn room Creative Commons License 2012.07.30 0 0 1208

Sziasztok!

 

Ha Barcelonaban tiszta es kulturalt szallast keresel sajat furdovel, klimaval, wifivel, egy teljesen felujitott apartmanban kivaloan felszerelt konyhaval a Ramblatol es kikototol 10 perc setanyira es hostal arak alatt.....?  akkor :

 

barcarooms@gmail.com

sugiszofi Creative Commons License 2012.07.27 0 0 1207

sikerült feltöltenem pár képet a lakásról.

sugiszofi Creative Commons License 2012.07.26 0 0 1206

Üdv mindenkinek! Már régen írtam a fórumra mert igencsak el voltam foglalva. a legutóbbi bejegyzésem óta nagyon sokan megfordultak a lakásomban. ezuton szeretném közzétenni hogy augusztus 20-ától kibővülök még egy lakásnyi hellyel az uj lakás gyakorlatilag a tengerparton van 2 perc ha lassabbak vagytok. majd teszek fel fényképeket is valamint várom a szeptemberi esetleg októberi foglalásokat. a képeket továbbra is megtekinthetitek a fcebookomon az e-mail címem alapján megtaláltok. vagy itt is. ez az egyes szamu lakás ez kb 5 percre van a tengerparttól. amennyiben valakit érdekel várom az e-maileket a sugiszofi@citromail.hu e-mail címre vagy ha esetleg valakinek sürgősebb a dolog lehet hogy épp van szabad helyem akkor itt a telefonszámom: 0034 603 380 705.

Mindazoknak pedig akik eddig nálam jártak millió puszi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

éva tóth Creative Commons License 2012.07.23 0 0 1205

Segitsetek Magyarok !!! Budapesten élő középkoru nő vagyok. Svájci frankos lakáshitelem van, amit már nem tudok fizetni és az utcára kerülök.  Kérem segitsetek munkát találni. Bármilyen munkát elvállalok. Egyedül vagyok szüleim, testvéreim meghaltak.  Már semmim nincs, eladtam a butoraimat, a háztartási gépeimet -és a számitógépemet is-ezért ha pénzem engedi ritkán NET - terembe jövök gépezni. Ezért kérlek benneteket, ha tudtok munkát  legyetek szivesek telefonon hivni.  Már a vesémet is próbáltam eladni, de nem kellett senkinek. Nem szeretnék öregségemre az utcára kerülni, az egész életem munkája a lakásomban van. Nagyon hálás lennék, ha segitenétek. Bizva megértő támogatásotokban, reménykedve várom hivásotokat. 06309191311  További Szép Napot Kivánok Nektek !

Bcn room Creative Commons License 2012.07.23 0 0 1204

Udv !

 

Olcso maganszallas Barcelonaban, kozponti helyen, sajat furdovel -klimaval !!!

info: barcarooms@gmail.com

Előzmény: Rocky38 (1203)
Rocky38 Creative Commons License 2012.07.21 0 0 1203

Sziasztok!Segítséget kérnék ,ha tud valaki Barcelónában nekekem szállást kkeresni aug18-23ig a párom és a lányunk számára az kérem írjon a jaguar30@freemail.hu ra.Köszönöm Roland

glisz Creative Commons License 2012.07.21 0 0 1202

Sziasztok!

Valaki utazott már a spanyolfociut.hu oldalon keresztül Barcelonába. Van esetleg tapasztalet? Mennyire megbízható rajtuk keresztül megrendelni az utazást és a meccsjegyet?
Előre is köszönöm a véleményeket, észrevételeket!

Bolaca Creative Commons License 2012.07.19 0 0 1201

Kis segítség kellene!

 

Online vásároltunk jegyet a Sagrada Familiába, a pénzt levonta,  honlapon a nyomtatásra klikkelve nem jön be a honlap. E-mailben ticketmaster lapon referenciaszám és a levont díj látható. Hogy és hol lehet a jegyet kinyomtatni? Az érdekelne még hogy van e  napos utazási bérlet helyi tömegközlekedésre. A segítséget előre is köszönöm.

Bcn room Creative Commons License 2012.07.18 0 0 1200

szia !

 

reggel hanykor lenne szukseged a segitsegre? szivesen segitek bar orvosi szakkifejezesekben nem vagyok tul jo.

0034625970379 szilard

Előzmény: tror (1199)
tror Creative Commons License 2012.07.18 0 0 1199
Szaisztok! S.O.S. keresek valakit aki holnap (július 19.-én) reggel tudna segíteni fordítani (tolmácsolni) barcelonában egy kórházban.
gaandy Creative Commons License 2012.07.16 0 0 1198

Sziasztok.

 

Szeretnék a barcelonai starndon árulni. Tud valaki segíteni ebben? Hol kérjek engedélyt? A helyi önkormányzatot kell keresni?Nagyon örülnék ha valaki tudna segíteni.köszi.

Az e-mail címeme:ibalogh10@freemail.hu

georg8 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 1197

Sziasztok!

 

Egy kis segítség kellene nekem, valaki aki kint él Valencia környékén, két napra  fordítani kellene . Egy napot Valenciában, egy napot meg Alicante környékén! Július 16 és 17-én. Természtesen nem ingyen kérem.

Bcn room Creative Commons License 2012.07.09 0 0 1196

Udv mindenkinek!

 

Kiado szobak Barcelonaban, kivalo helyen maganszallason.Igeny szerint szervezett programokkal, robogo berles!!!

info: barcarooms@gmail.com

kriszvé Creative Commons License 2012.07.09 0 0 1195

SZIASZTOK.

BOCSI , HOGY MEGINT ZAVAROK DE NINCS FODRÁSZ ISMERŐSŐTÖK AKI KOZMETIKUST KERES? VAGY AKI CSAK KOZMETIKUST KERES? -- Barcelonában-- Ha tudtok segítsetek. Köszönöm.

akanesa Creative Commons License 2012.07.06 0 0 1194

Üdvözlet minden kedves fórumozónak!

 

Spanyol szakos végzős egyetemista vagyok, ha szeretnél spanyolul tanulni, szívesen segítek már a jövőhéttől :)

Ha egyszerűbb, rövidebb szövegértésben kérsz segítséget, csatold üziben és visszaírok szívesen, amint tudok.

 

GLeonard Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1193

Kedves Nóra!

 

Nem tudom reagált-e valaki az üzenetedre,én most megteszem,Ha esetleg már nem aktuális akkor kérlek soraimat tekintsd tárgytalannak.

Leónak hívnak,és Erasmus ösztöndíjjal leszek kinn Barcelonában 5 hónapig,szeptembertől januárig.

Nincs fix jövedelmem,de az ösztöndíj egy biztos pénzösszeg ami rendelkezésemre áll,így tudnám fizetni a költségeket,persze ha az árban közös nevezőre tudunk jutni.

Pontosnak pontos vagyok,megbízhatóságomat és rendességemet talán azzal tudom alátámasztani,hogy az egyetemen vállaltam önkéntes munkákat,mint a Hallgatói Önkormányzat és a Szakkollégium elnöke.Pályázati munkatárs is voltam a Karomon,és Falukutató táborban is végeztem két kérdezőbiztos feladatát egyedül.Referenciaként az erasmus koordinátor véleménye szolgálhat,ha ennek szükségességét látjátok.Nem bulizni megyek Barcelonába,nem a szieszta jegyében élem az életemet.Tanulni és világot látni szeretnék.A környezetemre igényes,rendszerető vagyok.

Persze az 5 hónap kinek hosszú,kinek rövid időtartam,én ennyi időt töltök majd kinn.

Ha a fent írtak alapján olyan ember képét festem,akit érdemesnek tartanátok a helyre,akkor kérlek jelezd felém.

 

Köszönöm szépen a segítségedet!

Előzmény: barceloneta (1176)
GLeonard Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1192

Kedves Mindenki!

Segítséget szeretnék kérni.Viszonylag hosszabb,5 hónapos(szeptembertől-januárig) időtartamra keresek magyar ember pénztárcájához képest megfizethető szállást,szívességi lakáshasználati lehetőséget.Erasmus ösztöndíjasként fogok a városban tartózkodni,ha Isten is úgy akarja.Minden információt szívesen veszek,hálásan köszönök.

 

toto1781 Creative Commons License 2012.07.05 0 0 1191

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni a spanyol oktatási rendszerrel kapcsolatban, valamint minden ami az általános iskolás korú gyermekek fejlesztésével kapcsolatos.
Olyan kinn élő szülőket keresek, akik tudnának információt nyújtani ezzel kapcsolatban.

Keresek spanyolul jól beszélő "informátort" is, aki kisegítené az én igen csak hiányos spanyol nyelvtudásomat és egy-két speciálisabb infónak utána tudna nézni.


Köszönöm előre is ha segítetek, a spanyolinfo17@gmail.com címen vagyok megtalálható.


Kitti

sugiszofi Creative Commons License 2012.07.04 0 0 1190

na hali mindenki. felszabadult egy hosszabb időpontom juliusban azaz van helyem juli 22-29-ig gyakorlatilag egy egesz lakásnyi azaz több ember jöhet valamint juli 16-31-ig is van még helyem.

vivabarcelona Creative Commons License 2012.07.04 0 0 1189

Sziasztok magyarok Barcelonában!

 

A héten érkezik két magyar srác a városba egy ötven éves Pannónia motorral, a céljuk eljutni Londonba az olimpiára szurkolni a magyar csapatnak, előtte azonban érintik Barcelonát majd lemennek Marokkóig.

Négy éve ugyanígy teljesítették a Paks-Peking távot is.

Bárhol felbukkanhatnak majd a városban, illetve később Spanyolországban, szurkoljatok nekik!!!

 

Bővebb info róluk: http://www.facebook.com/PannoniaExpedicio

 

 

mazyke Creative Commons License 2012.07.03 0 0 1188

Sziasztok!

 

Elnezest a zavarasert es ,hogy csak ugy ismeretlenul betolakodom!!!

Szeretnek venni egy kulonleges sampont es hozza balzsamot amit csak Spanyolorszagban lehet kapni.Neten is rendelheto,de sajnos Magyarorszagra nem szallitanak.Olyan valaki segitseget szeretnem kerni,akinek termeszetesen elore atutalom a ket termek osszeget es a postakoltseget es megvenne nekem es feladna postan Magyarorszagra.Esetleg tudnatok nekem ebben segiteni?

 

Elore is koszonom :Edit

Aanne Creative Commons License 2012.07.03 0 0 1187

Szia, ne aggódj, a katalán mellett a "rendes" kasztíliai spanyolt is megtanulja, ebből nem lesz hátránya. A gyerekek amúgy is könnyebben tanulnak, nem fog gondot okozni neki.

Előzmény: rebeka77 (1184)
Babco Creative Commons License 2012.07.03 0 0 1186

"Barcelona nem túl szerencsés hely, ugyanis nem a rendes spanyolt fogja tanulni a gyerek a suliban, hanem katalánt."

 

Ez érvényes délebbre is? Hogy a helyi nyelvet használják a suliban, pl. valenciai?

 

Előzmény: esosnap (1183)
kriszvé Creative Commons License 2012.07.03 0 0 1185

Sziasztok!

 

Barcelonába mennék a lányommal ( 2.5 éves) dolgozni.Azt halottam, hogy kozmetikust keresnek, a szakmám kozmetikus. Tudnátok segiteni címmel, tanáccsal, vagy intelemmel?

 

rebeka77 Creative Commons License 2012.06.06 0 0 1184

Szia!

 

Köszi szépen az infót.

Mindenképpen Barcelonába megyünk, mert ott fog dolgozni a férjem.

Mennyire ismered Barcelónát? Tusz ajánlani esetleg olyan környéket ahova nyugodtan tudunk költözni.

Hallottam hogy vannak ott is érdekes környékek.

A papirokat mennyi idő alatt lehet elintézni?

 

köszi

 

 

Előzmény: esosnap (1183)
esosnap Creative Commons License 2012.06.03 0 0 1183

Szia,

 

bár nem Barcelonában élek, hanem délebbre, de amit tudok irom (de nem tudom 100% hogy érvényes e Barcelonában is).

Barcelona nem túl szerencsés hely, ugyanis nem a rendes spanyolt fogja tanulni a gyerek a suliban, hanem katalánt.

3 éves kortól van kötelező óvoda, elég hamar ismerkednek a betűkkel meg az írással, kb. 4 éves korban kezdik.

Suliba beveszik év közbe is a nagyobbat, viszont itt nincs évvesztesség, tehát ha 6 éves, akkor mindegy, hogy januári vagy augusztusi, 1. osztályba rakják.

Papírokat a helyszínen tudsz intézni.

 

Üdv

 

Előzmény: rebeka77 (1178)
darcsisolya Creative Commons License 2012.06.02 0 0 1182

Sürgősen eladó oda-vissza repjegy Barcaba (wizzair)

 

Ár: 9900 + átírási költség

 

Junius 19 től juniús 26 ig.

 

Érdeklődni: darcsisolya@totalcar.hu

Tel: 06702997903

 

 

sugiszofi Creative Commons License 2012.06.02 0 0 1181

hali mindenki. aki szallassal kapcsolatosan irna juniusban annak mondom hogy a szabad iopontok az juni 6-8-ig vagy juni 14-24. a nem emlitett idopontokra egyaltan nincs helyem. koszi.

sugiszofi Creative Commons License 2012.05.31 0 0 1180

Hali. Szerintem keresd meg a magyarok catalunyában csoportot a facebookon ott többen el tudnak látni hasznos tanáccsal ott is a kozmetikus kingának van kisfia szoval talán ebben ő tud neked segíteni hogy hogyan is működik ez. 

Előzmény: rebeka77 (1178)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!