Keresés

Részletes keresés

KisKirály Creative Commons License 2005.04.02 0 0 222

Köszi, jól sikerült, végül mindenhol én hoztam el az aranyat, de ez végülis nem olyan nagy teljesítmény  pláne, hogy külön volt Budapest, meg Vidék

Aminek inkább örülök, hogy sikerült hibátlan gyakorlatokat csinálnom!

Előzmény: Orsi 89 (221)
Orsi 89 Creative Commons License 2005.03.31 0 0 221

Ezért írtam neked mert elolvastam amiket írtál

és gondoltam hogy te vagy! hétvégén is ott voltál

a versenyen és a TF-el indultál. Hogy sikerült az egyéni?

 

KisKirály Creative Commons License 2005.03.31 0 0 220

Akkor szerintem mi ismerjük egymást, és nekem már tipem is van, hogy ki is lehetsz Te!

 

:-)

 

de szerintem Te is rájöhetsz, hogy ki vagyok én, ha annyit elárulok, hogy aversenyeken általában fellelhető vagyok a központi irodában...

Előzmény: Orsi 89 (219)
Orsi 89 Creative Commons License 2005.03.29 0 0 219

Szia, én is a Spartacusban tornáztam.

Most már a Postásban, sajnos át kellet mennünk.

 

KisKirály Creative Commons License 2005.03.29 0 0 218

Szia!

 

Persze, hogy ismerem, hiszen edzőtársam volt, most pedig ő is a TF-re jár, ahogy én...illetve időrendi sorrendben én is a Tf-re járok, ahogy ő... :)

Előzmény: Orsi 89 (216)
hali381 Creative Commons License 2005.03.27 0 0 217
pjiouug
Orsi 89 Creative Commons License 2005.03.27 0 0 216

Szia, Kiskirály

Te a Spartacusban tornáztál?

Akkor őt is ismered!?

 

kori2 Creative Commons License 2005.03.11 0 0 215
Én Tücsivel kb. 1 éve beszéltem, akkor még a TF.-re járt, sportedzői szakra természetesen torna szakiránnyal.. mást nem tudok róla.
KisKirály Creative Commons License 2005.03.08 0 0 214

bocsi, ennyire nem vagyok szemét, én betettem a képet is, csak valamiért eltűnt... :(

tehát ismét link:

 

http://home.intercity.or.jp/users/oefc/reubl/97inj.html

 

KisKirály Creative Commons License 2005.03.08 0 0 213

 

MÉGIS TALÁLTAM!!!!!!!

 

 

 

 

 

KisKirály Creative Commons License 2005.03.08 0 0 212
zinaida Creative Commons License 2005.03.08 0 0 211
Nem vettem hanem kérdeztem mert nekem is fura volt.
Egyébként hülyeség volt nekem se volt tiszta ezért is kérdeztem rá.
Nem Erdei Zsolt hanem egy másik ökölvívó barátnője Tünde, csak miuttán itt írtak a fórumon Tündéről kerestem cikkeket róla és kidobott egy NSO. cikket amin Zsolt volt és ez a bekezdés:
"Még nem tudom. Októbertől leszek majd kint, lehet, hogy néhány hétig szállodában, de Kokó mondta, az ő volt lakása legjobb tudomása szerint üres, úgyhogy az is elképzelhető, hogy odaköltözöm. Illetve költözünk, mert természetesen a barátnőm, Reubl Tünde is jön velem. "
Csak nem volt időm végigolvasni a cikket.
Előzmény: kezil (210)
kezil Creative Commons License 2005.03.08 0 0 210
Ezt nem tudom honnan vedted, de Arrabella biztos nem örülne neki :-)))
Előzmény: zinaida (209)
zinaida Creative Commons License 2005.03.08 0 0 209
Az igaz, hogy Tünde és Erdei Zsolt egy pár ???
Előzmény: b.g. (208)
b.g. Creative Commons License 2005.03.08 0 0 208

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Nem tudja valaki mi van egy régi tornásszal, Reubl Tündével? (Tücsi)

Nagyon rég nem hallottam róla, nagyon imádtam, mint tornász, ember és lány egyaránt. Nekem a torna szépségét egy személyben megtestesítette. Az a felemáskorlát gyakorlat, hát szenzációs volt. (meg ő maga is)

Esetleg, ha képet tudnátok küldeni róla. Sajnos régi tornászokról sehol, semmi nincs, pedig emlékszem, hogy a versenyeken mennyi képet csináltak róluk.

Köszi

kori2 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 207
A műkori eb, az nagyon gáz volt ilyen szempontból, mert ifi koris versenyzőt sem engedtek be, csak jeggyel! És volt szó róla, hogy házon belül lehet önkéntesnek menni, de aztán ez mégis elmaradt.. Még a tévéeket akiknek fényképes szigorú sorszámos igazolványuk volt, és hát eléggé fontos szerepet játszottak, alig akarták beengedni.. Nem tudom ki szervezte, de mindenesetre elléggé gáz volt.
Igen a jegyekről én is szívesen olvasnék vmi infót. Ma volt Berki Krisztián a m1-en a Mozaikban, mivel nem volt előre beharangozva így felvenni nem tudtam. Aranyos volt, ahogy beszélt. amúgy lehet megnézhető az adás a neten. www.mtv.hu és a napi mozaik c. müsort kell keresni.
Jut eszembe, hogy vannak "sérültjeink"? Remélem nagy sebességgel gyógyulnak!
További gyors gyógyit nekik!!
zinaida Creative Commons License 2005.03.02 0 0 206
Láttam, hogy lehet jelentkezni önkéntesnek.. Kár, hogy dolgozom mert nagyon szívessen menntem volna :((
De nagyon pozitív, hogy felírják a honlapra a tavalyi műkori EB-n egy szó sem volt, hogy lehet-e menni vagy sem...
Előzmény: KisKirály (204)
marosko Creative Commons License 2005.03.02 0 0 205
A jegyárakról nem találtam semmit. Tudtok segíteni?
Előzmény: KisKirály (202)
KisKirály Creative Commons License 2005.03.01 0 0 204

igazán nincs mit!

nagyon jókat rnak, tényleg érdemes végigolvasgatni!

zinaida Creative Commons License 2005.03.01 0 0 203
Énis vagyok :))
Köszi az infokat az EB-ról.
Előzmény: KisKirály (200)
KisKirály Creative Commons License 2005.02.28 0 0 202

debreceni EB-ről infók, meg minden, ami fontos:

http://www.debrecengym2005.hu/

kori2 Creative Commons License 2005.02.27 0 0 201
Sziasztok!
Nekem eddig -erthetetlen okokból- nem működött sem az indexes mail, sem a forumos bejelentezőm... Mivel a indexnek írt reklamálós mailre nem kaptam választ, most jöttem újra regisztrálni, és azt ugyan nem engedett, viszont ismét működik a korábbi felhaszn.név+jelszóm. ->Nos bocs, ez tudom nem a témába vág,de én spec ezért nem írkáltam eddig.
Előszőr is mihamarabbi felépülést kívánok mindkét tornásznak!!!! És remélem nem lesz maradandó "utóhatás" és folytathatják!
Én mostanában egy tv interjú kapcsán figyeltem fel egy szerintem tök jó "kiegészítő sportra": ez az aquafitness. Annak is aki nem ismeri és annak is aki igen, íme a link: http://www.aquafitt.hu szerintem érdemes ellátogatni, mert mindenkinek ajánják, köztük aktiv sportolóknak sportsérülés, csonttörés utáni rehab., kiegészítő sportként erőnlét, koordináció, izület karbantartás segítésére. A tv interjúban egy volt rsg-és is nyilatkozott (nevet nem jegyeztem meg)
Folytatnám a tornával kapcs. linkek sorát. igaz külföldi.
http://sportwomen.start4all.com ->és ezen a gymnastics felirat alatt volt tornászok weboldalai találhatók meg, mint pl. Nadia Comaneci-é
Nemovos old.: http://www.gymmedia.com/stars/ag/nemov_vita.htm
Ez egy akadémiának az oldala, aki tud angolul találhat rajta infot: http://www.artisticgymnastics.com/
így hirtelen ennyit tudok.
KisKirály Creative Commons License 2005.02.26 0 0 200

No fene!

Mindenki kihalt innen?

Vagy csak én vagyok ilyen kevéssé elfoglalt, hogy túl gyakran nézek ide...

(persze ezt senki ne veye szemrehányásnak, vagy megrovásnak!)

KisKirály Creative Commons License 2005.02.22 0 0 199
Én csak tornáztam... A Spartacusban (aztán JDSE, majd JTE, majd .... már nem tudtam követni ...)
Illetve most a tF-en, merthogy oda járok. De ez talán már nem az a szint... bár a fene tudja... ma épp' nyílszaltóztam, és lehet, hogy meg si fogom csavarni... (ilyet aktív tornász koromban nem tudtam...) (ja, és nem azért,. mert olyan korán abbahagytam...)
Előzmény: mezuto (198)
mezuto Creative Commons License 2005.02.21 0 0 198

Aha így van.

Te hol tornázol?

Előzmény: KisKirály (197)
KisKirály Creative Commons License 2005.02.19 0 0 197
aha... így már mindent értek. De Vid KSI-s... ezek szerint Te is. A héten edzőtáborban lettél volna  a Fradiban? Vagy csak az én agyam működik nagyon nehezen?
Előzmény: mezuto (196)
mezuto Creative Commons License 2005.02.19 0 0 196

köszi.

most már egész jól vagyok.

boccs az előbb rosszul fogalmaztam.

Vid az edzéstársam.

 

KisKirály Creative Commons License 2005.02.19 0 0 195

Sajnálom...

 

De ezek szerint akkor az valami nagyon rossz nap lehetett... Talán front volt, vagy valami hasonló.

REmélem a könyököd gyorsan regenerálódik majd!

(a bátyámnak si műtötték nagyjából ugyanezt tavasszal, és elég hamar rendbejött, így azt hiszem Te is bizakodhatsz!)

És az edzéstársaddal mi történt?

Előzmény: mezuto (194)
mezuto Creative Commons License 2005.02.19 0 0 194

ÍKöszi de sajnos mőtöttek, visszacsavarozták a letört csont darabot.

eddig voltam kórházban.

A hidvégiről annyit hogy még aznap sérült meg amikor én is és az edzéstársam is.

KisKirály Creative Commons License 2005.02.17 0 0 193

Hali!

 

Én remélem, hogy nem kell műteni, Neked drukkolok!

 

A lóról pedig annyit, hogy mivel én női tornát űztem/ök, ezzel a szerrel nem kerültem közelebbi kapcsolatba, de azt tudom, hogy néha megugrik, és ledobja magáról a lovasát... :)

Bocsi, nem akartam tréfát csinálni a balesetedből, csak kicsit fáradt vagyok, és ez jött ki belőlem....

 

Apropó! Hallottátok mi történt szerencsétlen Hídvégi Viddel? Nyújtón singes körben letapadt a tenyérvédője, ezért ő feltekeredett a nyújtóra, és eltörte az egyik kezének midkt alkarcsotját... Így lecsúszik a debrecei EB-ről. Az orvosok pedig csak annyit tudtak mondani, hogy ha betart minden ztasítást, talán valaha még tornázhat...

Előzmény: mezuto (192)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!