Keresés

Részletes keresés

tigger6 Creative Commons License 2003.09.26 0 0 624
Márpedig tényleg eltér az íz több országban is :) Saját magam tapasztaltam, és nem egy alkalommal, nem egy üveggel. Eleve a víznek is mindenhol másnak az íze, ami feltétlenül szükséges a kólához, hogy folyós legyen....
Igaz, akkora különbség nincs ezek közt az ízek közt, mint Coca és pepszi közt :).
Előzmény: spriteZeró (620)
Solt Creative Commons License 2003.09.26 0 0 623
> > "Van itt más is rajtam kivül aki szerelmes a COCA-COLA-s üvegekbe?"

> Én a magyar nyelvbe vagyok szerelmes.
> S nehezen viselem, amikor önjelölt kocsmárosok lábbal tiporják...

Ez egy egészen friss vonzalom lehet. Vagy csak vizet prédikálsz, és VBK-t iszol? ;-)

UV pót 2003-09-14 23:43:00 (567)
"Én a VBK-val úgy vagyok, hogy a kólát nem b@szom el borral, a bort pedig nem b@szom el kólával..."

Előzmény: UV pót (622)
UV pót Creative Commons License 2003.09.26 0 0 622

"Van itt más is rajtam kivül aki szerelmes a COCA-COLA-s üvegekbe?"

Én a magyar nyelvbe vagyok szerelmes. S nehezen viselem, amikor önjelölt kocsmárosok lábbal tiporják...

Előzmény: spriteZeró (620)
UV pót Creative Commons License 2003.09.25 0 0 621

"!de"

Ez milyen nyelven van? És mit jelent?

Előzmény: spriteZeró (620)
spriteZeró Creative Commons License 2003.09.25 0 0 620
putyi:és vannak olyanok akik bemesélik maguknak hogy: -ennek tényleg más az íze...
és elhitetik magukkal hogy más.De ez a COKE-nál nem igy van.20Cfokon kell inni és üvegest.És ha egy hömérsékleten iszod, ugyan az az iz !de nem vitázom.
Tralfamador:pótvizsgán talizunk:)
tigger6:most jelenleg nem tudom lefotózni sajna mert nincs digi fotózóm de egy régebbi képet tudok küldeni amin vannak jó fajta üvegeseim.
Sajna majd akkor kölcsönkérem a digigépet és majd lefitózóm neked.De a BELIZE-ből való az fog neked tetszeni nagyon.A legszebb üveg.(zöld az üvege,500mL-es,festett,és a logon kivül semmi felirat nincs az üvegen.De még a kupakon sem.CSak a COCA logó.Meg most kaptam USA-ból CLASSIC,8fl oz,festett üveg fehérrel és az egyik oldalon a Harry Potter logó van festve az üvegre.Atlantában gyártott.237mL-es.Szép.Gyönyörű:))
Van itt más is rajtam kivül aki szerelmes a COCA-COLA-s üvegekbe?:))
tigger6 Creative Commons License 2003.09.25 0 0 619
Nem tudod lefotózni azt az üveget? érdekelne :)
Az ízek meg tényleg nem egyformák!! :) pláne "mindenhól" :)
Előzmény: spriteZeró (616)
putyi Creative Commons License 2003.09.25 0 0 618
Vannak emberek akik nem éreznek ízeket... Nekik pl. minden ugyanolyan ízű...
Előzmény: Tralfamador (617)
Tralfamador Creative Commons License 2003.09.24 0 0 617
"de izre természetesen ugyanaz mint mindenhól:)))"

persze, ulj le fiam, egyes...

Előzmény: spriteZeró (616)
spriteZeró Creative Commons License 2003.09.24 0 0 616
amugy Olaszország ilyen még.
Ott is csak a Coca-Cola van mindenhól.
Bárhova nézel minden azzal van elárasztva.De nem véletlen mert jó pár éve a fiatalok körében állitólag ez egy divat dolog volt és ez meg is maradt.A coca-cola fogyasztás...
COKE----------it's the real.

ut:ma kaptam egy INDONÉZ üveges (295ml)COKE-t.
Szép nagyon.de izre természetesen ugyanaz mint mindenhól:))))!!!!!

spriteZeró Creative Commons License 2003.09.24 0 0 615
Igen.Ez jellemző az egész Német osztrák részre.De mint mindenki tudja Magyarországon is a pepsi csak a kristályviznek köszönheti azt hogy még nem vonultak ki az országból.Mivel a kristályviz eladásából tartják fent magukat lassan már 10éve.És ez elég gáz szerintem mert még az sem saját termék csak forgalmazott termék.
De a NATURAQUA hamrosan azt is elnyomja:)))
Ha valaki netán nem hinné el,nézetek meg egyszer egy pepsis kamiont, mikor épp pakolnak ki belölle egy közértnél és azt hogy hány láda viz és hány láda pepsi+termékei vannak egy teherautóban.Vagy az a gyár soroksáron ?vagy hol van?a pepsinek?Mint a kommonizmus maradéka.Olyan.Olyan mint maga a cég.Igénytelen és hamis:)De hát a pepsi az már csak ilyen marad....
tigger6 Creative Commons License 2003.09.22 0 0 614
Pár éve tapasztaltam meg ausztriában, hogy ott nagyon gyenge a pepsi terjedelme... Mindenhol Cocás üdítők és napernyők, reklámok, matricák, pepsiset viszont szinte sehol nem látni. Kapni azért helyenként lehet, de sok boltban csak Coca van, illetve van több más üdítő is, de pepsi nem nagyon.
Előzmény: spriteZeró (613)
spriteZeró Creative Commons License 2003.09.21 0 0 613
EyeScream:Most irigyellek hallod!:))
És melyiknek a legszebb a csomagolása?
Amugy a SPRITEZEROOO-t kostolta valaki?
Én most kaptam a Németországból.(GMBH)
Németország kicsit azért felvan szerelve üditővel nem??:))
De a pepsi ott is elég karcsún nyomja.És ott is szégyenteljesen produkál:)hála...
putyi Creative Commons License 2003.09.20 0 0 612
COCA COLA
Előzmény: licike (611)
licike Creative Commons License 2003.09.19 0 0 611
PEPSI!
EyeScream Creative Commons License 2003.09.19 0 0 610
Ezen a héten hétfőn Luxemburgban jártam és Coca-Cola napot tartottam. Megkóstolás tárgyát képezték: Sprite Ice Cube (csökkentett cukortartalmú Sprite, mentolos beütéssel, általában energiaitalokhoz használatos "magas, vékony" fémdobozban), Fanta Sapaya (narancs-ananász-passziógyümölcs) és Fanta Dorango (vérnarancs-narancs-citrom).

Németországban pedig egyre több helyen látom feltűnni a Fanta Light-ot és a Sprite Light-ot (meg észrevettem, hogy van kóla-citrom változatú Mezzo Mix is).

Tralfamador Creative Commons License 2003.09.19 0 0 609
:)
"sok "szót" nem értek mit irsz, igy nem tudok rá reagálni..."

Akkor minek reagalsz ra megis? Okos ember, ha nem ert valamit akkor csendben hallgat, vagy kerdez, hogy megertse mirol van szo.

"...de majd olvasd vissza mert lehet hogy már te sem érted."

Nem tudom az angol idezetre gondolsz? :) hehe, ha nem ertenem nem masoltam volna ide...

Ezt viszont nem ertem:

"Tehát a vizet egy és ugyan olyanra tisztiták és még az "ízét"is ha egyálltalán a viznek van ize"

Kulon tisztitjak a vizet, es kulon annak az izet? Ez uj nekem...dehat mindig tanul az ember :))))

Előzmény: spriteZeró (604)
Jissi Creative Commons License 2003.09.19 0 0 608
A Tralfamador 591. sz. üzenetében említett 19,100,223 palackot.
Előzmény: spriteZeró (606)
spriteZeró Creative Commons License 2003.09.19 0 0 607
Ezt az honlapot nézzétek meg.Nagyon meleg szerintem, de ami a lényeg iszonyat igényes.Hangerőt tekerjetek rá elötte.http://www.vanilla-coke.de/index.jsp

Meg itt is érdemes keresgélni nagyon sok jó dolog van:http://www.coca-cola-gmbh.de/presse/presstext.jsp?textID=215

vagy a :http://www.coca-cola.com/usa/ourBrands/flashIndex1.html
itt érdemes megtekinteni hogy a Coca-Cola-nak mennyi üditője van csak az USA-ban.És még ezen kivűl mennyi van Európában és ezzel szemben a pepsi hol tart(vagy épp mit másolt már le)amugy majdnem az összes üditőjükhöz tartozik weboldal, amik nagyon igényesek és ritka szépek.Nézzétek meg.És itt keseredik el az ember hogy nálunk még Cherry COke light sincs,nemhogy VANILLA COKE.

spriteZeró Creative Commons License 2003.09.19 0 0 606
jissi:Milyen mennyiséget mennyi idő alatt gyártanak le?

amugy meg kit érdekel az ízkülömbség(ami nincs) a lényeg hogy a legfinomabb COLA a világon és a legjobb a COCA!A másológép pedig belehúzhatja.
amugy itt egy páran nem akarnák (rajtam kivűl)unszolni a coca-cola.hu-n található "reklamációs"részt én elég soxor irok be ilyen olyan dolgokkal kapcsolatban de amit mindig meg kérdek az a Vanilla Coke mikori behozatala magyarországra (elmaradt régióba)mert lassan mellettünk minden országban már kapható.Ráadásul nagyon finom és már szeretném már itthon is iszogatni.Meg nem is értem miért várják meg mig ez a buzi másológép behozza az ő vaniliás másolatukat.Ha valaki tud és ráér irjon rajtam kivűl is a COCA-COLA BEVERAGESNEK.mailto:fogyasztok@coca-cola.hu-ra
amugy fél nap alatt válaszolnak szinte mindenre.SZINTE!:)

Széllovas Tomika Creative Commons License 2003.09.19 0 0 605
Van a hozzászólások mellett egy válasz erre link, és akkor nem kell újra bevágnod, amire válaszolni akarsz...
Előzmény: spriteZeró (604)
spriteZeró Creative Commons License 2003.09.19 0 0 604
Tralfamador:"Hehe

Nem is kell vitazni vele...
Ahelyett, hogy a maga velt igazat szajkozna, inkabb raszanna 10 percet es utannanezne...

Na mind1, az o dolga...

Az alabbi 2 idezettel leirtam a tenyeket.

Azontul valoban igazad van, mert a lent emlitett uriember, akinek azert van nemi koze a Coca-Cola-hoz, kihangsulyozza azt is, hogy minden orszagba a helyi vizet hasznaljak fel, ami ugyebar mindenhol mas es mas...
Es mar csak ebbol kifolyolag sem lehet a coca-cola ize 100%-ban ugyanolyan mindenhol..."

sok "szót" nem értek mit irsz, igy nem tudok rá reagálni...de majd olvasd vissza mert lehet hogy már te sem érted.
Amugy a vizről csak annyit hogy minden Coca-Cola palackózó egy és ugyanolyan tecnikán alapul(mint a Mc Donalt's DRIVE minden órszágban ugyanúgy néz ki ugyan abból a cserépből stb.1-2öt kivéve)visszatérve, ugye Dunaharasztiban is van a gyáron belül egy vizlágyitó rendszer+viztisztitó külön rész(üzem)és az oda beérkező tiszta vizet még valami 3szorosan tisztitják újra.Ha valaki járt gyárlátogatáson, akkor ha kicsit figyelt felfedezhedted ezeket a dolgokat.Tehát a vizet egy és ugyan olyanra tisztiták és még az "ízét"is ha egyálltalán a viznek van ize.És mivel a szirup egy helyről származik igy az ize a COke-nak mindenhól ugyanaz.

Tralfamador Creative Commons License 2003.09.18 0 0 603
Hehe

Nem is kell vitazni vele...
Ahelyett, hogy a maga velt igazat szajkozna, inkabb raszanna 10 percet es utannanezne...

Na mind1, az o dolga...

Az alabbi 2 idezettel leirtam a tenyeket.

Azontul valoban igazad van, mert a lent emlitett uriember, akinek azert van nemi koze a Coca-Cola-hoz, kihangsulyozza azt is, hogy minden orszagba a helyi vizet hasznaljak fel, ami ugyebar mindenhol mas es mas...
Es mar csak ebbol kifolyolag sem lehet a coca-cola ize 100%-ban ugyanolyan mindenhol...

putyi Creative Commons License 2003.09.18 0 0 602
Szerintem nincs igazad!
Lehet, hogy a szirup ugyanaz, de a víz is minden országban más és más...

Tegnap megint benyomtam egy spanyol Coca Colát, de akkor is más az íze és kész! Nem vitázom ezen többet... :)))

Előzmény: spriteZeró (596)
Jissi Creative Commons License 2003.09.17 0 0 601
Persze hogy vannak ízkülönbségek. Mennyi idő alatt gyártják le ezt a mennyiséget?
Előzmény: Tralfamador (598)
Jissi Creative Commons License 2003.09.17 0 0 600
Hülye pletyka, persze. Te már csak tudod.

Előzmény: spriteZeró (597)
Tralfamador Creative Commons License 2003.09.17 0 0 599
"Outside the US, the Coca-Cola Co. does use real sugar for their products. "

Nem az ujjambol szoptam...sem ezt, sem az elozo idezetet...

Tralfamador Creative Commons License 2003.09.17 0 0 598
"Mr. Derek Soams, Head of Coca-Cola's Atlantic and Africa operations concedes; 'of the nineteen million one hundred thousand, two hundred and twenty three cans of Coke we manufacture every second of every day, we admit that there probably are, here and there, to expertly trained taste-buds, an acute taste difference.'"
spriteZeró Creative Commons License 2003.09.17 0 0 597
uv pót:a készrecsinálás minden országban ugyanúgy zajlik.Mert a COCA-COLA COMPANY ATLANTA szabja meg.Mindent ők szabnak meg.Tehát íz külömbség nincs.Amugy semmilyen cukrot nem adnak hozzá, (itt valaki irta) az valami hülye pletyka.A szirupot keverik "szódával" amit gépek kevernek és a gépeket is ATLANTából hozták.2 komponenset kevernek.Amugy a cherry coke tényleg a legjobb a Coca-Cola után majd a VANILLA COKE.isteni.
spriteZeró Creative Commons License 2003.09.17 0 0 596
Nekem most jelenleg kb:80országból van különféle kiszerelésben COCA-COLA-ám,és mindig ahonnan kapok ugy hoznak(veszek,kérek)hogy kettöt 1et ivásra,1et a polcra (telit)És mindnek ugyan az az ize van,és volt mióta kostolom őket.Amúgy, aki más ízt érez az azért van mert az ízt befolyásolja a hőmérséklet.Most épp BELIZE-ből kaptam 0.5literes üvegest.Nagyon szép.
v_peti Creative Commons License 2003.09.16 0 0 595
Az osztrák mintha egy kicsikét citromos lenne.
Előzmény: putyi (591)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!