Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17874

"vékony, fiatal és szép voltam."

Aha. Mert most vastag, OREG es ronda vagy. Jo tudni... Tukor nincs? Mintha emlitettel volna egyet... ;)

Előzmény: Angiszeged (17864)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17873
Ugyes vagy, gratula :)
Előzmény: Angiszeged (17862)
erdeiboroka Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17872

Utálok bunkó lenni.

Utálok hazudni bárhol bárkinek.

Utálok hazudni a gyerekem óvodájában.

 

Ellentmondásos véleményeket kapok jogi ügyekben,

Utálom a jogi ügyeket.

Előzmény: Törölt nick (17871)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17871

Sziasztok!

 

Boroka, tudtommal az ovi jár, Te pedig nyugodtan legyél bunkó és mondd meg holnap az ovónéninek, hogy "jaaa, GYET-et mondtam volna? Á, az csak nyelvbotlás volt, muszáj visszamennem dolgozni!" Nem tud csinálni semmit, max nem leszel a szíve csücske.

 

Akit érdekel a mai munkanapom, az jöjjön a csetre ;-))

 

Ana

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17870
szerintem is :-)
Előzmény: Angiszeged (17864)
Szipolyka. Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17869

Bakker ezen megint csak hapogok. Milyen emberek vannak. Nem csodalom, hogy kiakadtal.

 

Angidraga, arra ertettem, hogy azt irtad, eloszor olvassam el. S mivel ezt mar megtettem, arra gondoltam, valamit biztos figyelmen kivul hagytam vagy mittomen...

Előzmény: erdeiboroka (17868)
erdeiboroka Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17868

Sziasztok!

Kicsit megint kiakadtam...

 

Nagyon szerencsésen alakult tegnap a munkahelyemen a főnökömmel a megbeszélés, mert beleegyezett, hogy csak novembertől dolgozzak (a negyedik gyerekem áprilisban lesz három éves) félállásban, és addig majd kapok fizetés nélküli szabadságot, és elmegyek GYET-re. A mellett dolgozhatok is majd heti 20 órát. Az ellen sem tiltakozott, hogy ne heti 5x4, hanem heti 3x hat óra negyven percet dolgozzak, azaz heti három szűk napot.

Úgy gondoltam, a kisfiam szeptembertől lesz kiscsoportos, és majd amikor beszokott az oviba, csak akkor kell majd elkezdenem dolgozni. Heti három napot dolgozom, a maradék két napban meg rendezem a háztartast és a négy gyerekkel járó ügyes-bajos dolgokat. Minden gömbölyű ...

 

Ma bementem az oviba, hogy előzetesen megbeszéljem az óvodavezetőnővel, hogy a fiamat majd hozom szeptembertől. Amikor mondtam, hogy Gyetre megyek, FELCSILLANÓ SZEMMEL, KAJÁN VIGYORRAL közölte, hogy óóóóó, "kedves anyuka", ebben az esetben mivel csak négy órát dolgozhatok, az óvoda is csak napi négy órára jár, csak délelőttre. Mert ha nekem ilyen ""kiváltság"" jár, mint a GYET, akkor az óvoda is csak négy órára jár. Megkérdeztem, törvény van-e erre, megígérte, hogy holnapra utánanéz, de még azt is mondta, ha én GYET-re megyek, lehet, hogy az óvoda csak ötéves kortól jár.

 

Köpni-nyelni nem tudok...

 

Több ismerősöm van, aki nem is dolgozott, és kiscsoporttól óvodás volt a gyereke egész nap.

Angiszeged Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17867
Még 1 mákostészta, és elkezdek pilótakexezni! jóvigyázzá!
Előzmény: Törölt nick (17865)
Angiszeged Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17866

Mit miért mondtam? :)

énse értem:D

Előzmény: Szipolyka. (17863)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17865

a mákostésztás módszerrel?????

bakker, írj könyvet:)))

 

(khm, én vagy két hete nem álltam mérlegre, asszem nem véletlenül. kicsit összekapom magam, pár napig figyelek és akkor megnézem mia  helyzet:)))

Előzmény: Angiszeged (17862)
Angiszeged Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17864

Anorexiás nem voltam, de volt olyan, h a testem, súlyom, méreteim, küllemem ált mindenekfelett. SOHA_OLYAN_elágedetlen, boldogtalan nem voltam, pedig kétségkívül vékony, fiatal és szép voltam.

 

De_most_jobb:).

Előzmény: Törölt nick (17851)
Szipolyka. Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17863

Megvan, n, el is olvastam.

Ize... Valamit nem jol ertettem, vagy miert mondod ezt?

Előzmény: Angiszeged (17862)
Angiszeged Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17862

Én már nem csak kezdek:). Nekem lecsusszant 2hét alatt az a másfél kiló, amivel a nyomorom volt, innentől visszaveszek a tempóból, de az alapelvek maradnak. TÉnyleg jó. Én sem szeretem őket, de h a módszer rendben van, az biztos.

Megvan a könyv? Mert először olvasd el!

Előzmény: Szipolyka. (17825)
Kutyafüli Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17861
tudod mit, ha meg a Sophia segge es a tied kozott, akkoris a tied :)
Előzmény: Törölt nick (17860)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17860

én is imádlak kutyi, de ez nem az én mondatom. Asszem eredetileg valami színész mondta, talán Sophia? De itthon meg Pataki Ági. Én meg beálltam a sorba :)))

(ööö... ha  amellméret csökkenése a sorrend alapja, akkor jó is a sor hihi)

Előzmény: Kutyafüli (17853)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17859
hihi:)))))
Előzmény: Törölt nick (17854)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17858
A hugom volt modell par eve, es egy masik modell-lannyal (anorexia tipusuval) elsetaltak egy pekseg elott. A hugom felsohajtott, h 4 honapja nem evett sutit (a 182 centijehez bele kellett volna fernie a 34-es konfekciomeretbe, a 36 tul nagy volt). A csaj visszaszolt, h 5 eve nem evett szenhidratot... Upsz... Ha valaki ismeri a tarallit (pugliai olasz karika formaju fozott-sutott sos keksz), az tudja mennyi abbol 4 szem. Na az volt az ebed...
Előzmény: Törölt nick (17851)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17857
es CS meg a kifejezetten gusztusos, formas modellek koze sorolhato... van olyan amelyiktol megijedni...
Előzmény: Szipolyka. (17849)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17856

hú, ez most nagyon félreérthetően hangzik így elolvasva :-))))

 

szal úgy értem: Gyümi akár a senekét is választhatja, neki az kicsi, de nekem jelenleg muszáj az arcomra terelni a tekinteteket... :-)

 

különbenis: ebben az értelemben a szlogen válaszd az arcod lenne!

Előzmény: Törölt nick (17855)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17855
na jó, de Gyüminek könnyű a seggét választani! :-)))
Előzmény: Kutyafüli (17853)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17854

hát, akkor ha nem is top, de azért elő fogom venni nemsoká, mint célt... :-)

 

arc: kezd előnyös lenni, hogy kerek a arcom! mindenki álmélkodik, hogy 'jé, csak ennyi éves vagy? egy tizest letagadhatnál' a hasonló korú sovány barátnőim aszottak. nem beszélve a még öregebb ellenségeimről... :-)))

Előzmény: Törölt nick (17852)
Kutyafüli Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17853

inditsunk mozgalmat es a szlogen legyen valaszd a segged :)))

 

eddig is imadtalak, de ez a mondatod nagyon belopta magat a szivembe :)

Előzmény: Törölt nick (17852)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17852

gondolod?

szerintem legfontosabb már sose lesz:)) És ez így jó is.

Meg aztán bizonyos kor felett ugye választanunk kell a seggünk és az arcubk között:))

Előzmény: Törölt nick (17851)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17851

egyetértek. és én is néznék ki úgy, mondjuk nem mint CS, hanem mint Cindy Crawford. de azt pl. tudod, hogy ők már régi iskolának (=túlméretesnek) számítanak? péntek este, ha rászörfölök az új amerikai topmodellre, (a szex&thecity előtt) ott elmondják, hogy ezek már oversizenak számítanak! pedig már az ő életük is arról szólt, hogy soha semmi kilengés, csak saláta + hal/csirke és ásványvíz. kész.

 

van egy modell ismerősöm, look of the year nyertes volt, elmondta, hogy aki azt mondja, hogy rendesen eszik, az hazudik. ezek mind kórosan soványak, mert a nulla cicin/csípőn áll jól a ruha. a drogozásról és a rossz szerepmodell mutatásról még csak szót sem ejtettem, ld. anorexiás tinik.

 

de visszatérve a normálisok világába, nekem mostanában még mindig van egy pár dolog, ami fontosabb, mint hogy hogy nézek ki. csak prioritási sorrend kérdése, majd lesz (talán nemsokára) ez is top priortiás.

Előzmény: Szipolyka. (17849)
Kutyafüli Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17850

Uj szerelmem van.. en mar csak ilyen cselcsap tipus vagyok... szoval a neve Milford 9 krauter / pur, es egyszeruen imadom... csak elegge fogy :)

 

ja amugy tea.

Es a kinga papirkutya volt penteken, mert lattunk csini jozsszin flitteres cuccot es nemhogy meg nem vette de fel sem probalta :)

Szipolyka. Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17849

OK, a lenyeg, hogy az ember erezze jol magat a boreben.

Ez a sovanysag-kultusz egyertelmuen a Claudia Schiffer tipusu manokenek miatt van. Ami azt illeti, szivesen neznek ugy ki, mint o.

Asszem nalam most azert fontos, mert

1., Pillanatnyilag ez adhat valamelyes sikerelmenyt;

2., Se nem termeszetes es magatol ertetodo az eredmeny, se nem tunik megvalosithatatlannak.

Minden divat- es szepeszeti okokon tul mellesleg en azt is utalom, hogy

1., az osszeero combok kidorzsolodnek (ld. Norbi -milyen igaz...)

2., Nem kapok normalis nadragot magamra: kilog belole a fenekem vagy bevag a... na, szoval oda.

Ugyhogy vannak am itt objektiv okok is keremszepen :-)

 

Mellesleg a ferjem vegre nagy nehezen beleegyezett a fenykepezogepek kiralyanak megvetelebe, ugyhogy most lovogetem az eBay-en. Aztan ha permanensen felullicitalnak, akkor megveszem online-shopban.

Aztan b.tathat a fonok, csak az uj kincsre gondolok kozben :-))))

mariska_xx Creative Commons License 2005.01.23 0 0 17848

OFF

Idike, írtam mailt. :)

On

Előzmény: Törölt nick (17846)
Cincoka Creative Commons License 2005.01.23 0 0 17847
a válasz természtesen 42:-)) ha nem annyit gyártott, jaj neki:-)
Előzmény: Törölt nick (17846)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.23 0 0 17846

happy borzdej neki akkor :)

 

Dani ma leirta a happy birthday-t helyesen. Konkretan semmi apropoja, egy papirrepulo szarnyara irta le. Nem tudom miert. Holnap megszamolom a tegnap es ma gyartott papirrepuloket (nemelyik meg repul is), tok egyedul keszitette oket, tobb oran at dolgozott megfeszitetten. Lehet tippelni a szamukra. :)

Előzmény: illdii (17840)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.23 0 0 17845

En ugyanezt mondom es sosem voltam koverebb. :) Jo, lehet h 120 kilosan nem ezt gondolnam, de oda nem fogok eljutni soha. Akinek elete minden pillanatat az alakja koruli aggodalom tolti ki az beteg. Aki minden falatot ugy nyel le h szamolja a kaloriakat, az beteg (vagy eppen 120 kilo es kemenyen fogyokurazik :) bar meg ez az eset is hatareset, mert eletmodot kell valtani es nem kaloriatszamlalni nonstop). Aki mozgas kozben az elegetett kaloriakat szamlalgatja, az beteg. Szvsz. A lenyeg h az illeto erezze jol magat a boreben, vagy tegyen rola nem erzi. 120 kilosan es 50 kilosan egyarant. :)

Előzmény: Szipolyka. (17841)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!