Keresés

Részletes keresés

csogu Creative Commons License 2010.11.22 0 0 242308

Hello:-))

 

Vagyok, de félek nem leszek nagy VV4 rajongó, mert az RTL elköveti azt a nagy hibát, hogy olyanokat tesz be, akikkel a nagy átlag nem tud azonosulni.

Az éjszaka "ismert", szinte "egy" körben forgolódó emberkéi. Ami nem baj, nem gond ez, csak mint taxis éppen eleget találkozom velük...

 

Pár hete vittem egy fiatal társaságot és már ott olyanokat mondtak erről, mivel az egyik eljutott egészen előre, de ott kiselejtezték, ami nagyon lelombozott.

 

Most is nézem...az egyik munkamániás, aki feladta mind a kettő munkahelyét és az átlagos aerobik oktató, aki pinpongozik, egészségesen táplálkozva kolbászt eszik (ez lehet poén volt...nem tudom), pozitív gondolkodású...no meg a harmadik, a szőke hölgy....Éva...aki ránézésre olyan instabil idegrendszerileg, hogy az ég óvjon minden férfit tőle...

 

Ja-ja...élete nem úgy alakult, ahogy szeretné...félig itt él, ott él...van barátja 10 hónapja, akivel csá..és szakít...mondom én...gázÉva szegényke...ilyenből is annyi fut az utcán...

 

Szóval röviden ennyi.

 

Jaaaa: pozitívum: Balázs:-))

 

Nagy negatívum: Benkő...mondjuk én ezt az egészet nem is értem, mert más a polgár pukkasztás és más a közönséges megnyílvánulás.

Előzmény: qbagiraq (242299)
G.B.Bejja Creative Commons License 2010.11.22 0 0 242307

Igen.

Előzmény: Zka (242302)
shaora Creative Commons License 2010.11.22 0 0 242306

Húúúúúúú....döbbenetesen alacsony volt a színvonal, én ezt egyszerűen nem hittem el. Azok a kurva szar bevágások állatokról meg beöltözött emberekről, mintha a Cimbora adását néztük volna. Az a Jankovics meg olyan szánalmasan humortalan volt hogy...az összes profi RTL-es látszik, hogy az X-faktorral foglalkozik, a VV-re beosztottak valami gyakornokot???

Zka Creative Commons License 2010.11.22 0 0 242305

Ja és a standup artist minősíthetetlenül gyenge volt.

Zka Creative Commons License 2010.11.22 0 0 242304

Én arra tippeltem, hogy Dániel ugrik majd a vízbe (bejött) de azt hittem szívrohamot kap és meghal (nem jött be). Az nagyobbat szólt volna azért.

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.21 0 0 242303

Emlékezvén a régebbi VVre, maga a műsor, a stúdió, a villából adott közvetítés (tulkép baszták elvenni másodpercekig a képet, amikor az a vén szar Benkő lengette a szőrős faszát meztelenül....) nagyon amatőr.

 

Akkor az a stand-up komedis seggfej... akkor a beköltözőkre vonatkozó jóslatok.....

 

Sthol is érezte, hogy gyenge az egész. Műsor alatt végig tette a megjegyzéseket és próbálta irányítani az adásmenetet kisebb-nagyobb sikerrel.

 

Részemről ennyi volt, a f..szom se kíváncsi erre.... 10 éve amikor indult a Big Bráner akkor még volt egy varázsa, meg a VV1nek is, néha követtem is... de ez már egy fasság.

Zka Creative Commons License 2010.11.21 0 0 242302

2 ismerős arc a jelöltek között: Stone valamelyik most futó énekes műsorban is szerepelt a válógatókban. Asszem szegedi, mintha a férj és feleség kategóriában lenne. Van egy göndör szőke csaj is (asszem ő is szegedi), aki a Bár2ben is volt.

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.20 0 0 242301

Sziasztok.

Eddig nagy király a műsor :D

Legnagyobb az volt amikor az X-Faktorosok ott voltak :D

PapLan Creative Commons License 2010.11.20 0 0 242300

na bucika megérkezett...

qbagiraq Creative Commons License 2010.11.20 0 0 242299

Dogozol???

Kopp-kopp gyere mar!

Előzmény: csogu (242269)
qbagiraq Creative Commons License 2010.11.20 0 0 242298

Jo estet, hol vannak a "regi nagyok"??? Mindjart kezdodik, sorakozo!!

Előzmény: Zka (242297)
Zka Creative Commons License 2010.11.19 0 0 242297

Holnap indul a 4es széria.

szilkó Creative Commons License 2010.09.08 0 0 242296
Buzi műsor=b...ziknak.Ez kell a magyarnak,totál hülyülünk.
szévike Creative Commons License 2010.08.24 0 0 242295
Nincs új a nap alatt. Gondoltam benézek ide is. Száz éve nem jártam erre.
Automatikusan az "ugrás a könyvjezőhöz"-re kattintottam. Mi jött fel?

Hát ez:

Fürtöske válasz | megnéz | könyvjelző 2004.07.02 08:03:18 © (241267)
*reggelt!
.
Stohl újra kiszabadul az utakra!

Stohl Andrásnak nincs szerencséje az autóvezetéssel.

Első balesetekor, évekkel ezelőtt elaludt vezetés közben, és egy oszlopnak ütközött. Később egy kamionba szaladt bele kocsijával, majd 2000 novemberében durrdefektet kapott autója hátsó kereke. Stohl kirepült, medencecsonttörést szenvedett. Akkor is kórházi ápolásra szorult, de felgyógyulása után vezethetett tovább. Két éve, július 6-án, Aszód és Gödöllő között a 30-as úton súlyos balesetet szenvedett. Ford Mondeójával háromszor megpördült, és fejtetőre állva az árokban kötött ki. Életveszélyes állapotban szállította a mentő- helikopter az Országos Baleseti Intézetbe. Az intenzív osztályon napokon át küzdöttek az életéért. Altatták, lélegeztetőgépre tették, sőt gégemetszést is végeztek rajta. Aztán kiderült, hogy a baleset idején vérében 1,7 ezrelék alkohol volt, amely közepes fokú ittasságot okozhatott. A színész-műsorvezető ellen rendőrségi eljárás indult. Kiderült, Stohl azon a napon vadászni volt, majd hazafelé egy esküvői vacsora vendégei meghívták néhány pohárkára. Stohl akkor exkluzív interjút adott a Blikknek. Elmondta, hogy a balesetét követő két hétben semmi nem jutott el a tudatáig.
- Fogalmam sincs, mi történt - nyilatkozta ......

Stohl András, pontosan két évvel az ittas állapotban történt súlyos balesete után, a jövő héten visszakapja a jogosítványát.

Olvasóinkat igencsak megosztotta a hír, hogy a színész-műsorvezető újra vezethet. A legérdekesebb hozzászólásokból szemezgettünk.

Roli: Stohlt kötelezzék, hogy a napi hírekben mindennap előre mondassa be napi útvonaltervét.
Anonim: Inkább szamarat vezessen, ne autót!!!
Anonim: Szerintem ez a Stohl önmagára a legveszélyesebb...
No: Más is vezet részegen, csak nem ilyen ismert, irigyek az emberek!
Anonim: Szeretném megkérdezni az itt írók közül azokat, akik autót vezetnek: ti még sosem követtetek el egyetlen hibát sem vezetés közben? Csak annak van joga kritizálni, aki úgy vezet, ahogy a KRESZ előírja. Ilyen vezető pedig, lássuk be, nem igazán létezik.
Lecsó: Nem kellene kiengedni, aki egyszer már ittasan vezetett, az újra meg fogja tenni.
Anonim: Nem lehetne, hogy ipari áramot vezessen!!???
Anonim: Ja, a vizsga! Érdekes módon számos autós nem áll meg a zebra előtt. A KRESZ-ben pedig benne van, hogy kell megközelíteni egy kijelölt gyalogátkelőhelyet. A vizsgán miért tudják betartani? Ahogy a kezükben a jogsi, elfelejtik a szabályokat!
Anonim: Most az egyszer örülök a Blikk-hírnek, hogy Buci ismét vezet, mert akkor én páncélautóval fogok közlekedni.
778899: Azért nem kapja meg ma a jogosítványát, mert nincs kész a figyelmeztető tábla: Vigyázat, Buci-veszély!
Pandus Creative Commons License 2010.08.18 0 0 242294
nekem épp a múlt héten jutott eszembe, hogy mennyire vége lett ezeknek a valóságshow-knak. úgy látszik, egyre jár az agyunk az rtl-lel...de abban nem, hogy lépni kell, ha a másik is. most pl. vmi bugyuta Eddy Murphy vígjátékra cserélték le az egy fokkal talán nézhetőbb Gwyneth Paltrow filmet szombaton, mert amott kezdődik a megasztár. Nem mindengy, melyik filmjüket nem fogják nézni?
Előzmény: ironthehorse (242292)
lutria Creative Commons License 2010.08.18 0 0 242293

Kiváncsi leszek a tv-2 mit lép erre a kihívásra.

 

A honlapon ahol jelentkezni lehet a jogi nyilatkozatban viszont valami "randi show"-ra lehetett jelentkezni (azóta kijavították),alatta a dátum augusztus 19,pedig csak 17.-e volt...          -kissé öszecsapták-

ironthehorse Creative Commons License 2010.08.17 0 0 242292
aha
nem rossz
én örülök neki, csak ne szavazzák tele maunikasóba való emberekkel
jó csajok jöhetnek, meg normális arcok
Előzmény: Adamot (242291)
Adamot Creative Commons License 2010.08.17 0 0 242291
Néztetek ma Fokusz beharangozót??
A VV ről is volt benne szó:)
perempe Creative Commons License 2010.05.13 0 0 242290
Villalakó után műsorvezető is börtönbe kerülhet.
barpi_66 Creative Commons License 2009.03.16 0 0 242289
Sorry, az előbbi hsz nem ide lett szánva! Elnézést, mindenkitől!

Előzmény: barpi_66 (242288)
barpi_66 Creative Commons License 2009.03.16 0 0 242288
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A haverom Suzuki ajtajába korábban betettünk 1-1 hangszórót, de egy idő után, a kábelek elszakadnak. :( A képen is látszik a probléma. Most vett a srác, normális hifi kábelt, de az meg még vastagabb, tehát még nagyobb az esélye, hogy szakad, illetve, hogy az ajtó csukódáskor elvágja azt. Nincs valami megoldás, a vezetékek elvezetésére, hogy tartós legyen, de mégse legyen szem elött? Biztos sokaknak van itt az ajtóba hangszóró, hogy oldottátok meg? Ja, igen régi (98-as) Swift-ről van szó. A segítségeteket előre is köszönöm! 

sir.william.wallace Creative Commons License 2008.09.09 0 0 242286
Előzmény: Törölt nick (242285)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.09 0 0 242285
Majkának már régen harangoztak de szerintem a pénteki buli a Symbolban hatalmas lesz:)
Porrro Creative Commons License 2008.09.09 0 0 242284
"sztár" ez lemaradt "" :)
Előzmény: picuri10 (242283)
picuri10 Creative Commons License 2008.09.09 0 0 242283
ja, csak gondolj bele, hogy a pasikat odacsalogatják két bombázóval, és a csajok mire fognak rácuppanni ha egyetlenegy ffinemű sztár sem jelenik meg?
Előzmény: kicsilucsi (242282)
kicsilucsi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 242282
ez az egész axe party marhajó dolog, csak ne ezzel a szerencsétlennel reklámoznák. Mondjuk a Bódy Szilvit jó hogy felkérték rá, rendesen megnövelték sztem a bulizók számát.
azertmertnemjo Creative Commons License 2008.09.09 0 0 242281
Majka mindenre képes, úgyh. engem nem lepne meg ha tényleg ő lenne ez a fura figura csokifazon...aki képes beköltözni eleve egy villába mint anno azt ő tette, az elég nagy exhibicionista, úgyh. simán elvállal egy ilyen szerepet is :D
tkati88 Creative Commons License 2008.09.09 0 0 242280
elég gáz, hogy ilyenre vállalkozott :D abban a csokiöltözékben úgy fest mint valami...nem is tudommi :D
Soulshard Creative Commons License 2008.09.03 0 0 242279
Igazad lehet...csak akkor is nehezen tudtam róla elképzelni, nem tudom, miért.
Előzmény: lekvarospiritos (242278)
lekvarospiritos Creative Commons License 2008.09.03 0 0 242278
Szép lányok, sok pénz:) Bulik. Egy nem is rossz reklámsorozat. Hát valamiből neki is meg kell élnie.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!