Keresés

Részletes keresés

Perillustris Creative Commons License 2005.09.08 0 0 50
Ideje lenne cselekedni!
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.08 0 0 49
Haveromnak a pincéjében volt egy régi magellan draco, meg egy retro full Dura Ace Mali Ironman. A Dracot elvitték, ami ér vagy 30.000 Ft-ot, az IronMan-t otthagyták, ami minimum egy 100-as. Eszük nincs, nem értenek hozzá, vastag gumi, színes váz jó lesz. A vékony kerék az biztos szarabb, olyat nem lopunk. Már emiatt is agyonverném, mert még azt sem képes megítélni, hogy mit érdemes ellponi és mit nem.

- cyrex -
Előzmény: zenzim (48)
zenzim Creative Commons License 2005.09.08 0 0 48
pont ez a vicces
kint volt a gangon négy bicaj, a kettő amit elloptak, meg még kettő, egy 16-17 éves swinn-csepel túra, meg egy noname monti, azokat ott hagyták.
és tényleg rohadjanak meg
Előzmény: Perillustris (45)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 47
Egyébként az én bringámat egy csávó meg egy csaj vitte el, tehát nincs kizárva, hogy a gyengébb nemből fogsz ki egy lakatost, amint épp a zárat babrálja a bringádon.

- cyrex -
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 46
Én benne lennék egy ilyenben, meg jópár haverom is, a műegyetem elé kikötjük a konámat egy cérnával, aztán, ha jönnek elvinni, nekimegyek a vascsővel, nem érdekel az önbíráskodás sallang, addig verem, amíg el nem megy a kedve az élettől is.

- cyrex -
Előzmény: nyuulbela (41)
Perillustris Creative Commons License 2005.09.07 0 0 45

Sajnos a rendszeresen ugyanott tartott bringat kifigyelik, es elviszik, ertektol fuggetlenul.

 

 

Rohadjanak meg!

Előzmény: zenzim (44)
zenzim Creative Commons License 2005.09.06 0 0 44
üdv

gangon volt, lezárva.
a zár az kulcsos, vastag aluminiumcsuklókba bujtatott acélsodrony, amiről eddig azt hittük számít.
egy vágással lekapták.
késöbb megtaláltam a zárat, azért tudom
külön voltak kötve

a szívfájdalma már elmúlt
hali
Előzmény: Perillustris (42)
Perillustris Creative Commons License 2005.08.29 0 0 43
Egy kikotott fek is hatasos lehet, eskuszom, nekem megerne a bicajon keletkezett kar, ha a busz alol szednek ki a kocsogot.
Előzmény: nyuulbela (41)
Perillustris Creative Commons License 2005.08.29 0 0 42

Szia,

 

nem akarom fajditani a szivedet, de erdekelnenek a korulmenyek (tehat zart tarolo, kulon lekotott/lelakatolt bringak voltak-e).

 

Koszi, Per

Előzmény: kolabekka (40)
nyuulbela Creative Commons License 2005.08.29 0 0 41

OFF

lenne egy tervem, hogy elfogjunk pár szemét bringatolvajt!

következő a terv röviden: valaki megy biciklivel. egy forgalmas helyen leteszi, és bemegy vásárolni. hívunk pár szekrényt, akik úgy tesznek mintha járókelők lennének. amikor valaki fölpattan a bringára és hajtana el, akkor lekapják róla és...

a segítségeteket kérném ebben!!!

kolabekka Creative Commons License 2005.08.27 0 0 40
Segítséget szeretnék kérni.
Aug. 27-én éjjel egy óra elött ellopták a biciklimet, meg a szomszédét is.
Az enyém Balance Force one tipusú, 26"-os, aluvázas, piros-ezüst monti, shimano váltó meg fék, Sr-Suntour teló elöl.
Ismertető jel lehet hogy matricák vannak rajta és szakadt a jobb oldali markolat, és csak hátul van rajta sárhányó.
A szomszédé Herkules Cheeteh márkájú 28"-as, kék-ezüst trekking, patentos pedállal, első teleszkóppal.

Tel: 06702347956
06703190939

köszönöm
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2005.08.17 0 0 39
Nekünk megtaláltáka tolvajt, és kiderítették, hogy már el is adta a biciklit. A biztosító meg fizetett. Na ennek még harminc éve sincs.
Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.14 0 0 38

Rendőrt csak akkor érdemes hívni, ha van biztosítás a cuccra, esetleg gyanúsított vagy bármi ami egy minimális esélyt is ad arra, hogy meglegyen a cucc. Lentebb látod az én esetem, ott biztonsági felvétel is volt, ennek ellenére nem hívtam a zsarukat, mert a felvétel olyan homályos, és annyira nem ér szart sem, hogy semmi értelme nem lett volna még rendőrségi ügyet is csinálni belőle. Nem hallottam még olyan esetről, hogy rendőrök találtak volna meg lopott bringát :-(

 

- cyrex -

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.13 0 0 37
Tudom, ezzel nincs kisegítve, de az jutott eszembe fejembe, hogy ha megvan az illető személyleírása, akkor nem lehet feljelentést tenni?
(Más tészta, hogy megéri- érdemes-e?)
Előzmény: Kika12 (36)
Kika12 Creative Commons License 2005.08.13 0 0 36
Egy baratnom kert meg, hogy tegyem kozze, gondoltam itt viszonylag sok bicajos megfordul, hatha...

 

 

Ellopták a bringám!

 

Pénteken, aug. 12-én reggel 10,40-kor egy magas, rövidhajú fickó ellopta a bicajom a Váci út 26 alatt levő irodaház belső udvarából. Homokszínű bermuda, rózsaszín polo volt az öltözéke, biztonsági kamera rögzítette. A kocsikijáraton hajtott ki, a Balzac utcán indult el a Duna irányába.

 

Ha láttad, vagy tudsz segíteni a megtalálásában, kérlek hívd a 0620/4401687-es telefonszámot.

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.02.04 0 0 35
Ma este 18:14 perckor ellpoták a bringámat az InfoPark I épülete elöl. A biztonsági kamera rögzített mindent. (kitörölhetem vele a seggem)

A bringa:
Magellan Draco 2004-es váz (ezüst-kék, narancssárga átmenettel)
Rock Shox Judy XC villa (ezüst)
Deore LX hátsó váltó
Deore első váltó
Deore hajtókar
Ritchex V-fék elöl-hátul kék pofával
Zoggie karbon kormány
Bike + szegecselt pedál
Íves kormányszarv két daraból összerakott szivaccsal burkolva

Az elkövetőkből ami látszott:
egy férfi és egy nő, max 30-asok, fél órát tököltek, várták, hogy eltünjön mindenki. Majd a gyerek elfűrészelte a láncot, és elhajtott a bringával, a csaj gyalog távozott. A csaj fekete trapéz nadrágban volt, a gyerek fején fekete no fear sapka, mintája két hatalmas fehér szem. A rutinjukról annyit, hogy belebámultak mind a két biztonsági kamerába, ennek ellenére nem felismerhetők. Szinte biztos, hogy valamelyikük az InfoPark valamelyik épületében dolgozik.

A biztonsági szolgálatról:
nem volt kazetta, és amúgy is már menni akartak haza, így a felvételt nem mentették ki szalagra. Ha szerencsém van, akkor hétfőig nem törlődik le...

- cyrex -
Shred Creative Commons License 2004.08.19 0 0 34
Majd délután felé megyünk a bótba, akkor majd lesz 1pár haszn.utasítás kérdésem, és elhozzuk Marci bringáját, aztán nekimegyünk a hegynek.. Szal gyűjtsél össze mindenfélét amit majd mondani akarsz egy shredről, meg úgy általában.. bye
Előzmény: kivi (29)
Shred Creative Commons License 2004.08.19 0 0 33
Húha, és ki lenne az? Hol hallottál róla? Madarak ciripelték?
Előzmény: kivi (29)
Psychedelicatessen Creative Commons License 2004.08.18 0 0 32
Ugyan-ugyan, én nem vagyok az erőszak híve. :) Csak ha feltétlenül szükséges, vagy egyéb esetekben. :)
Előzmény: kivi (31)
kivi Creative Commons License 2004.08.18 0 0 31
RPG-vel a homloka közepébe? Vagy elég a százas szög is? :-)
Előzmény: Psychedelicatessen (30)
Psychedelicatessen Creative Commons License 2004.08.18 0 0 30

Ó, hát az ilyesmit meg kell tervezni, esélyt nem kell adni. :)

Előzmény: Shred (28)
kivi Creative Commons License 2004.08.18 0 0 29
Véletlenül nem vettél mostanában egy Konát? Mert hallottam valakiről, akinek elvitték a Highlanderét, és most van egy új Konája.
Előzmény: Shred (26)
Shred Creative Commons License 2004.08.18 0 0 28
Én is kábé így voltam vele, és gondolkoztam szekrény-haverok kíséretében meglátogatni Robikát, de szülők elég intenzíven lebeszéltek.. Aztán meg reménykedtem, hogy a rendőrök +oldják egy házkutatással... Meghát, mikor megláttam a Skótszigeten, nem tuttam hova legyek, és mondom készséges volt, megadta a telszámát, az igazit!, aztán a nevét.... ja, és én 1eül, ő haverral meg pár év kor-előnnyel állt velem szemben.. Esélytelen lett volna leverni.. De ha ma szembejönne....:-)
Psychedelicatessen Creative Commons License 2004.08.18 0 0 27
Hát, ha valaki lenyúlná a bicómat, és tudnám ki az, nincs az az isten, hogy vissza ne venném tőle. :)
Előzmény: Shred (26)
Shred Creative Commons License 2004.08.18 0 0 26

Hali Sorstársak!

Sohasem késő elv alapján, szeretném segítségeteket kérni, tudom, hoyg már nincs sok reményem tavasszal ellopott Caprine Highlander '02-es ezüst-piros-kék bicóm megkerülésére, de hátha feltünik valahol... A Sportszigeten, láttam egy srácnál, aki jó arc volt, tök 1üttműködött, de aztán valami miatt fullosan megváltozott, és hatalmas tapló lett... mind1. Persze a rendőrségi ügynek semmi eredménye sem lett, 2hét után lezárták, aztán mikor bementünk, bejelenteni, hogy tudjuk kinél van, talán kimentek házkutatásra, dehát gyökér barátom persze nem állt rendelkezésre.. Szóval, ha találkoztok egy ilyesmi bicóval, kérem jelezzétek. Kösz előre is!

$hred

Gambrinus Creative Commons License 2004.07.31 0 0 25
Ajánlom mindenkinek az Abus Granit classic lakatot, ezzel nem bírnak a gcik. Elképzelhető, hogy pár hónap múlva található lesz rajta pár fűrésznyom, sajnálom, hogy nem láttam akkor a bringatolvajok arcát.
TROLLember Creative Commons License 2004.07.31 0 0 24
Sziasztok! Az előző az én bringám, csak elég sokáig nem hagyott beírni a fórum, ezért a barátom tette fel. Köszi.
Mihaszna Zullott Naplopo Creative Commons License 2004.07.31 0 0 23

Sziasztok!

Július 24-25-én éjjel ellopták a bringám.
Ha valaki látná, nagyon szépen kérem, hívjon, szóljon,
mert ebben a bringában rengeteg energiám fekszik és nagyon sokat
jelentene, ha visszakaphatnám!!!

A gép nem gyári, alkatrészenként raktam össze:

váz: KONA Caldera 2002 - 18" - Fekete alapon van a piros felirat
vázszám: F201K0599
villa: RockShox Psylo SL 2003
fék: Avid Juicy Seven (első-hátsó) hidraulikus tárcsafék
Első kerék: Novatec agy, SUN Rhyno Lite felni, Ritchey Zmax külső
Hátsó kerék: FUNN Huru Guru agy, SUN Rhyno Lite felni, Ritchey Zmax
külső
Első váltó: Shimano Deore
Hátsó váltó: Shimano Deore XT

Egyéb:
SRAM Plasma váltókar
Shimano FC-M440 hajtómű
Shimnao LX négyszögtengelyes monoblokk
Shimano PD-M545 pedál
Shimano Dura Ace lánc
Shimano Deore fogaskoszorú

RaceFace System stucni
FSA The Pig kormánycsapágy
Ritchey Comp kormány
Ritchey Comp nyeregcső
Selle Royal Mach nyereg
IKE rövid, egyenes kormányszarv

Polar S150 pulzusmérős kilóméteróra
Casco Viper Mountain zöld/fekete sisak
Answer Edge kesztyű

SKS Shockboard és Xtra Dry sárvédők
Acor nyomásmérős fekete pumpa
Acor kék nyeregtáska, benne szerszámkészlet
SpeedStuff porvédő a kormánycsapágyon
Speedstuff láncvillavédő
Barbieri mikro piros hátsó villogó

A nyeregtáskában volt még egy Benchmade márkájú összecsukható
kés is

Remélem nem felejtettem ki semmit...

Ezen kívül a hátsó tárcsafék fékkábele nincs rövidre vágva, hanem
kábelkötegelővel vezettem végig az alsó vázcsövön és a támvillán.
A villanyak még nincs méretre vágva (a stucni felett van pár alátét.
A headlock aljába kézzel utólag lett beépítve az első sárvédő rögzítője.

Az eset Budapesten történt, a IV. kerületben (Újpest)

Vasvári Gergely
06-20-3656583

Előre is köszönöm a segítséget!

képek:

http://kep.tar.hu/troll/index.phtml?aid=27662357
kivi Creative Commons License 2004.07.18 0 0 22
Tanúlságos.
Előzmény: domita (19)
Psychedelicatessen Creative Commons License 2004.07.18 0 0 21

Bazz... :(

 

Ha meglesz az új bringám, az tuti, hogy lakáson kívül soha sehol nem hagyom ott, és mindig kartávolságon belül tartom.

 

OFF, de "jópofa": Egyszer a nyugati aluljáróban mentem, kezemben oldalt a mini hifi, és miközben sétáltam, lelopták az egyik hangfalat róla...Pedig még figyeltem is rá.

Előzmény: domita (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!