Keresés

Részletes keresés

Liuna05 Creative Commons License 2010.09.28 0 0 1647
Hú, hát ez fantasztikus úgy, ahogy van..
highwayman_mummer Creative Commons License 2010.09.28 0 0 1646
http://quinlanroad.com/explorethemusic/thewindthatshakesthebarley.asp?LangType=1033

Itt bele lehet hallgatni a dalokba.

Már most imádom őket! :-)
The Star of the County Down első hallgatásra kedvenc ám!

Ja és Ausztriában is novemberben jelenik meg, szóval vsz. nálunk is, nem jövőre. :-)))
RhB Creative Commons License 2010.09.28 0 0 1645
Érdekes, tegnap voltunk loreenával koncerten, de nem említette az új albumot. :-)
Előzmény: A skót (1643)
esőjáró Creative Commons License 2010.09.28 0 0 1644
Megelőztél. :)))))))

Viszont csak november 16-án lesz a shopban. Addig megőrülök!!! :DDD
A skót Creative Commons License 2010.09.28 0 0 1643

Ha koncert nem is, de új album már van! :)))

 

http://quinlanroad.com/explorethemusic/thewindthatshakesthebarley.asp

Előzmény: tamas75 (1642)
tamas75 Creative Commons License 2010.08.11 0 0 1642
Nem tud valaki arról, hogy Loreena tervez-e esetleg koncertet valamikor mostanában? A hivatalos honlapon azt írják, hogy egyelőre nincsen tervezett időpont... :(
RhB Creative Commons License 2010.06.21 0 0 1641
A Múzeumok Éjszakáján a Debrecen (ex-Kassa) volt Duna-tengerjárón voltam ügyeletben a hajózástörténeti kiállításon. Ott mutatták be az alábbi, szabadtéri rendezvényekre - pl. Loreena koncert a Margitszigeten - szánt modellt. Különösen csinos fiatal lányoknak - mint a képen is - ajánljuk. Egy kicsit még finomítani kell rajta, mert pl. a koncertből egyelőre egy kukkot sem lehet hallani benne... :-)))


Törölt nick Creative Commons License 2010.05.29 0 0 1640
az sosem fog megszűnni.
de kell a píz, és gondoltam-hátha valakinek pont ezekre a cd-kre van szüksége.
de van még sok más is:

Yes, ELP, Manfred Mann's Earthband, Supertramp, Andreas Vollenweider, Pink Floyd, The Alan Parson's Project, Jon & Vangelis, SKY, Vangelis, Jethro Tull, Mark Knopfler, Dead Can Dance, Gandalf, Yanni, Adiemus, Deep Purple, Queen, Kodo, Roger Hodgson, Colosseum, Roger Waters, Ray Manzarek.
Előzmény: A skót (1639)
A skót Creative Commons License 2010.05.29 0 0 1639
Látom nagy projektbe fogtál, először Oldfield, aztán Loreena.:) Remélem nem a szereteted szűnt meg irántuk!
Előzmény: Törölt nick (1638)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.28 0 0 1638
a " Parallel Dreams" limited edition, bonus dvd is van a tokban. :-)
Előzmény: Törölt nick (1637)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.28 0 0 1637
sziasztok!

elnézést a zavarásért, de hátha érdekel valakit.

eladnám az alábbi eredeti, kiváló állapotú Loreena McKennitt cd-imet:

To Drive the Cold Winter Away, The Mask and Mirror, The Visit, Elemental, Parallel Dreams, The Book of Secrets, A Winter Garden,
Live in San Francisco, at the Palace of Fine Arts (az erdeti keménypapír borító lett egy műanyag cd tokba beletrancsírozva),
Live in Paris and Toronto (dupla cd, szintén gányolt belső előlappal)


egyben 7,5 ezer Ft, külön-külön 1 ezer Ft/db.

köszönöm türelmeteket!
RhB Creative Commons License 2010.05.18 0 0 1636
Hű, de gyorsan hazaértél... :-)) Na jó, én közben vacsiztam is...

Tényleg jó volt a koncert, de legközelebb egy másik L-betűvel kezdődő előadót is el tudnék képzelni. :-)))
Előzmény: loreena (1635)
loreena Creative Commons License 2010.05.18 0 0 1635

Koncert rendben volt, (mini)topiktali úgyszintén! Örülök, hogy megismertelek :-)

 

Előzmény: RhB (1634)
RhB Creative Commons License 2010.05.17 0 0 1634
Úgy látszik ez az időjárás minden (mini)topiktalival egybekötött koncertnél ilyen sz***r, még jó hogy holnap nem szabadtéren lesz. Merthogy - bár te valószínűleg még nem tudod -, a holnapin másfélszer annyian leszünk, mint amire számítasz. :-)
Előzmény: loreena (1621)
A skót Creative Commons License 2010.05.14 0 0 1633
Pontosan! És ha belegondolunk, ez az, amivel igazán meg is dolgozik a zenész a pénzéért, legalábbis sokkal jobban hasonlít a klasszikus "végzek valami munkát, kapok érte pénzt" szemlélethez. Persze nyilván egy album megszerkesztése, zenék megírása stb. is mind munka, de hát nem lehet elvárni, hogy csinálok egy albumot, aztán hátradőlök és figyelem az eladási mutatókat... A zene igazi öröme egyébként sem annyira az, hogy otthon beteszem a lejátszóba és élvezem, hanem amikor élőben kiáll a szerző, és eljátsza. Mint ahogy ez így is ment több ezer éven keresztül, amíg nem volt hangfelvétel... Szóval valahol a dolgok régi, természetes rendjéhez tartunk visszafele.:)
Előzmény: highwayman_mummer (1632)
highwayman_mummer Creative Commons License 2010.05.14 0 0 1632
Másrészt ma ami igazán versenyképes és sok pénzt hozhat a konyhára, részben vagy teljesen kompenzálva a lemezeladási katasztrófát: KONCERTEZÉS, koncertezés és koncertezés. Mert azt nem tudod letölteni, ahhoz meg kell venned a jegyet, el kell menned, stb.

A legtöbb előadó manapság sokszorosát keresi a koncertjeivel, amit sok többen látogatnak, mint ahányan az aktuális lemezt eredetiben megvették.

Ezt Loreena is tökéletesen felfedezte és ki is használta, hiszen az elmúlt 4 évben rengeteget koncertezett. :-)) Csak jönne mihamarabb vissza. :D
Előzmény: esőjáró (1631)
esőjáró Creative Commons License 2010.04.25 0 0 1631
A helyzet megváltozott, és ehhez alkalmazkodni kell, mert a régi értékesítési technikák nem versenyképesek a jelenlegi helyzetben. Az Apple iTunes Music Store-ja egy működőképes alternatívának tűnik.

Ezt úgy mondom, hogy a Quinlan Roadtól vásárolni kényelmes és olcsó megoldás. Nem is szoktam gondolkozni, ha megjelenik egy új album.
Előzmény: Imelda Green (1630)
Imelda Green Creative Commons License 2010.04.21 0 0 1630
én elég aggasztó híreket olvastam...
http://www.canadianbusiness.com/technology/trends/article.jsp?content=20100426_10019_10019
Előzmény: esőjáró (1627)
titkár úr/herics Creative Commons License 2010.04.17 0 0 1629
Bocsi, ha esetleg ír valaki kérem küldje már el e-mailben is mert, látom megritkultak a párbeszédek a koncert után!
hericsttse@gmail.com
Előzmény: titkár úr/herics (1628)
titkár úr/herics Creative Commons License 2010.04.17 0 0 1628
Sziasztok!
Most fedeztem fel ezt a fórumot!
Nem is gondoltam volna, hogy létezik egyáltalán:-)
Nagyon szeretem Loreena zenéjét, voltam a 2009-es koncertjén is!
Kérdésem az lenne szerintetek el lehet-e adni egy dedikált koncert jegyet, amit igaz, hogy nekem dedikált és nem is szívesen válok meg tőle, de nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültem, és a jeggyel sajnos nem lehet fizetni az üzletben!
Előre is köszi mindenkinek!

Üdv: titkárúr
esőjáró Creative Commons License 2010.04.05 0 0 1627
Sehol semmi hír. :((( Ennyi idő alatt már ki lehetett pihenni a tavalyi turnét... Az Ancient Muse is négy éve, hogy megjelent.

Legyen már valami!
andianhu Creative Commons License 2010.03.29 0 0 1626
...és ha figyelmen kívül hagyunk olyan aprócska tényezőt, mint "idő", akkor két hete egy szerdai éjszakán is megvalósult egy részleges topic-tali, személyesen loreena megtisztelő társaságában tölthettem néhány órát, a szegedi Egyetemi Könyvtár éjszakáján - ez is ér, ugye?
- Majdnem nagy Lö-betűvel írtam automatikusan A Nevet - kicsit érdekes lett volna... Bár szívesen eljátszom a gondolattal. - Elvégre mi van a "Very soon"-nal? ;)
andianhu Creative Commons License 2010.03.29 0 0 1625
tényleg így történt, megerősítem. :)
Előzmény: RhB (1624)
RhB Creative Commons License 2010.03.29 0 0 1624
Bár szemlátomást többen próbálták megakadályozni a Loreena szülinapja alkalmából szervezett topiktalit, minden "erőlködésük" hiábavaló volt. :-) Pénteken Szegeden létrejött a fent említett topkitalinak egy lájtos változata andianhu és szerény személyem között. A felek közötti gyümölcsöző megbeszélés a bő egyórás belvárosi városnézést követően az állomásnál megtartott "Peach & Melon" partiban csúcsosodott ki... :-)))


andianhu Creative Commons License 2010.03.12 0 0 1623
az ismert okok miatt, igen. :)
- És mivel még most sem épültem fel teljesen, ezért már látom: a kezdeti lelkesedésem nagyobb volt, most viszont inkább mielőbbi pihenésre vágyom, úgyhogy az elmaradt és most pótolt kötelességek lerovása után alig várom, hogy hazaroboghassak.
Megértésetekért fohászkodva!
Andi
Előzmény: loreena (1621)
RhB Creative Commons License 2010.03.09 0 0 1622
Szerintem annyian összejöhetünk most is, mint vasárnap (7-én) lettünk volna... :)

Úúúúúúúúúúúpsz, tegnap elmaradt a nőnapi köszöntés. :-( Na nem baj, majd plusz egy év mínusz egy nap múlva talán nem felejtjük el...
Előzmény: Imelda Green (1620)
loreena Creative Commons License 2010.03.08 0 0 1621

Hoppá. és ezt csak így? :-))

Előzmény: andianhu (1618)
Imelda Green Creative Commons License 2010.03.08 0 0 1620
háááát, ha nem tartjuk nagyon korán, esetleg beleférhet....
RhB Creative Commons License 2010.03.08 0 0 1619
A 13-a szombat délután elvileg jó nekem.
Előzmény: andianhu (1618)
andianhu Creative Commons License 2010.03.08 0 0 1618
szia Imelda, ó, ez megtisztelő, köszönöm. :)
Most szombaton (13.) Pesten tanítok délelőtt, tehát szabad a délutánom egy darabig. De ahogy látom, a szombat többeknek nem nyerő.
Pedig ez már az [x éves _+ 1 hónapos_] szülinapi köszöntője lehetne Loreenának. :)
Előzmény: Imelda Green (1609)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!