Keresés

Részletes keresés

www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2005.01.01 0 0 920

http://aprohir.hu  oldalon a hirdetés feladása rovat nekem bejön. csak az előbb a linket nem tudtam beszurni

 

Előzmény: www.carhifi.fw.hu (919)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2005.01.01 0 0 919

Szóval ismét töröm a fejem

 

Érdekelne vmi olyan hasznos link ami segit abban hogy egy aprohirdetéses valamit tudjak csinálni. A lényeg hogy fotót tudjanak rá feltölteni meg szövege és ezt fw.hu oldalon is meg tudjam jelentetni én vmi ilyesmire gondoltam

Timna Creative Commons License 2004.12.28 0 0 918
szádbalépjünk, spammer tahó?
Előzmény: Törölt nick (917)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.12.24 0 0 916

köszönöm a segítséget most már tiszta minden.

 

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Előzmény: Törölt nick (915)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.12.22 0 0 913

ez oké de én ezt a menüt nem látom sehol. Akkor gondolom nem az oldalamon kell keresnem.

 

Egyre jobban ráébredek arra hogy nem értek hozzá:)

 

Előzmény: Törölt nick (912)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.12.22 0 0 911
jóllátod és á vagyok az admin is. De magát a lehetőséget nem ajájlja fel sehol.
Előzmény: Törölt nick (910)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.12.21 0 0 909

bonyolult leszek.

Szóval van egy fórumom és azt szeretném átalakitani. Pl úgy hogy a már meglévő és nyitott új témákat én tudom e törölni?

 

 A fórumon új téma nyitásánál a fejlécben megjelentettek egy hirdetést ezt el tudom e tüntetni törölni tudom e? Várok választ emailben is a kupec@vipmail.hu címen. Köszönöm

 

Aga Creative Commons License 2004.11.22 0 0 908
En es a maganeletem az tabu, igy nem szandekozok magamrol semmit se irni, amugy van egy impresszum link az oldalon, ami a true.hu oldalra visz, ami "A" cegoldal. Ott van cim, sok tyelefonszam, utvonal tervezo, stb... Szoval nem szandekozunk pistike elso webpedzse lenni ahol pistike leirja, hogy szeret focizni es a III. Gipsz Jakab altalanos iskolaban vegezte el tanulmanyait :)

Aga
Előzmény: expesti (907)
expesti Creative Commons License 2004.11.22 0 0 907

Aga!

 

A honlapotokról tudod mit hiányolok? Szinte semmit nem lehet olvasni a cégről, a történetéről és a cég vezetőiről sem látok fent pl. fényképes bemutatkozást, önéletrajzot. Esetleg van tervben ilyen? 

Ha nem, akkor mesélhetnél erről a Freeweb-SWI sztoriról honnan jött az ötlet és hogyan milyen áldozatok árán sikerült a 0-ról eljutni erre az egész emberi és profi szintre? Meg magadról is mesélhetnél.

 

Kösz!

Előzmény: Aga (903)
wonderhorse Creative Commons License 2004.11.20 0 0 906
Hoppá! Már jó is. Úgy látszik ez valami ideiglenes kimaradás lehetett.
wonderhorse Creative Commons License 2004.11.20 0 0 905
Nem müködik a weboldal, se az ftp feltöltés! Ez tartós kimaradás lesz? Holnap már jó lesz?
Aga Creative Commons License 2004.11.10 0 0 903
felteve, ha tamogatja a kulso nyomogombokat (kormanyrol vezerles), felteve, ha tamogatja az egyszerre cd+radio hasznalatot (hatso utas mast hallgat), felteve ha tamogatja a kulso LCD megjelenitest :) A dupla magas beepito keretrol nem is beszelek, de az szokott lenni :)

Aga
Előzmény: www.carhifi.fw.hu (902)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.11.10 0 0 902
csak átalakító kérdése az egész és mint a számitógépnél elsődleges és másodlagos kijelzőként használható.
Előzmény: Aga (901)
Aga Creative Commons License 2004.11.10 0 0 901
Elnek is a lehetoseggel szivesen, csak az a baj, hogy ezekbe az uj verdakba a radiot egybeepitik az autoval, kulon kijelzon, stb... szoval egy uj, jobb minosegu gadio berakasa eleg sok kenyelmi funkcio elveszteset jelenti :(

Aga
Előzmény: www.carhifi.fw.hu (900)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.11.09 0 0 900
Most nagyképű leszek. Megcsináltam.Így kell más helyett babért saratni. Köszönöm aga. Ezért kapsz kedvezményt ha nálam vásárolsz. Kupec
Előzmény: Aga (898)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.11.09 0 0 899

ez kell köszönöm

Akkor most megyek megpróbálom

 

Előzmény: Aga (898)
Aga Creative Commons License 2004.11.09 0 0 898
mindenkit szamol, de nem ugy, mint a klasszikus szamlalok, hogy ahanyszor megnezted, annyi, hanem teged is es mast is csak 1x szamol, akarhanyat reloadolsz (felorankent 1-nek szamitasz)

Aga
Előzmény: www.carhifi.fw.hu (895)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.11.09 0 0 897

ok Kszönöm

 

Előzmény: Nemrossz (896)
Nemrossz Creative Commons License 2004.11.09 0 0 896
Agát kérdezd, én nem tudom, hogy műxik, csak hogy ott van. :o)))
Előzmény: www.carhifi.fw.hu (895)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.11.09 0 0 895

ha én megyek fel a honlapomra akkor azt ne számolja.  És ezt tudja?

 

Előzmény: Nemrossz (894)
Nemrossz Creative Commons License 2004.11.09 0 0 894
Bátran válassz egyet innen: http://freeweb.hu/info?counter :o)))
Előzmény: www.carhifi.fw.hu (892)
www.carhifi.fw.hu Creative Commons License 2004.11.09 0 0 892
szeretnék egy számlálót feltenni a honlapomra. Tud valaki segíteni. A bonyolultabb kérésem pedig az lenne hogy ha én megyek fel a honlapomra akkor azt ne számolja. Megoldható e ez vayg inkább hagyjam el ezt a fórumot a kérdésem miatt:)
Aga Creative Commons License 2004.11.09 0 0 891
Ez mar nem FW kategoriaju feladat, ezt tippem szerint csak sajat szerverrel fogod tudni megcsinalni, ahol sajat procmail-t tudsz mukodtetni es abbl sajat programokat tudsz hivogatni... szoval egy FreeWeb jellegu rendszerbe ezt nem tudod beleeroszakolni sehogy.

Aga
Előzmény: swwammp (890)
swwammp Creative Commons License 2004.11.09 0 0 890

Kedves Aga!

 

Nem biztos hogy idevág a kérdésem, kicsit láma vagyok hogy milyen (elvi) lehetőségek vannak az FW szerveren az alábbiak megvalósítására.

 

A lényeg, hogy lenne egy kis PHP script vagy bármi, ami, ha kapok emailt (az fw-s címemre), annak bizonyos adatait automatikusan megkapja (pl. feladó, subject, időpont), és az alapján meghív HTTP(S) protokollon egy külső oldalt, úgy, hogy az oldal címében, PHP-s paraméterként jelennének meg a feladó, tárgy, stb adatok.

Az már hab lenne a tortán, hogy a meghívott oldal által visszaadott adatokat letárolná a neten lévő mysql-es adatbázisban.

 

A meghívandó oldal gyakorlatilag egyetlen sort, azt is szövegesen ad vissza, semmi HTML-taggel vagy valami hasonlóval nincs teletűzdelve...

 

Ha van rá módod, légyszíves válaszolj, sokat segítenél vele. Akár magánban is: andras@hungary.org

 

Köszönöm.

András

Aga Creative Commons License 2004.11.08 0 0 889
az egyik webcam hanyattesett (ami a rack-re nezett) es meg nem volt kedve senkinek se leszedni a plafonrol es elvinni garis javitasra, a masik pedig valahova a kis szerver terem tetejebe nez :)

Most nem igazan elveznek ezek a problemak prioritast :)

Aga
Előzmény: Törölt nick (887)
Timna Creative Commons License 2004.11.08 0 0 888
jah, aztán pénteken vagy mikor megjöttek az elmaradt napközbeni levelek, sokórás késéssel. na hát ez van. a sok külföldi levél kiszűrődése viszont komolyan aggaszt.
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.07 0 0 887

Kedves Aga Úr!

 

Én csak azt kérdezem Öntől, hogy a webkamerájuk az most nem müködik vagy csak én nem tudom elérni valami okból?


Feri

Kriptaszökevény Creative Commons License 2004.11.06 0 0 884
ez olyan "használj linuxot"-szerű beszólás volt. szerettyük ám sokan az ilyen hozzáállást
Előzmény: Aga (878)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2004.11.06 0 0 883
nyugi, csak pár másodperc, meg lett mondva...
Előzmény: Timna (882)
Timna Creative Commons License 2004.11.06 0 0 882
nah, most meg a betanews.com aktivációs emailjét nyelte le a rencer, pedig úgy nézem ki van kapcsolva a spamszűrőm. kicsit kezd tele lenni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!