Keresés

Részletes keresés

Benő a hegyről Creative Commons License 2021.09.24 -2 0 73661

Miért / kiért teszed?

Jó ez neked? Rossz lene neked, ha nem tennéd?

Magadért? A másikért? Így neveltek?

Megannyi kérdés...

(Nem várok választ!)

Előzmény: Törölt nick (73653)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.24 0 0 73660

Mondjuk a csúnya nőnek is megvan a maga előnye. A férfinak mindjárt nem lesz szexigénye. :)
Van ismerős aki fiatal bobázókat szed össze a netről.  Nem olcsó hobbi de ki mire költ. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy ha jól kinéző fiatal csaj lennék mennyi lóvém lenne. :)  Nem hiszem, hogy lúzer lenne a srác. Ha el lóversenyezné jobb lenne? Persze ehhez elég gazdagnak kell lenni. Az, hogy a csaj eljátsza a forró szeretőt kit érdekel?  Egyébként gondolom ismered a közmondást : "A legdrágább k**va a feleség. "  No , most a mínuszaim számából megtudhatjuk hány nő olvasgatja ezt a fórumot. :)))))))

Előzmény: murray (73659)
murray Creative Commons License 2021.09.24 -3 0 73659

Igen, ez így van az utolsó szóig. Minden nő tudja mennyit tehet meg. A rondább nők lelkesedéssel pótolják a hiányosságaikat.  Sajnos mégis megéri a küzdelem a szép nőkért és a mérsékelt lelkesedés mert egy ronda feleség maga a rémálom.

Sok feleséget elnézek a strandon és legszívesebben a férjének emlékművet emelnék.. egy szép feleség a férjnek is tartást ad. 

 

A fiatal szép és szingli lányok a legdurvábbak ezer hódoló, reménykedő lúzer , ők befektetésként használják a testüket komoly pénzeket akasztanak le a lúzerekről. Hát ilyen ez: -) 

Előzmény: Központi Bizottság (73657)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.24 0 0 73658

Lehet , hogy ott van a férfi az ágyban de ez a kutyát, macskát nem érdekli. Semmit nem befolyásol. Ha van is a szex kötelességgé , nem kívánatos dologgá , unalmassá válik.  A kölcsönös érdektelenség pedig taszítólag hat.

 

Előzmény: olegnagy (73656)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.24 0 0 73657

Sajnos az "atom jó nő"  tisztelet a kivételnek hideg mint Jakutszk. Ha még tisztában is van a kinézetével még rosszabb. Tudja , hogy körüldongják és ennyi bőségesen elég is nekik. Ismerek ilyeneket túl közelről is. Szexben is van összehasonlítási alapom az atom jó és az átlagos között. Az átlagos vagy molett nő kiütéssel veri a bombázókat. Itt a fórumon is látni hölgyeket akik átlagosak vagy legalábbis nem Playboy címlaplányok mégis olyan a kisugárzásuk már a képekről is, hogy szarrá verik ezeket az öntelt bombázókat. Szóval ha választani kellene a herceg kisaszonyokat nagyon messze ívben elkerülném. Ez magánvélemény és biztos vannak kivételek is de a kivételek általában nincsenek tisztában az értékeikkel és rossz az önértékelésük.

Előzmény: murray (73654)
olegnagy Creative Commons License 2021.09.23 0 1 73656

Azért az olyan vicces, hogy azokat a nőket hozza ki szexuálisan kevésbé aktívnak, akiknek ott van férfi az ágyban minden este, és azokat hozza ki aktívnak, akiknek nincs férfi minden este az ágyában :-)

Előzmény: Központi Bizottság (73644)
murray Creative Commons License 2021.09.23 0 0 73655

Szóval az első szűrő a kinézet a második a szingliség. 

Előzmény: murray (73654)
murray Creative Commons License 2021.09.23 0 0 73654

Tök mindegy h szingli vagy nem lényeg hogy hogy néz ki a nő. Olyan atomjó nő feleségeket /anyukákat ismerek (párom is az) akiket a kollégák körüldongják és sok a jelentkező.  

A ronda kövér szinglik meg kutyát se érdeklik.  Párválasztásnál számít hogy szép is legyen és szingli is. 

Előzmény: Központi Bizottság (73650)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.23 -4 2 73653

Ja, és nem csak főzök, de mosok, takarítok, sőt a kertet is így- úgy renden tartom...munka mellett..

Rájöttem, hogy én a feleségek gyöngyszeme vagyok🤣🤣🤣de télleg..

Törölt nick Creative Commons License 2021.09.23 -4 1 73652

És még főzni is tudok/ szoktam...na nem mindan nap...mert ugye nem lenni cseléd😋

Előzmény: Központi Bizottság (73649)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.23 0 0 73651

Azt a pénztárcája bánja. :) Kb. a vagyona feleződik.

Előzmény: Benő a hegyről (73648)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.23 0 0 73650

Részben igaz. Aztán nem minden feleség mos-főz-takarít. Én pl. ha jót akarok enni akkor netpincér vagy étterem. De nem is ez a lényeg. Ha a szingli a nő akkor egy csomóan hegedülnek neki. Nyomják a lájkokat. Seregnyi rajongó és izgalmak. Körülrajongják, izgalmas randevúk. Nem egy már halálra unt pacák várja otthon.

Előzmény: murray (73646)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.23 0 0 73649

A kivétel erősíti a szabályt! :)

Előzmény: Törölt nick (73645)
Benő a hegyről Creative Commons License 2021.09.23 0 0 73648

És mi a helyzet, ha a pasi újít?

Előzmény: Központi Bizottság (73644)
z.carlos72 Creative Commons License 2021.09.23 0 2 73647

:)

Előzmény: murray (73646)
murray Creative Commons License 2021.09.23 0 1 73646

Persze hogy aktivabbak a szingli nők, nem mindegy hogy egy macskára kell főzni  mosni takaritani vagy egy komplett családra. 

Szingli  (és gondtalan) lennék én is kanos lennék. :-)  

 

Előzmény: Központi Bizottság (73644)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.23 -3 1 73645

Ezt én megcáfolom😊😂de kérdezd a férjemet😋

Előzmény: Központi Bizottság (73644)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.23 -1 0 73644

"Ismert, hogy a szexuális aktivitás összefügg a státusszal: általánosságban elmondható, hogy a szingli nők a legaktívabbak szexuálisan, míg a házasságban élők a legkevésbé aktívak. Ez alátámasztja a szex evolúciós megközelítését, mely szerint a szex egy eszköz a nő kezében a férfi elcsábítására. Az evolúciós teóriát igazolja az is, amikor megjelenik egy harmadik egy beszürkült kapcsolatban, és a nő hirtelen vissza akarja hódítani partnerét"  - mondja dr. Erős Erika.

Előzmény: Központi Bizottság (73643)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.21 -2 0 73643

"nem élünk együtt"  Itt a lényeg! Így van motiváció, nem laposodik el a kapcsolat, van megszerzési és megtartási vágy.  No meg óriási szerencséd is van a barátnőddel! 

Előzmény: konvektor61 (73642)
konvektor61 Creative Commons License 2021.09.21 0 2 73642

51 éves barátnőm - nem élünk együtt - folyamatosan szexelne.

Előzmény: Központi Bizottság (73608)
olegnagy Creative Commons License 2021.09.21 0 1 73641

Bizony, mi még előtte beszéltük meg, hogy egyszer el fogunk menni swingerklubba. De az is igaz, hogy huszonévesen nem biztos, hogy felhoztam volna ezt a kérdést és nem biztos, hogy azért, mert nem tudtam, mi az a swingerklub :-)

Előzmény: reality2021 (73640)
Hellboy1975 Creative Commons License 2021.09.21 0 0 73639

Sajnos a társadalmi elvárások, neveltetési beidegződések, maradi felfogás, még azokat is kalitkába teszi akik egyébként tudnának szárnyalni, de nem tehetik. Kis településen élnek, esetleg vezető  pozícióban vannak, mit szólnának a rokonok,stb , még magában sem meri feltenni a kérdést nem hogy a párjának, hogy mi lenne, ha este elmennék egy randira valakivel aki nem a feleségem--férjem? Sok kapcsolatban ha valamelyik fél csak elmerné mondani mit gondol, érez már akkor váláshoz vezetne az út. Olyat találni magunk mellé, aki érti is ezt és esetleg nem csak alárendeltként sodródik, szinte csodával határos. 

 

waxgirl Creative Commons License 2021.09.20 0 4 73638

Nagyon jól megfogalmaztad. Szerintem egy kapcsolatban nagyon fontos, hogy lehessen beszélni a vágyakról. Nekem nagyon fura, ha valahol nem lehet azt kimondani, h mást is vonzónak talál valamelyik fél. Én is vonzónak találok más pasikat is, miért ne találhatna vonzónak más nőket az én párom?  A kapcsolati nyitottságnak is több lépcsője van: van ahol az a max, hogy elmennek megnézni egy swinger bulit és sosem mennek tovább, van, ahol szexel egymással a pár mások előtt, és így tovább egészen a nyitott kapcsolatig és ezen szintek mindegyike tud szuperjól működni. Nekem is van több olyan vágyam is, ami az én pasimnak egyáltalán nem vonzó, még gondolatkísérlet szintjén sem. Van ilyen, de az a jó, h nem kell elhallgatnom ezt, nem kell félnem attól, h gondolatrendőrség lenne.

Előzmény: Hellboy1975 (73636)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.09.20 0 3 73637

Egyetértek! Valóban őszinteség, intelligencia , megértés mindkét részről. Amúgy pedig a szex nélküli házasság meg hamarabb megy tönkre mint a változatos. Ha meg nem változatos akkor pedig szex nélküli lesz csak idő kérdése.

Előzmény: Hellboy1975 (73630)
Hellboy1975 Creative Commons License 2021.09.20 0 4 73636

Volt olyan kapcsolatom, ahol a hölgy elég nagy szexuális igénnyel rendelkezett, de szó szerint rá sem nézhettem más nőre olyan féltékeny volt. Sokáig nem is tartott a kapcsolat. A feleségemmel úgy vagyunk, hogy ha ő vagy én meglátunk nekünk tetsző vagy szinpatikus nőt vagy férfit, akkor abból nincs felhördülés  vagy vita. Egyszerűen csak inteligensnek kell lenni ahhoz, hogy megértsük, van olyan, hogy az embernek tetszhet más is a párján kívül, és ezt a másik előtt ki is mondja, az az egyik legnagyobb őszinteség.

 

Előzmény: reality2021 (73634)
lalilovics Creative Commons License 2021.09.19 0 0 73635

Amennyiben bármelyik fél, féltékeny , és elutasító ilyen helyzetben , azzal nem is tudsz , nem is kell , a nyitottság .....az biztos , hogy ott nem fog működni ! 

 

Ahhoz két ember kell , akik , ezt elfogadják , és nem a szerelemről szólnak a szex kapcsolatok ,  ez szex csupán , semmi több .

 

Tudom nem minden párkapcsolatban működik , de annál még mindíg jobb, és tisztességesebb, mint egy mást becsapva , hazudozva , félre kefélni .

Előzmény: reality2021 (73633)
LTvedtél? Creative Commons License 2021.09.19 0 2 73632

Teljesen igazad  van. Mi is ismertünk olyan nőket, akik valamilyen ok miatt ki akarták egészíteni / pótolni az otthoni kínálatot.

Bármilyen furcsának is hangzik az itt jelenlevőknek, a nőknek is szükségük van izgalmakra, élményekre, örömökre és kielégülésre.

Az egyiknek impotens volt, a másiknak igénytelen v önző a férje.... Szóval sokan nem akarnak lemondani a nemiségükről azért, mert egy házasság megkopott.

Előzmény: olegnagy (73622)
lalilovics Creative Commons License 2021.09.19 0 0 73631

Ott a pont barátom ! 

 

Csak a sok álszent nem vállalja ezt fel .... Pedig ...működik  

Előzmény: Hellboy1975 (73630)
Hellboy1975 Creative Commons License 2021.09.18 0 1 73630

A mienk teljesen jól működik! Kell hozzá kellő inteligencia, és őszinteség, ha az nincs meg kár is belevágni! Mindenki egy idő után vágyik másra, ha ezt elfogadjuk mind két részről, akkor ez lehet jó és izgalmas kapcsolat sok év után is. 

Előzmény: szellemijáték (73625)
pontkis Creative Commons License 2021.09.17 0 0 73629

ezek azért hosszútávon problémát fognak jelenteni

Előzmény: Lány03 (73541)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!