Keresés

Részletes keresés

BakkTibi Creative Commons License 2008.04.24 0 0 1290
http://novoparts.hu/catalog/product_info.php?products_id=1144

Hello!Nemtudom google-ben utánanéztél-e, de ezt elsőre kidobta nekem.1800Ft szerintem nem tétel egy ilyen értékű gépnél.
Előzmény: indi2 (1289)
indi2 Creative Commons License 2008.04.22 0 0 1289

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék tőletek.

Sikerült szereznünk a haverokkkal egy kisuperált EURO DART gépet (köszönjük ZOLI!)

Kicsit ütött kopott, de egy kis ráfordítással első osztályú gép lesz belőle.

Nincs meg valakinek a hozzá való gépkönyv, mondjuk beszkennelve?

Nagyon jó lenne, ha be tudnánk programozni.

Köszi előre is.

Üdv.

 

mrs.egynyilas Creative Commons License 2008.04.14 0 0 1288

üdv mindenkinek!

szánom-bánom, de már rég jelentkeztünk a miszteremmel. nem is tudunk mostanában annyit dartsozni, mint szeretnénk, vagy mondjam ki nyíltan: szinte alig... :( de a tippversenyben még kapaszkodom a dobogóért és ez megnyugtat. Manley öregfiú tud meglepetéseket okozni nekünk és ez szuper :) nagyon eltűnt egy időben itt mindenki és megérdemeltük a szidalmakat!

annak örülök h Koborlo neked jól megy a sport (tudom nem a legutóbbi verseny, de üsse kavics!) és legnagyobb bánatunkra elvitték városunkból a dartsot...ugyanis megszűnt az egyetlen hely, ahol eddig lehetett versenyezni klub nélkül és így a debreceniek karrierje befuccsolt, köszönjük szépen! :( hú, nem akartam ilyen kis negatív lenni, úgyhogy írok pozitívat is: az a jó a dartsban (legalábbis a tapasztalatom ez), hogy most kihagytam rengeteget és mégis eltalálom a szektorokat és  a triplákat is :) apró örömök az életben! :)

 

legyetek jók és nyilakra fel!

miszisz

miamihelyszinelo Creative Commons License 2008.04.09 0 0 1287
Üdv, dartsosok! Nem tudja valaki, hogy hol lehetne venni darts-inget? Nem a Novonál, valami emberibb áron. Egyébként lassan beindul nálunk is a majdnem klubszintű dobálás. Kalocsán, egy krimóban lesz kialakítva. Remélem tud vki segíteni, köszke!
Jahno Creative Commons License 2008.04.05 0 0 1286
Most jön a tavasz, de újabb gámák vannak szeren, mint pld. a flipperezés, mert az jó. Család múlt héten mondta, hogy akkor most már jó idő lesz, lehet vinni a táblát. Sok hónap kihagyás után el voltunk a dartspubban, aztán most majd folytatódik, másik sógornál teljesen szélvédett hely is van, ami nem egy utolsó szempont.
Előzmény: Koborlo79 (1285)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 1285

Én is kezdek egyetérteni a dartsos cimbikkel.Jó lenne ha nem állandosulnának a reklámozások.Egyébként darts téren mi újság?Gyakoroltok?Esetleg valami verseny?

Janó még mindig hinted az igét és táblával járod a környéket?Hány új haverod állt neki dobálni?

Képzeljétek nekem tovább nőt a beteges imádatom.Az egyik kollégám esztergál nekem egy dartsnyil medált,amit természetesen büszkén viselek majd.Már régóta szerettem volna ,de elég ritka dolog.Az anyagán gondolkodtunk,végül a savállónál maradtunk,remélem jó lesz.Ha nem akkor marad a várakozás hátha egyszer tudok hozatni külföldröl ezüstöt.

Jahno Creative Commons License 2008.04.03 0 0 1284
Valamint a következő reklámozót elküldjük a náthás faszba.
Előzmény: BakkTibi (1282)
voelgyi Creative Commons License 2008.04.03 0 0 1283
egyetértek
Előzmény: BakkTibi (1282)
BakkTibi Creative Commons License 2008.04.03 0 0 1282
Szerintem nem kellene a fórumot telenyomni reklámmal.
Elég sok régi dartsos van itt, tudjuk mit hol kell venni.Hameg új emberke jön, neki is készségesen szolgálunk információkkal, hogy hol érdemes szétnéznie.Mondjuk a darts.hu még korrekt üzlet is, de ezt eddigis tudtuk, nemkell a felesleges reklám.
Előzmény: 9fk (1281)
9fk Creative Commons License 2008.04.03 0 0 1281
itt megvehettek mindent ami kell : darts.hu
mate__ Creative Commons License 2008.03.31 0 0 1280

Dartsosok!

 

Ha netán valakit érdekelne steel-hez számláló, itt a ragyogó alkalom, hogy olcsón hozzájusson egyhez:

 

http://www.vatera.hu/darts_touchpad_elado_vadonat_uj_61563286.html

 

Mate

Koborlo79 Creative Commons License 2008.03.30 0 0 1279

Halihó!

A hétvégén harmadik lettem országos steel fordulón.:)

Éljen éljen.Igaz a nagyok külföldön versenyeztek a válogatottal.De így is volt 50en induló.Másodikként jutottam ki  a csoportból.Aztán hoztam egy meccset4-1re,úgy dobtam mint a vadállat.Aztán jött egy 4-0,itt szintén jól elkaptam a fonalat.Aztán egy 4-2 az elején egy kicsit ritmustalan voltam és rögtön elhúzott a srác aztán összekaptam magam és sikerült nyernem.Irány az elödöntő a ranglista 9ik helyzetjével ha jól tudom.Küzdöttünk egymással szépen D6-al hoztam magam 3-3ra,majd bullra dobással eldölt ,hogy ő kezd.Fej-fejmelett haladtunk mivel ő kezdett ő dobott elöször kiszállóra,de elvétette.Nekem 60nam volt.Nem  pánikoltam,de az első nyilam mégis az 1-be landolt,persze épphogy csak,na midegy jöhet a 19-es.Szépen a nagyszektor közepébe ahogy kell,de mivel nagyott kellett korigálonom az 1-es után a 19re,nem emeltem fel eléggé a könyököm a D20hoz,így alá dobtam:(

A csúfság az egészben az ,hogy a dobás elött tudtam ,hogy röviden emletem ki a kezem,és mégis eldobtam azt  a rohadt nyilat.Ez sajnos még a rutintalanságom rovására írom,de majd ezen is javitok.Végül is tisztes helytállással 4-3ra kikaptam.

 

 

A reklámozáshoz:Szerintem nem gondd,ha valaki bedob ide egy -egy ilyen oldalt.

Megnézzük.azt ha nem jó elfelejtjük,de az tény,hogy akinek egy kis esze van az nem fog erről az oldalról rendelni,mert valóban szinte a duplájába kerül minden amit én megnéztem.Ennek fényében felejtős ez az oldal:(

Jahno Creative Commons License 2008.03.27 0 0 1278
Táblából túl nagy választék sincs, főleg a profibb kivitelezésű steelek környékén. Árakhoz annyira nem értek, de ahol nincs egy fullosabb Unicorn tábla, az még elég kezdő hely.
Előzmény: BakkTibi (1277)
BakkTibi Creative Commons License 2008.03.27 0 0 1277
Szerintem nemjó helyen jársz ha reklámzni akarsz.Itt mindenki tudja hol érdemes dartsos dolgokat venni.
Mweg egyébkéntis.Akkora drágák vagytok, hogy az már pofátlanság.Egy Ton Machine táblát 11-ért adni?Hát nem vagytok normálisak.Egy Clubb Brass nyilkészletet 2900-ért?Tescoban 1500-2000 között vesztegetik.Egy Tiger szár nálatok 950.Tescoban 650-750.Ennyit erről a szar oldalról.Ésmég megse néztem mindent.:D
Szerintem jobb ha elhúzol a vadlibákkal délre az áraiddal együtt.
Előzmény: hkrix (1274)
Jahno Creative Commons License 2008.03.26 0 0 1276

Erkölcstelen reklámozó, mert ha még olvasnál minket egy ideje, vagy netán írtál is volna, de eddigi 2 hsz-ed csak egy reklám, amit gondolom nem puszta felebaráti szeretetből osztottál meg velünk.

Előzmény: hkrix (1274)
voelgyi Creative Commons License 2008.03.26 0 0 1275
nem baj, néha ilyen is kell, majd legközelebb jobb lesz
Előzmény: Koborlo79 (1273)
hkrix Creative Commons License 2008.03.26 0 0 1274
Sziasztok! Találtam egy tuti helyet ahol majdnem minden kapható ami darts( és nem csak az :) ) otthonról is lehet rendelni, megbízható, gyors (tapasztalat) szóval érdemes megnézni szerintem :) www.kriko.hu szép napot mindenkinek!
Koborlo79 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 1273

Hát nem tudok szép beszámolót barátom.

Sajnos tök jó játékkal kiestem, nem jutottam ki még a csoportból sem.Mindig furcsáltam mikor a focista haverjaim azt mondták,hogy tök jól játszottak mégis kikaptak.:( Igaz ez egyéni sport,de valami hasonlót éreztem,illetve éltem át.Bár csak is saját magam hibáztathattam.Tök jól éreztem magam,2db 180at dobtam,és még vagy 3majdnem meg volt,épp,hogy  fölétolta a drót a 3ik nyilat..Aztán jött a kipattanó sorozat és minden mérközésen legalább 4nyilam kipattant.Marha idegesetí volt,alig tudtam kizárni.Aztán jött egy 103as kiszálló,meg egy 134es,de ez sem volt elég 1mérközést tudtam megnyerni,és 3at elvesziteni 2-1re úgy,hogy mindegyiket nyerhettem volna,csak valami miatt a végjáték ismételten hiányzott,egyszerüen elszállt a magabiztosságom a kiszálloknál,és nem tudtam helyreállni:((((

Az ellenfél meg büntetett.Na erről ennyit.DE összekapom magam ha addig élek is.

Előzmény: voelgyi (1272)
voelgyi Creative Commons License 2008.03.20 0 0 1272

hajrá, drukkolok.

 

és aztán egy szép beszámolót is kérünk itt

Előzmény: Koborlo79 (1271)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1271

Ja lehet ,hogy fáradt voltam parázni,bár hazudnék ha azt mondanám,hogy nem voltam ideges,de ez nem volt vészes .Valószinüleg ennyi meg is fog maradni mindig.

Egyébként azt lehet mondani,hogy jó formában vagyok.Nagyon jól érzem magam a tábala elött,már rég élveztem ennyire a játékot.Tudom hihetetlen,még számomra is,de ma a 3órás edzésem alatt 8db 180-at dobtam,a 140ket nem is számoltam.Végig jól ment a kerekités a kiszálló,minden.De jó lenne ha a hétvégén az országoson is tudnám hozni ezt a formám!Azt hiszem okoznék meglepetést.

Előzmény: voelgyi (1270)
voelgyi Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1270

Szép eredmény, gratula.

 

Látod annyira fáradt voltál, hogy nem tudtad elidegesgetni a kiszállókat :-))

Legjobb edzés az oltás ezek szerint.

 

:-)

 

Előzmény: Koborlo79 (1269)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1269

Na jól van ám dartsosok,most már jön ám a leszúrás!!!!!!!!Merre jártok?Nem lesz ez így jó!

A hétvégén csapat bajnokság volt.Szombaton a softra nem tudtam menni,mert szolgálatban voltam,kellett is dolgozni mint barom,a fasz horgászok felgyújtottak 50hektár nádat.:(

Így dög fáradtan,de elmenetem vasárnap steelezni.Nem bántam meg.5ből 5meccset megnyertem.Kimondottan jó játékkal.Több magas kiszállóval,és 4db 180at dobatam,igaz ebből kettő a bemelegités alatt,de akkor is örültem.Viszont kiszálltam 125ről,120ról,106ról,100ról és elhibáztam a 128nál a D1o-et oedig a T-18 megvolt:(

Jó napom volt.

Jahno Creative Commons License 2008.03.09 0 0 1268
Már lassan jó idő lesz, felkerülnek a táblák, hétközben terveztünk kocsmázósat is, de betegség miatt elmarad.
Előzmény: Koborlo79 (1267)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 1267

Na mi van gyerekek nyaralunk?

Taylor kezdi visszanyerni a formáját.Bár most még jobb lett volna egy döntetelen a totóba x-et raktam.

Koborlo79 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1266

Hát a semmiből hozta vissza megint a torzomborz.Még jó,hogy Lewis nem tud rendesen kiszállót dobni.És a legjobb,hogy x-re raktam ezt a partit a toton.

Gondolkodtam,hogy Wadet is megveretem Barnyval,de  a szivemre hallgattam,és egy x-et rakata arra is,nem kellett volna.Viszont annak örülök,hogy végre Taylor talpra állt.Part -Jenkins:95-ös átlaggal kapott ki Part ,úgyhogy jó meccs lehetett,bár én Partot favorizáltam hiba volt.Most egészen jól állnék a versenyben,bár azt hiszem még így is valahol elöl vagyok.De hosszú még a vége és nem hiszem,hogy elegek leszenk ezek a 2 találatok körönként.Pedig akarok egy táblát.

Előzmény: mrs.egynyilas (1265)
mrs.egynyilas Creative Commons License 2008.02.27 0 0 1265
Csak így tovább Manley!! Manley a király :) remélem ebben a fordolóban is jól szerepel!! azt hiszem a Miszter nevében is szólok! :)
voelgyi Creative Commons License 2008.02.18 0 0 1264
na felcsigáztál
Előzmény: Koborlo79 (1263)
Koborlo79 Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1263

Kikészit Taylor totógyilkos játéka.Már megint kikapott jenkinstől.A szerencscsomag Wade is ,csak egy döntetlent tudott magából kicsikarni Lewis ellen:(

Így nagyon nehéz lesz táblát nyerni.

Koborlo79 Creative Commons License 2008.02.14 0 0 1262
Még most is belehet szállni,talán még nem olyan nagy az 5-6pont elöny.És kitudja hány totógyilkos meccs van még hátra.Én pl. kimondotan tartok a hülye döntetlenektől,bár tettem egy jó párat,de úgy néz ki,hogy rossz helyre:)
Előzmény: voelgyi (1261)
voelgyi Creative Commons License 2008.02.14 0 0 1261

Miután leírtam, gondoltam, hogy ez lesz a válasz, mert a vb ideje alatt tippeltem ott én is...

 

Myk! Szerintem dobd ki és vegyél egy újat

Előzmény: Koborlo79 (1259)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!