Keresés

Részletes keresés

Hulk24 Creative Commons License 2019.02.24 0 0 20575

Kedves Fórumozók!

Tudna valaki javasolni webshopot, ahonnan szivart rendelhetnék(főleg EU)? Hacico működik még? 

Köszönöm 

Colos79 Creative Commons License 2019.02.22 0 0 20574

Szia. Eladóak még a szivarok?

Előzmény: Zuzo29 (20556)
Szancseez Creative Commons License 2019.02.19 0 0 20573

Ez nem jellemző, a webáruházat nem éri kár, maximum egy kicsit több meló van a magyar vásárlókkal.

Amúgy annak idején megkérdeztem a Postát, hogy indul-e a konkrét esetben rendősrégi nyomozás, tekintettel arra, hogy a kárérték bőven meghaladja a szabálysértés határát. Azt a választ kaptam, hogy rendőrségi nyomozán nem indul, csak belső nyomozás. Na, az meg el tudom képzelni milyen lehet a Magyar Postánál...

Előzmény: W.Szvetozar (20570)
Szancseez Creative Commons License 2019.02.19 0 0 20572

Azt kellene elérned, hogy ne a DHL válaszaira várjatok, mert ameddig rájuk mutogatnak, addig nem leszel kártalanítva. A webáruháznak fog fizetni a DHL, a DHL-nek pedig a biztosítója. Ezért lehetne a webshop olyan "nagylelkű", hogy veled, mint a vevőjükkel hamarabb elszámolnak annál, mint ahogy a logisztikai partnerük elszámol velük. EZ nettó vevőkezelési kérdés, kár csak a biztosítót fogja érni a végén. 

Előzmény: cuaba (20571)
cuaba Creative Commons License 2019.02.19 0 0 20571

Jó estét mindenkinek,

Igen ez lehetséges. Ma válaszolt a mailomra a cigarshop. Elnézést kértek a késedelemért (a Magyar postához képest nem is túl megkésett). Azt mondták, hogy a németországi DHL, a hét végén fog válaszolni nekik. Kíváncsian várom. Addig reménykedem. Nagyon jó lenne már a szivarjaimhoz jutni.

Más. Mindig irigyeltem a Doktor Bubót a szivarjaiért. A rendelésemben volt pár perfecto is. Olyat még nem pipáltam.

Nekem ez az igazi szivar forma.

Előzmény: W.Szvetozar (20570)
W.Szvetozar Creative Commons License 2019.02.19 0 0 20570

maximum innentől ők sem fognak többet mo-ra szállítani.

Előzmény: cuaba (20569)
cuaba Creative Commons License 2019.02.18 0 0 20569

Szervusz Szancseez,

 

Köszönöm a segítséged. Ma reggel már írtam nekik ismét egy finomabb hangvételű levelet. 

Talán az is elég lesz. Ha nem akkor én is megírok egy hasonló levelet melyben elmagyarázom, hogy az üzlet akkor ér véget ha a vevő megkapja a kifizetett árut.

üdv.

Előzmény: Szancseez (20568)
Szancseez Creative Commons License 2019.02.18 0 0 20568

Először is elküldtem a sérült csomagról készített képeket, tehát felvettem a kapcsolatot a shoppal. Aztán, amikor láttam, hogy maguktól nem fognak kártalanítani (várták, hogy nekik fizessen a DHL, ami legalább fél év), akkor erőszakosabbra váltottam, hiszen kifizettem valamit, amit nem kaptam meg.

Hosszas levelezés vette kezdetét, kértek német nyelvű kárbejelentőt, és nem álltak egyből kötélnek. Ekkor ezt válaszoltam:


I have already sent the report in my previous e-mail. The document is including the Hungarian Post's logo, a stamp, and the tracking nr. also.Here is the website where you can check them yourself:  https://www.posta.hu/international_main
It is not my fault that you send an EUR 1700 value package in a thin paper box as a cheap post package.You should have sent it properly and securely packed by DHL Express.
I can not and I even do not want to do more than I attach the report once again.
I entreat you to transfer my payment back or resend the ordered items via my courier.


Végül megírtam nekik - azt a levelet most hirtelen nem találom -, hogy ha meg kell várnom amíg a DHL kártalanítja őket, akkor ezentúl kizárólag a versenytársainknál fogok vásárolni, mert nem értek egyet ezzel az üzletpolitikával, és nagyon sajnálom, hogy nem törekednek arra, hogy elégedett legyek. Erre válaszolták, hogy oké, újraküldik a csomagot, küldhetem a futárt.

A másik áruházzal (Hacico) könnyebb dolgom volt, ők azt mondták rengeteg magyarországi csomagot lopnak el, így rutinosan kezelték a problémát, és mivel nem volt készletük, így visszautalták a pénzem.

Előzmény: cuaba (20566)
b.f. Creative Commons License 2019.02.16 0 0 20567

Sziasztok!

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy az a bizonyos kubaiszivar pont com még működik, szokott valaki onnan rendelni még? Csak mert egy ideig be sem tudtam jelentkezni. Most kértem új jelszót és szalagcímben az az infó fut az oldalon, hogy korlátozzák a tevékenységüket az EU-ban. Ez van bármilyen hatással a rendelésekre? Illetve van egyéb megbízható oldal, ahonnan lehet rendelni és ide is ér?

Köszönöm!

cuaba Creative Commons License 2019.02.16 0 0 20566

Sziasztok,

Bocsánat csak most válaszolok. Érdekes dolog az átvétel. Sok véletlen, de a 13 éves lányomnak adták át a dobozt. És Ő át is vette. Tehát ha szigorúan nézem akkor semmi esélyem. De azért még várom a válaszukat. Vicces, felvesznek egy jegyzőkönyvet, de se telefonszámot, se emailcímet nem írnak fel. Tehát 1 hónap múlva ha majd megkapom a választ, akkor én majd megint írok nekik. És ha kialakul egy levelezés akkor ez hónapokig is eltarthat. Vicces ez a mai világban.

Köszönöm a tippet holnap írok nekik. De mit írjak? Mire fel kérjem tőlük? Légyszi írd meg te mit írtál.

Amúgy ez is vicces két alkalommal voltam Bonnban évekkel ezelőtt és akkor ismertem meg ezt a dohányboltot. Nagyon jó fejek voltak. Most láttam, hogy van webshopjuk hát rendeltem. Nem kellett volna. Amúgy azt írták, hogy így még soha nem jártak. Lehet még nem küldtek

a M postával. Ha valakit érdekel a doboz akkor küldök képet róla. Szerintetek mérik a csomagot amikor a különböző helyekről indul a csomag vagy érkezik? Csak mert a feladási súly bruttó 1kg volt. Amikor megkaptam már csak kb 30dkg.

Tehát ha útközben valamikor megmérték akkor látni kellet volna, hogy kevesebb a súlya. Előre is köszi Üdv.

Előzmény: Szancseez (20564)
Hulk24 Creative Commons License 2019.02.16 0 0 20565

Kedves Fórumozók!

Tudna valaki javasolni webshopot, ahonnan szivart rendelhetnék(főleg EU)? Hacico működik még? 

Köszönettel, Roberto 

Szancseez Creative Commons License 2019.02.15 0 0 20564

Szia! Én kétszer is jártam így, egyszer egy 25 szálas box, máskor egy 25 szálas box, plusz egy rohadt drága St Dupont öngyújtót loptak el.
Fontos: a postai jegyzőkönyvbe remélhetőleg rögzítésre került, hogy TANÚ jelenlétében nyitottad ki a csomagot, mert csak így van esélyed a kártalanításra.

A Postától -ahogy azt előttem mondta valaki - kapni fogsz egy határozatot, hogy ők ugyan nem felelősek semmiért. Éppen ezért ezt ne is várd meg, hanem fordulj mihamarabb a németországi feladóhoz, és kérd a szállítmány újraküldését. Nekem mindkét csomagot megtérítették, igaz az öngyújtóst egy kicsit erőszakosabban kellett kérnem, mert ők meg akarták várni a vizsgálat eredményét, a másik áruház viszont készlethiány miatt azonnal visszautalta a pénzem.


Előzmény: cuaba (20558)
Zuzo29 Creative Commons License 2019.02.09 0 0 20563

Szia!

 

Csak a közösség kedvéért, megkérdezhetén, hogy melyik webshop volt?

 

elore is köszönöm!

Előzmény: cuaba (20562)
cuaba Creative Commons License 2019.02.09 0 0 20562

Nem vagyok rutinos rendelő. A fuvart a bolt intézte. Amúgy rendesek. Megírtam nekik a történetet és kértem, hogy ők is reklamáljanak mint feladó a Német DHL-nél. Meg is tették, várjuk a választ.

Előzmény: W.Szvetozar (20561)
W.Szvetozar Creative Commons License 2019.02.07 0 0 20561

nem lehet végig dhl házhozszállítást kérni? postát kihagyva?

 

 

Előzmény: cuaba (20560)
cuaba Creative Commons License 2019.02.07 0 0 20560

Köszi, gondoltam. DHL hozta csak itthon a posta intézte. Lehet vajon a DHL-nél is reklamálni?

Előzmény: W.Szvetozar (20559)
W.Szvetozar Creative Commons License 2019.02.07 0 0 20559

nincs. majd 30 nap múlva kapsz valami bullshit magyarázatot és talán még nagyon sajnálják is.

de reménykedni lehet.

szivart (értéket) nem/sem hozatunk magyar postával.

Előzmény: cuaba (20558)
cuaba Creative Commons License 2019.02.07 0 0 20558

Üdvözlet mindenkinek!

Szeretném a véleményeteket kérni. Rendeltem Németországból szivarokat kb 100 euró értékben. Ma megkaptam a csomagot, nagyon örültem amíg ki nem nyitottam. Ugyanis a doboz üres volt. A doboz alján kilopták a szivarokat majd visszaragasztották. A Magyar posta hozta. Reklamáltam. Szerintetek van valami esélyem?

üdv

kz

Newa1984 Creative Commons License 2019.02.03 0 0 20557

Szia!

Írtam neked e-mailt, hogy ha megvan még ez a szivar sortiment, akkor érdekelne.

 

Üdv,

Marci

Előzmény: Zuzo29 (20556)
Zuzo29 Creative Commons License 2019.01.28 0 0 20556

Sziasztok!

 

Eladóvá vált egy nemrég érkezett Iconic Brand Assortmentem.

Magamnak rendeltem, de igazából nekem már van egy, így ezt most eladnám.

Ára: 25.000 Ft

Garlandios Creative Commons License 2019.01.25 0 0 20555

Én is azt ajálom, hogy itthon vegyél egyet- egyet. Először a gyengébbek között érdemes próbálgatni. De olvass utána (vágás, gyújtás stb.), ha kezdő vagy :-)

Előzmény: BúvÁron (20553)
W.Szvetozar Creative Commons License 2019.01.24 0 0 20554

nem kell várni tavaszig. szerintem itthon vegyél néhány szál különböző dominikai/kubai szivart, szívd el, aztán ha tetszik, kubában lehet keresni tovább.

Előzmény: BúvÁron (20553)
BúvÁron Creative Commons License 2019.01.23 0 0 20553

Sziasztok!

 

Tavasszal megyek Kubába, és ott ki szeretném próbálni a szivarozást, illetve szeretnék haza is hozni. Az lenne a kérdésem, hogy melyik gyártót, illetve típust ajánlanátok egy olyan embernek aki még csak nem is cigarettázik. Gondolom valami gyengébbet kellene vásárolnom, hogy ne talán még élvezzem is a dolgot. :) Cohiba singlo I-et nézegettem, mert az méretre kisebb szóval hátha könnyedebb.

köszi!

armadores Creative Commons License 2019.01.23 0 0 20552

Ekkora humidorba acrilpolimerkristalyt, vagy Bovedat javasolok.

Előzmény: Garlandios (20549)
verdy80 Creative Commons License 2019.01.22 0 1 20551

Szia, 100 szál alatt nincs nagyon értelme elektromos párásítást használni, szerintem! Egy 50-60szálas humidorban nem tudod kihasználni a fújó,keringető hatást mert kicsi a tér. Nagyobb humidorban más a helyzet én ezt használom  Adorini Cigar Heaven II (http://www.adorinihumidors.com/digitalis-humidor-parasitok) Betettem egy kisebb humidorba, 2-3 nap alatt 75-80%-ra felment a páratartalom, csak a mérete miatt,pedig 68% állítottam!

Előzmény: Garlandios (20549)
gaborszeman_cigars Creative Commons License 2019.01.22 0 0 20550

Szia!

 

A cigar oasis  termékei nagyon megbízhatóak. 

 

https://www.cigaroasis.com/

 

Üdv:

 

Gábor

Előzmény: Garlandios (20549)
Garlandios Creative Commons License 2019.01.22 0 0 20549

Sziasztok!

Van olyan közöttünk, aki 50-60 szálas humidorba elektromos párásítót használ?

Ha igen, akkor kifaggatnám. :-) De ha más is eljátszott a gondolattal vagy nem ajánlja, annak is kíváncsi lennék a véleményére!

Köszönöm.

 

gaborszeman_cigars Creative Commons License 2019.01.20 0 0 20548

Sziasztok!

 

Abban kérném a segítségeteket, hogy maradt-e még ebben az országban olyan hely (beltéri) ahol szívesen fogadnak szivarozni vágyókat. 

 

Főleg Budapest és vonzáskörzete lenne érdekes számomra.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

 

 

W.Szvetozar Creative Commons License 2019.01.19 0 1 20547

elég jó volt, baromi erős, de ami feltűnt, hogy nagyon szorosan volt sodorva, végig szépen égett. megnézném a többit is, kár hogy a beszerzés a szokásosan körülményes.

Előzmény: Garlandios (20545)
Zuzo29 Creative Commons License 2019.01.16 0 1 20546

ha van rá lehetőséged nézz ki valami samplert, azzal jársz a legjobban szerintem

Előzmény: Garlandios (20544)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!