Keresés

Részletes keresés

RazorX911 Creative Commons License 2020.10.13 0 0 375

Aki, már átköltözött a Freemail-ről a Gmail-re, importálással együtt, csak a Bejövő mappában lévőket viszi át vagy az Elküldöttek-eket is átmenti??

Cauldron Lorien Creative Commons License 2020.10.03 0 0 374

Én úgy tudom a freemailt Soros György egyik alapítványa hozta létre huszonvalahány éve és üzemelteti, pénzeli.

Nos, az Origó és Soros nem hiszem, hogy jó barátok, de valami szerződés miatt ez így maradhatott.

oldShellsFactory Creative Commons License 2020.09.22 0 0 373

Használhatatlan kalap sz@r az egész. Látszik, hogy sz@rnak az egészre. Szerintem ez teljesen tudatos.

barkri Creative Commons License 2020.09.22 0 0 372

Nekem is ez a problémán.

Egyik eszközről elküldött levél megérkezik egy másikról viszont nem. 

Kicsit bosszantó!

Előzmény: Csak-egy-pasi (371)
Csak-egy-pasi Creative Commons License 2020.08.31 0 0 371

Miért nem ér oda a freemailről küldött üzenetet sehová?

Egy véletlennek köszönhetően vetem észre a dolgot.

Én magam már nagyon nem használtam a freemailt. De most egye freemail címre kellett írjak üzenetet. A Gmailre ezeket sorra visszadobta.

Kiderültt, hogy ennek egy kiegészítő az oka, amit a gmaillel használok. Rendben van, azt kiiktattam.

Így ha freemailre írok, az odaér. De ha én probáltam írni  a régi fremaillomról, az nem ér oda.

Sőt egy másik freemailről küldött üzenet sem ér oda. Sehova. Se gmailre se citromaolre sehova. A következő hibaüzenet jött a levél írás és az elküld gomb nyomása után:

 

A levél nem található

További részletek a hibáról

A hiba hivatkozási kódja: fmfe21-bsLzV

Hibakód: 139

Típus: MESSAGE_NOT_FOUND_BY

Message not found by the given message type. MessageType: thread, MessageId: 8002172.10482887685

 

Nade mostmár ez az üzenet se jön. Látszólag a levél elment, ott van az elküldött levelek mappában. Mégsem ér oda.

Vagyis röviden ki tudja hány üzenetet kaptam már freemail címről, amit nem kaptam meg..

Valaki találkozott már ezzel a hibaüzenettel ?

am1972 Creative Commons License 2020.07.27 0 0 370

Ez jó megoldás lenne, de több esetben nem szeretném, ha a válaszból kitűnne az, hogy gmailes fiókot használok. Tehát mégis csak be kell lépnem a free-be, és végigkínlódnom ott a választ, hogy akinek válaszolok, az a freemailes címemről kapja a választ.

Előzmény: Desert Rat (368)
aranyláz Creative Commons License 2020.07.26 0 0 369

Üdv, tudja valaki, hogy a jelszó pontosan milyen hosszú lehet, és milyen karaktereket tartalmazhat(illetve nem tartalmazhat)? Szeretném megváltoztatni, de nem engedi. A gépházban csak ennyit találtam: "A jó jelszó 5-8 karakter hosszú, tartalmaz kis és nagy betűt, számot, esetleg speciális karaktert." Közben rájöttem, hogy nem engedi a speciális karaktereket, pedig a mostani jelszavamban is van...mekkora ökörség

Desert Rat Creative Commons License 2020.07.25 0 0 368

Van egy egyszerű lehetőség amit használok, gmail tükörfiók amire a freemailban automatikus forward van, aztán innen kezdve gmail. Új freemailt persze nem regelek, de a régiekre még érkezhet olyan levél ami fontos, például érettségi találkozó.

Előzmény: am1972 (367)
am1972 Creative Commons License 2020.07.25 0 0 367

Nem használok levelező, szeretem egymástól teljesen különállónak megtartani a különböző email fiókjaimat. A freemailt a félhivatalos, az ajánlatkérős, a regisztrációhoz kötött ritkán használt oldalaknál adom meg, mert teleszór levélszeméttel a spamvédő ellenére is. Tehát "freemail.hu" aztán meg kilép, és máris ott vagyok azon a silány és selejtes origón.  Persze, csak miután minden egyes alkalommal a rengeteg "tölt" meg "levél nem található" meg egyéb problémák után végre végeztem a freemaillal.

Előzmény: Desert Rat (366)
Desert Rat Creative Commons License 2020.07.25 0 0 366

Ezt sosem tapasztaltam, mert offline levelezőt (The Bat) használok a freemailos cimeimhez is. Így legalább a jelszót sem felejtem el és "... a zóromat is tisztíccsa"

Előzmény: am1972 (365)
am1972 Creative Commons License 2020.07.24 0 2 365

Amióta az Origó semmi mást nem csinál, mint zs kategóriás, túlzottan szenzációhajhász, nagyon gyenge minőségű, elferdített híreket hoz, fő tevékenységeként pedig már gusztustalan szolgai módon nyal a fidesznek, csak egy célja van a freemailnek: az Origó oldalára vinni mindazokat, akik kilépnek a freemailből. Az nem érdekes, hogy lassú, hogy állandóan tölt, hogy nem képes hibajelzés nélkül elküldeni a leveleket, a lényeg, hogy a fideszt istenítő oldalra juttassa a levelezőjüket bezárókat.

dusska Creative Commons License 2020.07.13 0 0 364

Nálam ugyanez a hiba merült fel, ráadásul ezt csak magánlevelezésre használom, van egy állandóan használt  yahoo-s email, ahova most szintén nem  tudok belépni csak sms-el, mert a kódot hiába küldik a freemail-ra, azt nem  tudom megnyitni.  Már lefuttattam a vírusirtót is, de változatlanul nem nyithatók meg  az email fiókok.

Előzmény: primo19 (362)
Levente Lukácsi Creative Commons License 2020.07.12 0 0 363

Sziasztok ajánlani szeretnék egy jó alternatívát.  A hotmail-t. be lehet állítani a beállításokban hogy szinkronizálja a leveleket IMAP-on keresztül. Én is úgy használom. outlookban Thunderbird és posta stb. programokban még reklám sincs 🙂

primo19 Creative Commons License 2020.06.29 0 0 362

2020.06.25-én még be tudtam lépni, másnap már nem.Először azt írja, hogy helytelen cím vagy jelszó, biztos hogy jót adtam meg. Többszöri próbálkozás után “túl sok helytelen jelszó”. Ma felhívtam az ügyfélszogálatot, de nem tudnak segíteni.Azt modják, hogy nincs olyan rendszerhiba ami nem enged be jó jelszóval.Tapasztalt valaki hasonlót?Tudtak segítséget nyújtani?

RazorX911 Creative Commons License 2020.06.25 0 0 361

Nálam, levélolvasási hiba nem volt, már ami az elmúlt napokban érkezetteket/elküldötteket illeti. A régebbiek közül, viszont akadnak, nem olvashatók is. A levélírás kicsit bonyis, ha nem ment, akkor a Piszkozatból kell folytatni, oda bemásolni, a Vágólapról másolván, az addig írtakat és úgy elküldeni.

huszar74 Creative Commons License 2020.06.25 0 0 360

Én be tudok lépni de tegnap óta nem tudom a leveleim elolvasni,nem nyitja meg :(

Ancsa201708 Creative Commons License 2020.06.15 0 0 359

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, Ti betudtok-e lépni a freemailbe, én tegnap óta nem, folyamatosan azt írja

 “túl sok helytelen jelszó” pedig jól írtam be ez 1000% 

köszi a vàlaszt

RazorX911 Creative Commons License 2020.06.10 0 0 358

Kezd, már megint gyöszösködni, ami azt illeti. sokáig karikázik. Most van, a csúcsforgalom vagy mi??

Desert Rat Creative Commons License 2020.06.06 0 0 357

Inkább ehhez van köze, amit a freemail használatával elfogadtunk:

 

"A [freemail]-t működtető New Wave Media Group Kft. nem vállal felelősséget a szolgáltatás leállásából eredő, és/vagy az esetleges üzleti vagy magántermészetű információk elvesztéséből vagy egyéb anyagi veszteségből fakadó károkért.

 

A New Wave Media Group Kft. semmilyen körülmények között sem tehető felelőssé semmilyen olyan kárért, amely a szoftver teljesítményéből vagy annak elmaradásából, valamint a szolgáltatással párhuzamosan működő egyéb szoftveres alkalmazásokkal összefüggésbe hozható esetleges meghibásodásokból keletkezik.

 

A New Wave Media Group Kft. nem garantálja, hogy a weboldalakhoz való hozzáférés folyamatos vagy hibamentes lesz. A honlap, illetve az ott elérhető információk, dokumentációk, vagy más írott anyagok hozzáféréséből, illetve azok közvetett vagy közvetlen felhasználásából, a honlap használatra alkalmatlan állapotából, vagy a nem megfelelő működésből, hiányosságból, esetleges üzemzavarból, vagy félreérhetőségből eredő károkért és/vagy veszteségért való felelősséget a New Wave Media Group Kft. kifejezetten kizárja. A New Wave Media Group Kft. nem vállal semmilyen felelősséget a honlapon szolgáltatott információkkal, tartalmakkal, termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatban, különösen a harmadik féltől beszerzett információkra, tartalmakra, termékekre és szolgáltatásokra nézve. A honlap használatával Ön elismeri, hogy azt csak és kizárólag saját felelősségére teszi – a New Wave Media Group Kft. nem vállal semmilyen felelősséget az Ön számítógépén vagy egyéb vonatkozásban keletkezett / elszenvedett károkért a honlap használatával kapcsolatban.

Előzmény: Diana3021 (353)
Desert Rat Creative Commons License 2020.06.06 0 0 356

"Nincs lehetőség jogi lépésekre? "

 

- Dehogy nem!   Visszakérhető a befizetett díj. 

Előzmény: Fletyó (349)
Subajos Creative Commons License 2020.05.31 0 0 355

Kiléptem a freemailból !  Még besem tudtam lépni, már megjelent a mocsokmédia reklámja !

 

firga20 Creative Commons License 2020.05.26 0 0 354

Nálam a délután folyamán rendbe jött és azóta jó. Ki tudja meddig :-)

Diana3021 Creative Commons License 2020.05.25 0 0 353

Ez egy lassú, lomha, hasznavehetetlen vacak most már hónapok óta!!!!!!

Sajnos az átirányítás során sem jön át minden email a megadott fiókba. Érdemes erre is odafigyelni!

 

Lehet ennek köze van valamihez:

freemail Általános Szerződési Feltételek:

 

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.23 0 0 352

Isminél, aki Telenor-os mobilneten lóg, nála a telóján, szinte hibátlanul megy, a levél betöltése, ahogy néztem nála. Nem, vacakol. Ki érti ezt??? De, mintha már kezdene javulni a helyzet. De, nem akarom elkiabálni. Ugyanott, ő nála Tarr-os neten is lomha vagy gyorssabb időnként már, a mai napon. Öcsém se tapasztalt különössebb zűrt, ugyancsak a Tarr-nál, állítása szerint. De, meg kéne prószálni Firefox alatt is, hátha ott jobb, ahogy mondogatták. Netán, lokális hardverzűr van valahol, amely netszolgáltató/régió (több megye) függő?

aranyláz Creative Commons License 2020.05.23 0 0 351

Irányítsd át a leveleidet egy másik email-címre! Én kipróbáltam, és meg is kaptam.(hosszútávon meg szolgáltató váltás)

 

Másoknak is ezt ajánlom, minél előbb lépni, mert nincs garancia rá, hogy hosszútávon jobb lesz. Ha sokan áttérnek másik szolgáltatóra, akkor vagy észbe kapnak, vagy ha nem, akkor nem is kár értük. Annyi jó levelező van. 

 

Én egyelőre várok, mert a nagyon fontos leveleim nem ide mennek, de addig is apránként átíratom a másik, bevált email címemre. 

Előzmény: Alice01 (343)
Fletyó Creative Commons License 2020.05.23 0 0 350

Azt kell mondjam, hogy a betárcsázós internet korában nem volt ennyi szopás a freemaillal, mint a szarrá fejlesztett rendszer óta 120 MB/s sebességen. VICCC!

Fletyó Creative Commons License 2020.05.23 0 0 349

Nincs lehetőség jogi lépésekre? Konkrétan kárt okoznak cégeknek. Nem tudom mit szólnának egy per indításhoz. Hetek óta használhatatlan a szolgáltatás. Ha nem megy mondják meg, hogy keressen mindenki más megoldást. A betárcsázós időszakban nem volt ilyen szopás egy levelet megnyitni, annak pedig 20 éve!

 

Szabadnév Creative Commons License 2020.05.23 0 0 348

Hetek óta tart és fokozódik a lassulás. Minden kattintás, leütés után már egy percet is tekereg.

Valami történt, hogy egyszer csak elkezdődött. Na, de miért nem csinálnak valamit vagy küldjenek egy levelet, hogy " meghalt"  végleg és mentsük a menthetőt. 

Egész hivatali kapcsolatok, hivatkozások erre lettek építve.

A koronavírussal egyenértékű a károkozás, nem lehet mozdulni vele, és még csak egy " bocsi, türelem, dolgozunk rajta vagy mi várható" üzenet sem jön.

 

 

SzaboZE Creative Commons License 2020.05.23 0 0 347

Ha egy képpel akarnám jellemezni a szolgáltatást....

 

Microbi649 Creative Commons License 2020.05.23 0 0 346

Csudálatos módon a régi felületen levő fiókom működik (bár levelet oda se kapok). Az új felületen már egy hete egyre lassabb és lassabb, ráadásul egy csomó levelet be sem töltött, hanem dobott egy hibaüzenetet, hogy levélhiba. Kábé fél óránként azt mondta, hogy a szerverhez kapcsolódás sikertelen, próbáljam újra. A gépház meg Bad Gateway 502-t ad...

A héten írtam már nekik pár e-mailt, persze a szokásos semmitmondó "Mi is észrevettük, dolgozunk rajta, 2 napon belül helyreáll", meg "Dolgozunk rajta, előbb-utóbb helyreáll" meg a nem is válaszolnak vol a reakció. Megpróbáltam áttölteni a leveleimet gmailba, lokális MailStore-ba, lokális kliensbe (POP3 vagy IMAP), persze az se ment, kértem exportot, az se. Nem tudom, hova lehetne még fordulni... Csak egyszer szabaduljak meg tőlük. Sajnos nekem is vagy 20 éve megvan, és mindenhol ez a másodlagos címem... 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!