Keresés

Részletes keresés

Gice Creative Commons License 2001.11.09 0 0 886
Na, letöltötte, csak épp a hkksetup.r03 fájl kicsomagolása után azt írja ki, hogy "unexpected end of file".
Úgyhogy légyszi egy működő verziót küldj át csomagolva, vagy írd meg, hogy mit lehet tenni ennek kijavítása érdekében. Köszi.
Gice Creative Commons License 2001.11.09 0 0 885
Valami gond van, nem tölti le rendesen. Át tudnád küldeni e-mailben a fájlokat? Előre is köszi.
Előzmény: speedz (882)
Gice Creative Commons License 2001.11.09 0 0 884
Oké, elkezdtem letölteni. Még ma kipróbálom, az tuti. Már ha sikeresen lejön.
Előzmény: speedz (882)
speedz Creative Commons License 2001.11.09 0 0 883
adatlapot=adatlapom
Előzmény: speedz (882)
speedz Creative Commons License 2001.11.09 0 0 882
javaslom az adatlapot olvasgálását :))
lassan megszervezitek a talit nélkülem .. vicces :)))
Gice Creative Commons License 2001.11.09 0 0 881
Na, azért kérdeztem, mert nem olvastam végig a topicot, így nem tudom a linket. A 23-a nekem is megfelelne, bár versenyre érdemes kipihenten menni... Valami budapesti helyen kellene, csak sajna a sört én se szeretem... És akkor lenne játék, csere meg ilyesmik is?
Előzmény: rrroka (877)
sascsabi Creative Commons License 2001.11.09 0 0 880
Hi rrroka !

Latod, a pentek meg is felelne. Legjobb lenne 23-an, a Bt-s verseny elotti penteken.

Csa

Előzmény: rrroka (879)
rrroka Creative Commons License 2001.11.09 0 0 879
Szia Csabi!
Akkor majd felspanoljuk speedzt is egy talira sörmellet, remélem szereti! :) Egy péntek este megejthetnénk.
A programozáshoz nemtok mit mondani, leragadtama html kódoknál...:)
Én se olvastem el az összes üzit...;)
Előzmény: sascsabi (878)
sascsabi Creative Commons License 2001.11.09 0 0 878
Hi rrroka !

En vagyok az, Beres Csabi a Beholder.hu forumrol.
Engem is erdekel a sorozes hetvegen barmikor (elozetes egyeztetessel, mert amugy bcs-i vagyok)vagy hetkoznap (nem kedden) este 7-tol Pesten.
Tolhatunk egy-ket partit is, csere is, eladas is belejatszhat (akar piaert is)!!
A progi engem is erdekelne, talan segithetnek is a programozasban, de ugy lattam (nem biztos), hogy Visual Basicben van irva. Ezt a nyelvet (meg)nem ismerem, de Visual C++-ban, Pascalban, C-ben, C++-ban otthon vagyok (kozepes szinten).
Sajnos nem tudtam atolvasni az osszes eddigi uzenetet, szal ne haragudjatok, ha "feltalaltam a spanyolviaszt"!

Na cs
ui.: Ne add fel Speedz !!!

Előzmény: rrroka (877)
rrroka Creative Commons License 2001.11.09 0 0 877
A hkk játék letöltését majd speedz belinkeli, bár a régebbi képeket, linkekekt megnézve könnyen kinyomozható. Én azér nem rakom ide be mert nemtusdom mire jutott a jogtulajdonosokkal, és nem akarok bekavarni.

A tali akkor lenne amikor többen is ráérnek, neked pl merrefele lenne megfelelö és mikor szoktál ráérni:? (hétvége, hétköznap du is...)

üdv: rrróka

Előzmény: Gice (876)
Gice Creative Commons License 2001.11.08 0 0 876
Most találtam a topicot.
Honnan lehet letölteni a játékot? Engem érdekelne a dolog. Az új verziót is szívesen tesztelném. Ez a kiadás tényleg nem rossz ötlet, csak akkor utána az új kiegészítők megjelenésével kellene piacra dobni mindig az új számítógépes kiegészítőket, nem?
Ennyi voltam, ez a találkozó lehet, hogy érdekelne. Mikor, hol lesz?
rrroka Creative Commons License 2001.11.08 0 0 875
Sose, sehol?
Előzmény: Kwisatz Haderach (874)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2001.11.08 0 0 874
én talizni nem tudok
rrroka Creative Commons License 2001.11.08 0 0 873
Akkor vmikor egy tali parti zsuga izé +sör vagy amit akartok?
Előzmény: speedz (872)
speedz Creative Commons License 2001.11.07 0 0 872
én pesti lennék.. :)))
Előzmény: rrroka (871)
rrroka Creative Commons License 2001.11.07 0 0 871
Köszikösziköszi! mentta visszamail!? :)

speedz te nem vagy pösti? megdumálhatnánk egy kissebb HHK topic talit egy sör mellet, úgy érdekelne mit mondtak neked Tihor Mikiék...:)

Kwisatz Haderach Creative Commons License 2001.11.07 0 0 870
semmit nem kérek
mail ment a freemailes címedre
Előzmény: rrroka (869)
rrroka Creative Commons License 2001.11.07 0 0 869
Akkor honnan vettem ezt azb 1200at...?
Húú amiket mondsz azok nagyon jó lapok, mérnököt is megnézhetnéd ! :)))) jöhetnek!
Nem vagy véletlenül pesti akkor nem kéne postázni? ha nem, akkor küldök majd mailba egy címet.Eza hotmailes címed müxik még, szoktad nézni? Mit kérsz cserébe?
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2001.11.07 0 0 868
hát akkor nagy meglepit nem okozok
ha acc egy címet (postait, priváte) berakok egy borítékba néhány szemettyét
varkaudar lapok tehát
v. kölyök (3), v. íjász (3), v. szolgálólány (1), Khor zsoldosai (3), sima v. (3), v. mágus (3), v. nekromanta (3), Zoodroo Tint (1), v. harcművész (1), v. lándzsa (3), v. páncél (3), v. tábor (3), Khor földje (1)
(lehet hogy lett volna v. mérnököm is, de azt nem néztem, mert csak a Dornodon lapokra koncentráltam)

Várfalam nem is volt, az már olyan kiadás volt, amit nem vettem

ritka (Sistergő Pumpa, Behemót v. vagy mifene )meg hőskorszakos lapoktól (v. bajnok, vadász v.) nincs szívem megválni, hiába ilyen a gyűjtőszenvedély :(
még majd tépelődök egy kicsinyt

egyébként a többi színből is tudok küldeni gyakori, nem gyakorit
dögivel

te mondtál 1.200 lapot, nem én, ami egyébként lehet hogy 20 pakli, nem tudom

de az biztos hogy nem 20 paklit vettem :)

Előzmény: rrroka (867)
rrroka Creative Commons License 2001.11.07 0 0 867
Bennünk ugy évente és érdekes módon mindíg ősszel buzgul fela játékkedv és ilyenkor beszerzünk egy-két paklit gyorsan plusszba, de ez az Ősök városa nem nagyon jött be...
1200 lapot mondtál? az télleg vagy 20 pakli...

Mit szeretsz ser helyett?

Előzmény: Kwisatz Haderach (866)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2001.11.06 0 0 866
ja, egyébként durva, durva sokat
életem egyik legnagyobb baklövése volt az a korszak
Előzmény: rrroka (864)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2001.11.06 0 0 865
megnézzük, megnézzük, én igazából nagyon nagyvonalú vagyok
bár a sert nem szeretem :)
Előzmény: rrroka (864)
rrroka Creative Commons License 2001.11.06 0 0 864
Ugy mégis mennyi paklit vettél összesen? Az átlagos lapjaidat sem passzolod el ócsón? megnézheted a beholder.hu-n hogy melyika ritka mega különleges azt azokat meg beviszed egy bótba, az apraja meg hozzám egy sörér...:))))))
Előzmény: Kwisatz Haderach (863)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2001.11.06 0 0 863
megnézem, én 'asszem kb. a harmadik kiadásig gyűrtem
Előzmény: rrroka (862)
rrroka Creative Commons License 2001.11.06 0 0 862
Ja mega Krónika is ad egy két lapot ahogy elnéztem... Télleg tud vki vmit ezekről? jó lapok?

Nekem varkaudarok kellenének tőled ugyhogyha van és gondolod megbeszélhetjük... Meg 2 db Várfal. :)

Előzmény: Kwisatz Haderach (861)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2001.11.06 0 0 861
túl jól járnál a baráti árral :))
igazság szerint elkótyavetyélni nincs kedvem, mert rohadt sokba volt, nagyon beleőrültem egy időben, ha eccerű lapok is kellenek azokat biztos tudok adni potomért, ami akkor még értékjesebb volt, most gőzöm sincs mennyit érhet

de egyébként régen volt egy bolt a váci utcában, illetve egy kis utcájában, ott mindent lehetett venni laponként is

valami alagsori bolt volt

ja, de ha veszel Alanori Krónikát abban tuti reklámozzák magukat

Előzmény: rrroka (860)
rrroka Creative Commons License 2001.11.06 0 0 860
Én se tom milyen a darablap ár. Főleg dornodon, leah, tharr, raia, színtelen, meg sheran esetleg ami kellene, de ha télleg nincsen szükséged rá, akkor tulképp vmi baráti áron az összeset elpasszolhatod nekem, bevallom nem versenypakli készítés a cél, hanem hogy haverokkal RND kiosztással jót szórajozhassunk. :))
Előzmény: Kwisatz Haderach (859)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 2001.11.05 0 0 859
izé, milyen lapok érdekelnének? kallódik egy néhány a szekrény alján
bár a mai árakkal nagyon nem vagyok tisztában...
Előzmény: rrroka (858)
rrroka Creative Commons License 2001.11.05 0 0 858
Hát nem tudták eltalálni a beikszelt számaimat ugyhogy mégegy hetet kell várnod, de így már egymilliárd körül lesz a pénz ugyhogy megéri halasztani ...:)

Amugy neked otthon fiókba van már újabb javított verzió? nekem is feltünt néhány hiba a netenlévő verzióba. pl van az a fószer aki ha aktív nem játszhatszt ki azonnali varázslatokat (vmi tharr kalandozó Lord xy) erre amikor gyüjtőbe került nem szünt meg ez a hatás...

Előzmény: speedz (857)
speedz Creative Commons License 2001.10.31 0 0 857
Kiadásra is kerülhet! :)
jó ötlet ez a plusz-pakli meg egyéb.. már én is gondolatam ilyesmire (de tényleg), s lehet hogy majd így is lesz.. de persze ez még odébb van.
mekkora az esélye hogy milliomos leszel a hétvégén?
Előzmény: rrroka (856)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!