Keresés

Részletes keresés

maplesyrup Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12301

Te irtad a Hogyvolt-ot?  :)

 

Olyan ez, mint a Búcsú szimfónia (Haydn) az utlsó zenész - ápoló/orvos/beteg lekapcsolja a villanyt.

A tegnapi sztorit már tavaly olvastam valahol, de a Prett-ügy meglep. Mellesleg olyan ez a spoiler beírás itt alább, mintha egy paródia lenne.

Előzmény: Törölt nick (12300)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12300

Jaj de jó, hogy mindenki szükségét érzi megmutassa, hogy tud keresni a neten, netán már látta a 14. évad részeit is és fasza gyerekként onnan tudja mi jön.

Szerintem, sokan tudjuk, mi jön, max. nem beszélünk róla, nehogy az, aki mégsem (na, nem azért, mert nem TUD keresni, hanem, mert NEM AKAR, mert kiütéseket kap a spoilerektől) ne essen hasra a hanyagul idelökött spoilerben.

Legalább tüntetnétek el más színnel, hogy csak kijelölve lehessen elolvasni, tényleg csak annak, aki valóban kíváncsi rá.
Spoiler

Mert, sokan tudjuk,, hogy Ray, bár meg nem hal, de hamarosan eltűnik a színről, "megy Lábatlanra"..

És ebből a szempontból TÉNYLEG megkezdődött a szereplők kicsinálása a sorozatból...ÉS mindegy, hogy "agyhalál általi halállal" vagy csak sima megmurdeléssel, netán Horvátországba való hazautazással apcihoz, vagy más tiplizési indokkal, de a következőkben egyre fogynak a szereplők, ahogy írtam.

Spoiler vége.

Előzmény: Hoperay (12299)
Hoperay Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12299
Spoiler

Hát Rayt nem nyírták ki.
Előzmény: almirena (12298)
almirena Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12298
elment a kedvem az egésztől, mindenkit kinyírnak...
Előzmény: raulista (12297)
raulista Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12297
Én is az utolsó pillanatig azt vártam, hogy nem lesz esküvő, a címből kiindulva.
És sajnálom Rayt, én kedveltem és szurkoltam neki.
Előzmény: Törölt nick (12296)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12296
ÉS itt is vitára bocsátanám a rész címének megfejtését:
miért volt vajon "Boldogító nem"?
Magam is hajlok arra, hogy ezt bizony valamiért leferdítették az I don`t-ból, ami az eredeti, de azért az eredeti címmel is küzdök: ki mire mondott nemet ebben a részben, ami így kiemelendő?
A magyar címmel amúgy elég sokáig az egyik kedvenc filmemre, a Négy esküvő, egy temetésre gondoltam, hogy Abby meg Luka a legutolsó pillanatban meggondolják magukat, és ugyan vmféle fogadalommal zárul az egész, de nem a hagyományos értelemben házassággal. Ezt erősítette a rabbi szerencsétlenkedése a bármicvóval (ott Rowan Atkinson szerencsétlenkedett, igaz, egy igennel végződő esküvőn), de aztán Luka és Abby kimondták a boldogító igen-t, és bukott az elméletem.
De akkor ki mondja, hogy I don`t? Neela és Gates? Ray? Esetleg Kovac, a főnökségre, és ez boldoggá is teszi akár?
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12295
Amúgy, nem igazán sikerült levennem az egész szitut pontosan:
ez a sürgősségi vacsora akkor most tök kamu volt, és Luka már akkor az esküvőt szervezte, és így (a főnöki tekintéllyel) biztosította, hogy sokan eljöjjenek, vagy TÉNYLEG volt valamiféle hivatalos része a dolognak?
HA "csak" esküvő, akkor tényleg akkora buli, hogy MINDEN kolléga ott van, még olyanok is, akikkel akár nem is szívesen dolgoznak, nem, hogy bulizzanak?
És milyen alapon volt ott Dubenko, de pláne a kínai HP medika? (Dubenkot még legalább ismerik, mintha Abbyt is nyomta volna egy időben, de a kínai csaj?) Viszont miért nem volt itt pl. Anspaugh?
Meg, az előző részben mintha valami nagyon elit helyről beszéltek volna, hogy oda mennek, és de jó, amit nem tudom, honnan tudtak látatlanban, mikor most még Abby is megborzongott, mikor Lukával megérkezett (háttérben sziréna), hogy milyen környéken lesz ez a vacsora... Vagy, csak Luka adta így el mindenkinek a storyt?
Na, mindegy, ez zavart tegnap a legkevésbé, csak úgy felködlött bennem ;-)))
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12294
A másik beszólás a nyoszolyólányé volt, a végén a videóra:
"Kívánom, mindenki legyen boldog.... MÉG a menyasszony IS ..."
Előzmény: BahnScorper (12293)
BahnScorper Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12293

bár, tegye fel a kezét, aki nem találta ki, hogy Neela a legkevésbé sem az esküvőről v. a szerelemről beszélt pándzsabiul

 

Ja, az is jó volt... igaz, én először indusul hangzó halandzsára tippeltem... :-)

Előzmény: Törölt nick (12292)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12292
Igen, úgy tűnik, kezdetét veszi az "utolsó majd kapcsolja le a villanyt" taktika és szépen nekiállnak eltenni láb alól, elutaztatni, meg általában kiírni az összes szereplőt. A végére meg majd csak a macska marad. (azaz, a helyes magyar fordításban ide is beszúrt spoilerek alapján már tudjuk, hogy nem a macska fogja lekapcsolni, de mindegy)

Ez a gázolás, ez valami nagyon tré ötlet volt tőlük. Először jön egy busz, ami MÉG nem gázol (ott még éberek Ray reflexei is).
De aztán már Ray (minden részegsége ellenére) sem hallja, látja a közeledő kamiont, se a kamionsofőr nem látja a kivilágított városi utcán száz méterekről Rayt (lehet, őt is elhagyta Neela?), sőt, a széles úton még csak kísérletet sem tesz arra, hogy kikerülje a széles út közepén ácsorgó embert valamerre, hanem durr, telibe kapja.
És persze, a legrosszabb az ezerszer elcsépelt szitu: PONT akkor, amikor mi már tudjuk, hogy igenis van esélye Neelánál, és végre kezdhetnének ezek tán egymással valamit.
Eredeti.
Tényleg már csak villanásokra telik a stábtól...

És van egy fogadásom, hogy a közeljövőben sok Kovacekéhoz hasonló esküvő lesz kishazánkban is: meglepetés esküvő a gyártelepen (bár, a mosdók ahhoz képest egy luxus szálloda szintén voltak felszerelve), humorbonbonok, modern zenét játszó vonósok, éneklő vendégek, kávéházi asztalok a szokásos nagy helyett, fogadalmak, nemzetköziség (bár, tegye fel a kezét, aki nem találta ki, hogy Neela a legkevésbé sem az esküvőről v. a szerelemről beszélt pándzsabiul)
Előzmény: BahnScorper (12291)
BahnScorper Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12291

Na, a múlt hét után megint nem volt lelkierőm írni, még ha Kovács leköszönése és a villanyok leoltása nagyon jó zárása is volt annak a résznek... de ezt most éreztem igazán, amikor Rája bement a bezárt és feldúlt kórházba, mintha csak egy fps-pályán mozogna, és már csak azt várná az ember, hogy eléugrik valami szörny... :-))))

 

 

Amúgy köztudottan nem vagyok oda a rendhagyó részekért, kivéve ha valami nagyon durva kontrasztot bele tudnak rakni, mint Kártékony első munkanapját Afrikában... de ez most pontosan azért volt jó, mert mindenhez képest rendhagyó volt. Mintha csak a Rém rendes család kollektíváját, vagy valami más hasonló kaliberű gegmestert hívták volna meg egy kis vendégforgatókönyvírásra. :-) A násznép elé kirugdosott menyasszony, Abbey és a virágszóró kiscsaj egymást oltogatása, kisegítő és félreolvasó rabbi az összes zsidó szavajárással és hagyománnyal, meg a "zavarjuk le gyorsan valahogy" hozzáállással... (és még a zene utána is elég zsidós hangulatú volt, az nagyon tetszett), Móricka meg Bob és Bobek karahokizása, Juscsenko cinikus megjegyzése ("meglepetés-esküvő"), őszinteségbe torkolló részegségek, olyan beszólások (Móricka vs. Samu), mint amikkel mi a haveri összeröffenéseken szoktuk oltani egymást, egy kis csihi-puhi... valahol mind közhely, de ennek ellenére is megnevettetik az embereket nap mint nap - pláne ha egy ilyen sorozatba kerülnek be.

 

Nagy volt még Abbey szörnyülködése (ilyen helyek Meat Loaf klipjeiben vannak... :-) )meg ahogy Bob és Bobek tüsténtkedett végig, aztán meg utána Mórickával elvolt... és az is, ahogy Rája alázta C.Gates-t, még ha ezzel ő is járt rosszul... Méla meg valóban milyen népszerű lett mindenki között... ehe-ehe-ehe...

 

 

Erre a részre tehát azt tudom mondani, hogy a csúcson kellett volna abbahagyni, és ez egy igazi csúcspont. Igaz, a folytatás is méltó lesz ezek kifejtésével, de azok alapján, amiket itt most olvastam a spoilerekben (hogy mennyi szereplő kopik ki), most már tényleg azt tudom mondani, hogy már a következő évad is fölösleges, és remélem, tényleg ez lesz az utolsó...

Roxer17 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12290
ki a franc volt az a kínai csaj aki lesmárolta Neelát?
pont akartam írni,hogy annyira nem jó nő Neela,hogy az összes facér pasi őt akarja erre,még egy nő is...
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12289
hehe, amikor a két bika összeverekedett, mondtam is, hogy na most kell Dubenko és a gyakornok csaj között választani :)
Előzmény: Shalina (12288)
Shalina Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12288

Még gondolkodik, hogy a pasikat vagy a nőt válassza. :D

 

Shal

Előzmény: Törölt nick (12287)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12287
Bealudtam a film közepébe, ezért nem tudom Neelának sikerült -e választani a sok pasi közül.?
Shalina Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12286

Én meg azt nem értem, miért kell a 15. évadról írogatni.

 

Shal

Előzmény: esotherica (12284)
Pak 88 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12285
Nem értem, hogy mit nem értesz? Néztem a végét és csak annyit láttam, hogy felveszi a mobilt a földről és jön vele szemben egy fényszóró. Utána snitt. Most akkor mi a helyzet?
Előzmény: esotherica (12284)
esotherica Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12284
Nem értem, miért kell ezt...
Előzmény: Pak 88 (12283)
Pak 88 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12283
Ray találkozott egy kamion elejével????????????????????,
Gáborbakter Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12282
Azért jó volt a mai részben egy-két régi számot újból hallani.
Előzmény: Kacércica (12281)
Kacércica Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12281
Jó ötlet, csak ne itt, mert nagyon off :)
Sztem keress egy ehhez illô zenei topicot aztán ott cserélgethetünk :D
Előzmény: J.J Thomshon (12280)
J.J Thomshon Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12280

Köszi szépen én is kerestem de nekem nem sikerült megtalálnom, ugyhogy kösz az infót azota már hallgarom is : ))) amugy szenitem is a sakáltanyás verzio van az előzetesben   ugy látszik hasonló veletek a zenei izlésem, ha esetleg még van ehhez hasonlo jo számaitok előadóval cimmel azt +köszönném mivel szivesen frissiteném a zeneitárházamat de a mai popból kevés tetszik vagy csak nincs türelmem meghallgatnia sok silány zenét amik között csak elvétve találok egy két jót

Előzmény: Kacércica (12279)
Kacércica Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12279
Nincs mit :) Én is már napok óta kerestem.
Egyébként sztem az elôzetesben a Sakáltanya-verzió van.
Előzmény: Anorek szia! (12278)
Anorek szia! Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12278
Szia! nem láttam a hsz-odat. Közben én is megtaláltam. Köszi szépen!
Előzmény: Kacércica (12276)
Anorek szia! Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12277
Szia! Megtaláltam a neten. Blondie: One way or another  Talán a Sakáltanya c. filmben is benne volt...
Kacércica Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12276
Sziasztok,
több verzió is létezik, az eredeti: Blondie: One way or another, de Mandy Moore is feldolgozta + Coyote Ugly- Piper Perabo, One Way Or Another
Előzmény: Anorek szia! (12273)
arpadusz Creative Commons License 2008.05.20 0 0 12275
Valamilyen magyar oldalon olvastam fene sem emlékszik véletlenül találtam rá keresőben. Julianna amúgy nincsen hír róla hogy visszajönne.
Előzmény: kori2 (12272)
J.J Thomshon Creative Commons License 2008.05.19 0 0 12274

szia én is azt a számot nyomozom egy másik topcban ha megvan akkor megadom

 

Előzmény: Anorek szia! (12273)
Anorek szia! Creative Commons License 2008.05.19 0 0 12273
nem tudjátok véletlenül, hogy mi annak a dalnak a címe ami a heti előzetes alatt megy??? Nagyon tetszik már régóta és nem tudom a címét....
kori2 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 12272

ezt hol olvastad???

Esetleg egy linket beírnál?? mert mindenhol az van, hogy mégsem sikerült megfűzni a visszatérésre George Cloonyt és Julianna Marguliest..

Előzmény: arpadusz (12253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!