Keresés

Részletes keresés

Skorzeny Creative Commons License 2000.09.23 0 0 68
szerintem viszont sok félős megy el térítgetni...

amint írtam nem félek a térítgetőktől... ezek mind az ártatlanság-szentség mintaképei:)))

Előzmény: Törölt nick (63)
Skorzeny Creative Commons License 2000.09.23 0 0 67
Inkább megyek a pokolra, mint az említett egyházak valamely rendezvényére.

Nem félelemről van szó, csupán csak tartózkodom az efféle eseményektől...

Előzmény: sabik (62)
Kenet Kapitány Creative Commons License 2000.09.23 0 0 66
Rendben tizedes. Járj bégességgel !
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.23 0 0 65
Kedves Dender Gabitány!
Parandzs érdeddem! Géreg engedélyd megjuhászgodni!
Kenet Kapitány Creative Commons License 2000.09.23 0 0 64
Kedves Szívem csücske húsevővirága :), itt nem térítők szidása folyik az Úrban, hanem bizonyságok elmesélése, ki hogyan akasztotta ki (fel :) a hittéritőket.
Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.22 0 0 63
A sok félős jön ide a térítgetőket szídni...
sabik Creative Commons License 2000.09.22 0 0 62
Skorzy.

Ha tudod ki vagy és mit akarsz nyugodtan mehetsz akár a pokolba is.
Ha féltél bemenni akkor még nem vagy biztos önmagadban.

Előzmény: Skorzeny (61)
Skorzeny Creative Commons License 2000.09.22 0 0 61
Segítsetek!

Mit csináljak ezekkel a Szcientólogiai agymosott férgekkel? Valami kiállításra akarnak bevonszolni... Komolyan módom, de má tejesen kíváncsi lettem.:)))

Mondom neki megyek haza erre ilyet szól, hogy
-Ne menjél, nézzd meg a kiállítást!
Ha baz*eg, azt hittem megetetetm vele a szórólapjait.

Előzmény: SpendeR (60)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.22 0 0 59
off
hopsz, megint elrontottam a lezáró tag-et
on

szóval: Agyvezér, vegyed és egyed a kr. szalámit ;-)

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.22 0 0 57
aromo én inkább úgy érzem, hogy egy ilyen nyomulós kis házalónak nincs joga rámtukmálni a vackait. ha az ő hite szerint én elkárhozom, az az én bajom. sajnos semmi különbség a MLM alapú ügynökök és a hittérítők között. egyáltalán, szerintem egy igazi vallásos állapotban élő ember elutasítja az egyházakat, az igazából gyülekezeti közösségek meg nem a mennyiségi, hanem a szellemi-lelki gyarapodást tartják szem előtt. a térítés, akárhogy forgatom pénzről, politikáról és hatalomról szól. a hittérítőknél jobban márcsak a katolikus egyházat utálom azzal a középkori államegyházi allűrjeivel. ha már tolerancia, részemről az is kegy, hogy nem gyújtom föl a kurva tempomaikat, amit megérdemelnének a bibliahamisító, rabló, lélekkufár, álszent, hipokrata szemetei.

Agyvezér

Agyvezér Creative Commons License 2000.09.22 0 0 56
Ha te mondod......
Előzmény: aromo_ (55)
aromo_ Creative Commons License 2000.09.22 0 0 55
>>Akár késkészletet, akár drogot, akár selejtes isteneket és azok hibbant fiát akarja rám tukmálni, jogom van úgy elküldeni, hogy elmenjen a kedve a kéretlen pofázástól.

dehogy van

Előzmény: Brumimackó (53)
Agyvezér Creative Commons License 2000.09.22 0 0 54
Ha valaki nem figyel mondhatok bármit
az egye meg a krisztusszalámit

Bocs mindenkitől de nem hagyhattam ki

Előzmény: tomimaci (52)
Brumimackó Creative Commons License 2000.09.22 0 0 53
Azé, hogy fájjon! "Mert én gonoszabb vagyok, mint Darth Vader / és keményebben lépek fel, mint Doszpot Péter!"

Egyébként meg pl. azért, mert egy idő után az embernek elege lesz a buta arcú hitkufároktól. Akár késkészletet, akár drogot, akár selejtes isteneket és azok hibbant fiát akarja rám tukmálni, jogom van úgy elküldeni, hogy elmenjen a kedve a kéretlen pofázástól. Aki meg kora reggel becsönget a szaros krisztusszalámijával, az legyen felkészülve a lépcsőn lerugdosásra.

Mellesleg örülök, hogy egy hittérítő is megjelent, így legalább vita is lehet, vagy nem az vagy?

Előzmény: tomimaci (52)
tomimaci Creative Commons License 2000.09.22 0 0 52
Tiszteletem a hozzaszoloknak!

Szoval ti folotte alltok a hitteritoknek.
Szerintem ha valakit nem szeretnenk meghallgatni, akkor ezt ertelmesen is meg
lehet mondani, nem tudom miert kellene ehhez barmit is kitalalni???
Ez nem kerul sok idobe.
Tamas

Agyvezér Creative Commons License 2000.09.21 0 0 51
Közel volt hozzá a pacák de megkegyelmeztem mert fájó seggel nem lehet lótuszba ülni........
Előzmény: fenris (50)
fenris Creative Commons License 2000.09.21 0 0 50
Agyvezér:
Ilyen alapon mondhattad volna neki azt, hogy szellemi fejlődéséhez elengedhetetlen néhány seggberúgás, és neked az a feladatod, hogy ezeket bevigyed %)
Egyébként az a másik, templomkertes szöveg már annyira röhejes, hogy már röhögni se tudtam rajta. Ezek valóban idióták, semmi kétség.

SpendeR:
Az érdem a hittérítőké, mi csak krónikások vagyunk az árnyékukban %)

Előzmény: Agyvezér (48)
Agyvezér Creative Commons License 2000.09.21 0 0 48
Hallottam, hogy a nálam járt paplan hajú és társa a szomszédban is próbálkozott. Azt mondták, hogy a gyerekük majd játszhat a templom kertjében ha belépnek. Hát ilyet?!?!?!?!?!?Normálisak ezek?
Barátnőm mesélte, hogy egyszer dumcsikált egy krisnással (nincs velül semmi bajom de a "keresztények" valahogy elkerülnek). Kérdezte, hogy miért kell a pénz neki azt mondta azért mert fennt kell tartania magát. Válasz sem késett miért nem dolgozol hiszen fiatal egézséges férfi vagy és még eszed is van. Hát azt nem lehet mert az sok időt venne el a szellemi fejlődésétől. A barátnőm megkérdezte és én hogy fejlődök ha dolgozok.
Te bizony sehogy!
Akkor ezek szerint míg én mint egy szorgos hangya dolgozok rád azért hogy a te szellemi fejlődésed előrébb jusson. Szerinted ez normális dolog?
Igen mert nekem most ez a feladatom neked meg az!
Innentől kezdett elfajulni a beszélgetés és a többi részlet nem érdekes már filozófiai szempontból.

vigor Creative Commons License 2000.09.20 0 0 47
Bocsika, lemaradt egy smiley... :DDDDDDD
Előzmény: vigor (46)
vigor Creative Commons License 2000.09.20 0 0 46
Lehet, hogy a krisnások tudnak valamit?
Előzmény: Mont-Blanc (44)
fenris Creative Commons License 2000.09.20 0 0 45
Hehh, szep peldaja a tolerancianak es a szeretetnek %))
Előzmény: Mont-Blanc (44)
Mont-Blanc Creative Commons License 2000.09.20 0 0 44
Egy konkrét esetem volt egy krisnás ifjú hölggyel a Keleti aluljáróban. Könyveket árult(ak ott többen is).

Szó szót követve mégis meg kellett fogalmaznom, hogy számomra a Krisna tan nem megfelelő, mert az én hitbeli meggyőződésem alaptétele biblikus. Bűnös életem megváltásra szorul, és ezt Jézus Krisztus biztosította nekem.

Mi nem tetszik a Krisna tanban?

Mert bár egészségügyi szempontból igen figyelemre méltó, valamint hirdeti bár a szeretetet és a békességet, de az egekben trónoló megváltó, személyes, teremtő Istent tagadja, és végeredményben az önmegváltás eszméjén és bizonyos elvont gyakorlatokon alapuló keleti filozófia (kihívó magatartás nélkül mondtam, kérdéseire válaszolva, nem úgy a homlokába rizsázva).

A válasz a következő volt: "Akkor te hülye vagy."

Ebben maradtunk.

Mont-Blanc

Skorzeny Creative Commons License 2000.09.20 0 0 43
Kedveskéim!

Megyek a Vörösmarty téren és szcientológiai egyházas cédulát osztogat. Meghív a rendezvényére ami ott nyomban a GERBAUD rendezvénytermében van. Kérdi megyek -é. Mondom igen és erre már vonszolna is a kis csoportocskába.
Na jó ha most kell mennem akkor kihagyom és faképnél hagytam, majd a kis szórólapot amit a kezembenyomot továbbpasszoltam a következo egyházas hölynek aki nem tudta mire vélni a dolgot.

Ez ugye nem is zakkantás. Csak úgy elmondtam.

Előzmény: Duhogány (42)
Duhogány Creative Commons License 2000.09.20 0 0 42
Két jehovista csaj térített már vagy egy negyed órája, de igen vontatottan haladt a dolog, mivel mindenbe belekötöttem. Taktikát váltottak, és nem az észérvekkel próbáltak hatni, hanem közvetlen lelki terrorral. Aszongya az egyik: "és nézzél most rám. Lehet, hogy amikor az Úr elé kerülök, azért nem fogok üdvözülni, mert egy ilyen jóravaló fiatalembert (Duhogány) nem sikerült a helyes útra téríteni". Mondom neki, hogy ez egyéni szocprobléma, és ezen a ponton abba is maradt a társalgás.
alomhajos Creative Commons License 2000.09.19 0 0 41
Sziasztok!

Néha engem is megszólítanak hittérítők, s rögtön az elején kiszúrom, hogy betanult rizsát nyomat vagy pedig értelmesen beszél. Akin látom, hogy beszéde bibliai idézetekből áll, gyorsan megköszönöm és határozottan tudtára adom, hogy sietnem kell, ha tovább erőszakoskodik, akkor egyszerűen faképnél hagyom. Az értelmesebbekkel szoktam beszélgetni néhány percet s a legtöbbször jó érzéssel válunk el egymástól. Néha krisnások is megszólítanak, nekik szoktam adni némi pénzt is, s habár nem várom el, viszonzásként időnként rám tukmálnak valamilyen könyvet vagy gyertyát.

Tavaly egy szombat délután ledöltem szundítani egyet, de ez nem igazán akart összejönni, mert először a szomszéd csengetett be valamiért, aztán valaki telefonált s épp mire elaludtam volna megint csengettek. Baromi morcosan és álmosan botorkáltam ki az udvarra, s a kapunál egy vigyorgó nyugdíjas bácsi meg egy másik csóka lobogtatott egy JT kiadányt.
- Ébredjetek, ébredjetek - mutatott fülig érő szájjal az újság címére
Akármennyire morcos voltam, majdnem felröhögtem a helyzet komikumán. Persze ezek is betanult rizsát motyogtak, amikor kérdeztem az öregtől valamit és erre teljesen más, kitérő bibliai idézet érkezett, rátértem a lényegre és közöltem velük, hogy hiába akarnak rádumálni, úgysem leszek JT-tag. Azon viszont én lepődtem meg, hogy rögtön elbúcsuztak tőlem; úgy láccik a tagtoborzás fontosabb volt számukra mint az igehirdetés.

Sziasztok,
áh.

Seol Creative Commons License 2000.09.19 0 0 40
"Tiszta szerencse, hogy normális barátaim, ismerőseim is vannak %) "
Egyszer ma'r nekem is bemutathatna'l egyet :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: fenris (36)
fenris Creative Commons License 2000.09.19 0 0 39
%)))))
Előzmény: Brumimackó (38)
Brumimackó Creative Commons License 2000.09.19 0 0 38
Vhol már leírtam, de ide való:

Egyszer sietősen haladtam a Móricz Zsigmond körtéren, amikor odabucskázott hozzám egy jellegzetes térítőgyerek: ragyás lófej, szája szélén rezgő nyál, nőt még csak ikonon látott, és kezembe nyomott egy fecnit, hogy "Lezs egy keresztény előadás, és meghívuuunk!"
Rámosolyogtam, fogtam a lapot, összetéptem és szóltam: "És felelvén Jézus, monda nékik: Nem az egészségeseknek van szükségük orvosra, hanem a betegeknek." Pár pillanatig farkasszemet néztünk, aztán ki-ki ment a dolgára. Azóta is nagyon büszke vagyok erre.

Agyvezér Creative Commons License 2000.09.19 0 0 37
Kedves Avi!

Mindenki a maga igazságát éli meg. Nicht vergessen!

Üdv:Irish

Előzmény: aranyviktor (35)
fenris Creative Commons License 2000.09.19 0 0 36
Aranyviktor:
Én valami olyanra gondoltam cél elérése címén, hogy valamilyenné válni. Ez nagyon is elérhető.
Én még nem ismerlek %)

Rhad:
Már csak az a baj, hogy én nemcsak a térítőket vonzom, hanem a geciket is, gyakran kerülök összetűzésbe mással úgy, hogy nem én kezdem a dolgok rosszra fordítását. Biztos a rossz felem az idegesítő térítőket vonzza, a jó felem meg az idegesítő szemeteket. Fasza %I
Tiszta szerencse, hogy normális barátaim, ismerőseim is vannak %)

A többieknek: Csak így tovább, jöjjenek a történetek kipróbálandó szövegek %)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!