Keresés

Részletes keresés

Réky12 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 970
Bár most hallom a Vitray papától,hogy mi történt!
sajnálatos...
Réky12 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 969
HA sok minden máshogy alakult volna eddig,akkor most lenne sok-sok aranyunk!De nem van!
Sajnos a lányok nagyon összezuhantak az USA elleni vereségtől..
Kár!:(
Előzmény: Omega12 (968)
Omega12 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 968
Úgy gondolom ez a 4. hely a reális amit megszereztünk női tőrben. Bár ha reggel kicsit összeszedettebbek a lányok és Knapek Edina az utolsó előtti csörtében nem szed össze akkora hátrányt, akkor a döntőben az oroszokkal csatázhattunk volna.  
Előzmény: Réky12 (962)
takacsi Creative Commons License 2008.08.16 0 0 967
Sajnos ezen a napon mégcsak várni sem lehetett magyar sikerre.

Nem is lettek....
Attraction Creative Commons License 2008.08.16 0 0 965
Ha nem volt, és még az is visszafejlődött, akkor az azt jelenti, átment minuszba, és hogy mostmég árt is?:)
Előzmény: Törölt nick (964)
Attraction Creative Commons License 2008.08.16 0 0 963

Volt már szó a sportdiplomáciáról.

Most hallom a rádióban, hogy az oroszok panasszal éltek amiatt, hogy az ökölvívásban több versenyzőjük a vártnál korábban esett ki, és szerintük ebben a bíráskodás keze van. Megtárgyalták a dolgot, és úgy néz ki, hogy néhány bírót eltiltanak az olimpiáról.

Magyar részről semmiféle észrevétel nem érkezett.

Ennyit a mi sportdiplomáciánkról......:(

Réky12 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 962
Magyar ámokfutás a női párbajtőrben...!!?
Omega12 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 961
A többi csapat sem stabilabb ezt bizonyítják a mai eredmények. Bármi előfordulhat.  
Veszpremi Creative Commons License 2008.08.16 0 0 958
Szégyenletes, amit csináltak. Ezek után nem számítok semmi jóra. A múltkor Kásás (is) megmondta, hogy nem szabad ennyit könnyelműsködni. De hiába, ez megy mindig, képtelenek nem kiengedni. Komolytalanok, nem tanulnak a múltból, tényleg az ember idegeit kikészítik, akárcsak a női kézisek, azokat már meg sem nézem, egyszerűen nem bírom.
Előzmény: Krepácsné (957)
Krepácsné Creative Commons License 2008.08.16 0 0 957

Amit ezen a mérkőtésen csináltunk az felháborító.Amatőrök módjára nem lehet meccselni senkivel.Ezt az Ausztrál csapatot minimum 5 góllal meg kellet volna vernünk.

Az én idegeim nem bírják ezt a streszt :)

 

Réky12 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 956
Azt a rohadt mit fogott a kapusunk!!!???!!!
Ilyen forró pitét még nem láttam!!!
Előzmény: Réky12 (955)
Réky12 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 955
TE JÓ ÉG!!!Az auszik mindjárt kiegyenlítenek!!!:(:(:(:(:(:(:(
Omega12 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 954
Az aranyéremre is esélyes  öttusázó Horváth Viktor újra megsérült, egy ideg csípődött be a vállába. A jelek szerint el tud indulni a versenyen, azonban ez a sérülés nagyon megnehezíti a felkészülését a célegyenesbe.
dejo Creative Commons License 2008.08.15 0 0 952
Ezaz! Köszönöm szépen.
Előzmény: mondial (951)
mondial Creative Commons License 2008.08.15 0 0 951
http://vlv.hu/2008-08-09/Olimpia_2008_Peking/

ez sztem jó lesz
Előzmény: dejo (950)
dejo Creative Commons License 2008.08.15 0 0 950
Köszi! Itt legalább a program megvan!
Én azonban ilyesmire gondoltam: http://handball.hu/statistics/olimpia2008/
Ez csak a kézilabda. Még keresem tovább a vízilabdát is.
Előzmény: mondial (949)
mondial Creative Commons License 2008.08.15 0 0 949
http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/index.shtml

itt nézz körül
Előzmény: dejo (948)
dejo Creative Commons License 2008.08.15 0 0 948
Hajrá magyarok!
Kérem, hogy segítsen nekem valaki!
Olyan web-oldalt keresek, ahol az Olimpiai kézilabda és vízilabda összes eredménye és állása megtalálható. Nem csak a mi csoportunk, hanem a többi is és nyomon lehet követni ki hogy áll, ki kivel játszott már milyen eredménnyel és várhatóan ki kivel fog még játszani. Ez utóbbi esetben az eredményhez még nem ragaszkodom! :-{)E
Eddig amiket néztem, inkább csak az érem és helyezési táblázatra, meg a kronologikus hírekre koncentrálnak. A legtöbb inkább csak mellékletként tartalmazza az olimpiát és olyan is volt ahol az összesített eredmények keresése közben a bajnokok ligájára is eltévedtem. És csak lestem, hogy ez mit keres az olimpián? :-{)E
Omega12 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 947
Ha Pálingernek összejönne egy-két védés simán megfoghatnánk ezt az orosz válogatottat is.
procaliber Creative Commons License 2008.08.15 0 0 946
Pont ezt akartam írni, én se kedvelem, de tök normálisan beismerte rendszerváltás óta egyik kormány se költi GDP 1%-át a sportra, ellentétben az EU-val. Nem csak ez a mostani hanem egyik sem az Orbán kormány sem. Ígérte mindenki, de senki nem lépte meg. Másrészt azt is mondta a tömegsportra kell költeni mert egyre kevésbé sportol a mai ifjúság.
Előzmény: Attraction (945)
Attraction Creative Commons License 2008.08.15 0 0 945

Ma a rádióban pont erről beszélt Shmitt Pál. Alapvetően nem kedvelem az arcot, de most kivételesen teljes mértékben egyet kellett vele értenem.Amíg nálunk a GDP 0.2 %-ot költenek a sportra, addig pl. szlovákiában 1%-ot.

 

Előzmény: Törölt nick (939)
meret99 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 942
Az USA-nak mindig lesznek Phelpsjei! 1xerűen azért mert sokkal több pénzük van 1részt a sportra, másrészt a dopping iparra:( Dehát az amcsi demokáciába ez is beletartozik! Persze előbb vagy utóbb őket is eléri a végzet, mint minden hatalmas csillagot! Addig is az amerikai megalázást kell eltűrni minden vonalon:( Ez van!
Omega12 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 941

Azért a pénz mellett más is van amit beinvesztáltak ezt gondolom te sem tagadod. Kicsit számomra feltűnő- mást ne említsek- hogy Kína csak úgy megveri az oroszokat vizilabdába, úgy hogy eddig semmi eredményük nem volt.

Előzmény: Törölt nick (939)
Omega12 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 940

A boxolók utoljára nagy eredményt 1996-ban értek el akkor azért  mert volt egy Kovács István nevezetű ökölvívó aki azért magasodott ki a többi más ország ökölvívói közül mert intelligens ember volt. Ésszel boxolt. Nem azt csinálta mint a mostani srácok, hogy leállnak verekedni és abból valahogy kijönnek. Az utolsó érmesünk pedig Erdei Zsolt volt, 8 éve  aki hasonló agyi kapacitásokkal bír mint Kokó.  Egyébként, hogy Barcelonában három bronzot szereztünk egészen Gedo györgyig kell vissza utazni, hogy ökölvívásban aranyérmes versenyzőről beszélhessünk.

Különben meg az ökölvívásnak nincs helye ilyen pontozási módszerekkel az Olimpián. Remélem tegnap láttad az orosz meccsét a kínai ellen és akkor tudod miről beszélek.

 

Azt is vedd figyelembe, hogy a régi ökölvívóknak nem kellett megküzdeni a volt szovjet tagállamok összes boxolóival, hanem ha megverte mondjuk az oroszok ökölvívóját akkor az érem szinte garantált volt. Most ha megver valaki egy nagy nevet marad még kb. három.

 

Ha a favágást jobb körülménynek nevezed akkor valóban Papp Laciéknak sokkal jobb lehetőségeik voltak mint most. 

 

Gyanús vagy Te nekem ezekkel a műsorokkal és újságokkal, ha nem ismernéd őket talán nem is emlegetnéd. Biztos vagyok benne, hogy Te több cikket tudnál idézni belőlük mint én.  

Előzmény: Törölt nick (936)
Omega12 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 938

Én nem Phelpsre haragszom,hanem azokra, akik beveszik ezt a maszlagot, hogy lehet tisztán így úszni. Remélem mindenki látta az eredmény hírdetést, ahol Cseh Laci majdnem rosszul lett úgy kivolt, még Phelps  jókat mosolygott, majd ezt követően levette a melegítőjét, felvett egy szemüveget és befürödte megát a 100 m-es pillangó döntőjébe másodikként.

Feltehetőleg jobb minőségű a pizzát eszik mint Cseh László.

 

Kicsit vérlázító számomra, hogy a tök utolsó tornászt a híres WADÁ-nak sikerül megbuktatnia az ilyen emberrel meg semmit nem tud kezdeni. Persze ezek után nem hányhatják a szemükre, hogy nem dolgoztak megfelelően.

Előzmény: Krepácsné (934)
Omega12 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 935

Ha valóban követnéd az eseményeket akkor azt is tudnád, hogy a női kézilabda csapat nem érem esélyes, ezt maga Hajdú János nyilatkozta.

Kitől vártál Te érmet a vívókon kívül ember. Kicsit fel kéne ébrednedm ha tényleg követted volna az eseményeket az Olimpián kívül is. A Judosok pedig egytől egyig úgy kaptak ki, hogy végi irányították a meccset , az ellenfél az akcióikba kontrázott bele, tehát akár érem is lehetett volna.

Egyébként valószínű annak idején Papp Laciéknak sokkal jobb lehetőségeik voltak és sokkal több pénz állt a rendelkezésre egy Olimpiai felkészüléshez. Ugye te is így gondolod?

 

Tudod én inkább maradok a vacsora csatánál és a megasztárnál, ahol tudok jókat nevetni és nem azt figyelem, hogy Gyurcsány ,,Fleto" Ferenc, vagy Orbán ,,Cigány" Viktor hazudik nagyobbat.

 

Azért a kreativitásodon változtathatnál, mert azt veszem észre már nem először, hogy saját kútfőből  nem tudsz választ kreálni, hanem az én hozzászólásaimban változtatsz néhány szót. Látod ezt tette veled a politika, hogy saját gondolatod már nincs is.

 

Előzmény: Törölt nick (933)
Krepácsné Creative Commons License 2008.08.15 0 0 934

Áramvonalas test,delfin alkat?....Ez csak duma.Kizárt dolog,hogy valaki ennyivel jobb legyen  a világnál.Nem unszimpatikus ez a Phelps gyerek de már nagyon unom az ábrázatát.

 

Hol lenne amerika az éremtáblázaton ha nem lenne ez a macskajancsi?...És hol lennénk mi? :(

zsuzsa Creative Commons License 2008.08.15 0 0 928
Ma este valamelyik kereskedlmi adón volt egy rövid interjú a birkózó Fodor családjával. Az apja szenior birkózóbajnok, volt kitől örökölnie és az egész család nagy Fradi rajongó. Az édesanyja azt mondta, hogy szegényes körülmények közt edzenek és meg is akarják szüntetni az FTC birkózószakosztályt.

Ilyen helyzetben nem is lehet arany nyerésére felkészülni....
Előzmény: Krepácsné (927)
Krepácsné Creative Commons License 2008.08.14 0 0 927
Azt nem tudom van-e köze Igaly Diana 13.helyezéséhez a politikának(remélem nincs)de az biztos,hogy sok múlt a pénzen,hiszen 1 éve gyakorlatilag nincs hol edzenie+Pekingben sem kapott normális edzési lehetőséget,így már azt hiszem nincs mit csodálkozni azon,hogy 1 bronz és 1 aranyérem után idén cak egy 13.helyezés jutott ennek a kíváló sportembernek.Remélem nem hagyja abba a sportlövészetet és sikerűl rendeznie a dolgokat,hogy 2012-ben Londonban ismét nagyszerű eredményeket érhessen el.
Omega12 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 926

Érdekes akkor nem tudsz azzal a fene nagy pofáddal hozzá szólni mikor nyer a kézilabda vagy valemelyik vizilabda csapat, esetleg érmet vagy pontot szereznek a sportolóink. Te sportot űzöl abból, hogy csak a negatívumokra figyelj oda. Egyébként nagyon szelektív a hallásod, mert Igaly Diána nagyon sportszerűen azt is hozzá tette, hogy nem a lőtéren meg az időjáráson múlt a mai szereplése, ez ilyen nap volt.

 

Szar lehet így élni, hogy ennyire befolyásol a politika minden részvétem a tiéd.

Előzmény: Törölt nick (921)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!