Keresés

Részletes keresés

sygma Creative Commons License 2005.10.07 0 0 7339
Jé, él a topik! :)

Kedves FreeTomee!

Köszi az infót, én is ezen az állásponton vagyok. Mondjuk a vizfelszinen való egyszeri "DunaTV-zésre" talán jók ezek.

-Sygma
Előzmény: FreeTomee (7338)
FreeTomee Creative Commons License 2005.10.01 0 0 7338

Kedves Sygma!

 

"Mostanság nagyobb áruházakban osztogatnak T*cckó gazdaságos sznorikészletet. 2-3 eHUF, szemüveg, pipa, némelyikben békatalp is van.
Jók ezek valamire? "

 

Áruházakra csodálatosnak tűnő árakkal ellátott termékekre NE bízd az életed!Egyáltalán nem a minőségről híresek!És ha a baj víz alatt következik be...

FELEJTS EL! :)  Inkább kerüljön egy kicsit többe,mint egy életbe(azt nem lehet megfizetni!!!)

 

Kicsit régen írtad már,de éreztem hogy erre válaszolni kell!

-hanyi- Creative Commons License 2005.10.01 0 0 7337
Előzmény: FreeTomee (7336)
FreeTomee Creative Commons License 2005.10.01 0 0 7336

Sziasztok!

 

Új tag vagyok erre felé a fórumon.

Kérdésem lenne hogy milyen kategóriákban vannak a versenyzők egy szabadtüdős versenyen?Jah és milyen időket szoktak lent tölteni?Oh,mielött még elfelejteném 88-as születésű vagyok. Beleolvasgattam az oldalakba,de nem találtam hasonló kérdést, ezért bátorkodtam írni! :)

 

Válaszokat,vagy esetleg valami eredménylista helyének címét a neten előre is köszönöm!

 

További szép napot!

jee_c Creative Commons License 2005.09.17 0 0 7335

Megrendezzük a II. Magyar Apnea Nap versenyt, november 12-én Székesfehérvárott.

 

Részleteket a http://www.aida-hungary.hu címen olvashattok.

HOH0 Creative Commons License 2005.08.20 0 0 7334
>vízalatti gokart - ezen még dolgozom
nah ez tetszik erre benevezek
van már valami konkrét ?

én mindenképpen villamos meghajtású nyitott jármûre gondolok...

Na összedobunk egy ilyet ? :)

zsolt
Előzmény: also_sprach (7319)
jee_c Creative Commons License 2005.08.04 0 0 7333
Aber ja. :)
Előzmény: lborli (7331)
-hanyi- Creative Commons License 2005.07.17 0 0 7332
Emberek!

Kéne nekem egy jó orrcsipesz! (rossz van)
Nem "vizibaletthoz" kellene. A mostanival nem tudok egyenlíteni.
A forrás megjelölést "tehetségtelen amatőr" jeligére emilben.

kösz
lborli Creative Commons License 2005.07.09 0 0 7331
Na so was!
Előzmény: jee_c (7330)
jee_c Creative Commons License 2005.06.30 0 0 7330

-> www.aida-hungary.hu , fórum ott. :)

Előzmény: lborli (7329)
lborli Creative Commons License 2005.06.25 0 0 7329
Nem pörög a topik. Mindenki víz alatt van? :-)
sygma Creative Commons License 2005.06.25 0 0 7328
Mostanság nagyobb áruházakban osztogatnak T*cckó gazdaságos sznorikészletet. 2-3 eHUF, szemüveg, pipa, némelyikben békatalp is van.
Jók ezek valamire?
Egy Technisub Aqualung-al (5* ar, de temporált meg tényleg jó, nem folyik be, 10 méter mélyen kipróbálva + szelepes a pipa :) összehasonlitva mit lehet ezektől elvárni, strapabirás, minőség, használhatóság terén?
Vagy érdemesebb már akkor odakinn a piacon megvenni pár dinárért ugyanazt?

-Sygma
jee_c Creative Commons License 2005.06.20 0 0 7327

Hello,

 

hirtelen nem tudok olyat, aki győrben lakna )bár Karka mintha odavalósi lenne).

Dobd fel a kérdést mondjuk itt, hátha a többiek tudnak valamit.

http://www.aida-hungary.hu/forum/viewforum.php?f=2&sid=eabd290454ffc2df906d348829c451fd

mondjuk a napi csevejbe mehet.

 

( A http://www.aida-hungary.hu/forum/index.php  a http://www.aida-hungary.hu fóruma.)

 

üdv,

Jee

 

(Bocs, ezt a fórumot már csak ritkán használjuk, praktice szinte soha.)

Előzmény: brrrrr!!!!! (7326)
brrrrr!!!!! Creative Commons License 2005.06.12 0 0 7326
sziasztok!

még régebben láttam egy filmet,szerintem mindenki tudja mire gondolok..bár nem tudom hogy a nagy kékség számotokra "alapfilm"-e...:-) a lényeg,hogy szivesen megismerkednék a technikával közelebbről is,ezért érdeklödnék,hogy van e köztetek győri aki esetleg segiteni tudna,hogy miként és merre induljak el.:-)
Danchy bácsi Creative Commons License 2005.04.28 0 0 7325
Hello Scuba! Kösz a tippet! A fehérvári búvárbolt merre van úgy nagyjából?
Előzmény: Scuba (7324)
Scuba Creative Commons License 2005.04.26 0 0 7324

Szia!

Kezdő szintem bármilyen papucsos nem pántos uszony jó lesz.

Szfváron van búvárbolt ott tudsz érdeklődni.

Üdv

Előzmény: Danchy bácsi (7323)
Danchy bácsi Creative Commons License 2005.04.21 0 0 7323
Üdw.! Valaki mondja meg, milyen békatalpat és hol érdemes venni? Nem lenne rossz, ha Székesfehérvár vagy Siófok környékén lenne. Tud valaki? Kb. 10000Ft-t gondoltam rá, de olyan kéne, ami azért valamennyire használható. Van ilyen ebben az árban egyáltalán? :-)
also_sprach Creative Commons License 2005.03.18 0 0 7322
Nem unalmas, mert másról szól és más. Medencében befelé figyelsz és nem kifelé, mint merüléskor. Amúgy én egy csomót hülyéskedek, mert nekem a sima úszás unalmas. Bukfenc, rekordok, próbák, úszás, elul felül stb.
Előzmény: Danchy bácsi (7320)
Danchy bácsi Creative Commons License 2005.03.18 0 0 7321
A vizalatti gokartot meg el tudom képzelni úgy, hogy a csávó palackkal nyomul, és lábbal hajtja a propellert. Vagy csövön lógazunk a vízbe adott távonként reduktorokat, és csak azoknál lehetni levegőt venni...:-)
Előzmény: Danchy bácsi (7320)
Danchy bácsi Creative Commons License 2005.03.18 0 0 7320
Érdekes, de szerintem pöszén néznének, ha 5 ólomövvel meg búvármaszkkal 2 csávó elkezdené csépelni egymást a medence alján :-)
Én nem snorkelezek meg semmi ilyen, mert medencében unalmas, (néha szimpla úszószemüveggel szoktam ellenni: távúszás a medence alján pl.) de a vizihoki nagyon megtetszett. Sajnos Pest messze van, suli meg minden reggel, ógyhogy idén meg jövőre tuti nem fogom rendszeresen űzni. Ha tetszeni fog, akkor nyáron tervezek cuccot venni és heti 1-2x feljárni. Bár, egyelőre még ez is valószerűtlen.


De ez a pankráció tetszik. Nyúlok a tesiszertárból pár 2,5ös súlyt és haverommal elbaromkodunk :-)))))
Előzmény: also_sprach (7319)
also_sprach Creative Commons License 2005.03.18 0 0 7319
Jópofa dolognak tartom, de annyira nem, hogy rendszeresen ezzel foglalkozzak. Ennek hatására feltaláltam néhány hasonlóan érdekes vízalatti sportot, íme:

- vízalatti pankráció (underwater wrestling)
- vízalatti cselgáncs (sok ólommal, hogy jó nagy gravitáció legyen a dobásokhoz)
- vízalatti diszkoszvetés
- vízalatti gerelyhajítás (a szigony puska nélküli verziója, azaz manuál-szigony)
- vízalatti futás (sok ólom)
- vízalatti rúdugrás, úgy hogy a léc kint van a vízből de víz alól ugranak é oda esnek vissza. Kezdetben át lehet ugroni az alsó műugró palló vízalól!
- és végül vízalatti gokart - ezen még dolgozom, talán kis tengeralattjárókkal lenne.

:)
Előzmény: Danchy bácsi (7318)
Danchy bácsi Creative Commons License 2005.03.17 0 0 7318
Hello mindenki!
Gondoltam benézek, mert ti közel álltok a témához. Nem fordult meg valakinek a fejében, hogy vízihokizzon? 2 magyar oldalról tudok: www.vizihoki.hu és www.piranha.hu. Nekem baromira tetszik. Lehet, hogy jövő 7en ki is tudom próbálni
jee_c Creative Commons License 2005.02.23 0 0 7317
Tessék ellátogatni a www.aida-hungary.hu -ra! Rég jártál már arra! Mi van veled?

jee
Előzmény: tzuiop (7316)
tzuiop Creative Commons License 2005.01.24 0 0 7316

OFF:

 

Február 4.-én Hot Club of Hungary koncert lesz a Benczúr klubban.

 

A zenekar a Django Reinhardt és Stephane Grappelli által népszerűvé vált manouche swinget játsza, magyarországon egyedülálló módon selmer/maccaferri tipusú gitárokon, ami még autentikusabb hangzást eredményez.

Sajnos a zenekar a hegedűsét még nélkülözni fogja,de 

 

Vendég lesz az idén 20. születésnapját ünneplő Hot Jazz Band énekes,trombitás,bendzsós,hangszerelő,zenekarvezetője Bényei Tamás, aki tőle ritkán látható módon gitározni (is) fog!:))

 

ON:

 

és a szólista egy levegővel játszik minden számot,szóval nagyszerű statikus apnea edzés is lesz! :))) 

also_sprach Creative Commons License 2005.01.16 0 0 7315
Sziasztok.

Van itt olyan ember, aki búvárkodott már Thaiföldön?
(akát készülékkel vagy szabadtüdővel)

Főleg szabdtüdős móka érdekelne.

Tanácsot szertnék kérni, mert nemsokára ott tervezek merülni.
Umbi (Janiii) Creative Commons License 2005.01.05 0 0 7314

Szia Ujvika!

 

Ha a www.aida-hungary.hu/forum -on mondjuk az Általános/Napi csevely topicban rákérdezel, akkor lehet, hogy ráakadsz arra az emberre, akinek meg van videón (asszem németül). Egyéb lehetőségről nem tudok sajnos. A film zenéje könnyebb eset. Ott arra is rákérdezhetsz.

 

Üdv

U

Előzmény: ujvika (7313)
ujvika Creative Commons License 2005.01.04 0 0 7313

Sziasztok!

 

Nincs meg valakinek az OceanMen című film számítógépen, vagy tudja valaki hol lehet beszerezni DVD-n? Segítségeket az ujvi@freemail.hu címre küldjétek!

 

köszönöm!

jee_c Creative Commons License 2004.12.16 0 0 7312
A www.aida-hungary.hu oldalon a fórumba írj inkább! Ide ritkán olvasunk, írunk. Én is csak épp erre jártam. :)
Előzmény: bálnabá (7311)
bálnabá Creative Commons License 2004.12.13 0 0 7311

Üdv a Tüdős Hurkáknak!

 

Ki az akit érdekel télen egy kis fincsi melegvíz, kellemes színes koralltömeg, sok hal, sok napfény és egy csipetnyi édenkert? Van még pár helyünk, nyugodt, tapasztaltsrácoknak és esetleges kísérőiknek. Akit érdekel adjon egy jelet!

 

MAURITIUS 2005. február vége 224.000 Ft + illetékek

 

                                                                        jóccakát

jee_c Creative Commons License 2004.09.30 0 0 7310

Sznori ürítéséről: van egy nagyszerű módszer, amit egy freediving fórumon vagy cikkben olvastam. A következőképpen néz ki: veszel egy levegőt a vízen (azért nem rajta! :) hason fekve, majd a hszztengelyed körül forogsz egyet (ezt sem kell gyorsan), miközben folyamatosan fújod kifele a levegőt. Nem kell erősen fújni, a lényeg, hogy lassan buborékoljál, ahogy a sznori belefordul a vízbe, és csinál egy kört veled együtt. Abba az irányba kezdd a fordulót, amelyik oldalon a sznori van. Ezzel a módszerrel szépen kifolyik a megmaradt kevés víz is a légzőcsőből. A módzsert nagyon gyorsan el lehet sajátítani, egyszerű, nem igényel semmi extra képességet, és jó is.

 

 

franky71!

sajnos nem a tengerparton élek (élünk), ezért amíg oda el nem jutunk, marad az uszoda, vagy valamelyik tó.

 

Legutolsó tengeri túránkon azért elég sokat bóklásztunk is, persze azért ment a mélység apránkénti meghódítása - azt azért megjegyzem, hogy még ha nincs is általában sok látnivaló egy kötél menti merülésen (bár azért lemenni, és leérni az aljára, az sem piskóta látvány! :), de azért az is egyfajta laza dolog, nem erőlködős - úgy nem is lehet igazán. :)

Előzmény: Giovanni1969 (7309)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!