Keresés

Részletes keresés

kolera4 Creative Commons License 2024.04.15 -2 2 261006

Gondolom azt is hallottad a szpíkertől,szépen adogat a Debrecen a mezőnybe,ameddig az ellenfél hagyja és csak ímmel ámmal támadja meg. 

Helyzetbe meg nem kerülünk,volt egy 13 méteres DZS fejes és egy megpattant Dzs lövés 46 perc alatt.

 

Sokadjára is azt mondom,ha a scout ajánl valakit és NEKEM edzőnek nem tetszik egyik se,akkor 2 opció van.

1. lemondok és elmondom nem kaptam meg a szükséges játékosokat

2. maradok itt és vállalom ez a csapatom és nem keresek kifogásokat

Már ne haragudj meg én úgy vettem ki Blago szavaiból,hogy 1-2 játékost kifejezetten ő kért,Kocsis,Pellumbi és Szuhot is. Majdevac!!!

 

Nyugodtan mondhatta volna a tavaszi edzőtáborba nem elég erős a kerete,nem kapta meg a szükséges játékosokat és ne várjunk csodákat.

Nem tette,azt mondta idézem: jól erősítettünk...

 

Keret: 4 fővel csökkentette,ha nem teszi és akár csak +2 főt megtart, lehetett volna még 2 támadó,senki nem kötelezte rá.

Ő egy idénynek egy Bárány Mance kettősel fusson neki,majd ahogy Mance mondta csak ígérgetett neki és hozta Majdevacot ,húú de jól kinézte.

 

2 támadót? Lassan rám fogod én kérte Mance távozását :)

Értsd már meg ember,az edző felellősége a csapata,ha valami nem tetszik neki ,LEMONDHAT. Kit hibáztassak? A sportigazgatót?

Hozták Thort,melyik hülye edző hiszi azt egy Bárány Thor kettős elég egy tavaszra,ahol MK is van?? Válaszolok: Blagojevic

Mit írtunk itt a téli szezonba? Minimum 2 támadó kell...de inkább 3 ,mert Bárány is sérülékeny.

Nézz rá más keretekre,3 a minimum támadó szám. Batait hagyjuk,Blago 1 ékes játékában ő nem fog sok sót megenni. 

Előzmény: losik (260980)
losik Creative Commons License 2024.04.15 -2 0 261005

A szakma értékelte?

Van két bajnoki címe és egy NBIIes feljutása. 

Biztos van tíz másik ilyen magyar edző az elmúlt harminc évből. 

 

A Paksnak valószínűleg semmi köze nem lesz az esetleges nemzetközi indulásunkhoz. Ha a Fradi nyeri a kupát, akkor bárkivel döntőzik a bajnoki negyedik megy a nemzetközibe. Már évek óta így van. 

 

Amúgy a mostani csatár mennyiségünkkel te jobbat várnál?

Pont amiatt lesz kevesebb, mert egyik cserecsatárunk sem vált be.

Tudom őket választotta ki Blago, tehát az ő sara. Pedig több száz másik jelölt közül választhatott volna..

Előzmény: kolera4 (261004)
kolera4 Creative Commons License 2024.04.15 -2 1 261004

Nincs bajom Kondással,remek ember. Szakmailag meg nem. Szép volt a veretlen szezon,hálásak vagyunk érte,de a szakma értékelte őt utána is. Konkrétan megbukott mindenhol,Várdán meg kapott egy olyan keretet ahol kötelező volt feljutni.

Miért vagyunk harcba? 4. helyért? Ér(het) NK-t,ha minden hól alakul,kezet csókolhatunk a Paksnak majd érte,ha továbbjut.

 

Látva a mostani évet és a fejlődés semmi jelét,egy malacnak a tavalyit. Érezte is Blago ,már nyáron jelezte most hasonló nem lesz.

Vajon most nyáron is ezzel kezdi az évet..fasza lesz.

 

 

Előzmény: losik (260979)
skiss Creative Commons License 2024.04.15 0 1 261003

Nem biztos hogy edzőnek hoznám - hanem klubot építeni. Tőlem maradhat Blago - nem vagyok híve a cserélgetéseknek - építkezni csak úgy lehet, ha kap időt.

A Fradi után az  UTE most nagy költségvetéssel fog dolgozni, de az eleje mindig göröngyös.

A Loki különutas, mint a város. Meg kell tölteni tartalommal és önerőből olyan csapat kell, ami miatt az emberek kijárnak meccsre. Nekem nem kell, hogy nagy költségvetés mellett a francia idegenlégió homogénebb szervezet. Legyen saját játékos néhágy lelkes idegenlégióssal + saját stílus éles meccsek - aztán ebből megjön az eredmény is. Összességében a mai csapattal is előrébb vagyunk már.

 

 

(Tabakovic hogy kinőtte magát a Herthában.)

Előzmény: hallaignác (261001)
hallaignác Creative Commons License 2024.04.15 -1 0 261002

Másold vissza, sokan lemaradtunk róla.

Előzmény: Ebcsont42 (260999)
hallaignác Creative Commons License 2024.04.15 -1 2 261001

Dárdait Debrecenben hamarabb megfeszítenék, mint Husztit. Az a foci, amit ő játszat nem a helyi ízlésnek megfelelő. Kb. úgy járna mint Kondás:

 

 

Jó-jó bajnokok vagyunk, de milyen játék ez?

Baszd meg mekkora bunkó ez amikor nyilatkozik.

Inkább essünk ki a picsába, mint hogy ezt a nézhetetlen szart nézzük.

Az NB2 legalább elhozná a megtisztulást.

 

Most nem erről a három nővérről beszélek, akiknek minden mindegy. Ők olyanok, mint a szomszédasszonyom, aki a saját javaslatát is hülyeségnek tartja, ha észreveszi, hogy valaki egyetért vele.

 

Előzmény: skiss (260996)
losik Creative Commons License 2024.04.15 -1 1 261000

Hát ha szerinted valakit trollnak nevezni egy fórumon amiatt, hogy nem bír normális választ adni egy kérdésre, és a másik "ősi mesterséget űző" felmenőjét emlegetni ugyanolyan sértő, akkor valóban nem vagyunk egy morális szinten. És nem én vagyok lejjebb ...

Viszlát.

Előzmény: Ebcsont42 (260999)
Ebcsont42 Creative Commons License 2024.04.15 0 0 260999

A kimoderált hozzászólásom semmivel se volt sértőbb vagy bántóbb, mint amire reagáltam. Vagy azok a hozzászólások, amiket utóbbi időben megengedsz magadnak. Csak hát ugye Jupiter és a.. :(

Előzmény: losik (260998)
losik Creative Commons License 2024.04.15 -1 0 260998

Ha érdekelne rákérdeznék erre a morális dologra. Főleg a kimoderált hozzászólásod függvényében. De nem érdekelsz ennyire.

Előzmény: Ebcsont42 (260994)
losik Creative Commons License 2024.04.15 0 0 260997

Hülye lenne hazajönni. Itt csak megégni lehet, és amúgy is mostanában egész jól megy a Hertának.

Előzmény: skiss (260995)
skiss Creative Commons License 2024.04.15 0 0 260996

Javítok. Nem sajnálnám ha Dárdai oda menne (ha már ide nem) - de profitáljon belőle a magyar foci.

Előzmény: skiss (260995)
skiss Creative Commons License 2024.04.15 0 0 260995

Sajnálnám, dehát ilyen az élet, az UTE most kap egy löketet, ebbe beleférhet Dárdai is.

A MOL helyében én kitakarítanám az egész bagázst és Dárdait megbíznám hogy csináljon bundesliga rendszert.

 

A Fehérvár sajnos nem élt a lehetőséggel, dehát ilyn Kokó meg társai - mit is vártak...

 

Mi meg járjuk tovább a saját utunkat - ha jól gondolom a mennyeiben egyedüli nem NER csapatként?

Előzmény: ivanandras (260977)
Ebcsont42 Creative Commons License 2024.04.15 0 0 260994

A te szellemi és morális képességeidet figyelembe véve ez kimondottan hízelgésnek hat. :D

Előzmény: losik (260990)
Ebcsont42 Creative Commons License 2024.04.15 0 0 260993

Ott a pont.

Előzmény: ivanandras (260992)
ivanandras Creative Commons License 2024.04.15 0 1 260992

Ebcsont beforr!

Előzmény: Ebcsont42 (260988)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2024.04.15 -1 1 260991

John Bon Jovi

Előzmény: Ebcsont42 (260988)
losik Creative Commons License 2024.04.15 -1 0 260990

Igazából egy magát viccesnek gondoló bunkó, de hát nem vagyunk egyformák 

Előzmény: pippolinó (260989)
pippolinó Creative Commons License 2024.04.15 -1 0 260989

Húúúú de művelt itt valaki:)

Előzmény: Ebcsont42 (260988)
Ebcsont42 Creative Commons License 2024.04.15 0 0 260988

Quod licet Jovi, non licet bovi!

losik Creative Commons License 2024.04.15 0 1 260985

Miért vártam komoly választ, nem is értem. Én vagyok a hülye.

Troll...

 

Előzmény: Ebcsont42 (260983)
losik Creative Commons License 2024.04.15 0 0 260984

Tényleg. Ő is egyszer játszott talán.

Előzmény: Gatyabandi2 (260982)
Ebcsont42 Creative Commons License 2024.04.15 -1 0 260983

"Kérdezd már meg az néhány évvel ezelőtti énedet, hogy jobb volt-e a kiesés miatt izgulni, az utolsó fordulóban."

Megkérdeztem. Aszonta, hogy az ENBÉ kettőben a bajnoki címért küzdöttünk, nem a bent maradásért.

 

"Jelenleg van 42 pontunk és van hátra 5 forduló."

5 olyan ellenféllel játszunk, akik ellen eddig 10 meccsen 12 pontot sikerült összeszednünk. Szóval felőlem Godot is várhatod.

 

A látványos játék részemről nem elvárás. Én csak ettől a nagyerdeipresszinghívósjujdemoderntiki-kakától hányok..

 

Előzmény: losik (260968)
Gatyabandi2 Creative Commons License 2024.04.15 -1 1 260982

Szuhodovszkira gondolhat aki szintén nem válogatott. Amúgy meg a Kisvárda úgy esik ki hogy van 3-4 felnőtt és UP válogatott játékosa jelenleg is. 

Előzmény: losik (260981)
losik Creative Commons License 2024.04.15 -1 0 260981

Azóta azon gondolkodom ki a négy válogatott játékosunk? 

Lagator, Loncar és Dreskovic (1 teljes meccs, meg 1 perc egy másikon) 

 

A negyedik Janika? 

 

Összesen négyüknek nincs 20 válogatott meccse...

 

Előzmény: kolera4 (260974)
losik Creative Commons License 2024.04.15 0 1 260980

Tipikusan azt látod amit látni akarsz. Ezért felesleges megnézned akár ötször is a meccseket. Tudod mit akarsz nézni, és csak azt látod. (Még a szpíker is észrevette, hogy szombatonJanika nagyon sokat jelent meg középen például. Máskor meg nem. Ez már váltás. És nyilván van egy csomó ilyen) 

 

Tehát azt mondod sokadjára, hogy Blagojevic a scout-unk is, ő választ ki játékosokat és őket leigazoljuk? Vagy az van, hogy mutatnak neki két valamilyet és kiválasztja, hogy kell-e valamelyik, ha nem akkor nem kap mást. Mert ez utóbbi esetben is ő hagyja jóvá az igazolásokat, de ettől ez még nem ugyanaz. De persze ezt tudod te is, csak így nagyobb a csúsztatás. 

 

Minek kellene nagyobb keret? A múltkor már írtam, hogy ha lenne egy 4-5 gólos (csere)csatárunk, akkor lehetne 4-5 ponttal többünk, és a második helyért is harcban lennénk most. Biztos Blago nem nézte meg elég tüzetesen Thor lábát a leigazolása előtt.... 

 

Gondolom majd valaki belinkeli,hogy amelyik stat oldalakon 3 részre bontják a pályát,ott van meccsünk ahol 14%-ban vagyunk a támadó zónában,a meccs nagy részét középen és hátul töltjük. 

 


A Kövesd elleni meccs nagy részét a támadózónában töltöttük. De sokra is  mentünk vele. Pont mint tegnap, meg a múltkor a Pool. Ha már Kloopra hivatkozol.

 

 

 Ez az ő taktikai megváltása,néha 4-5 meccsenként  kb 10 percekre kipróbál 2 támadót. 


Fel tudsz sorolni két egészséges támadót a keretből? Még Batai is eltűnt mostanában.

Előzmény: kolera4 (260978)
losik Creative Commons License 2024.04.15 -3 1 260979

Kondással mi a bajod? Egy gyengébb kerettel (nem hiszem hogy volt benne 4 válogatott) veretlen szezont hozott! 

Ja hogy az a bajod vele, hogy őt is utálod. Ez aztán az objektív gondolkodás!!!

 

 

Ja februárban ne keljen azt mondanunk ,hogy ennek az évnek annyi...

 


Miért? Most azt mondtad? Jelenleg harcban vagyunk a negyedik helyért, ami nagy valószínűséggel nemzetközi kupát érhet. (Kis szerencsével akár a harmadik hely is meglehetne, de ahhoz kellene szerintem 13 pont még. )

 

De ha neked csak a bajnoki cím számít, akkor szólok, már a jövő évnek is annyi! 

 

 

A tavalyi harmadik helyet (főleg a Janeiro éra után) te milyennek értékeled??

 

Az is egy szar edző szar eredménye volt? Konkrétan válaszolj, ne beszélj mellé!! 

Előzmény: kolera4 (260974)
kolera4 Creative Commons License 2024.04.15 -2 1 260978

Igen azt gondolom a keret nem rossz,fogalmazok másképpen:  Annál mindenképp jobb,mint hogy ezt az unalmas játékot játsza és 5 hetente lássák 1 talán jó meccset.

Ami a legfontosabb ezt a keretet és igazolásokat az edzőnk hagyta jóvá,ez az ő csapata. Így nem tudok mást hibáztatni,a sérülések rosszkor jöttek,de ez se lenne baj ha maga a mester nem kéri a keret csökkentését,most 4 emberrel többet használhatna. 

 

Soma a rekord,nem tudja használni,majd visszamegy Kecsó és jó lesz ott.

Loncar is az lenne,de leépült. Nem tudjuk ki miatt vagy mi miatt. Van tipped?

Oliveria se lenne rossz fogás,ő vele mi is a helyzet???  

 

Tényleg elmondhatjuk mezőnybe nálunk a labda,de a kapu elé érve nem tudjuk mi a megoldás. A mester pedig se szerkezettel,se mással nem reagál egy meccsre se,max posztokra cserél,meg ha ég a ház a végén felküld egy védőt. Ennyi. Ez az ő taktikai megváltása,néha 4-5 meccsenként  kb 10 percekre kipróbál 2 támadót. Amikor volt Mance Bárány akkor se próbálta ezt ki.

 

Szinten minden meccset visszanézek,minden alkalommal hallom a riportertől( bárkik is azok),sokat van a labda a Lokinál,de sokra nem mennek vele.

Beszédes ez is.

A sok hátra passz ,oldalpassz azt mutatja statisztikailag milyen jók vagyunk,de nem ad reális képet. 

Igazatok van nagy baj nincs,ki nem esünk. 

 

Gondolom majd valaki belinkeli,hogy amelyik stat oldalakon 3 részre bontják a pályát,ott van meccsünk ahol 14%-ban vagyunk a támadó zónában,a meccs nagy részét középen és hátul töltjük. 

 

Sajnos a felsorolt edzők,szerényebb kerettel,újoncként is néha oktattak minket. Ez van. Az MTK 3 meccs meg gyalázatos. Szabó továbbra is mérce,minőségi játékosokat vesztett,3-4 millió euróval karcsúbb kerettel simán marad bent. Annyit ért el ,mint a mi edzőnk. 

Ő tényleg kihozza a maxot belőlük és nem játszanak rossz focit.

Mára ennyi

Előzmény: losik (260973)
ivanandras Creative Commons License 2024.04.15 0 0 260977

Ne lepődj meg, ha ő Újpesten köt ki...

Előzmény: skiss (260976)
skiss Creative Commons License 2024.04.15 -1 1 260976

Dárdai Pált és hozza az egyik fiát + Tabakovicot.

Előzmény: Mapé (260970)
ivanandras Creative Commons License 2024.04.15 -1 0 260975

Pedig már megörültem, hogy győztes meccs után is jössz és beírod, hogy legalább a 3 pontnak lehet örülni :)

Előzmény: Ebcsont42 (260963)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!