Keresés

Részletes keresés

SmartAss Creative Commons License 2000.06.08 0 0 472
zsoltu, para melyik belépőjére gondolsz? Mert neki volt néhány :)
Hogy az egyéb (talis) alakításairól ne is beszéljünk :)
Előzmény: Törölt nick (461)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.08 0 0 471
98 a biza.
Előzmény: Cecil (470)
Cecil Creative Commons License 2000.06.08 0 0 470
bocs, nem 1998-at akartal mondani '94 helyett?;-)
Előzmény: ben de kinn is (468)
Cecil Creative Commons License 2000.06.08 0 0 469
Haaaaat, nem is tudom:-))))
Előzmény: ben de kinn is (468)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.07 0 0 468
"Az uj design az eddig latott kiserletek kozul a legjobb, elso pillantasra jobb volt ranezni,masod(-de ugyebar nem utolsorban)pedig sokkal atlathatobb.Nemreg eppen a >nem jo, gondoljatok vegig,stb< velemenyemet kattintottam be a Szavazogepre. Hat ugy tunik, most mar tenyleg at lett gondolva egy kicsit. Azert ami a kulcsint illeti, nem muszaj nagyon atmenni a szolid kis pasztellszinekbe.Pl. hova lett az a remisztoen gyonyoruseges sarga ? Nem csak azert mondom, mert ezt szoktam meg, es valahogy az iNteRNeTTohoz tartozott...Nyugodtan vaduljon be a designeretek, az olvashatosag es atlathatosag ettol meg megoldhato." 1994-10-04

Nem én írtam, csak megtaláltam. Ki ismer magára? : )

hant Creative Commons License 2000.06.07 0 0 467
Azért akkor ennél kicsit többen voltunk! :-)
Nagyon sok akkori asztaltárs mostanára teljesen eltűnt vagy a nickje átalakult. :-(
Jó lenne valahogy értesíteni őket!
Előzmény: Törölt nick (455)
Havária Creative Commons License 2000.06.07 0 0 466
Ha megengeditek, szívesen részt vennék ezen a találkozón. Csak ülni csendben és hallgatni a régi történeteket...

Hav

Cecil Creative Commons License 2000.06.07 0 0 465
Nos, zsoltu, akkor hogy is volt a Para belepojevel? :-) Meselj, mert itt sokan szeretnenek vegre valami kis historyt hallani.
ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.07 0 0 463
már épp ideje volt (olyan magányosnak érzem magam itt a titkok tudói között).
Isten hozott közénk.
ben de kinn is
Előzmény: caixa (462)
caixa Creative Commons License 2000.06.07 0 0 462
Ujabb, nem tortenelmi tagok csatlakozasa lehetseges?:))

caixa

ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.07 0 0 460
ha most nem kezd el valaki rég elfeledett sztorikat mesélni az őskorról, a topic július végén abban merűl ki, hogy elmeséljük a buli élményeit (addig is csak a szervezés fogja életben tartani)

nem akar senki mondani egy mesét? : )

ben de kinn is

Wágner úr Creative Commons License 2000.06.07 0 0 458
Mi az hogy "címe?" ... hukk, bocsánat... én 1x má' benyomtam ezt ide! Olvasni is kell néha, nemcsak névSörökkel pakolni tele a topikot, amikor igazi Sörökkel lehet saját magunkat megpakolni... Egészség!
Munchausen Creative Commons License 2000.06.07 0 0 457
Ja, majdnem elfelejtettem mondani, hogy azért DHL-el és nem gyorslábú barátommal küldetem a meglepit, merthogy akkor ő is szabin lesz. ;-))
Munchausen Creative Commons License 2000.06.07 0 0 456
Ôskövület és túlkoros buli
Hely: RIVER /címe?/
Idôpont: 2000. július 22. /hány órakor?/
Nicklista /egyelôre a sejthetô és félig jelentkezô nevekkel, akik bárhol bármyilen formában akár csak egy szóval is jelezték, hogy igen, hogy ne legyen
olyan bénán üres/:

Balatonfüreden fogom lógázni a lábam az említett időpontban, azért lélekben veletek leszek, esetleg küldök valami meglepetést a társaságnak DHL rulez. ;-)))
Előzmény: Törölt nick (455)
SmartAss Creative Commons License 2000.06.07 0 0 454
Mégis tudok jönni, véssetek fel
Laci Creative Commons License 2000.06.06 0 0 451
No jól van, attól a neve még lehet őskövület tali. Jönnek az őskövületek, meg az archeológusok, meg az archeimer kórosok, meg a túlkorosok...
Előzmény: ben de kinn is (450)
ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.06 0 0 450
Nevezzük inkább „generációk találkozásának”, különben én leszek a legzöldebb alma a társaságban (csak topic-apa jogcímen van merszem ott lenni). : )
adjunk egy lehetőséget az ifjabb degenerációnak is, hogy ama forró napon megsöröztesse magát a nagyok árnyékában, azok széke mellett… vagy valami ilyesmi.
Szóval, húzzátok közelebb az árnyékszéket és igyunk…
(húúú, nagyon meleg van ott is?)
Előzmény: Laci (447)
pipi Creative Commons License 2000.06.06 0 0 449
jövök
Laci Creative Commons License 2000.06.06 0 0 448
Úgy látszik h2-ben nincsen "ő"...
Laci Creative Commons License 2000.06.06 0 0 447
Igazad van banya,

Akinek jó a júli 22 a Riverben az öskövület találkozó, az továbbra is jelezzen!


Laci

Előzmény: banya (446)
banya Creative Commons License 2000.06.06 0 0 446
A fikusz kényes jószág - tanúsíthatom...
Volt egyszer egy szép darabom. A tv-ben valami meccs volt, amit a zuram nézni akart, s közben sörözni. Gondoltam, hogy addig virágot ápolok, így hát loptam úgy féldecinyi söröt a zuramtól, mert a sörtől szép fényesek lesznek a fikusz levelei, portaszító meg minden. A dolog láttán a férjemben megállt az ütő, hogy hogy jön az a dög fikusz ahhoz, hogy eligya az _ő_ sörét??!!! Meg is átkozta és onnantól fogva szegény jószágot folyton csak fitymálta, bántotta. :( Száradásnak is indult.

Lelke van a növénynek! Az a néhány, ami túléli az én rapszodikus virágápolási hajlamaimat, azokkal szoktam beszélgetni, cirógatni őket. morticia adams rulez! :))))

De hogy ne legyek ennyire off:
akkor júl. 22-e jó? River?

Wágner úr Creative Commons License 2000.06.06 0 0 445
Iszik Söröt az a fikusz?! Mer'hogy akkor megél... A kukiszos Fikusz isz, ezt tudom, bár hiányos ismeretei vannak a Koncz-féle "Kertész leszek..." nótáról... hukk, bocsánat... nem is tudja azt elzongorülni vagy micsinálni... pedig egy ilyen dísznövénynek eztet tudnia kéne...
ben de kinn is Creative Commons License 2000.06.05 0 0 443
Semmi kifogásom a fikusz ápolása ellen, csak várom mikor ültetik át (a Mindenhatók) a topicot a "Kert"-be (mee ott még nem volt). : D
Mellesleg Mozart nagyon jó hatással van a szobanövényekre.
Kérdés: lelkileg megviseli a papagájaimat a Nirvana Unplugged???
ben de zenész is
Munchausen Creative Commons License 2000.06.05 0 0 440
Néhány hozzászólás óta ez a topic kezd botanikai tanácsadóra emlékeztetni, egyébként ha már itt tartunk, akkor fikusznak és nagy vízigényű növényeknek melegen ajánlott a csöpögetős önöntöző vagy mi a nyű. ;-))
Előzmény: philosoph (438)
Laci Creative Commons License 2000.06.05 0 0 439
Nicsak nicsak. Jó bulinak igérkezik! :)

Valaki szólhatna Trebitschnek, mint a No1 Tasztaltagnak, és esetleg a Nyírőt is el lehetne hívni (legalább zsoltuval lerendezhetnék az ügyüket)

philosoph Creative Commons License 2000.06.05 0 0 438
Hát, levele éppen van, csak siralmasan néz ki, és hullik nekije.

Hogy mit locsolok hetente? A növények soknyárótai gazdája utasítása szerint mindent. Lehet, hogy baj, de amíg valaki nem tud jobbat, én magamtól nem tudok kitalálni.

phil

Előzmény: Törölt nick (437)
philosoph Creative Commons License 2000.06.05 0 0 436
Köszi....

féreteszem fénytestem, és leszállok ide a valómba. kekeckedés nélkül azért megjegyzem, nálam a penész sem hal ki, legalábbis mióta egyedül lakom, és a pék nem hajlandó elvágni a kilós kenyeret...
Holnap meg letámadok egy kertészboltot könyvekért. ha csak mailben egy kertész meg nem szán.

phil

Előzmény: morticia addams (435)
morticia addams Creative Commons License 2000.06.04 0 0 435
az nem jon be. Az en bonsai-om belehalt. Ti. a tao te kingbe.( igaz, hogy valoszinuleg azt nem birta elviselni,hogy csak dumalok neki, aztan ket napig haza se megyek. Ambar a bonsaiok elegge sertodekenyek.Mind1).

Ha egyebkent mar ugyis a Tao Te Kingnel tartasz, akkor feledkezz mar meg kisse a philosophusi enedrol, es akkor siman atulteted. En se vagyok egy kerteszeti egyetemet vegzett ember, nalam meg egy penesz is ki szokott halni, aztan megiscsak bekattant valami, es mind tuleltek a novenyeim. Hazi magia: mondom neked, hogy beszelni kell veluk.

Előzmény: philosoph (434)
philosoph Creative Commons License 2000.06.04 0 0 434
hat, nalunk kb 5 hónapja van, előtte meg a boltban volt.

Jaj, édesem(ha meg nem haragszol), ha én át tudnék ültetni egy fikuszt!!!

marad a beszéd hozzá. majd olvasok neki tao te kinget, hátha magába száll

phil

Előzmény: morticia addams (433)
morticia addams Creative Commons License 2000.06.04 0 0 433
Csak hianyolja az eredeti gazdait, annyi. Ultesd at, es nem is muszaj naponta ontozni. Ja, es beszeld meg vele a dolgot. Egyebkent mennyi idos?

Előzmény: philosoph (432)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!