Keresés

Részletes keresés

morticia addams Creative Commons License 2000.10.14 0 0 488
hat tudod, mar majdnem elerzekenyultem, es gondoltam is ra, hogy viszek neked egy kis levest a beszelore. az nem jo?
Előzmény: deadcrow (487)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.13 0 0 487
hát akkor adieu, kedves Morti! én megyek zoknit horgolni a rács mögé.. már van egy remek darab, úgy nyolcméteres szárral (az talán leér az udvarig)..
mondd, nem sütnél nekem bundáskenyeret á lá spéciál.. tudod, amelyik különféle eszközökkel van bélelve!
Előzmény: morticia addams (486)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.13 0 0 486
te zokniszokito.

ehhez en meg gumikesztyuben, masszkkal sem, piha

Előzmény: deadcrow (485)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.13 0 0 485
Morti! te egy szörnyüséges nöszemély vagy! ki mondta, hogy nem akarok mosodát! na jó, egy kissé speckó mosodát, ahol bizonyos kisérleteket el tudok végezni.. csak a tudomány mérhetetlen szeretete vett rá ilyesmikre..
(értsd már meg végre, én nem mással képzelem el a mosodát, hanem csakis veled! ha kilépsz, hát akkor én sem folytatom tovább!)
Előzmény: morticia addams (484)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.13 0 0 484
sajnalom, kilepek az uzletbol.

millivanilicsillibilli-vel legalabb a a monogramunk egyezik, ugyhogy ha kilepes elott meg atirjuk a cegnevet M&D-re tulajdonkeppen nem er teged semmifele kar. Vagy te mar nem is mosodat akarsz? deal?

Előzmény: deadcrow (483)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.13 0 0 483
kiszagolom én a jó üzletet, biza!
(most mi a baj a párokkal, az egyiket eltutajozzuk délamerikába, a másikat a távolkeletre, soha senki nem jön rá a turpiságra!)
(hja igen, a látszat, mindig ezt kapom a fejemre.. mert nem vigyázok eléggé, hogy elfedjem a nyilvánvalót..)
Előzmény: morticia addams (481)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.13 0 0 482
na, mit mondtam??
Előzmény: morticia addams (481)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.13 0 0 481
csak felparok ernek! legalabb a tisztesseges uzlet latszatat tartsatok fenn, ha mar itt sefteltek.
(mert lefogadom, hogy deadcrow raszall az uzletre)
Előzmény: millivanilicsillibilli (479)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.13 0 0 480
jó alku volt, elfogadva..
ha ott tudsz lenni a megfelelö helyen a megfelelö idöben, akkor meg is ejtjük a cserét :) teleportod van? idögép? gondolom, nem ez okoz6 problémát.. (ha nincs, akkor se ess 2ségbe, mert nálunk jutányos áron mindezt kibérelheted!!)

Morti: látod ugye, hogy megy az üzlet!?

Előzmény: millivanilicsillibilli (479)
millivanilicsillibilli Creative Commons License 2000.10.13 0 0 479
Jó rendben. Kapsz a félpár yodásért cserébe két pár Micimackósat és egy Robi Viliemszeset. Na?
Előzmény: deadcrow (477)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.13 0 0 478
gyanus nekem az a plasztikai mutet....
Előzmény: deadcrow (477)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.13 0 0 477
miután a fejükre boritottam a lepkehálót, _önkéntesen_ mondtak le a zoknijaik feléröl!! annak fejében, hogy leszedem róluk azt a vackot.. szerintem ez _korrekt_ üzlet, nem érheti szó a vállalkozásunk tisztességét..

(millivanilicsillibilli! a yodás természetesen nálunk van, méltányos váltságdij ellenében átvehetö.. mennyit ér ez meg neked?)

Előzmény: morticia addams (476)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.13 0 0 476
nade kerlek...mi csak hozott, akarom mondani, onkentes anyagbol dolgozunk...!!!
(megprobalom a kaszinoban tisztazni az uri becsuleted a Kamara elott...) jo, jo, hogy ez egy mosoda, na de azert...
Előzmény: deadcrow (475)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.13 0 0 475
nem tudtam, hogy ez büntetendö! kéremszépen, engem senki sem világositott fel a jogaimról..

úgy gondoltam, hogy az igy összelopkodott zokniból megszerezhetnénk a Mort&Dead-hez szükséges alaptökét.. látod, dolgozom én!! :)

Előzmény: morticia addams (473)
millivanilicsillibilli Creative Commons License 2000.10.13 0 0 474
Nekem a kedvenc yodásnak a fele tünt el két hete amit az amerikai rokonunktól kaptam ajándékba a születésnapomra.
morticia addams Creative Commons License 2000.10.13 0 0 473
khmmm...es meg szabadlabon vagy?
Előzmény: deadcrow (472)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.13 0 0 472
szvsz a mosodánk ügye egyáltalán nem off! :) úgy érzem, mi igenis teszünk azért, hogy megoldást találjunk az ügyben.. lehet, hogy nem a _végsö_ megoldást, de a próbálkozások talán segitenek eljuttatni minket ahhoz, hogy fényt deritsünk arra, hogy mit sumákolnak a zoknik világunkban..
(ma lepkehálóval kergettem embereket és miután foglyul ejtettem, megfosztottam öket az egyik zoknijuktól.. nem is tudom, hogy miért nem örültek nekem..)
Előzmény: morticia addams (470)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.11 0 0 471
ez lemaradt :-)

oooon!!!

Előzmény: morticia addams (470)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.11 0 0 470
ehhh, deadcrow, most miert keveri a formai kerdeseket ide? meghogy ezustszinu overall...
szortirozni kell a droid, idenymunkasok meg pakoljak a vizes zoknikat a szaritoba, ilyen egyszeru.

na jo, ceg marad

na de most mar lassan teljesen szetoffoljuk a topicot ezzel az uzlettel...

Előzmény: deadcrow (469)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.11 0 0 469
jajj Morti, nem kell mindjárt felfújni a dolgot! :) ráadásul, igy kiteregeted közös cégünk legbensöbb ügyeit? hát nem látod, hogy a konkurrencia ott áll lesben és alig várja, hogy romba dönthesse, amit mi itt összehoztunk? én azt hiszem, a droid kontra idénymunkás esete csupán részletkérdés.. végül is, a droid csupán egy nagy rakás ócska alkatrész (amivel jutányos áron vágtak át).. én hajlandó vagyok kompromisszumokra.. pl hogy az alkalmi munkaeröre ezüstszinü overallt adunk és a fejükre antennacsápos bukósisakot.. na, hogy tetszik? :)
Előzmény: morticia addams (468)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.10 0 0 468
lyo. akkor Mort & Dead Co. cegalapitasert valo folyamodvanya, ize...kervenye leallitva. egyedul is el tudok vezetni egy mosodat.
droidodbol meg egyelore kiszedtem az elemeket. majd odaadom neked a bolt elott.
Előzmény: deadcrow (467)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.10 0 0 467
igazad van, teljesen frusztrált vagyok :[
de hát meg is van rá minden okom, ha egyszer ennyire belepottyantanak az én lelkivilágomba.. pedig én kiteszem a szivemlelkem.. itt polirozom ezt a drága import droidot, te meg gebedt idénymunkásokkal töltöd fel ezt a mosodát.. na megállj, betanitom én azt a droidot, hogy dematerializáljon itt mindent ebben az épületben aztán majd épittetek én kutyakozmetikát helyette ide az üszkös falak közé!
Előzmény: morticia addams (466)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.10 0 0 466
khmm...felhangok es mellekzongek folott atcsuszok.
te teljesen frusztralt vagy. hat nem jobb az neked is, ha gyarapszik az uzlet, mi??ha mar mukodik a droid, akkor mar duplan hatekony.idenymunkasokkal meg triplan.ki beszelt itt a te lelkiallapotodrol? penz beszel, zokni ugat.
Előzmény: deadcrow (465)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.10 0 0 465
ne add fel, már majdnem kész! hát ennyire bizol te meg bennem? kiköhögöm itt a lelkemet, mialatt ezt a nyavalyás droidot próbálom beszuperálni és akkor te olcsó idénymunkásokkal fenyegetözöl? hát tudd meg, nem gyapotszedés ez, hogy akárki tudja müvelni ezt a speckó ipart!
Előzmény: morticia addams (464)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.10 0 0 464
en aztan igazan nem.meg mindig csak annyi a dolgom, hogy atpakoljam ezt a vizes koteget a szaritoba, akarom mondani, enyesztobe. de ha majd megszalad a bolt, felveszek olcso munkaerot.Es elmegyek a vallalkozoi szfera estelyere. Egy csinosabb felpar zokniban, mint aszzeszoar...
Előzmény: deadcrow (463)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.09 0 0 463
hát persze kedves Morticia :) nyakig ülök az olajban és ugyan még kicsit füstöl ez a dög droid, de már szinte müködökész.. szinte.. na de mindjárt.. most már aztán tényleg.. most miért sürgetsz?
Előzmény: morticia addams (462)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.09 0 0 462
jaj, nem kell azt bizonygatni, ha mar ugyis lejottel a havasokbol...:)
itt a tiszta melo, felteve, ha mar beuzemelted a droidot.
Előzmény: deadcrow (461)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.09 0 0 461
na de kecske az aztán neee.. nem vagyok én hegyipásztor! :)
hát hogyan bizonygassam, hogy mennyire elégedett vagyok én azzal a jutalékkal??
Előzmény: morticia addams (460)
morticia addams Creative Commons License 2000.10.09 0 0 460
ebbol pedig mar megint nem egyertelmu, hogy a kecskek fele huz-e a szived inkabb, vagy a mosoda 10%-os jutaleka fele...hiaba, hogy konkret elkepzeleseid vannak a mosodarol...en megerzem az ilyesmit.

jo ejt

Előzmény: deadcrow (459)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.09 0 0 459
hogy pontos megfogalmazással éljek: pszeudomágia segitségével diszkretizálok egy prehálót, amiben a robotváz diffúz módon randomizál, ezután feltöltöm kellö mennyiségü ektoplazmoid poligéllel és a végsö befúvás után transzcendens impulzuslökettel megkótyomfittyentem.. szóval csak ne mismásoljuk el a preciziót, kéremszépen! ;)
(lyóélyt még1X)
Előzmény: morticia addams (458)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!