Keresés

Részletes keresés

maxval bircaman szeredőc Creative Commons License 2021.07.29 -4 0 43184

Plusz ki kell vonni a levegőből a káros nitrogént is. Ez az alap minden csodacégnél.

Előzmény: Párizs73 (43182)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.29 0 0 43183

Holnap kimegyek a piacra és én is veszek egy légteret. Ha már mindenkinek lehet.

Előzmény: ásítósmacska (43178)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.29 0 0 43182

Nem lepődnék meg ha a Nuskin is vásárolt volna légteret. Van még eladó légtér?

Előzmény: / (perjel) (43181)
/ (perjel) Creative Commons License 2021.07.29 0 0 43181

Igen, a Nutrilite termékcsoport beharangozásakor kivétel nélkül mindig meg lett említve. 

Előzmény: ásítósmacska (43180)
ásítósmacska Creative Commons License 2021.07.29 -1 0 43180

Tényleg? Erről nem is hallottam! :-DDD

 

Nincs új a nap alatt MLM-ben se...? :-D

Előzmény: / (perjel) (43179)
/ (perjel) Creative Commons License 2021.07.29 0 0 43179

Már az Amway is vásárolt légteret anno... 😅

Előzmény: ásítósmacska (43178)
ásítósmacska Creative Commons License 2021.07.29 -1 0 43178

Szerintem ez a légteres bullshit az össz-MLM-es parasztvakítások között is dobogós ... :-D 

Előzmény: Párizs73 (43175)
Pac Creative Commons License 2021.07.28 0 0 43177

:-DDDDDD

Előzmény: Párizs73 (43173)
Replay Creative Commons License 2021.07.28 0 0 43176

Gyerekem pár éve eltöltött a barátainál pár hetet Arizonában (az FLP székhelye). A barát házastársa ott dolgozott biológuskent akkor. Ő is mondta, hogy nagy kamu ez a légtér felvásárlós sztori.

Előzmény: Párizs73 (43175)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 43175

"A világ Aloe Vera termőterületeinek 99%-a a Forever tulajdonában van. Sőt a fölöttük lévő légteret is felvásárolta a cég! Miért? Hogy a repülőgépek ne szennyezzék az ültetvényeket!" Tudomásom szerint ezeket a kijelentéseket soha nem tudták bizonyítani.

Előzmény: Párizs73 (43173)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 43174

Évek óta ugyanaz.

Előzmény: ásítósmacska (43172)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 43173

thomasjr  2015.11.28   0 0 386

Pár hozzászólással lejjebb írta valaki hogy miért kerülnek ennyibe a termékek, és hogy némely Aloe Vera termék sokkal olcsóbb. Hogy mi a különbség? Miért olcsóbbak? A számok miatt... A világ Aloe Vera termőterületeinek 99%-a a Forever tulajdonában van. Sőt a fölöttük lévő légteret is felvásárolta a cég! Miért? Hogy a repülőgépek ne szennyezzék az ültetvényeket! Namármost, nem nehéz kiszámolni, hogy ha 99% a Foreveré, akkor mennyi marad a több ezer másik cégnek, Fogalmazzunk úgy, hogy "csöpögtetnek" Aloe Verát a termékeikbe. Gyakorlatilag kimutathatatlan hatóanyagmennyiség...

Azon külön jót derültem, hogy valaki azt írta hogy: " szerintem a Forever drágább mert piramis rendszerben értékesit "...

Mindig jót mosolygok amikor valaki hozzá nem értő ilyeneket mond. Tegyük akkor tisztába a piramis fogalmát:

"Tisztességtelennek minősíti az olyan, piramiselvre épülő, eladásra ösztönző rendszerek létrehozását és működtetését, amelyeknél a szervező azzal a lehetőséggel számol, hogy elsősorban további személyeknek a rendszerbe való beléptetéséből, kevésbé az áruk értékesítéséből vagy fogyasztásából eredően részesül juttatásban."

Ez a piramisrendszer megfogalmazása a törvényben. Namármost a Forevernél a legnagyobb forgalmat maguk a cég már meglévő üzleti partneri generálják HÓNAPRÓL-HÓNAPRA. Ugyanis itt mindenki saját jól felfogott érdekében(egészség)használja a termékeket. Így az ÚJONNAN belépők által megvett termékek forgalma elenyésző a már benne lévők forgalmához képest.

Tisztelt hozzászóló, aki ezt a piramis vádat leírta. Szeretném felhívni a figyelmét hogy a létező legnagyobb piramis az, amiben ön dolgozik. Úgy hívják MUNKAHELY.
Tisztelett Tamás

Előzmény: Párizs73 (43171)
ásítósmacska Creative Commons License 2021.07.28 -1 0 43172

a klasszikus... :-D

Előzmény: Párizs73 (43170)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 43171

 

Norbert Boross  2017.03.18    -2 0 512

Alove Vera ! Az akárhonnan nézzük gyógyító és regeneráló növény! A forever a termesztője 500 hektáron. Egyetlen egy gyógyszeripar se tudja azt, amit Alove vera! Ami fontos nincs benne semmi kőolaj származék!  DM nem tud senki olyan terméket mutatni, amibe nincs kőolaj származék.   De megveszik az emberek, mert Tv beláttam! Tv adja minőséget Tv láttam 25 éves nőre rá kenik a x krémet és eladják 40 -50 éves korosztálynak. és Nem a másik ember, aki saját bőrén tapasztalta a termék hatását! Akkor kérdezem Én! Mire adnál ki pénzt, amit Tv reklámoz, vagy amit saját család barát tagod már tapasztalt! Írjátok már meg ki mennyit hagy ott patikába Szeptember – November között miniféle influenzára megfázásra ízületgyulladásra kortól függetlenül! És az is aki alove vera gélt megissza évente egyszer kétszer 1 litert.  

 

Én 37 éves 108 kg nem sportos férfi vagyok. A sport nálam Kert fellássa és egyéb ház tájéki tevékenységbe ki Sportolóm magam!  Munkám miatt heti min 80 emberrel találkozok ország szerette a mezőgazdasághoz fűződik. 8 éve a csuszás mentes” zokniba a lépcsőn meg csúsztam és rá estem lépcsőre csípőm meg sérült azt tudni kel mikor csípő meg sérül akkor lőttek az ülésnek folyamatos izomsérülés folyamatos, láb görcs, mert terheli, ember testét ki fekszik senki még tetőzte nem  voltam samú 120kg voltam. Orvos adót ilyen olyan fájdalomcsillapítókat, terápiákat, gyógyszereket, amitől szinte be voltam komálva.  Ezt ment két év ig aztán magán dokikhoz mentem, mert fájdalom és izom görcs nem múlt el addig ra már nem csak csípőm volt meg sérülve mivel a fájdalom csillapítok igen oldották a fájdalmat.  Meg szüntetek a fájdalmak, de más ízületi terhelések elő jöttek, mint térd egy oldalas terhelés stb…Az összes magán orvost szinte felkerestem a Reflexológia, guna,  tol,  a csont kovács ig.  A saját esküvőmön 11 db csípő és derék bőr alá infekció és 9 db gerincoszlop mentén bőr alá fájdalomcsillapító volt bennem. 140 vendégnek helyt álljak. Aztán természet gyógyászhoz mentem Alove Vera ismeri! Ez volt első mondatta Van ablakunkba jó pár tő!És elkezdtem hitetlenül  fel kenni az gélt zselét aztán meg ittam Azt tudni kel nem szabad kóstolgatni Alove verát   olyan mint teqila ind meg gyorsan!  Nincs íze igaz, de állaga olyan furi róka állapotos! Most már 5 éve használom az Alove verát kúrában 1,/5 litert meg iszom, az influenzajárvány kikerül, ha nagyon erős és elkapom max 3 nap alatt tünet mentes vok. Ez nem” varázsszer ez a valóság!  Több százezert kötöttem, hogy fájdalom mentes életem legyen és Saját ablakomba ott volt a gyógyító azt is tudni kel, azért amit otthon nevelsz, Alove vera nem olyan, gyorsan növekszik” meg! Akkor honnan szerzel Aolve verát hát, aki termeszti Forveretől 94 % alovera tartalommal van az ivó gél nincs senki a piacon, aki 94% tudja adni termékében az Alove verát!

Ami nagyon fontos, hogy élvezem az életet spontán Balatonba akarok fürödni be ülök kocsiba és lemegyek nem tervezem meg nem terelem el gondolatomat mert fájdalmam van!  

Én csak ajánlani tudom Alove Verát! Mindenkinek, aki élvezni akarja az élete pillanatait!

A Forever termék család ezt adja neked nekem. Nem vagyok még FLP! De hamarosan az leszek hogy tudjak segíteni mindenkinek. Aki hasonlóan járt vagy még benne van, mint én voltam! Mindegy 20 -50  éves vagy a fájdalom az nem korral jár!   

Előzmény: Párizs73 (43170)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 43170

Pedig az FLP vezér állítólag még a légteret is megvette.

Előzmény: ásítósmacska (43168)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 43169

Ebben van igazság, de az FLP termékforgalmazói kis túlzással " örök életet" ígérnek a fogyasztóknak.

Előzmény: Albertinka (43167)
ásítósmacska Creative Commons License 2021.07.28 -1 0 43168

Nagyapám 102 évesen ment el. Garantáltan semmiféle mlm-es cuccot nem fogyasztott, egy cseppet sem. :) 

Előzmény: Párizs73 (43165)
Albertinka Creative Commons License 2021.07.28 0 0 43167

Nem az a fontos, mennyi év van az életünkben, hanem hogy mennyi élet van az éveinkben. 

Párizs73 Creative Commons License 2021.07.27 0 0 43166

A milliárdos halálának tényleges okát nem árulják el. Vajon miért nem? https://heightzone.com/rex-maughan-cause-of-death-and-net-worth-2021/

Előzmény: Párizs73 (43165)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.27 0 0 43165

Meghalt Rex Maughan az FLP ( Forever Living) alapító elnöke. 84 éves volt. Az FLP termékek forgalmazói sokszor azt mondják az ismerőseiknek, hogy a termékek az hosszú és egészséges életet biztosítják. Állítólag. A cég alapítója 84 évesen most elhunyt. Ennél magasabb kort  megélnek emberek akik soha nem szedtek FLP termékeket, de még egyéb táplálékkiegészítőket sem. Akkor mi az igazság?

Előzmény: Albertinka (43164)
Albertinka Creative Commons License 2021.07.27 0 0 43164

Az újonnan próbálkozó MLM-es cégek egyik legnehezebben kommunikálható kérdése az Amway-hez fűződő viszony...

Ha Nagy Elődként hivatkoznak rájuk, akkor elriasztják azokat, akiknek a név hallatán máris a hideg futkos a hátán. 

Ha megtagadják a Nagy Elődöt, és azt mondják, ők teljesen mások, akkor meg nehéz elhitetni, hogyan és miben lehetnének jobbak...

Párizs73 Creative Commons License 2021.07.26 0 0 43163

Gomba mód szaporodnak az MLM cégek. Ezen a nyáron is megkerestek, idegenek is mindenféle lehetőséggel. Ugyanazzal a nyomulós szöveggel mint amit az amwayba nyomnak.

Előzmény: Albertinka (43161)
ásítósmacska Creative Commons License 2021.07.18 0 0 43162

sokszor megkapták már a hasonló tartalmú riposztot a fénylőarcúak itt a topikon....

Mikor jöttek a gyári, egyéb munkahelyi hasonlatokkal, hogy az is piramisrendszer.

Hát nem! :)

Egyrészt nem abajgatják a takarítónőt (vagy más alacsonyabb beosztású munkaerőt), hogy szervezzen be maga alá további taknyanyákat - másrész nem hitegetik egyiküket sem, hogy ha jól dolgoznak, akkor vezérigazgatók lehetnek...

 

:)))))) 

Előzmény: Albertinka (43161)
Albertinka Creative Commons License 2021.07.18 0 0 43161

Egy ismerősöm hasonlata szerint ez az egész toborzósdi olyan, mintha egy portási munkakörbe jelentkező embernek azt mondanák, hogy ha szorgalmasan dolgozik, egyre feljebb jut majd a ranglétrán és egy szép napon ő lesz a vezérigazgató. Nyilván sántít a hasonlat, de azért egy kis igazság ebben is van. 

Előzmény: Párizs73 (43159)
Mutual Friend Creative Commons License 2021.07.03 0 0 43160

Mi az hogy sikeres? 

 

Egy havi 50K forintot ki tud préselni magának?

Előzmény: Albertinka (43158)
Párizs73 Creative Commons License 2021.07.03 0 0 43159

A motivációs szemináriumokon fellelkesítik az embereket és azt mondják nekik, hogy ezt mindenki meg tudja csinálni. Igen ,vannak akik valóban meg tudják csinálni, de számok azt mutatják, hogy csak kevesen.

Előzmény: Albertinka (43158)
Albertinka Creative Commons License 2021.07.01 0 0 43158

Így van, és én éppen azt tartom a legnagyobb bűnnek, hogy minden naiv és/vagy lelkes érdeklődőt hamis illúziókba ringatnak. A sikerhez nem elég az akaraterő és az elszántság... Kell hozzá kommunikációs készség, szervező képesség, extrovertált személyiség, szereplési vágy... stb. Ezek egy része tanulható ugyan, de 100 belépőből talán egy-két ember lesz valóban sikeres, a több egy ideig lelkesedik, aztán csalódottan vergődik vagy legyint az egészre. 

Párizs73 Creative Commons License 2021.06.29 0 1 43157

Mivel van legalább 150 kisebb nagyobb MLM cég a piacon, többre nem képesek. Hiába beszélnek dinamikus növekedésről. A cég működik, mindig lesznek akik keresnek ebből pénzt, vannak növekedő, stagnáló és csökkenő csoportok. Ebből nagyrészt összességeben egy stagnáló cég forgalom szokott kialakulni. Most egy 21 éves fiatalember a sztár aki néhány hónapja kezdte és keres vele havi 1 millió  illetve 1,5 millió forintot. Van egy csomó fiatal aki semmit nem keres az egészből. Ez minden korosztálynál így van. Hazugság, hogy mindenki meg tudja csinálni. Nem mindenki alkalmas rá, hiába mondják.

Előzmény: Albertinka (43156)
Albertinka Creative Commons License 2021.06.29 0 0 43156

Igen, de az új tagok csak a lemorzsolódást pótolják. 

Ha pusztán a taglétszámot nézzük, egy helyben áll az egész. 

Előzmény: Párizs73 (43155)
Párizs73 Creative Commons License 2021.06.29 0 0 43155

Szerveznek hálózatot és minden hónapban vannak új szintek. Csakhogy minden évben be kell fizetni a tagság megújítási díjat. Sokan nem fizetik be, mert nem érdekli már Őket az egész és Őket a cég automatikusan törli a rendszerből és hat hónapig nem léphetnek vissza. ( egy részük soha többet nem is akar). Tehát a kiesők helyett mindig új tagokat kell toborozni.

Előzmény: Albertinka (43153)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!