Keresés

Részletes keresés

escobar888 Creative Commons License 2009.08.17 0 0 385
negatív
Előzmény: solonzo (383)
auxx Creative Commons License 2009.08.17 0 0 384
Akár elnök is lehetne?
Előzmény: senorland (360)
solonzo Creative Commons License 2009.08.17 0 0 383
Teszkóbár!?
ZXR636: ez nem lehet más személyesen mit izs!
"A rendezvényem megismerhetsz én ott leszek."
Ekkora egoja csak neki lehet!
Na lépek holanptól vége a szabinak.

Flipperes üdvözlettel

Zoli
Előzmény: escobar888 (375)
solonzo Creative Commons License 2009.08.17 0 0 382
Hali,

uhh bakker ha tudtam volna milyen lavinát idítok el inkább csöndbe maradok!
senor vagy senorita te csak kopizni tudsz nem?
A véleményem szilárd és a klubbosok habgos fejei nagyképű szarok a szememben!
Vann egy kettő igazán jó csóka köztük, de a hangadók mind ezek a kopasz puhány gyíkok!
Ugyhogy még mindíg azt tanácsolom: inkább játékterem mint ennek a bagázsnak tolni a zst!
A hétvégén kimentünk a szigetre és sokat toltam az ott felállított pókemberen.
Jó kis gép, csak olyan koszos volt hogy szombat este már a golyót se lehetett rendesen látni. Tegnap délelőtt az estit is bepótóltam! (978milla)
Szombat délután játszottam egy csákóval és (milyen meglepő) egyezett a véleményünk a flipperklubbal kapcsolatban! Ha olvasod ezt a fórumot légyszi jelentkezz!
Szerintem mindenkinek tele a buxája ezekkel a pesti nagyképű arcokkal csak senki sem meri felvállalni, vagy úgy gondolják le****om nem érdekel!

Flipperes üdvözlettel

Zoli
Előzmény: senorland (381)
senorland Creative Commons License 2009.08.16 0 0 381
Flipperek Éjszakája & HPC 2009
Helyszín: Gold Crown Biliárd szalon 1117 Budapest Budafoki út 111-113! (Lágymányosi híd Budai hídfőjétől pár száz méterre)

Megközelítése tömegközlekedéssel

A komplexum egyszerűen megközelíthető a 3-as, a gyors 3-as, és a 103-as autóbusszal. A 3-as busz esetében a sportközpont a Kelenföldi Erőmű és a Hengermalom utcai megálló között található. Valamennyi buszjárat esetében a javasolt leszállóhely a Kelenföldi Erőmű.

Megközelítése autóval

Autóval érkezhetünk a Budafoki útról mindkét irányból, és a Hengermalom út felől. A parkolás történhet az épület előtt mindkét oldalon, az utat elválasztó középső járdaszigeten, illetve a Mc Donald’s parkoló mellett is. A Mc Donald’s parkolót a jelzés szerint kizárólag saját vendégeik használhatják.


Időpont: 2009 Október 17. 10.00 – 2009 Október 18. 10.00 [Non-Stop]

Idén hatodszor kerül megrendezésre Magyarország legnagyobb 24 órás flipperes bulija a Flipperek Éjszakája. A tavalyi sikeren felbuzdulva idén ugyanazon a helyszínen a Gold Crown Biliárd szalonban próbálunk a tavalyi flipper számot is felülmúló bulit rendezni (várhatóan 35-40 flipper). Szeptember környékén már egy előzetes géplistát is találtok majd itt).
 
Jegyárak:

Elő-regisztráció esetén: 2500 Ft (helyszínen 3000 Ft).
 
Az elő-regisztrációt a hpc2009@flipperklub.hu e-mail címen tehetitek meg az alábbi adatok kitöltésével. Figyelem! Kérünk mindenkit a saját nevében, a saját email címével regisztráljon (egy főnél több regisztrációt nem áll módunkban elfogadni!)! Kérünk titeket az alábbi adatok pontos kitöltésére:
 
Regisztráló neve:  Flipper Péter
E-mail cím: flipper.peter@flipperes.hu
Telefonszám: 06/20 342 1234
Fórum Nick:  Flippeti
High score name: FLP
Az alábbi eseményre regisztrálok: Flipperek Éjszakája 2009 (erre azért van szükség mert külön kezeljük a nevezést a versenyre és a bulira is)
 
 
HPC 2009 [Hungarian Pinball Championship]

Idén első a (Flipperek Éjszakájával párhuzamosan) alkalommal kerül megrendezésre a Hungarian Pinball Championship. A verseny nemzetközileg is elismert, így azon világranglista pontok is gyűjthetőek.
HPC 2009 Regisztráció:
 
Az internetes regisztrációra október 1.-ig van lehetőség (vagy addig, amíg elérjük a 60 főt). A regisztráció után a High Score Name a főoldalon jelenik meg (igyekszünk minél gyakrabban frissíteni). A versenyre a nevezés limitálva van. Maximum 60 fő. Efölött sajnos nem tudunk regisztrációt fogadni. Helyszíni nevezésre (2000 Ft) csak akkor lesz lehetőség ha üres hely marad!

A versenyre a nevezési díj 1500 Ft (amennyiben az interneten történik). Az nevezést a hpc2009@flipperklub.hu e-mail címen tehetitek meg! Figyelem! Kérünk Mindenkit a saját nevében, a saját email címével regisztráljon (egy főtől több regisztrációt nem áll módunkban elfogadni!)! Kérünk titeket az alábbi adatok pontos kitöltésére:

Regisztráló neve:  Versenyző Péter
E-mail cím: versenyzo.peter@flipperes.hu
Telefonszám: 06/70 342 1234
Fórum Nick:  Flippeti
High score name: FLP
Az alábbi eseményre regisztrálok: HPC 2009 (erre azért van szükség mert külön kezeljük a nevezést a versenyre és a bulira is)

A verseny menete
 
Versenyszabályzat alapelv:

A versenyszabályzatban azt az elvet követjük, hogy ha egy gép "lejt", akkor az mindenkinek "lejt". Ha egy gép véglegesen meghibásodik, akkor a csoport eredményét azon a gépen töröljük. Értelemszerűen. Kevesebb százalék, kevesebb osztóval. Esetlegesen előforduló vitás esetekről a Flipper Klub Vezetősége dönt.
 
Regisztráció élesítése:

A regisztráció élesítése, azaz a nevezés szombaton 10.00 - 11.00 óráig lehetséges.
 
Selejtező kör:

3 X 20-as csapatokban 3 X5 gépen történik. A legjobb 20 jut tovább (a 60 versenyző közül!!!) az úgynevezett százalékos szisztémában (ez azt jelenti, hogy minden gépen van egy bizonyos pontszám, ami a 100%, efölött nem is kell tovább játszani, kevesebb pont esetén a versenyzők arányos százalékot kapnak. A gépek „tournament” módra vannak állítva extra ball nélkül! A legjobb négy a "12 (elődöntő) " között folytathatja automatikusan, a többiek (16) a következő körbe kerülnek
 
16 között:

Hirtelen halál (1 gépet sorsolunk ki)rendszert alkalmazzuk, így csökkentjük 8-ra a résztvevők számát. Azt, hogy melyik pár melyik gépen játszik sorsolással döntjük el. A „gyengébb” játékos húzhat gépet. A párok a következőképpen alakulnak ki:

1 vs 9
2 vs 10
3 vs 11
4 vs 12
5 vs 13
6 vs 14
7 vs 15
8 vs 16
 


12 között (8 + 4 kiemelt, elődöntő):

A játékosok nevét kalapba tesszük, és a párokat újra összesorsoljuk. A játékosok ebben a körben 2 gépet sorsolnak ki maguknak. Amennyiben a 2 meccs után döntetlen az eredmény (tehát mind a két játékos nyert egy partit) egy harmadik gépen dől el az eredmény (a gyengébb játékos húzhatja ki melyiken)

6 között, döntő:


A döntő 1 gépen zajlik!.
hokuszpk Creative Commons License 2009.08.16 0 0 380

oops. ezt kihagytam :

 

- a gepek muszaki allapota nem 100% -os

 

Előzmény: hokuszpk (379)
hokuszpk Creative Commons License 2009.08.16 0 0 379

nem lesz erőszak, mert nem jössz el. hogy ne kelljen gondolkodnod miért is nem, összeszedtem neked a megelözö 70 postból :

 

- messze van  ( gyalog meg méginkább )
- nem reális a belépő ára

- nem lehet bevinni a hazipáleszt meg a pörit

- a klubosok közelében nyálas lesz mindened
- nem kapsz VIP jegyet

 

Előzmény: sutyinszki (376)
hokuszpk Creative Commons License 2009.08.16 0 0 378

nicsak egy újabb első hozzászólásos nick.

sorozatban gyártod ?

 

Előzmény: auxx (377)
auxx Creative Commons License 2009.08.16 0 0 377

Sokkal szerényebben.Elég lesz az fekete lyuknak is.

Előzmény: hokuszpk (371)
sutyinszki Creative Commons License 2009.08.16 0 0 376

Lám lám

 

Eluralkodik a nyers erőszak...

Annó ilyen nem fordult elő, ezért tényleg kétséges, hogy egy ilyen fenyegetés után elmegyek...v, gyünk.! És ha így ijeszgetsz még lehet ,hogy tisztelet béli tag leszel a klubban.

Üdv Timúr és csapata "biztos olvastad"én még az oviban!

Előzmény: hokuszpk (370)
escobar888 Creative Commons License 2009.08.16 0 0 375
Mellé. Nem ismerjük egymást.
A rendezvényem megismerhetsz én ott leszek.
Előzmény: zxr636 (353)
hokuszpk Creative Commons License 2009.08.16 0 0 374

kezdem kétségbe vonni, hogy olvasni tudsz ( tudtok )

 

tényleg write only tini vagy ?

 

Előzmény: sajt007 (368)
hokuszpk Creative Commons License 2009.08.16 0 0 373

amúgy hány nicked van ?

 

Előzmény: zxr636 (358)
hokuszpk Creative Commons License 2009.08.16 0 0 372

csak most csak neked Senor hozzászólásából :

 

A komplexum egyszerűen megközelíthető a 3-as, a gyors 3-as, és a 103-as autóbusszal. A 3-as busz esetében a sportközpont a Kelenföldi Erőmű és a Hengermalom utcai megálló között található. Valamennyi buszjárat esetében a javasolt leszállóhely a Kelenföldi Erőmű.

Előzmény: sajt007 (356)
hokuszpk Creative Commons License 2009.08.16 0 0 371

aha Gabesz aki Tibi és csapata. na ja. én meg kék fény vagyok nemdebár ?

 

Előzmény: zxr636 (352)
hokuszpk Creative Commons License 2009.08.16 0 0 370

szerintem mindenki jobban jár, ha nem jössz ( jöttök ) el...

nekem több jó gép marad játszani, és nem lesz pofozkodás sem.

( erre az óvodás stilusra megvallom nekem bizsereg a tenyerem egykét atyai pofont kiosztani, pedig nemvagyok tag, de még tagjelölt sem a flipperklubban. forumozok ott, és lista vége. )

 

 

Előzmény: sutyinszki (351)
sajt007 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 369
Kedves senorland.

látom te vagy ennek a tömörülésnek a feje.
Légyszi küldjél két ingyenjegyet a csajomnak meg nekem ja meg még egyet az anyukámnak hogy ő is ott legyen!
Előzmény: senorland (367)
sajt007 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 368
Szia senorland gyalog hogyan tudok odamenni a buliba mennyi a belépő?
Mikor lehetek én is klubtag, mennyi a tagsági díj ha nincs flipperem?
Mit kell megtennem hogy bevegyetek?
senorland Creative Commons License 2009.08.15 0 0 367
Flipperek Éjszakája & HPC 2009
Helyszín: Gold Crown Biliárd szalon 1117 Budapest Budafoki út 111-113. (Lágymányosi híd Budai hídfőjétől pár száz méterre)

Megközelítése tömegközlekedéssel

A komplexum egyszerűen megközelíthető a 3-as, a gyors 3-as, és a 103-as autóbusszal. A 3-as busz esetében a sportközpont a Kelenföldi Erőmű és a Hengermalom utcai megálló között található. Valamennyi buszjárat esetében a javasolt leszállóhely a Kelenföldi Erőmű.

Megközelítése autóval

Autóval érkezhetünk a Budafoki útról mindkét irányból, és a Hengermalom út felől. A parkolás történhet az épület előtt mindkét oldalon, az utat elválasztó középső járdaszigeten, illetve a Mc Donald’s parkoló mellett is. A Mc Donald’s parkolót a jelzés szerint kizárólag saját vendégeik használhatják.


Időpont: 2009 Október 17. 10.00 – 2009 Október 18. 10.00 [Non-Stop]

Idén hatodszor kerül megrendezésre Magyarország legnagyobb 24 órás flipperes bulija a Flipperek Éjszakája. A tavalyi sikeren felbuzdulva idén ugyanazon a helyszínen a Gold Crown Biliárd szalonban próbálunk a tavalyi flipper számot is felülmúló bulit rendezni (várhatóan 35-40 flipper). Szeptember környékén már egy előzetes géplistát is találtok majd itt).
 
Jegyárak:

Elő-regisztráció esetén: 2500 Ft (helyszínen 3000 Ft).
 
Az elő-regisztrációt a hpc2009@flipperklub.hu e-mail címen tehetitek meg az alábbi adatok kitöltésével. Figyelem! Kérünk mindenkit a saját nevében, a saját email címével regisztráljon (egy főnél több regisztrációt nem áll módunkban elfogadni!)! Kérünk titeket az alábbi adatok pontos kitöltésére:
 
Regisztráló neve:  Flipper Péter
E-mail cím: flipper.peter@flipperes.hu
Telefonszám: 06/20 342 1234
Fórum Nick:  Flippeti
High score name: FLP
Az alábbi eseményre regisztrálok: Flipperek Éjszakája 2009 (erre azért van szükség mert külön kezeljük a nevezést a versenyre és a bulira is)
 
 
HPC 2009 [Hungarian Pinball Championship]

Idén első a (Flipperek Éjszakájával párhuzamosan) alkalommal kerül megrendezésre a Hungarian Pinball Championship. A verseny nemzetközileg is elismert, így azon világranglista pontok is gyűjthetőek.
HPC 2009 Regisztráció:
 
Az internetes regisztrációra október 1.-ig van lehetőség (vagy addig, amíg elérjük a 60 főt). A regisztráció után a High Score Name a főoldalon jelenik meg (igyekszünk minél gyakrabban frissíteni). A versenyre a nevezés limitálva van. Maximum 60 fő. Efölött sajnos nem tudunk regisztrációt fogadni. Helyszíni nevezésre (2000 Ft) csak akkor lesz lehetőség ha üres hely marad!

A versenyre a nevezési díj 1500 Ft (amennyiben az interneten történik). Az nevezést a hpc2009@flipperklub.hu e-mail címen tehetitek meg! Figyelem! Kérünk Mindenkit a saját nevében, a saját email címével regisztráljon (egy főtől több regisztrációt nem áll módunkban elfogadni!)! Kérünk titeket az alábbi adatok pontos kitöltésére:

Regisztráló neve:  Versenyző Péter
E-mail cím: versenyzo.peter@flipperes.hu
Telefonszám: 06/70 342 1234
Fórum Nick:  Flippeti
High score name: FLP
Az alábbi eseményre regisztrálok: HPC 2009 (erre azért van szükség mert külön kezeljük a nevezést a versenyre és a bulira is)

A verseny menete
 
Versenyszabályzat alapelv:

A versenyszabályzatban azt az elvet követjük, hogy ha egy gép "lejt", akkor az mindenkinek "lejt". Ha egy gép véglegesen meghibásodik, akkor a csoport eredményét azon a gépen töröljük. Értelemszerűen. Kevesebb százalék, kevesebb osztóval. Esetlegesen előforduló vitás esetekről a Flipper Klub Vezetősége dönt.
 
Regisztráció élesítése:

A regisztráció élesítése, azaz a nevezés szombaton 10.00 - 11.00 óráig lehetséges.
 
Selejtező kör:

3 X 20-as csapatokban 3 X5 gépen történik. A legjobb 20 jut tovább (a 60 versenyző közül!!!) az úgynevezett százalékos szisztémában (ez azt jelenti, hogy minden gépen van egy bizonyos pontszám, ami a 100%, efölött nem is kell tovább játszani, kevesebb pont esetén a versenyzők arányos százalékot kapnak. A gépek „tournament” módra vannak állítva extra ball nélkül! A legjobb négy a "12 (elődöntő) " között folytathatja automatikusan, a többiek (16) a következő körbe kerülnek
 
16 között:

Hirtelen halál (1 gépet sorsolunk ki)rendszert alkalmazzuk, így csökkentjük 8-ra a résztvevők számát. Azt, hogy melyik pár melyik gépen játszik sorsolással döntjük el. A „gyengébb” játékos húzhat gépet. A párok a következőképpen alakulnak ki:

1 vs 9
2 vs 10
3 vs 11
4 vs 12
5 vs 13
6 vs 14
7 vs 15
8 vs 16
 


12 között (8 + 4 kiemelt, elődöntő):

A játékosok nevét kalapba tesszük, és a párokat újra összesorsoljuk. A játékosok ebben a körben 2 gépet sorsolnak ki maguknak. Amennyiben a 2 meccs után döntetlen az eredmény (tehát mind a két játékos nyert egy partit) egy harmadik gépen dől el az eredmény (a gyengébb játékos húzhatja ki melyiken)

6 között, döntő:


A döntő 1 gépen zajlik!.
sajt007 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 366

Ez komoly.?

 

Enyire nem lehet gázos ez az egyesület.!

Előzmény: zxr636 (365)
zxr636 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 365
Szerintem tag akkor lehetsz, ha tíz pártolo tag véleménye egybe esik. ( no ilyen itt nincs csak ha letiumot jelölnéd elnöknek)
Kérlek jelezd ha sikerült mert akkor én is megpróbálom újra!
A pénz nem számit jeligére a szerkesztőségbe!
Előzmény: sajt007 (363)
senorland Creative Commons License 2009.08.15 0 0 364

 

ámen... :)

Előzmény: sajt007 (363)
sajt007 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 363

 

No tudod.....

 

Legyen tag a feribácsi aki az inteznzív osztályon vajúdik.Pénzt is kunyeráltok meg még szelektáltok... Legyen nálatok tag a Bagoly  aki HUHOG

Előzmény: senorland (360)
senorland Creative Commons License 2009.08.15 0 0 362
Leirhatom megint,ha gondoljátok a buli helyszint,megközelithetöséget,árakat stb stb,ha akarjátok.. :)
zxr636 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 361

Mekkora tuskó vagy

Szenyorita mindent elmagyarázott lejjebb

Előzmény: sajt007 (356)
senorland Creative Commons License 2009.08.15 0 0 360

már megválaszoltam.. minden pontosan levan irva..

tagságot nem kapni lehet,meg nem venni..egyszerüen kikell érdemelni.(mint máshol is az életben)

Előzmény: zxr636 (359)
zxr636 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 359
senorita erre válaszolj sajtinak!
Előzmény: zxr636 (358)
zxr636 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 358
de azt nem írtad le, hogy gyalog hogy tudok odamenni Írd le légyszi!
Te olyan okos és ügyes vagy!
Tag hogy lehetek?
Előzmény: senorland (357)
senorland Creative Commons License 2009.08.15 0 0 357

olvass lejjebb..ott mindent megtalálsz.....

 

Előzmény: sajt007 (356)
sajt007 Creative Commons License 2009.08.15 0 0 356
Szia senorland gyalog hogyan tudok odamenni a buliba mennyi a belépő?
Mikor lehetek én is klubtag, mennyi a tagsági díj ha nincs flipperem?
Mit kell megtennem hogy bevegyetek?
Előzmény: senorland (355)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!