Keresés

Részletes keresés

tomi271 Creative Commons License 2003.06.02 0 0 1347
semennyivel. végig ott álltam , amíg nem fejezte be nem mentem be a shopba. és ott is utalvánnyal fizettem:)
Előzmény: yerico4 (1346)
yerico4 Creative Commons License 2003.06.02 0 0 1346
És mennyivel fizettél többet, mint amennyit tankolt a kocsidba?

Fejlődik a Shell. Most már udvariasan vernek át, nem beleröhögve a pofádba. Tisztára, mint a Fidesz / MSZP.

Előzmény: tomi271 (1342)
tomi271 Creative Commons License 2003.05.29 0 0 1344
Bartók Béla út. ahol elkanyarodik a 7-es.. fogalmam sincs mi a neve a kereszteződésnek.
ja és a kutas nevét sem tudom:) pedig megérdemelné
Előzmény: shit4sale (1343)
shit4sale Creative Commons License 2003.05.29 0 0 1343
akkor azért írd be azt is, hogy melyik kútnál. legyen pozitív diszkrimináció is ;-)
Előzmény: tomi271 (1342)
tomi271 Creative Commons License 2003.05.29 0 0 1342
"jó" olvasni, hogy 2001. óta nem volt átfogó ellenőrzés. egyáltalán miben különbözik ez egy sima ellenőrzéstől?

nekem tegnap pozitív tapasztalatom volt a shellnél. tankoltak, befejezték a guminyomásmérést, nem várta meg a borravalót.
annyira elcsodálkoztam, hogy nem is hittem el és megálltam megnézni, hogy biztos ellopta a szelepsapkát:))))
de nem:))))
egyszerűen normális kiszolgálás volt a shell-nél

Előzmény: shit4sale (1341)
shit4sale Creative Commons License 2003.05.28 0 0 1341
beninkutas trükkök a népszabóban!
és már megint az a fránya m3-as kivezető szakasz, vajon ki lehet?
;-)))
fd Creative Commons License 2003.05.05 0 0 1340
Nem. Ilyenkor csinálnak egy un. "kasszazárót", azon rajta van. Az adott kassza összforgalmát adja ki, a legutóbbi kasszanyitás óta. Ezt kell összehasonlitani a benne lévő pénzzel.
Előzmény: hamvasat (Golf III 1.9TD) (1339)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.05.05 0 0 1339
Endre!

Mi??? Rajta van a blokkon a kassza egyenlege???

Előzmény: szurke endre (1338)
szurke endre Creative Commons License 2003.04.30 0 0 1338
Kasszat csinalni azt jelenti, hogy a blokkon levo egyenleget es a kasszaban levo penzt osszehasonlitjak - ha tobb penz van a kasszaban, mint amennyinek lennie kell, akkor rosszul adtak vissza.

sze

Előzmény: hamvasat (Golf III 1.9TD) (1337)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.04.30 0 0 1337
Szürke Endre! Bocs, de mit jelent pontosan az, hogy "kassza"?
Előzmény: szurke endre (1336)
szurke endre Creative Commons License 2003.04.25 0 0 1336
Jo megoldas, ugyanigy mukodnie kell a "Csinaljon kasszat!" felszolitasnak is. Anyukammal is szivoztak valami kozertben, amire kozolte, hogy akkor kassza. Kotelessege megcsinalni es persze ott is volt az elteres a blokk es a penz kozott.

sze

Előzmény: NewBoyInDaHouse (1335)
NewBoyInDaHouse Creative Commons License 2003.04.24 0 0 1335
Emberek!

Mérsékelten jó hírem van:
Egy barátom feleségét ezzel az 10000 csere 5000-es
trükkel próbálták beetetni, amikor kiverte a balhét és követelte, hogy játsszák vissza a biztonsági kamerán, hogy ő milyen pénzt adott és lássatok csodát
lebukott az eladó !!!!

Szerintem ez egy működőképesnek tűnő megoldás, mert a biztonsági kamerának minden fizetést és persze minden mást is kötelező rögzítenie ( elvileg a benzinkút érdekében :)))

Mit szóltok?

honolulu Creative Commons License 2003.04.04 0 0 1334
a Mészáros utcai shell-nél nekem is 5000 ft-be fájt 3 kávé a minap..... korán reggel nem figyeltem, hogy 1000-ből adott vissza a szőke nő! Mikor kijöttem a kutrol akkor neztem meg a tarcam, reklamaltam, de csak ostoban neztek es tagadtak...nembaj, költsék lábgombakenőcsre!

bárány Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1333
yerico4,
örülök hogy te is bekapcsolódsz egy ártatlan kérdés-válaszba :) a selles dolgokat nem érintettem! egyszer engem is átráztak kb. 600 Ft-tal, buli után hajnali 4-kor :) amúgy soha nem megyek oda, egyrészt a topik, másrészt a saját élmény hatására (már akkor is csak kényszerűségből volt).
Előzmény: yerico4 (1331)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1332
Bárány! OK. semmi gond, tiszteletben tartom a véleményedet. Olyan gázolajat sosem vettem, ami helyett vizet raktak volna be, sőtt sokat vitatkoztam is az ismerősökkel, meg a kutasokkal emiatt. A magyarországon honos dolgok pedig iszonyatos dühöt gerjeszt bennem is...
Előzmény: bárány (1330)
yerico4 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1331
Tessék elolvasni az Auto2 benzinkúttesztjét.
Vajon miért csak és kizárólag a tesztelt "sell" kutaknál akarták átvágni az embert, de azoknál legalább mindegyiknél? Azért, mert a magyar "sell" kutak egytől egyik rablók. Nem is fogok sohasem ott tankolni, mint ahogy eddig sem tettem.
Előzmény: bárány (1330)
bárány Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1330
:))
Szóval te is elvi alapon csalsz :)) Én nem neheztelek, pusztán megkérdeztem, ha részt veszel egy benzinkutas simliben ("olcsó" gázolaj), akkor miért panaszkodsz egy másik benzinkutas simlire (aminek történetesen kárvallottja vagy). Elvégre a te simlid is kárt okoz valaki másnak, nem járhatsz mindig jól.
A többire nem reagálok, a fórumos példák szerint fölösleges :) Én csak érdeklődtem.
Előzmény: hamvasat (Golf III 1.9TD) (1329)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1329
Ja, bocs! Figyelmetlen voltam, az osztrák olajat nem is itt írtam. Szóval értem mit neheztel Bárány topictárs. Mellesleg én csak példaként mondtam, nem biztos, hogy pont a TSZ kárára megy, de biztos nem becsületes úton. De az vesse rám az első követ aki bűntelen. Mellesleg sok cég van, ahol a kamionosoknak adják a fogyasztásból megspórolt gázolaj egy részét, azt is kb 150 körül adja el a koma. Az nem becstelen.

Ha tehetem, akkor osztrák tankhajóról vásárolok gázolajat, ők 125-230-ért adják,(a hajókon üzemóra van, nem km...), legalább minőségi anyag, nincs benne víz és úgy jár tőle az autó, mint a doksza. Ha ezt valaki elítéli, az biztos képmutató.

hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1328
Bárány!

Én mivel követtem el a hibát? Ja, azzal hogy "fusi" gázlajat veszek, vay, hogy osztákoktól. Ha a fusira gondolsz, abban biztos igazad van, bár nem tudom Te kihagynád-e. Ha az osztrákra gondolsz, arra meg az a válaszom, hogy ha a MOL-nak okozok ezzel elmaradt hasznot, akkor csak tombolni tudok örömömben, és sírni bámatomban, hogy eddig mivel pumpoltak meg, mert az utak nem lettek jobbak az adómból, és van pofájuk azt a mocsok szart eladni nekem, mit mindenféle szarral higítanak. Ha azért vagyok szemét, mert az államkasszát csorbítottam, akkor azt mondom, hogy boldogan tettem, mert kapja be az állam, hogy mindent szarrá adóztat és semmi ellenszolgáltatást nem nyújt. Megadóztat, amikor fizetést kapok, megadóztat amikor a spórol pénzemből veszek valamit (pl lakást), és megadóztat akkor is, amikor eladom. Mindezért lófaszt nem tesz. De ez asszem nem ide tartozik...
Bocs, de az indulatom nem Rád irányul. Mellesleg ha már belekedtél, akkor megoszthatnád, hogy pontosan mire gondoltál.

Ja és a dühömnek adtam hangot, nem panasz volt, de ettől függelenül nem értek egyet a kutasokkal, meg a csalásaikkal. De hol nem csalnak? Én becsületesnek érzem magamat, nm vertem át még senkit soha, nem is fogok, de attól még, hogy valami törvénybe van foglalva, attól még lehet becstelen. Mellesleg a sok vállakozó, aki azt ír le, amit bír az arcán a bőr, azokat kéne anyáni, nem engem, aki cégalkalmazottként fizetése majdnem felét ereszti szélnek.

És igenis fel vagyok háborodva, és nem az olaj világpiaci árára, hanem adótartalmára és már rég tüntetést meg sztrájkot szerveznék, de sajnos nem vagyok jó szónok, és tudatlan is vagyok a "nagyok világát" kritizálni, de ha lenne aki elkezdi a tüntetést én ott lennék sokadmagammal, az biztos, mert itt magyarországon mindenki birka módjára tűri, hogy az állam meglopja mindenhol, ahol bírja. Eredetvizsga, üzemanyagár, forgalomba hlyezési adók, átírási díj, mindenféle hasztalan okmányok kiállítása (törzskönyv, rendszám matrica), fizetős parkolók, stb...

Bocs az offért.

Bárány, ha már megjegyzésed van, akkor kicsit bővebben ha lehet.

Előzmény: bárány (1326)
szelez Creative Commons License 2003.03.14 0 0 1327
ha igazán elolvastad nem panaszkodott,csak leírt dolgokat mindenki okulására.
ja!

a 60 helyett 70 szerintem nem vészesen meredek dolog sajnos.

szelez

Előzmény: bárány (1326)
bárány Creative Commons License 2003.03.14 0 0 1326
Ha ilyenben részt veszel, miért írsz ide panaszt?
Előzmény: hamvasat (Golf III 1.9TD) (1325)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.03.14 0 0 1325
sljivovica!

"Azért az a 60 helyett 70 kissé meredeknek tűnik :(... "

ugye?...

Néha olcsó gázolaj mit jelent?

Jön a traktoros vagy teherautós fickó, megtankol a TSZ vagy a cégtulaj számlájára, de félretankol a kutasok kannájába 10-20 netán több litert, amiért a kutasok adnak 120-140Ft-ot ésa azt adják 160-170-ért. No én az ismerős révén kapom meg "beszerzési áron". :-)

Előzmény: sljivovica (1324)
sljivovica Creative Commons License 2003.03.14 0 0 1324

Ez a "néha olcsó gázolaj" mit kíván jelenteni?
Azért az a 60 helyett 70 kissé meredeknek tűnik :(...

Előzmény: hamvasat (Golf III 1.9TD) (1323)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.03.14 0 0 1323
Hello Kedves Topiclakók!

Igaz nem teljesen shell téma, de benzinkút dolog. Igazából ennyire pofátlan alakokkal nem találkoztam, igaz én mindig ismerős kúton tankolok. Sok haverom dolgozott ott míg suliba jártunk (OMV kút), most egyik barátnőm ott a főnök. Nekem jár ingyen mosás, ingyen kávé :-)) Néha olcsó gázolaj.

Náluk ez van: vizezés ezerrel :-(((( Azt csinálják a kutas csávók, hogy pl kivsznek negyen liter benzint maguknak, majd ezt pótolják vízzel, hogy a szint meglegyen. Kurva jó fejek mi? Tavaly előtt jártam úgy, hogy nagyon szép napos márciusi nap volt, gondolták már nem fagy bele gázolaj a rendszerbe, igenám, de másnap éjjelre jött a front, reggel minusz tíz fok. Indítanám az autót, valami reccsen kurva nagyot. Adagoló tönkre ment. Garázsba betoltam, kiolvadás után a szűrőből két deci vizet kiborítottam. Ismerőssel üvöltöztem egy sort, majd behívott az irodába és öt percen belül leperkált nekem 100.000-et. De ez is csak ismerősi mivoltom miatt, egyébként lehet pereskedni.

Nekem még sosem számláztak túl, viszont én mindig kiszámolom pontosan az összeget, igaz én gimi alatt csaposként dolgoztam, sokat gyakoroltam a fejben összeadást, nem gond akár 10 szám összeadása :-)) Gyakoroljátok .-)))

Viszont régebben rendszeresen ettem náluk szendvicset. Feltűnt, hogy aznapi keltezésű szendvics elég száraz. Egyszer mentem kb hajnali kettőkor, vettem három zsemlét, majd kiültem a kocsiba elmajszolgatni. Kibontom a fóliából, majd evés közben nézegetem a címkét, ki gyártja meg miegymás, atán nézem a dátumot...a holnapi...pedig aki gyártja az nem is volt nyitva előző nap sem...ismerem annak a főnökét is. Mikor megemlítettem a kútas főnökhavernak, csak mosolygott, hogy hát igen kicsit trükköznek.

Haveromnak Golf Variantja van 60 literes tankkal, és pestről hazafelé megállt a földvári Shell kúton, hogy szinte már csum kiürült tankját megtöltse. Teljesen teletankolta, csak egy baj volt, hetven liter ment bele az éppen csak 60 literes tankba...

Hiába balhézott velük, sok értelme nem volt. Most kitaláltuk, hogy készítünk egy hitelesített kannát itt a cégnél 20-30 literre kalibrálva, majd videofelvétellel bizonyítva tankolunk gép szerinti mennyiséget, aztán meglátjuk mi lesz. Olyan gyorsan biztosan nem tudják átkalibrálni a szemetek :-))

GanXstaZolee Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1321
Jah ezek utan ne lassam a tengert ha meg1x shellnel fogok tankolni...
Előzmény: GanXstaZolee (1320)
GanXstaZolee Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1320
Na akkor

Megba**za a tetves mocskos kur*a annyat a Shell!!!! Abonyi kut beallok, jon a takony gyerek, mit kerek? Erre en köszönöm boldogulok. Mire ő de csak 99est lehet tankolni a többinel van valami meg különben is el kell adni valami minimumot meg van szabva, szóval mast nem tankolhatok!!!! Erre mondom neki te nem kell a 99es mert az autom megy 250et 995-össel is... autóba be padlógáz.

SHELL ILYEN LETEZIK? LEGKÖZELEBB FELGYÚJTOM A ROHADT KUTATOKAT, meg kihuzgalom a hajat a gyereknek. Az volt a szerencseje hogy bulibol jöttem es 4 ora alvas szerű utan elegge be voltam punnyadva.

GZ a megaideges. Jah ezek utan tankoltam a TOtalnal Cegleden kellemes kiszolgalas, joejszakat, stb. Ahogy kell, ott urak voltak. Adtam is jattot. Ennyi.

lakos Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1319
Jutalékot nem tudom pontosan, meg azt hogy, pontosan hogyan függ ettől a lóvéjuk, de ki van adva "parancsba", hogy az eladott benzin valahány %-ának a magasabb árkategóriából kell lennie, ezért olyan agresszívak, amúgy gondolom leszarnák magasról.
Előzmény: TOMIbá (1318)
TOMIbá Creative Commons License 2003.02.26 0 0 1318
Néhány hónapja sajnos egy Shell kút akadt az utamba. Rágózos vagány csávó ott terem, kérdi, hogy mit tankolok. Mondom 95-öst.
Én matatok, keresem a pénztárcámat, és alig hiszek a szememnek, valami Shell extra szuper pluszt nyomat bele, kb. 30 Ft-tal drágábban. Rákiáltottam az ürgére, mire ő azt mondja, úgy értette, hogy piros 99+-t kérek - vigyorogva.
Azonnal leállítottam, kb. 10 liter nyomathatott bele.

Valszeg jutalékot kapatnak, ha a drágább üzemanyagot nyomják a kocsiba? Mindez a Méta u. Shell kútnál történt.

Törölt nick Creative Commons License 2003.02.20 0 0 1317
Shell monnyon le!
Kopi Creative Commons License 2003.02.20 0 0 1316
De ha összeadod az általad leírt összegeket, akkor azok csak 9520 Ft-ot eredményeznek. :)
Előzmény: stiff (1315)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!